» »

Kdaj gremo na ulice?

Kdaj gremo na ulice?

1 2
3
»

Vanich ::

Lahko greste pa na ulice Beograda 17.09. - nekaj najavljajo mednarodno LGBTQŽNJ+++++++++ad infinitum parado takrat, vendar nekako dvomim, da jo bodo priredili.
Če jo pa vseeno bodo, pa zna biti zelo zanimivo. (V smislu kitajske kletvice: "Bogdaj, da bi živel v zanimivih časih") Prijavite se!

l0g1t3ch ::

PacificBlue je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Nič ne spremni dejstva da rus crkuje ;) :))


Ukrajinci se pa ženijo.


Ti pa lepiš fejkane slike ;)


Nope. Te že skrbi?:D


Ne, ker je pakman debunkal tvojo ceneno propagando. :))

Surstromming ::

Vanich je izjavil:

Lahko greste pa na ulice Beograda 17.09. - nekaj najavljajo mednarodno LGBTQŽNJ+++++++++ad infinitum parado takrat, vendar nekako dvomim, da jo bodo priredili.
Če jo pa vseeno bodo, pa zna biti zelo zanimivo. (V smislu kitajske kletvice: "Bogdaj, da bi živel v zanimivih časih") Prijavite se!


Mah ja, to je v Beogradu stalnica, pride 10 gayev in 2000 ljudi, ki bi jih radi pretepli.

l0g1t3ch ::

Evo, točno tole :)

Akira_ je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Nič ne spremni dejstva da rus crkuje ;) :))


Ukrajinci se pa ženijo.



O gospod cenena propaganda in očitne laži

Pac-Man je izjavil:

Kdo je fašist? In to pred spomenikom Leninu.

https://twitter.com/russophileLs/status...

This is a photoshop of a wedding at a monument in Novokuznetsk, Russia.

https://rutraveller.ru/place/81969



PacificBlue ::

l0g1t3ch je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Nič ne spremni dejstva da rus crkuje ;) :))


Ukrajinci se pa ženijo.


Ti pa lepiš fejkane slike ;)


Nope. Te že skrbi?:D


Ne, ker je pakman debunkal tvojo ceneno propagando. :))


Je irelevantn, ker je plačan.(da siri propagando)
I’m out.
:3

l0g1t3ch ::

Mi je vseeno dokler razgali tvoje leži in slabe fejke :))

cias ::

Pri divjanju korone bi hodili na ulice? Upam da vlada prepove proteste, zaradi varnosti.

PacificBlue ::

l0g1t3ch je izjavil:

Mi je vseeno dokler razgali tvoje leži in slabe fejke :))


Nekaj bolj otipljivega:

I’m out.
:3

XIIT ::

sirotka je izjavil:

blazkj je izjavil:

Počasi bo dovolj ne? Ne moremo samo mirno gledati kako naši voditelji delajo gospodarski harakiri s tem ko podpirajo v najboljšem primeru dvomljive nacionalistične ideologije na vzhodu. Ko se bodo stvari začele lomit, bo prepozno. Ukrepati je potrebno sedaj.


Rade volje se odpovem čemu, če s tem pomagam v borbi proti orkom.

m0LN4r je izjavil:

Decki ne bit hecni. Tudi na bojisce bo prisla zima in vojakov bo zmanjkalo. Potem pa EU ne bo samo denar in orozje tja posiljala, ampak nase ljudi.

UA ima 40mio ljudi, kar tako jih ne bo zmanjkalo. Prej bodo Rusi brez kanonfotra iz vzhoda.


Ni panike, bodo poslali še ženske na fronto.
Military registration of women from October 1: will women be called up for military service?
"Only physical beauty is the foundation for a true higher culture of
the mind and spirit as well. Only sun and steel will show you the path."
Beauty is absolutely terrifying to people because it highlights what is ugly.

Vanich ::

Surstromming je izjavil:

Vanich je izjavil:

Lahko greste pa na ulice Beograda 17.09. - nekaj najavljajo mednarodno LGBTQŽNJ+++++++++ad infinitum parado takrat, vendar nekako dvomim, da jo bodo priredili.
Če jo pa vseeno bodo, pa zna biti zelo zanimivo. (V smislu kitajske kletvice: "Bogdaj, da bi živel v zanimivih časih") Prijavite se!


Mah ja, to je v Beogradu stalnica, pride 10 gayev in 2000 ljudi, ki bi jih radi pretepli.


Ne, baje je letos neka extra special izvedba. :)

l0g1t3ch ::

PacificBlue je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

Mi je vseeno dokler razgali tvoje leži in slabe fejke :))


Nekaj bolj otipljivega:



Z vsemi nami boš zmrznil tu v Evropi. Muahahaha (zelo, zelo zloben smeh) :))

D3m ::

Sup bitheZZZZZZZZZZZZZZZ.
|HP EliteBook|R5 6650U|

PacificBlue ::

l0g1t3ch je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

Mi je vseeno dokler razgali tvoje leži in slabe fejke :))


Nekaj bolj otipljivega:



Z vsemi nami boš zmrznil tu v Evropi. Muahahaha (zelo, zelo zloben smeh) :))


Jaz sem na biomasi.
I’m out.
:3

l0g1t3ch ::

Jaz vem, da dokler vse rusofilske podgane agitirate iz toplih kavčev na zahodu, se nam ni treba ničesar bat :)

Če bi bilo zares kaj resnega, bi že vsi pobrali šila in kopita na varno oz. boljše. Ampak niste.

Talk is cheap.

l0g1t3ch je izjavil:

Pif, Pif, Pif, Kh.
KH. KH. KH.
Rus umira na bojišču.
Javelin.


Russia - 5540, of which: destroyed: 3614, damaged: 134, abandoned: 301, captured: 1500


Tanks (1023, of which destroyed: 633, damaged: 42, abandoned: 51, captured: 297)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: l0g1t3ch ()

PrimoZ_ ::

RUS CRKUJE, SE SVET RADUJE 8-)

Letos bomo plesali na ulicah ko se Putler stegne :D

FoxKnox ::

Vanich je izjavil:

Lahko greste pa na ulice Beograda 17.09. - nekaj najavljajo mednarodno LGBTQŽNJ+++++++++ad infinitum parado takrat, vendar nekako dvomim, da jo bodo priredili.
Če jo pa vseeno bodo, pa zna biti zelo zanimivo. (V smislu kitajske kletvice: "Bogdaj, da bi živel v zanimivih časih") Prijavite se!

https://siol.net/trendi/film/v-risanki-...
Nova realnost. Me too !
Da bi pa Ameri vključili temnopolte in latince v risanke, zaradi temelnih pravic, ne to pa ne.
Prej bodo Rusa upodobili kot hudiča, nekako tako kot so bili židi upodabljeni v šolskih buklah v Adolfovih časih.

D3m ::

Here we go again.
|HP EliteBook|R5 6650U|

PrimoZ_ ::

D3m je izjavil:

Here we go again.


Rus crkuje, ko Moskva na dnu Morja pluje :))

Crk crk crk, rus crkuje :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PrimoZ_ ()

Surstromming ::

l0g1t3ch je izjavil:

Če bi bilo zares kaj resnega, bi že vsi pobrali šila in kopita na varno oz. boljše. Ampak niste.


Seveda, pametni ljudje bi naredili tocno to. Ali pa lepo v miru stoicno pocakali, da se sranje neha.

Pac zamenja se vlada, pa kaj?

FrRoSt ::

Bostjan_321 je izjavil:

FoxKnox je izjavil:

Ko bo 4. novembra, ali pa nekje do konca leta na zasedenih ozemljih Ukrajine referendum o priključitvi osvojenega ozemlja Rusiji, bo to the end.Meja med zasedenimi ozemlji v Ukrajini Defacto postane rusko ukrajinska meja, enako Krim in za Ruse je to end game. Rus bo na mejo postavil stalno vojsko in na vsako vojaško akcijo odgovoril z dvokratno silo. Eu in ostali se bodo metali po trepalnicah ampak to bo postalo dejstvo.Malo se bodo razrahljale sankcije,toliko da Evropa spet zadiha in svet se bo vrtel naprej.


Torej če bi hitler naredil referendum, bi ozemlje ostalo njegovo ?

Mislim da so to zgoraj, samo ruske pravljice. Tako kot je osvoboditev Krima pravljica za Ukrajince.


:)):)):))

No, ti, ki si REALIST, pa povej, koliko ruske manjšine je bilo prej v Ukrajini in koliko je je sedaj!!? ;)
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

nirburu ::

Uživam ob prebiranju vaše panike.
Razmišljam koliko časa preden boste razumeli, da nič od tega ni bilo neizogibno oz. naravno.

Zapišite si. Leto dve, boste malo stiskali, ampak pol nam bodo ponudili rešitev. S tem, da rešitev bo IMO hujša od problema.

PrimoZ_ ::

nirburu je izjavil:

Uživam ob prebiranju vaše panike.
Razmišljam koliko časa preden boste razumeli, da nič od tega ni bilo neizogibno oz. naravno.

Zapišite si. Leto dve, boste malo stiskali, ampak pol nam bodo ponudili rešitev. S tem, da rešitev bo IMO hujša od problema.


Kaj ne bomo mrtvi od cepiva ?

Aja sej to smo že sedaj :))

FoxKnox ::

nirburu je izjavil:

Uživam ob prebiranju vaše panike.
Razmišljam koliko časa preden boste razumeli, da nič od tega ni bilo neizogibno oz. naravno.

Zapišite si. Leto dve, boste malo stiskali, ampak pol nam bodo ponudili rešitev. S tem, da rešitev bo IMO hujša od problema.


Nič kar se zgodi na tem svetu , se ne zgodi neizogibno. Vedno je možnost drugega izhoda. Vendar , ker obstaja nek plan dogodkov, vsaka poteza na koncu neizogibno pripelje do istega poteka

Akira_ ::

Da. Iluminati imajo vse splanirano. Vključno s tem, kdaj boš šel danes na veliko potrebo.

l0g1t3ch ::

Lahko potrdim zgornje. Reptili imamo vse splanirano že do konca tisočletja!

nirburu ::

PrimoZ_ je izjavil:

nirburu je izjavil:

Uživam ob prebiranju vaše panike.
Razmišljam koliko časa preden boste razumeli, da nič od tega ni bilo neizogibno oz. naravno.

Zapišite si. Leto dve, boste malo stiskali, ampak pol nam bodo ponudili rešitev. S tem, da rešitev bo IMO hujša od problema.


Kaj ne bomo mrtvi od cepiva ?

Aja sej to smo že sedaj :))


Saj umirate. Zaenkrat tam 60-80% nad povprečjem. Plus še zima prihaja in nove različice.

l0g1t3ch ::

Kaj zdej prestavljaš napovedi. Najprej letošnja zima, zdej že naslednja ?

Če boš dostikrat prestabil boš imel eventelno prav :))

FoxKnox ::

Da se razumemo, ne govorim o iluminatih ali reptilih, niti o kemtrejlih. Govorim o navadnih ljudeh, ki na zunaj zgledajo čisto normalno, kot vsi drugi, globoko v sebi so pa pokvarjeni ko sam satan in bodo za dosego svojih ciljev bredli po rekah krvi drugih ljudi.

l0g1t3ch ::

FoxKnox je izjavil:

Da se razumemo, ne govorim o iluminatih ali reptilih, niti o kemtrejlih. Govorim o navadnih ljudeh, ki na zunaj zgledajo čisto normalno, kot vsi drugi, globoko v sebi so pa pokvarjeni ko sam satan in bodo za dosego svojih ciljev bredli po rekah krvi drugih ljudi.


Dober opis Putina.

Hvala. Bom shranil.

FoxKnox ::

l0g1t3ch je izjavil:

FoxKnox je izjavil:

Da se razumemo, ne govorim o iluminatih ali reptilih, niti o kemtrejlih. Govorim o navadnih ljudeh, ki na zunaj zgledajo čisto normalno, kot vsi drugi, globoko v sebi so pa pokvarjeni ko sam satan in bodo za dosego svojih ciljev bredli po rekah krvi drugih ljudi.


Dober opis Putina.

Hvala. Bom shranil.

Na žalost Putin ni edini.

Akira_ ::

FoxKnox je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

FoxKnox je izjavil:

Da se razumemo, ne govorim o iluminatih ali reptilih, niti o kemtrejlih. Govorim o navadnih ljudeh, ki na zunaj zgledajo čisto normalno, kot vsi drugi, globoko v sebi so pa pokvarjeni ko sam satan in bodo za dosego svojih ciljev bredli po rekah krvi drugih ljudi.


Dober opis Putina.

Hvala. Bom shranil.

Na žalost Putin ni edini.


Na žalost.
Vseeno pa je opaziti da si zelo navijaško razpoložen in da ga podpiraš v tem.

Pa ne sedaj z izgovori, saj drugi tudi.

nirburu ::

Sem dolžan popravek mojega prejšnjega sporočila.
Napisal sem, da umirate 60-80% nad povprečjem. Podatki ekscesne smrti imajo določen popisni zamik, kar pomeni, da se lahko še spremenijo.
Junija 2022 ste mladi med 1-51 umirali 93,5% nad predkoronskim povprečjem.

Aja, pa še pozabil sem dodati


lol, skoraj 100% :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nirburu ()

Glugy ::

mtosev je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Trenutna gospodarska kriza je zaradi dve leti korona ukrepov, ne pa zaradi Rusije.

Ja nafta in plin sta problem zaradi corone. Yep.

Pa sej smo mel sodček nafte dražji kot je danes pa maloprodajne cene niso bile še tako visoke kot so zdaj. Ti mešaš hruške pa jabolka. Naftni lobij vedno stisne na par let. Zato ker smo dost debilni da ostajamo pri fosilnih gorivih. Tapravi fosili nimaš kej. Rusijo imajo za izgovor ti pa kot pridna ovčka to kupiš kot sveto resnico. Dejte no mal pamet v roke vzet.

l0g1t3ch ::



Samo zate D3mentni :)

l0g1t3ch ::

Do kam so ga jim pa to zarinili???

D3m ::

A Herson ni več aktualen?
|HP EliteBook|R5 6650U|

wcpapir ::

cvalsr je izjavil:

Seveda lažeš, gledam svojo položnico na drugi lokaciji in tak prispevek ne obstaja.


Seveda. Vsi, ki so toliko pismeni, da znajo na svoji položnici - točneje - priloženem "obračunu na osnovi porabe" prebrati postavko "prispevek za SPTE in OVE", vedo, da lažem.

Če je po tvoje bi jaz ta prispevek dobil in ne plačal...

Nevem potem kdo je tu nor, če tvoje trditve držijo si ga plačujem sam sebi v žep, ti pa meni?

Potem sem raje na svoji strani.

cvalsr je izjavil:

Ima kdo kakšno idejo kako požgati 2 megavata viškov, nekaj bom spustil v talno na dvorišče (če bo le sneg),


Točno o tem sem pisal. Preseraško razmetavate elektrike, ki vam jo mi subvencioniramo! Bravo carji ste. Razen za tiste, ki mislimo, da ste bahaška g....na.
Sam, brez subvencij, si plačaj elektrarno, potem pa razmetavaj elektriko, parazit.

Subvencije (še) nisem dobil, ko jo pa bom pa poracunam tele prispevke koliko sem jih vplacal in koliko dobil pa te kontaktiram. Torej ce sem vplacal prevec mi vrnes razliko, drugače pa jaz tebi?

Saj je vseeno, vidim da govoriva o centih,..po hofu bom ven spuscal stotine evrov elektrike da se bo kar kadilo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: wcpapir ()

PrimoZ_ ::

D3m je izjavil:

A Herson ni več aktualen?


Zdej ko so podrl mostove in zajebal logistiko, se lahko pusti one Ruse tam da se mal omedijo, kot hruške.

Ko bodo par tednov brez zalog, bodo sami prosili če se lahko predajo :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PrimoZ_ ()

D3m ::

Suuuuure. ;)
|HP EliteBook|R5 6650U|

PrimoZ_ ::

D3m je izjavil:

Suuuuure. ;)



Copium :)

Kayzon ::

Mnozicni protesti se ze dogajajo po evropi,kmalu verjetno tudi pri nam.

FireSnake ::

mtosev je izjavil:

Jaz ne vidim potrebe. Če kdo hoče protestirati pa lahko protestira.


Ko boš začel hoditi v službo, začel plačevati položnice in morebiti še kaj ob službi fušal se oglasi.
Do tačas se pa tem, kot je dotična, izogibaj.

Sploh pa: CNN ti pere možgane mati pa plača položnice. Čemu bi ti šel na ulico?

Bubregu u loju gre dobro.

kuall je izjavil:

mtosev je izjavil:

Jaz ne vidim potrebe. Če kdo hoče protestirati pa lahko protestira.

zato, ker so tvoji na oblasti.


Ja, serpentinška so mu zreciklirali (po tem, ko smo ga mi poslali na smetišče).
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

TezkoDihanje ::

PacificBlue je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

Mi je vseeno dokler razgali tvoje leži in slabe fejke :))


Nekaj bolj otipljivega:



Ti prekleti električni avtomobili... nafta pa vsak dan cenejša.. $83 sodček danes

Kayzon je izjavil:

Mnozicni protesti se ze dogajajo po evropi,kmalu verjetno tudi pri nam.


Kar sanjate...

Zgodovina sprememb…

Hatchback678 ::

O ja.

Kaj kmalu se bo šlo na ulice, ZDA so fino pahnile Evropo in cel svet v krizo.

Golob se bo še fajn tresel, ko bodo že tako nore cene še bolj poletele v nebo.

Neumen je tisti, kdor v teh trenutkih drži z Zahodom.

TezkoDihanje ::

Hatchback678 je izjavil:

Kaj kmalu se bo šlo na ulice, ZDA so fino pahnile Evropo in cel svet v krizo.


Evropa se je sama pahnila v krizo.
Diferzificirali bi uvoz energentov in ne bi bilo nobenih problemov.

Hatchback678 ::

Zdaj je malce prekasno a?

FireSnake ::

Hatchback678 je izjavil:

O ja.

Kaj kmalu se bo šlo na ulice, ZDA so fino pahnile Evropo in cel svet v krizo.

Golob se bo še fajn tresel, ko bodo že tako nore cene še bolj poletele v nebo.

Neumen je tisti, kdor v teh trenutkih drži z Zahodom.


V ZDA že odpuščajo.
K nam pride z zamikom.
Naj malo cvili raja. Dolgo so lajali iz toplih kavčev zdaj je pa čas, da to tudi malo občutijo.

To bo zelo dobro za "reset". Upam, da bo čim bolj trd. Ker potem sledi streznitev.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Vojaška premoč na nebu-teoretični primer (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21830211 (26424) fikus_
»

V vzhodni Ukrajini internetni promet že teče prek Rusije (strani: 1 2 3 475 76 77 78 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
3851201004 (145822) Pithlit
»

Pro-ruski komentarji na rtvslo.si (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16616524 (12933) phantom

Izstop Rusije iz skupine G8

Oddelek: Problemi človeštva
395041 (4233) bluefish

Več podobnih tem