» »

Tony hawk's pro skater4

Tony hawk's pro skater4

°X-bajtek° ::

Zanima me kakšno je vaše mnenje o igri Tony hawk's pro skater4? Jaz sem igral demo različico in se je tu pojavil problem. Ko vprašaš Jamie Thomas-a ti reče da moraš v minuti in pol dobiti 40.00,00 denarja. Ali ni to malo preveč? Moje mnenje o tej igrici je da je bil Tony hawk's pro skater3 mnogo boljša od 4.Pri Tony hawk's pro skater3 si lahko nardil osbnega deskarja!!;((

gappee ::

Hmm...maš tud naloge zbrat po miljon pa več v dveh minutah kukr jst vem. ;)

Veš kva je fora...ko prletiš na tla, prtisneš revert! pol pa naprej nardiš manuala pa naprej slide pa spet manuala pa slide, pa kak gap itd.......

K boš enkrat dost obvladu pa mel mal domišlije (in tud dost sreče), boš v enmu combotu nabral po miljon in več (vidu pr bratrancu). ;)

sk8er ::

40.000...heh.V tej igri je to drobiž:D

Tk kot ti je gappee povedu. Deli reverte pa trike povezuj z manuali pa boš takoj pr 40.000
Flip that sh*t!

n2lisjak ::

Nabavi si original pa potem presodi

Tony hawk's pro skater3 si lahko nardil osbnega deskarja!!
Kdo pa pravi da pri THPS4 ne moreš

visoke točke lahko narediš že samo z flatland triki:
Če narediš dovolj trikov v COMBO v dovolj dolgem času lahko dobiš prek 1000000 točk>:D

PrimozR ::

Najbol je biu THPS2!!>:D

°X-bajtek° ::

saj jaz ne pravim da je tony hawk's pro skater 4 slaba. Rekel sem le da lahko v demo verziji narediš skaterja.

iskra ::

Sej pol k si nabereš več denarja, pol lahko kupiš tudi kake kode >:D Pol pa nastaviš na lunino gravitacijo in recimo še perfect balance in manual pa narediš miljonski trik :D
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

°X-bajtek° ::

Saj imam dosti denarja. Ampak kje bi si lahko izboljšal skaterja? Tam mi cash kaže jaz pa ne vem kako se ga porabi!!!!!!!!;((

sk8er ::

pa dobi si celo verzijo ne pa dema. V demo verziji se tega pač očitne ne da naredit (ugibam). Upam da veš kaj pomeni DEMO!?!
Flip that sh*t!

°X-bajtek° ::

Ja. Sem vložil veliko truda in sem dobil teh piškavih 40,000 point-sov:D . Kar pa se Demo verzije tiče pa nimam besed.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tony Hawk pro skater 4

Oddelek: Igre
61207 (883) status
»

Igra kolesarjenja

Oddelek: Šport
71103 (908) africa_unite
»

THPS3 na XP

Oddelek: Igre
191094 (825) jRk0
»

Tony Hawk Pro Skater 3!

Oddelek: Igre
71159 (1068) TheHijacker
»

Najbolj priljubljena [ NEW] igra ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
574135 (3326) McWolf

Več podobnih tem