» »

Need for speed 5

Need for speed 5

Freak ::

A ni zakon igra, ful lepa grafika! Kaj pravte?:D

Lunik ::

jah, špilav sem samo demić. nič ne rečem OK je...

Morpheus ::

A nis mal pozn da o tem govoris?
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

BigFoot ::

mrbit je pozn, samo špil pa seka :D

Morpheus ::

Glede tega pa nc ne morem rect. Sej ce tko gledas, poleg Colina 2 sploh ni druge normalne dirkacine.
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

BigFoot ::

kokr za koga. eni prisegajo na GP3, eni na NFS5, eni na Colina2, eni pa na vse. jest na NFS5 in Colina2. zakaj? zato ker me simulacije F1 nikoli niso pritegnile.

Tomi ::

Dobro, skoraj leto po izidu je zelo pozno za diksusio, ampak nikoli pa ni prepozno ( je rekla 80-letna devica )..
Igra je ena od redkih, si sem jih preigral do konca in ni mi žal. Grafika ubija ( Korzika ), realizma je ravno prav, samo pri Testdriverju lahko izgubiš živce. Se pa tam "naučiš" dosti praktičnih stvari.. Samo kaj, ko več nimam časa za igre..
metrodusa.blogspot.com

abcde7 ::

Res dobra simulacija, ni kej jo mam!0:)

Freak ::

Sej pravm! Edin NFS5 se lohk primerja z najboljšo dirkaško igro- CMR2:D

goranTNT ::

Prva igra ki bo sekala bo sigurno DNF!
Drugac pa misl da bo Unreal 2 sigurn bil najlepsi spil vseh casov ka bo prsu ven!Pa tud D3 bo zakon!
:D

goranTNT ::

Kva mi je dons!
Sori se opravicujem sm mal zgresu!

Morpheus ::

Ja, se mi zdi dab mogu to napisat pod moj topic. Hehe.
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

dejc2 ::

Full je dobra, jst sem jo z sovjeti obrnu, sam z američani jo je težko, ker majo jedrske bombe.


Sumi je zakon!!!!!!!!!!!!!!!!!!11:D:D

dejc2 ::

Ups zmotu sem se mislu sem da pisem za red alerd 2, drugač pa je tut nfs5 ful dobra, jst sem obdobja vsa obrnu.



Sumi je zakon!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D

{CoOoLeR} ::

JA NFS5 je res tut men najbolša !! SAm takoj za njemu pa je GP3 !!

Shumi RULEZzzzzzzz!!!
js sm pa CoOoL :)

Yohan del Sud ::

Meni včasih na točno določenem framu zmrzne pod winme neglede na nastavitve. A obstaja kšn patch?

Nemelk ::

men je nfs cist ok, ampak pr colinu mas obcutk d gre bl hitr!8-)
Nemelk ™

Freak ::

ja colin je razred zase!:))

Jst ::

Poleg programiranja, risanja, gledanja filmov na mojem racunalniku spilam NFS5 in vcasih UT! Nfs5 se mi zdi najboljsa dirkacina kar so jih nardilil.

Morpheus ::

No sej je res. Prou qlska je, sam je pa Colin 2 pa GP3 tut enak ql. Aja, pa bye the way, kaksen Scumi, Hakkinen rulz!!! Zdej pa glej to: Schumaher-suma hair
Buhahahahahaha!>:D
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

Dalmatinc ::

Bah, NFS + Schumi = ZAKON:D

Če se že kregamo !!:\

Dami ::

NFS5 je (vsaj men) dozdej najbolša dirkačina. Pa še gladko mi dela na full detail, medtem ko sn mogu za colina2 izklopit vse, tak da je bla že pol grafika za bruhat, pa še pol mi je delal k diapozitivi in je po 15sec zablokiral:D
To je brezveze, da morš detajle vržt na 0 da je grafika pol grša k špili pred enim leto, sam da ti dela kulkertulk gladk.

SpiDEr8 ::

Ta špil je full beda zato ker so sam poršeji!!!! 4ka mi je najbul ke mas še druge avte!!!! To morjo bit usi drgač ni dobr sej grafika pa igralnost je še kr...... Mam raj UT :D:D

jRk0 ::

NFS 5 je ful zakon. zelo ralistično. Takoj za njim pa pride colin2 . To je seveda med avtomobilskimi igrami.

Drugace pa v soli pri informatikie vedno rad zaigram NFS 1.
You fuck up once, you loose two teeth.

Freak ::

sam ena stvar je bedna pr NFS5- 2 ne morta skup igrat!:|

BigFoot ::

Damir>>> neki morš met narobe naštimano (npr. napačni driverji) ker Colin2 bi ti mogu normalno delat.
a ja, men je pa (kot velikemu Porsche fanu) ravno to da je v špilu tok Porschejev cool :D

Freak ::

men je najbolj všeč factory driver!:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Colin McRae Rally 04

Oddelek: Igre
312075 (1316) LojzePek
»

Naj Igra !!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10010016 (6257) Poldi112
»

Cubic Maping v Colinu 2

Oddelek: Igre
121121 (901) viper
»

NFS 6 malo zamuja (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
713293 (2543) blue96
»

Najbolj priljubljena [ NEW] igra ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
574143 (3334) McWolf

Več podobnih tem