» »

vw 7 2015 navigacija

vw 7 2015 navigacija

nekoman ::

Zdravo.
Na golfu VII 2015 bi rad posodobil navigacijo.
Nazadnje sem to storil 2019;takarat je bilo vse skupaj veliko 6 GB.
Sedaj če vzameš iz vw strani dol zadnjo verzijo, je ta velika 30GB +.
A to pomen, da je potrebno kupiti večjo VW sd kartico?? upam da ne
Mi je čudno da je sedaj toliko večja mapa

Han ::

Včasih si lahko izbiral med več različnimi mapami, ki pokrivajo določen segment Evrope. Za to, kar si prenesel (verjetno celo Evropo z dodatki), rabiš 32 GB (navadno) SD kartico.

nekoman ::

Se pravi da sedaj se ne da naložiti posamezen segment?
Drži, na kartici imam samo karto evrope, iz leta 2019.
A bo zaznalo navadno SD kartico? sem nekje prebral da je ne zazna če ni original VW...

DamijanD ::

32gb kartica je par evrov, ne kompliciraj...

rdecaluc ::

Bo zaznalo navadno kartico. Le kupi takšno ki je hitrejša :)
Est modus in rebus. ,typos

nekoman ::

rejven ::

karkoli class 10 je ok

nekoman ::

kupil 32 gb, ne gre gor

rejven ::

Zanimivo :)

Nimam pojma, probi kakšno sposodit :P

nekoman ::

napiše da je možen prostor na kartici 29 gb
Kje so pol še 3 gb do 32?

amacar ::

Imas tudi opcije delnih kart na spletni strani. Najprej pa povej katero navigacijo imas. Za discover media moras imeti original sd kartico, za discover pro pa velja katerakoli. Ce ti gre za malo navzkriz pri velikosti lahko tudi pobrises nekaj jezikov, ki jih ne potrebujes (bp pridobis 1gb ali vec).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: amacar ()

nekoman ::

kakor sem pregledal na uradni strani VW,ni delnih opcij.
Prej nazaj je bila mapa velika 8 gb, sedaj nekaj čez 30 gb.
Imam vw golf 7 2015 disvocer media pro

rejven ::

Omg b in B je v tej situaciji še kako pomemben. Tole pa je smola:(

nekoman ::

kaj b in B ?

feryz ::

Kupi 64 Gb, mama mia.
Sem moral tudi jaz zbrskati 64 USB, sem se isto zaj z 32 Gb. Zanimivo, da ima avto dovolj spomina.

borut_p ::

Jaz sem vceraj sel po navodilih ki so na neto - download celote 27gb in posnel na 64gb kartico. V avtu pravi, da ni prepoznano. Super.
Če je komu uspelo - kaksen sistem formata kartice ste dali ntfs ali exfat? V navodilih sicer pise da je vseeno.

Ce sem dal pa update sd preko devicecare variante mi pa na obeh ntfs in exfat napise, da se take kartice ne priporoca.

Dobro so zakomplicirali, ni kaj.

Je pa avto passat, y2014

Han ::

Jaz bi naložil Europe - Bundle 4 ali 5 (Discover Pro), ki zasedejo manj kot 10 GB. Te preverjeno delujejo tudi na seatih in škodah, npr. aroni in karoqu 2018. Kartica mora biti formatirana FAT32.

escanor ::

vsak dan updejtam te navigacije...

odvisno je samo kater sistem imaš v avtu... ali ti navigacija laufa z vstavljeno kartico ali ne

sistem, ki potrebuje sd kartico dela samo z original sd kartico, ker je zaklenjena na ID
in zadnje karte so prevelike za original kartico, treba prebrati na forumih kako zbrisat določene fajle da bi delalo, če ne znate dejte raje lanskoletno karto gor

sistem z diskom ne potrebuje sd kartice za delovanje navigacije, ampak se s SD samo updejta, updejt je velik 29,1GB cela EU, torej, z eno SD updejtaš še druge avte z istim sistemom - tavelika navigacija z diskom

Belcebub ::

Če imam v Golfu velik Discover Pro, potem bi lahko naredil update navigacije preko SD kartice?
Če si srečen, in če srečo rad bi še delil z nekom, če si srečen, brž z dlanjo udari v dlan!

escanor ::

Da.

Če si iz LJ se lahko oglasiš pri meni, samo traja cca 30-45min.

dvihtelic ::

escanor je izjavil:

Da.

Če si iz LJ se lahko oglasiš pri meni, samo traja cca 30-45min.


lahko pomagaš tudi za kolega,a4 2014?

borut_p ::

escanor je izjavil:

vsak dan updejtam te navigacije...

odvisno je samo kater sistem imaš v avtu... ali ti navigacija laufa z vstavljeno kartico ali ne

sistem, ki potrebuje sd kartico dela samo z original sd kartico, ker je zaklenjena na ID
in zadnje karte so prevelike za original kartico, treba prebrati na forumih kako zbrisat določene fajle da bi delalo, če ne znate dejte raje lanskoletno karto gor

sistem z diskom ne potrebuje sd kartice za delovanje navigacije, ampak se s SD samo updejta, updejt je velik 29,1GB cela EU, torej, z eno SD updejtaš še druge avte z istim sistemom - tavelika navigacija z diskom



Thx. Meni dela s kartico ja

Thx za info

Han ::

Popravek: kar sem poslal ob 09:05:41 velja za Discover Media, katerega navigacija deluje z SD kartice.

borut_p ::

nekoman je izjavil:

Zdravo.
Na golfu VII 2015 bi rad posodobil navigacijo.
Nazadnje sem to storil 2019;takarat je bilo vse skupaj veliko 6 GB.
Sedaj če vzameš iz vw strani dol zadnjo verzijo, je ta velika 30GB +.
A to pomen, da je potrebno kupiti večjo VW sd kartico?? upam da ne
Mi je čudno da je sedaj toliko večja mapa


probaj ta set - zdajle downloadam, vidim, da ima sestavo fajlov tako kot moja stara verzija map
https://www.briskoda.net/forums/topic/4...

borut_p ::

Ravnokar sem jo posnel na kartico - je bilo potrebno brisati nekaj jezikov, da se velikost malo zniža - na 14.6gb, ampak je sedaj naložena 2022 mapa na staro original vw kartico.
V avtu jo prepozna, mapa se naloži

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: borut_p ()

nekoman ::

Je še kdo tu?

Popravek
Avto ima discover media generation 1.
Sd kartica je velika 8gb

Je kakšna varianta da posodobim navigacijo z to se kartico...?

Vse mape so 30 GB +
Iz kje snet kaj manjšega...?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nekoman ()

Buggy ::

Tezka. Kupit vecjo original kartico ali brisat mape, kar zna bit jeba, ker je to ze moj sodelavec delal.

Sem pa tudi jaz ta teden updejtal Discover Pro, ki ima disk in Sd karice ne rabi za delovanje, zgolj za update.
Ker grem letos cez balkan na road trip, sem potegnil dol mape za Alltracka 2017 (MIB 2.5) iz:

https://app-connect.volkswagen.com/mapu...

...kjer pa je balkan in tudi Slovenija kobajagi omejena?!?

Coverage: Albania*, Andorra, Austria, Belarus*, Belgium, Bosnia and Herzegovina*, Bulgaria*, Croatia, Cyprus*, Czech Republic, Denmark, Estonia*, Finland, France, Germany, Gibraltar, Great Britain, Greece, Hungary, Iceland, Ireland, Italy, Kosovo*, Latvia*, Liechtenstein, Lithuania*, Luxembourg, Malta, Moldova*, Monaco, Montenegro*, Netherlands, Northern Macedonia*, Norway, Poland, Portugal, Romania*, Russia*, San Marino, Serbia*, Slovakia, Slovenia*, Spain, Sweden, Switzerland, Turkey*, Ukraine*, Vatican City

* partially

...ce pa gledam mape za Alltrack 2019 (MIB 3.0) pa teh omejitev ni..WTF?!?

Ce v desination vtipkam Mostar, mi ga vseeno najde, kaksne omejitve naj bi to potem bile...ma kdo kaksen info?

Pred updateom:



Po update-u (imam kobajagi RU, ceprav sem vzel EU mape)



Se kdo updejtal mape za 2023 na nazivagnu?

Polda ::

Buggy je izjavil:

Tezka. Kupit vecjo original kartico ali brisat mape, kar zna bit jeba, ker je to ze moj sodelavec delal.

Sem pa tudi jaz ta teden updejtal Discover Pro, ki ima disk in Sd karice ne rabi za delovanje, zgolj za update.
Ker grem letos cez balkan na road trip, sem potegnil dol mape za Alltracka 2017 (MIB 2.5) iz:

https://app-connect.volkswagen.com/mapu...

...kjer pa je balkan in tudi Slovenija kobajagi omejena?!?

Coverage: Albania*, Andorra, Austria, Belarus*, Belgium, Bosnia and Herzegovina*, Bulgaria*, Croatia, Cyprus*, Czech Republic, Denmark, Estonia*, Finland, France, Germany, Gibraltar, Great Britain, Greece, Hungary, Iceland, Ireland, Italy, Kosovo*, Latvia*, Liechtenstein, Lithuania*, Luxembourg, Malta, Moldova*, Monaco, Montenegro*, Netherlands, Northern Macedonia*, Norway, Poland, Portugal, Romania*, Russia*, San Marino, Serbia*, Slovakia, Slovenia*, Spain, Sweden, Switzerland, Turkey*, Ukraine*, Vatican City

* partially

...ce pa gledam mape za Alltrack 2019 (MIB 3.0) pa teh omejitev ni..WTF?!?

Ce v desination vtipkam Mostar, mi ga vseeno najde, kaksne omejitve naj bi to potem bile...ma kdo kaksen info?

Pred updateom:



Po update-u (imam kobajagi RU, ceprav sem vzel EU mape)



Se kdo updejtal mape za 2023 na nazivagnu?



To kar imaš ti so ena navadna jajca. Kupi si orng stvar. Tisti tvoj jajc od avta te ne bo pripeljal tudi, do meje ne.

PINki ::

Haha, tip ima 300hp avto, ti pa verjetno kakšnih 120hp max glede na post. Fovšija too much?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

gps naprava za kolo

Oddelek: Na cesti
154151 (3728) schurda
»

Katera navigacija Garmin 760 ali Navigon 7110 (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9019774 (10620) madmitch
»

Navigacija NAVIGON (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
10125052 (14182) madmitch
»

Trojanec za Android

Oddelek: Novice / Android
215349 (4368) PrimozR

Več podobnih tem