» »

THC na kontrolnem zdr. pregledu

THC na kontrolnem zdr. pregledu

«
1
2

Dejan39 ::

Živ klapa!

Nabral sem 18 točk zaradi kaznih za prehitro vožnjo. Tako sem dobil sklep o prenehanju veljavnosti vozniškega izpita. Vložiti moram predlog za odložitev izvršitve prenehanja veljavnosti vozniške in priložiti še spričevalo o opravljenem kontrolnem zdravniškem pregledu.

In ja... Pokadim nekaj trave...

Točke sem sicer nabral s prehitro vožnjo, vseeno pa me zanima ali medicina dela na kontrolnih pregledih pregleduje tudi droge in tako tudi THC?

Hvaležen bom za vsako deljeno izkušnjo.
  • predlagal izbris: mirator ()

greedy ::

Seveda gledajo. 20dni brez alkohola in 10dni brez trave, pa gre čez.

__Devil__ ::

Torej, če danes enega skadiš, kako dolgo potem ne moreš za volan oz. ti pokaže pozitivno, če ti policija da hitri test? Mnenja so vedno zelo različna, nekateri pravijo 24ur, 1 teden ali celo več. Kakšni so ti testi ponavadi? Listek za slino? Sicer ne kadim, ampak me samo tako zanima, če ima kdo dejansko kakšno izkušnjo s tem ali pozna koga. V laseh ti ostane še najdlje, celo do 6 mesecev ali več (1leto+?), ampak tega ne testirajo. Je res, da tudi v krvi ali urinu pokaže dlje kot v slini? Ampak na strokovni pregled z odvzemom krvi in urina te najbrž ne peljejo kar tako, če si v izpravnem stanju za volanom.

fitipaldi ::

Nič ne gedajo, brez panike.

harvey ::

Večji problem bo dobiti termin v rokih, ki ti jih določi sodišče za pregled, kot bojazen, da bi ti rutinsko prečekirali metabolite THC.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

GregiB ::

THC je zaznaven v krvi do 12h, slini do 24h, urinu do 30 dni in v laseh do 90 dni... Večina se izloča z blatom, nekaj z urinom
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Vetrpiha ::

__Devil__ je izjavil:

Torej, če danes enega skadiš, kako dolgo potem ne moreš za volan oz. ti pokaže pozitivno, če ti policija da hitri test? Mnenja so vedno zelo različna, nekateri pravijo 24ur, 1 teden ali celo več. Kakšni so ti testi ponavadi? Listek za slino? Sicer ne kadim, ampak me samo tako zanima, če ima kdo dejansko kakšno izkušnjo s tem ali pozna koga. V laseh ti ostane še najdlje, celo do 6 mesecev ali več (1leto+?), ampak tega ne testirajo. Je res, da tudi v krvi ali urinu pokaže dlje kot v slini? Ampak na strokovni pregled z odvzemom krvi in urina te najbrž ne peljejo kar tako, če si v izpravnem stanju za volanom.

Samo dokler so psihoaktivne substance še aktivne v organizmu. To je lahko par ur ali pa pol dneva.

Dejan39 ::

harvey je izjavil:

Večji problem bo dobiti termin v rokih, ki ti jih določi sodišče za pregled, kot bojazen, da bi ti rutinsko prečekirali metabolite THC.

Glede čakalnih dob je vsaj naše okrajno sodišče razumevajoče. Predlog moraš vložit v roku, kasneje pa lahko priložiš še zdravniško spričevalo o kontrolnem pregledu.

49106 ::

Vetrpiha je izjavil:

__Devil__ je izjavil:

Torej, če danes enega skadiš, kako dolgo potem ne moreš za volan oz. ti pokaže pozitivno, če ti policija da hitri test? Mnenja so vedno zelo različna, nekateri pravijo 24ur, 1 teden ali celo več. Kakšni so ti testi ponavadi? Listek za slino? Sicer ne kadim, ampak me samo tako zanima, če ima kdo dejansko kakšno izkušnjo s tem ali pozna koga. V laseh ti ostane še najdlje, celo do 6 mesecev ali več (1leto+?), ampak tega ne testirajo. Je res, da tudi v krvi ali urinu pokaže dlje kot v slini? Ampak na strokovni pregled z odvzemom krvi in urina te najbrž ne peljejo kar tako, če si v izpravnem stanju za volanom.

Samo dokler so psihoaktivne substance še aktivne v organizmu. To je lahko par ur ali pa pol dneva.


Tudi če si nazadnje kadil pred dvemi ali tremi tedni, boš sankcioniran (manj, kot če bi bil pod vplivom v času vožnje).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

XIIT ::

49106 je izjavil:

Vetrpiha je izjavil:

__Devil__ je izjavil:

Torej, če danes enega skadiš, kako dolgo potem ne moreš za volan oz. ti pokaže pozitivno, če ti policija da hitri test? Mnenja so vedno zelo različna, nekateri pravijo 24ur, 1 teden ali celo več. Kakšni so ti testi ponavadi? Listek za slino? Sicer ne kadim, ampak me samo tako zanima, če ima kdo dejansko kakšno izkušnjo s tem ali pozna koga. V laseh ti ostane še najdlje, celo do 6 mesecev ali več (1leto+?), ampak tega ne testirajo. Je res, da tudi v krvi ali urinu pokaže dlje kot v slini? Ampak na strokovni pregled z odvzemom krvi in urina te najbrž ne peljejo kar tako, če si v izpravnem stanju za volanom.

Samo dokler so psihoaktivne substance še aktivne v organizmu. To je lahko par ur ali pa pol dneva.


Tudi če si nazadnje kadil pred dvemi ali tremi tedni, boš sankcioniran (manj, kot če bi bil pod vplivom v času vožnje).

Na podlagi česa pa bi te sankcionirali, ker si bil v preteklosti pod vplivom substanc?
Biti zadet je legalno (dokler ne delaš stvari, kjer ne smeš biti zadet - npr. vožnja), ilegalno je samo posedovati substance s katerimi se zadaneš.
"Only physical beauty is the foundation for a true higher culture of
the mind and spirit as well. Only sun and steel will show you the path."
Beauty is absolutely terrifying to people because it highlights what is ugly.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XIIT ()

dfgdfg ::

XIIT je izjavil:

49106 je izjavil:

Vetrpiha je izjavil:

__Devil__ je izjavil:

Torej, če danes enega skadiš, kako dolgo potem ne moreš za volan oz. ti pokaže pozitivno, če ti policija da hitri test? Mnenja so vedno zelo različna, nekateri pravijo 24ur, 1 teden ali celo več. Kakšni so ti testi ponavadi? Listek za slino? Sicer ne kadim, ampak me samo tako zanima, če ima kdo dejansko kakšno izkušnjo s tem ali pozna koga. V laseh ti ostane še najdlje, celo do 6 mesecev ali več (1leto+?), ampak tega ne testirajo. Je res, da tudi v krvi ali urinu pokaže dlje kot v slini? Ampak na strokovni pregled z odvzemom krvi in urina te najbrž ne peljejo kar tako, če si v izpravnem stanju za volanom.

Samo dokler so psihoaktivne substance še aktivne v organizmu. To je lahko par ur ali pa pol dneva.


Tudi če si nazadnje kadil pred dvemi ali tremi tedni, boš sankcioniran (manj, kot če bi bil pod vplivom v času vožnje).

Na podlagi česa pa bi te sankcionirali, ker si bil v preteklosti pod vplivom substanc?
Biti zadet je legalno (dokler ne delaš stvari, kjer ne smeš biti zadet - npr. vožnja), ilegalno je samo posedovati substance s katerimi se zadaneš.


Vpliv substanc v preteklosti ma veze, ker nakonc vseeno odloča dohtar. Če vid, da si zgubu izpit zarad THC/alkota al karkol in presod, da obstaja nevarnost ponovitve, te bo prijazno poslal na strokovno obravnavo / zdravljenje preden ti bo podpisal zdravniškega.

ginekk ::

49106 je izjavil:


Tudi če si nazadnje kadil pred dvemi ali tremi tedni, boš sankcioniran (manj, kot če bi bil pod vplivom v času vožnje).


Ne straši folka za brez veze. Prvič, hitri testi na slino so zelo neobčutljivi, če kadiš zvečer, naslednji dan ne pokaže nič. Drugič, če bi slučajno kaj pokazalo te peljejo na odvzem krvi. Tam pa lahko izpodbijaš metabolite, torej morajo biti točno določeni psihoaktivni, ki nastanejo po kajenju in niso isti kot tisti, ki se kopičijo v telesni maščobi.

Če pa kadiš in greš čez uro dve na hitri test (slina), lahko seveda pokaže in prav je tako, ker si dejansko še vedno pod vplivom.

Siso ::

lej,trava ni za mularijo,lohko provaš,kadi se šele po 60 zdesetem

49106 ::

ginekk je izjavil:

49106 je izjavil:


Tudi če si nazadnje kadil pred dvemi ali tremi tedni, boš sankcioniran (manj, kot če bi bil pod vplivom v času vožnje).


Ne straši folka za brez veze. Prvič, hitri testi na slino so zelo neobčutljivi, če kadiš zvečer, naslednji dan ne pokaže nič. Drugič, če bi slučajno kaj pokazalo te peljejo na odvzem krvi. Tam pa lahko izpodbijaš metabolite, torej morajo biti točno določeni psihoaktivni, ki nastanejo po kajenju in niso isti kot tisti, ki se kopičijo v telesni maščobi.



"V primerih, da vpliv ni dokazan, ugotovljena pa je prisotnost teh snovi v urinu, pa je voznik napoten na kontrolni zdravstveni pregled"

https://www.policija.si/medijsko-sredis...

Gagatronix ::

Lahko se pa nehas drogirat pa se ne bos mel za kaj sekirat.

PacificBlue ::

"V primerih, da vpliv ni dokazan, ugotovljena pa je prisotnost teh snovi v urinu, pa je voznik napoten na kontrolni zdravstveni pregled"


Nekaj ni smiselno v tem stavku

joze67 ::

Siso je izjavil:

... po 60 zdesetem
Podnapisi?

joze67 ::

PacificBlue je izjavil:

"V primerih, da vpliv ni dokazan, ugotovljena pa je prisotnost teh snovi v urinu, pa je voznik napoten na kontrolni zdravstveni pregled"


Nekaj ni smiselno v tem stavku

Odpreš povezavo, prebereš prejšnji odstavek, ki se začne s poudarkom:
Šteje se, da je voznik pod vplivom prepovedane droge, psihoaktivnih zdravil in drugih psihoaktivnih snovi, pri katerem se s posebnimi sredstvi, napravami ali s strokovnim pregledom ugotovi prisotnost takih snovi v krvi in /ali v slini. To pomeni, da mora biti ugotovljena prisotnost navedenih snovi v krvi in/ali slini.

To, kar te bega, je dejansko
else
 So pa stvari, ki jih raje ne vem.

So pa stvari, ki jih raje ne vem.

Irie007 ::

Pozdravljeni,

Želim deliti mojo izkušnjo glede najhitrejše poti do negativnega testa na THC za kontrolni pregled. Kakor je znano, THC-COOH (metabolit, ki se preverja) je lahko v urinu zaznam različno dolgo. Odvisno je od količine, pogostosti uživanja, let, hitrosti metabolizma in maščobe ki je na telesu. Jaz sem bil ekstremen uživalec THC-ja v obliki kajenja in piškotkov. Dnevno sem pokadil do 10 zvitkov in vsaj 3x na teden jedel piškotke z vsebnostjo THC-ja 50-100mg. Indeks telesne teže 27. Po vseh merilih ekstremen uživalec. Imel pa sem veliko prednost in to so prečiščena jetra ter prebavni trak. To je najpomemnejši začetni korak, ki bi ga priporočil
1. Očistiti jetra ter črevesje. To se doseže predvsem z prehrano. Potrebno se je izogibati enostavnim ogljiko-hidratom, sladkorju ter tudi rdečemu mesu. Dovoljeno je nesladko sadje, zelenjava ter živila ki vsebujejo veliko vlaknin. In nič alkohola. Zjutraj na tešče popiti velik kozarec mlačne nesladkane limonade (Limeta je še bolje)
2. 60% THC-COOH se izloča skozi blato. Potrebno je za čas kzre izločanja THC-COOH iz telea jesti veliko živil ki vsebujejo vlaknine ( topne v vodi in netopne v vodi ter tista ki vsebijejo Pektin). Potrebno je jesti več obrokov na dan, in vsak obrok naj vsebuje vlaknine. Z hranjenjem na ta način, se bo povečalo izločanje THC COOH iz blata ter se tudi preprepičijo da se THC COOH vrača nazaj v krvni obtok.
3. Piti večje količine vode, C-Vitamina razopljenega v vodi. Na ta način e bo skozi odvajal THC COOH skozi urin ( cc 205 se izloča skozi urin)
4. Povečana telesna vadba. Predvsem kardio vaje ter tudi vaje za moč. Po potrebi vsak dan ali vsaj 5x na teden. V tej fazi priporočam jesti fat burner in ne pozabiti na redne obroke ki vsebujejo veliko vlaken.
5. Kura z kreatinom - poveča mišično maso ter posledično izgubo maščevja.
6. Potenje - Poleg telesne aktivnosti obisk savne oziroma izvajanje telesne aktivnosti na način da se več potiš ( več oblačil na sebi).

To sem izvajal 14 dni ter bil še vedno pozitiven. Zato sem isti dan naredil še en test, tokrat sem maskiral urin z domačo detox pijačo, ki jo lahko pripraviš doma in bil negativen.

Recept za Detox pijačo, varianta 1:
Vzameš 0,5 l izotoničnega napitka ali Isosport, popiješ požirek ter vmešaš 10g vrečko Pektina ( kupiš lahko v Spar-u, cena cc 2,5€). Dobro pretreseš ter vse popiješ na dušek. Čet to popiješ še liter vode. V roku ene ure uriniraš vsaj 2-3x ter nato izvedeš hitri test. Moj test je bil negativen. Za zdravniški pregled ( če uporabiš to metodo) moraš dodati še 2x B-Kompleks zaradi barve urina ter vsaj 3-5g Kreatina ( za verodostojnost urina - lahko preverjajo količino kreatina v urinu). Pomembno je tudi, da si Kreatin užival že prej ( se kopiči v telesu).

Varianta 2 ( bolj velja za preglede na THC kjer ti ne merijo krvnega sladkorja . (pri kontrolnem zdravniškem ti ga in moraš biti tešč)
50g sladkorja raztopiš v izotonični pijači, dodaš 2x B-kompleks ter 3-5g kreatina, popiješ na dušek in zaliješ z 1l-1.5l vode. V kolikor je po uriniranju urin še bel, pipiješ še 1 B-kompkeks zaradi barve. Sladkor sporoča telesu da naj ne topi maščobe in dokler imaš povečan sladkor v krvi se THC-COOH ne bo izločal v kri, ter poslednično v urin.

Za obe varianti ne smeš delati večjih telesnih naporov vsaj 24 ur pred testiranjem.

Recept za Detox RID. Detox Rid je Ameriška zadeva za hitro detoksizacijo. Stane zelo veliko in je težko dobavljiva v Slovenijo. Deluje pa po principu tabletk, ki jih uživaš pred obroki, vsaj 5 na dan.
Če želiš sam narediti te tabletke so osnovne sestavine naslednje
1x tableta z izvlečkom brusnice ( pospeši odvajanje urina), 1x tabletka aktivnega oglja ( veže toksine iz črevesja), 1 čajna žlička Pektina, 1gKreatin, ena četrina B-komplleksa( Niacin je zelo pomemben) ter cink ( lahko kot dnevna doza). Po tej metodi se kronični uživalec razstrupi po 10 dneh do te mere, da je lahko test negativen. V kolikor je še vedno pozitiven na domačem testu, uporabi metodo 1 ali 2 za maskiranje.

Samotestiranje pri meni po tednih brez maskiranja
1, 2,3,4 in 5 teden pozitiven. 6 teden negativen. Z maskiranjem negativen po 2 tednih.

Dobro je vedeti: Na kontrolnem zdravniškem pregledu te testirajo s podobnim testom kot ga uporabljaš doma ( samo na več drog). Ne poizkušaj z tujim urinom, ker te skozi odprtino ji je namenjena oddaji urina gledajo.

Gagatronix ::

Se bolj simpl je pa da se preprosto ne zadevas.

val46 ::

Wau, cela znanost. Moraš met pa res zajeban life, da se kljub vsej tej količini konzumiranega THC še vedno sekiraš kako naredit test na THC negativen.

IL_DIAVOLO ::

Ne želim srečevati zadetkov na cestah. In upam da se kaj naredi v tej smeri, da se izloci morilce iz prometa.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Gagatronix ::

Mimogrede, "raztrupljati jetra" je svojevrstni new age debilizem, ker jetra poskrbijo sama zase. Ker so za to narejena.

c3p0 ::

Pothead on a mission... Če bi le vso to energijo in raziskovanje vložil v kaj pametnega.

ginekk ::

Tako in tako ti ne smejo tega testa delat brez jasne napovedi.

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ne želim srečevati zadetkov na cestah. In upam da se kaj naredi v tej smeri, da se izloci morilce iz prometa.


Saj se, precej so pojačali nadzor rabe drugih psihoaktivnih snovi, mislim poleg alkohola.

In uporabljajo test za slino, ki res pokaže če si kadil samo nedavno, torej ne naslednji dan, itd.

Glede "morilcev" pa je IMHO 10x bolj nevarna raba telefona med vožnjo. Kdor ni redni uživalec, ne bo upal zadet sesti v avto. Kronični pa bo pod vplivom zelo verjetno vozil skrajno umirjeno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ginekk ()

Nikonja ::

ginekk je izjavil:

Tako in tako ti ne smejo tega testa delat brez jasne napovedi.

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ne želim srečevati zadetkov na cestah. In upam da se kaj naredi v tej smeri, da se izloci morilce iz prometa.


Saj se, precej so pojačali nadzor rabe drugih psihoaktivnih snovi, mislim poleg alkohola.

In uporabljajo test za slino, ki res pokaže če si kadil samo nedavno, torej ne naslednji dan, itd.

Glede "morilcev" pa je IMHO 10x bolj nevarna raba telefona med vožnjo. Kdor ni redni uživalec, ne bo upal zadet sesti v avto. Kronični pa bo pod vplivom zelo verjetno vozil skrajno umirjeno.

Še najbolj nevarna je uporaba avta med vožnjo ane? Dej nehi, kanabis, alkohol, mobitel.... so stvari katerih se izogibaš med vožnjo in pika... briga me iskreno kolk si ti misliš da si dobr voznik ampak to bi sankcioniral maximalno kolk se da.

PacificBlue ::

Sankcije nikol ne obrodijo sadove.
To je sam biznis za drzavo.

Gagatronix ::

Ja. Za take najboljs strelski vod, a ? Ker nismo v Best Koreji, so za to sankcije. Jebiga. Pri nekaterih delujejo, drugi bodo pa placeval in sral dokler ne bodo ubil sebe pa po moznosti se koga drugega zraven. Ali pa samo koga drugega, pol bodo pa jokal po sodiscih.

Pfej, jebemti.

PacificBlue ::

Sem sodeloval pri varnosti v industrijskih obratih pa je osnova za to da se ne dogajajo nesrece preprecevanje in ze v osnovi odkrivanje vseh zakaj-ev je prislo do nezgode. Če nekega delavca zaradi malomarnosti sancioniras nisi nic naredil. Treba je poiskat vzrok in to potem tudi z izboljsavami v samem procesu upostevati.
Zdaj pa to prezrcali na clovesko druzbo- ce zelimo biti the best society.
So sankcije pravilne oz najboljsa odlocitev ?Ne, niso.

Zgodovina sprememb…

ginekk ::

Nikonja je izjavil:

ginekk je izjavil:

Tako in tako ti ne smejo tega testa delat brez jasne napovedi.

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ne želim srečevati zadetkov na cestah. In upam da se kaj naredi v tej smeri, da se izloci morilce iz prometa.


Saj se, precej so pojačali nadzor rabe drugih psihoaktivnih snovi, mislim poleg alkohola.

In uporabljajo test za slino, ki res pokaže če si kadil samo nedavno, torej ne naslednji dan, itd.

Glede "morilcev" pa je IMHO 10x bolj nevarna raba telefona med vožnjo. Kdor ni redni uživalec, ne bo upal zadet sesti v avto. Kronični pa bo pod vplivom zelo verjetno vozil skrajno umirjeno.

Še najbolj nevarna je uporaba avta med vožnjo ane? Dej nehi, kanabis, alkohol, mobitel.... so stvari katerih se izogibaš med vožnjo in pika... briga me iskreno kolk si ti misliš da si dobr voznik ampak to bi sankcioniral maximalno kolk se da.


Saj se strinjam, samo označevat kanabis zadetke za morilce na cesti je po vseh kazalcih in raziskavah precej pretirano. Sploh ker pri nas velja globoko alkoholizirana kultura.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ginekk ()

bweemfi ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ne želim srečevati zadetkov na cestah. In upam da se kaj naredi v tej smeri, da se izloci morilce iz prometa.

Ne bo slo. Sicer sem za, bi bilo pa treba zapleniti vse avtomobile.

Zadetki na THCju povzrocijo neskoncno manj smrti kot idioti, ki zaplinjajo zrak.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bweemfi ()

hojnikb ::

Zadetki na THCju povzrocijo neskoncno manj smrti kot idioti, ki zaplinjajo zrak.


ker jih je tudi bistveno manj...
#brezpodpisa

Gagatronix ::

PacificBlue je izjavil:

Sem sodeloval pri varnosti v industrijskih obratih pa je osnova za to da se ne dogajajo nesrece preprecevanje in ze v osnovi odkrivanje vseh zakaj-ev je prislo do nezgode. Če nekega delavca zaradi malomarnosti sancioniras nisi nic naredil. Treba je poiskat vzrok in to potem tudi z izboljsavami v samem procesu upostevati.
Zdaj pa to prezrcali na clovesko druzbo- ce zelimo biti the best society.
So sankcije pravilne oz najboljsa odlocitev ?Ne, niso.


Druzba ni zaprt industrijski proces. To bi ti moralo biti jasno.

bweemfi ::

hojnikb je izjavil:

Zadetki na THCju povzrocijo neskoncno manj smrti kot idioti, ki zaplinjajo zrak.


ker jih je tudi bistveno manj...

A je pomembno? Jasno je, da avtomobilski izpusni plini skodujejo vsem, vkljucno z dojenckom, otrokom, zenskam, starejsim, zivalim,... in voznikom se gladko jebe. Vecji poden od njih najdes samo se v zaporih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bweemfi ()

Horas ::

dont feed the trol.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

bweemfi ::

Horas je izjavil:

dont feed the trol.

Le povej, kaj ni res. To, da se tolazis s "trolom" ne spremeni dejstev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bweemfi ()

Horas ::

mislil sem za irie007.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

PacificBlue ::

Gagatronix je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Sem sodeloval pri varnosti v industrijskih obratih pa je osnova za to da se ne dogajajo nesrece preprecevanje in ze v osnovi odkrivanje vseh zakaj-ev je prislo do nezgode. Če nekega delavca zaradi malomarnosti sancioniras nisi nic naredil. Treba je poiskat vzrok in to potem tudi z izboljsavami v samem procesu upostevati.
Zdaj pa to prezrcali na clovesko druzbo- ce zelimo biti the best society.
So sankcije pravilne oz najboljsa odlocitev ?Ne, niso.


Druzba ni zaprt industrijski proces. To bi ti moralo biti jasno.


Sankcije ne opravljajo vzrokov. Kazenska politika je strel v koleno. In je neverending story. Žal se bo vedno našel nekdo, ki bo krsil predpise, če v osnovi sistem ni idealen. Tako, da good luck na cesti. Ali kjerkoli drugje.

Gagatronix ::

Good luck ustvarit idealen sistem. V naravi idealni sistemi ne obstajajo.

D3m ::

bweemfi je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ne želim srečevati zadetkov na cestah. In upam da se kaj naredi v tej smeri, da se izloci morilce iz prometa.

Ne bo slo. Sicer sem za, bi bilo pa treba zapleniti vse avtomobile.

Zadetki na THCju povzrocijo neskoncno manj smrti kot idioti, ki zaplinjajo zrak.


Marijuana smoker plows car into cyclists, kills 8

https://www.ndtv.com/world-news/marijua...
|HP EliteBook|R5 6650U|

elektronorc ::

Mislim da so snifači kokaina večji problem od pohačev trave. Skupno jim je to, da ne bi smeli upravljati vozil.Kontrol je žal premalo, sankcije so smešne.

Gagatronix ::

@elektronorc ko ti bo ratalo ustaviti dotok teh zadev v drzavo, potem se bomo pa pogovarjali o cem, kar je lahko bolj ucinkovito od sankcij.

elektronorc ::

Mogoče z uvedbo cbdc denarja se bo to uredilo. Ko se eliminira gotovina, s čem boš nabavljal drogo? Z blagovno menjavo? Izmenjava v naturalijah?

Gagatronix ::

Good fucking luck. Z legalizacijo minimiziras nelegalni trg, nikdar pa ga ne bos popolnoma eliminiral. Ampak ja, nekateri zivite v pravljicah, ocitno.

Daliborg ::

elektronorc je izjavil:

Mogoče z uvedbo cbdc denarja se bo to uredilo. Ko se eliminira gotovina, s čem boš nabavljal drogo? Z blagovno menjavo? Izmenjava v naturalijah?

"hidethepainjharold.jpeg"
Cryptobros: "you cappin?"
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

ginekk ::

elektronorc je izjavil:

Mislim da so snifači kokaina večji problem od pohačev trave. Skupno jim je to, da ne bi smeli upravljati vozil.Kontrol je žal premalo, sankcije so smešne.


A ti malo na pamet lapaš?

Kazen za vožnjo pod vplivom drog je 18 točk in 1200 eurov, torej vzamejo ti izpit.
Kazni za vožnjo pod vplivom alkohola pa so res povsem smešne, se strinjam. Celo voziš lahko pod vplivom brez kazni (torej meja 0.5 promila).

Irie007 ::

Horas je izjavil:

dont feed the trol.

Sem vedel, da bo veliko trolov komentiralo pod zadevo, ki se jih ne tiče. To sem napisal izključno, kot pomoč ljudem ki morajo opraviti ali kontrolni pregleda ali pa za novo službo, kjer gledajo tudi prisotnost THC-COOH v urinu. Ne mislim se spuščati v trolovske debate in moralizirati.

c3p0 ::

elektronorc je izjavil:

Mogoče z uvedbo cbdc denarja se bo to uredilo. Ko se eliminira gotovina, s čem boš nabavljal drogo? Z blagovno menjavo? Izmenjava v naturalijah?


Misliš, da bo z uvedbo CBDC konec preprodaje drog? Potem se zelo motiš.

Mato989 ::

PacificBlue je izjavil:

Sem sodeloval pri varnosti v industrijskih obratih pa je osnova za to da se ne dogajajo nesrece preprecevanje in ze v osnovi odkrivanje vseh zakaj-ev je prislo do nezgode. Če nekega delavca zaradi malomarnosti sancioniras nisi nic naredil. Treba je poiskat vzrok in to potem tudi z izboljsavami v samem procesu upostevati.
Zdaj pa to prezrcali na clovesko druzbo- ce zelimo biti the best society.
So sankcije pravilne oz najboljsa odlocitev ?Ne, niso.


Maš prav, če nekdo umori nekoga, ga ne sankcionirat ampak poglej zakaj ga je in prepreči naslednjič... torej ne bom moril nikogar če mi date dosmrtno redno 2k na mesec + usklajevanje z inflacijo letno.

Kdaj in kje?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PacificBlue ::

Tvoje ideje pašejo v tale filmcek:

«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Voznja in THC - Info (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6114546 (9556) solatko
»

Zdravniški pregled pri družbeno koristnih delih

Oddelek: Loža
142540 (1874) DOOM_er
»

Krvni test pri prometni nesreči

Oddelek: Na cesti
419872 (6910) ShowDown
»

THC in vožnja (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8529663 (16792) CoolBits

Kontrolni zdravniški pregled zaradi vožnje pod vplivom substanc (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7423816 (22407) leonmojca

Več podobnih tem