» »

luč z daljinskim upravljanjem Lidl

luč z daljinskim upravljanjem Lidl

sas28 ::

Pred nekaj meseci sem v LIdlu nabavil stropno luč z daljinskim upravljalcem. Včeraj so se mi pri vklopu luči žarnice le nekajkrat na hitro zaporedoma prižgale, nato pa vklop ni bil več mogoč. Ko vklopim luč (na daljincu ali direktno preko stenskega stikala) se sliši v luči zvok vklopa, a luč se ne prižge. Zadeva sicer ima garancijo, a mogoče mi zna kdo svetovati, kaj naj preverim, preden pošljem luč na servis. Hvala!

FoxKnox ::

sas28 je izjavil:

Pred nekaj meseci sem v LIdlu nabavil stropno luč z daljinskim upravljalcem. Včeraj so se mi pri vklopu luči žarnice le nekajkrat na hitro zaporedoma prižgale, nato pa vklop ni bil več mogoč. Ko vklopim luč (na daljincu ali direktno preko stenskega stikala) se sliši v luči zvok vklopa, a luč se ne prižge. Zadeva sicer ima garancijo, a mogoče mi zna kdo svetovati, kaj naj preverim, preden pošljem luč na servis. Hvala!

Ledice niso crknile, verjetno je šel kontroler. Na servis, ni druge.

BlaY0 ::

Če zadevo slišiš tako kot opisuješ, potem je možno da je šel samo rele/stikalo v luči.

sas28 ::

Hvala za nasvet-torej edino servis pride v poštev...

TOP ::

Ja Lidl pač,tam se kupuje hrana ne pa elektronika.

Ganon ::

TOP je izjavil:

Ja Lidl pač,tam se kupuje hrana ne pa elektronika.


V bistvu ne, to so zelo neumni predsodki.

Avtor, pri Lidlu in Hoferju ne komplicirajo. Če bi jo imeli na zalogi, bi ti jo takoj zamenjali v trgovini. Nesi nazaj in bodo uredili s kar najmanj težav.

TOP ::

Ganon je izjavil:

TOP je izjavil:

Ja Lidl pač,tam se kupuje hrana ne pa elektronika.


V bistvu ne, to so zelo neumni predsodki.

Avtor, pri Lidlu in Hoferju ne komplicirajo. Če bi jo imeli na zalogi, bi ti jo takoj zamenjali v trgovini. Nesi nazaj in bodo uredili s kar najmanj težav.

Nobeni neumni predsodki,denar ti vrnejo stara praksa ampak ti si brez izdelka.

BlaY0 ::

Ne stara praksa ampak dobra praksa! Če izdelka nimajo na zalogi ti dajo možnost takojšnjega vračila kupnine.

Ne vem kaj je zate bolje... to, ali "dobra" praksa raznih specializiranih trgovin kjer najprej 45 dni zavlačujejo, nakar ti po tvojem teženju in grožnjah da jih boš prijavil na TIRS, z muko dajo dobropis, ki velja le v njihovi štacuni.

Tody ::

Ja elektronko se kupuje v big bangu ne v lidlu. Sej ne da se je kamion najprej v enem pa potem v drugem ustavil... Luč pa ista... Nekateri ne vidijo dlje od svojega nosu.

IL_DIAVOLO ::

Elektroniko se ze od nekdaj kupuje na spletu.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Colt1911 ::

Ja, since 1912.:))

BlaY0 ::

Tody je izjavil:

Ja elektronko se kupuje v big bangu ne v lidlu. Sej ne da se je kamion najprej v enem pa potem v drugem ustavil... Luč pa ista... Nekateri ne vidijo dlje od svojega nosu.

V Big Bangu elektroniko kupiš če si res obupan. Poleg tega luč nekako ne spada pod elektroniko, kupiš jo lahko tudi v kitajski 1 EUR štacuni. Lidl še zdaleč ne prodaja samo špecerij.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stropna led luč ,plafonjera ,kje kupiti.

Oddelek: Loža
92267 (658) edi123
»

V katerih trgovinah so dobri poceni izdelki? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7711657 (8142) mojsterleo
»

Overcharge in polnilne baterije (strani: 1 2 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
6412227 (4423) int47
»

osvetlitev brunarice

Oddelek: Loža
396342 (4377) nurse013
»

Hofer in Lidl anketa

Oddelek: Loža
4010670 (9319) francek1

Več podobnih tem