» »

wifi nima veljavne konfiguracije

wifi nima veljavne konfiguracije

Gregor39 ::

Že nekaj dni se ubadam s težavo, ker se mi pc ne priklopi na modem. Dobil sem a1Ultra, preko kabla se poveže, dela bp. Poveže se tudi na stari modem, na novem pa mi vseskozi piše, da nima veljavne konfiguracije ip. Poskusil sem že vse živo,prebrskal net, kolega informatik se mi je priklopil, vse pregledal,a ne zazna nič posebnega. Odstranil sem wlan kartico, ponovno zagnal, brez sprememb. Dal vse tiste ipconfig in podobne zadeve, ki sem jih našel na spletu, brez sprememb. Edino kar sem opazil je, da se na starem modemu poveže preko ipv4, tukaj se pa noče povezat. Klical A1, pregledali nastavitve modema, pravijo, da je vse ok. Pc se mi poveže tudi preko dostopne točke. Sem poskusil še en drug modem, tudi tu ista težava, nima veljavne konfiguracije.
Kaj mislite, da bi bilo. Prosim za laičen opis, ker sem na IT področju bos :).

Gregor39 ::

Mogoče še to, nobena druga naprava (laptopi, telefoni)nima težav pri vzpostavljanju povezave preko kateregakoli od treh modemov.

errhec ::

Če lahko dostopaš do nastavitev WiFija, poizkusi nastaviti hotspot brez gesla.
Če se poveže je težava v načinu kodiranja zaščite.
dd

raceboy ::

glede na to, da imas windows os...si zbrisal ssid profil in se enkrat povezal? v primeru, da imas isti ssid in geslo kot pri starem modemu/routerju


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prosim za pomoč kako povezati modem/router/3 računalnike

Oddelek: Omrežja in internet
3013538 (2884) verto
»

Mikrotik RB2011UiAS-2HnD-IN na Amisu, bizarno počasen internet. (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
9012136 (9416) Invictus
»

povezava preko switcha ne dela (siol modem -> switch -> laptop)

Oddelek: Pomoč in nasveti
375370 (4874) BorutK-73
»

Sinope 568+ kot router (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
11951909 (23659) simone
»

AMIS Ruckus Wireless MediaFlex

Oddelek: Omrežja in internet
4914082 (7467) galex4

Več podobnih tem