» »

mohaa problem

mohaa problem

kontra ::

Zakaj ne morem inštalirat Medal of honor allied assault! Namreč enkrat sem jo že odigral in potem sem jo odstranil! Zdaj pa ko dam CD not, mi ponudi možnosti Modify, repair in remove! Tako , da ne morem instalirati! Pa tudi z registra sem vse zbrisal pa ne gre!

Stayerc ::

Jaz sem imel isti problem. Potem sem malo registre pocistil in potem sem jo lahko zopet istaliral.

Lp

kontra ::

Saj sem jaz tudi z registra zbrisal pa noče! Enkrat, ko sem zbrisal mi je inštaliralo, zdaj pa noče več!

Stayerc ::

Poglej, ce imas opcijo samo modify, repair in remove jo se 100% nisi cisto izbrisal iz registrov. Vzami si iz neta kak program za registre cistit, ce pa se malo boljse spoznas na racunalnike je pa najboljse, da rocno vse pobrises.
Rocno pa naredis tako: v meniju start gres na run, not vpises regedit. Potem gres pa na
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\EA GAMES in tukaj pobrisi vse kar ima veze z Medal of honnor.
poglej se register HKEY_CURRENT_USER\Software\EA Games



Lp

kontra ::

Ma tam sem tudi zbrisal , pa nič!

kontra ::

Ne boste verjeli uspelo nam je rešiti ta problem! Treba je bilo izbrisat en ključ iz registra, ki pa nam ga noben program ni našel, niti regcleaner, niti jv16 Power tools! Ta ključ pa je
Hkey local machine/software/microsoft/windows/current version/uninstal/(0DEA94ED-915A-4834-A87E-388D012C8E02), ta ključ pa je našel kolega, ki mu mohaa tud ni delala! Važno je da zdaj dela!
Hvala lepa vsem za vaš trud!
LP KK

Deathlike M Tito ::

ja ucasih je pa treba tud manualy nrest >:D
do what i say not what ive done!

rojniki ::

mem en problem:)) ne vem kok nej uporabim kode,sploh ne vem kam nej napišem +set ui_console.....a ve kdo rešitev????;((

rojniki ::

a mi lohk potem vsaj kdo pove kok se pride čez tist level ko so sami sniperji????sploh jih ne vidim pa čist vedno me sestrelijo.pomoč?????;( ;(( :(

R33D3M33R ::

Maš mogoče od nVIdie grafično? Ko sem jaz igral na TNT2 sem podobno kot ti izgubljal živce, ker so bili snajperji dobesedno nevidni 8-O , rešil sem bolj na srečo...
Pol ko sem pa igral enkrat na Radeonu sem pa čist na izi to sobo obrno... 8-O
Torej, probaj z novejšimi drajverji, mogoče to pomaga... drugače boš pač moral imet srečo :))
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ikone w widows xp so izginile !!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
202035 (1753) K0K0
»

Problem z orodno vrstico v windowsih XP

Oddelek: Pomoč in nasveti
101197 (1044) Pyr0Beast
»

Hotbar

Oddelek: Pomoč in nasveti
131577 (1380) Valery
»

Medal of honor - patch!!!

Oddelek: Igre
273558 (2828) Deathlike M Tito
»

Counter strike

Oddelek: Igre
71028 (890) 1309976

Več podobnih tem