» »

Cenzura v zahodnih medijih

Cenzura v zahodnih medijih

1
2
3 4

Kapitan Jack ::

Ocitno je konec z demokracijo. Namrec jaz se zmeraj ne morem brati ruskih medijev v nasih prostorih.

Smrekar1 ::

FireSnake je izjavil:


Zadnjih mesecev?
Zahodni mediji lažejo že desetčetja, ti si pa to šele zdaj opazil?

Jaz sem imel prej protiutež (rt.com in podobne).
Lahko sem prebral oboje. Na točki, kjer so govorili sito je bila resnica ostalo pa laž.
A kaj so zdaj naredili: rt.com in podobne so začeli blokirati.


Tale meme je dokaj na mestu.

FireSnake ::

mtosev je izjavil:

Jaz ne vidim nobene propagande v uglednih medijih. CNN, BBC, DW, France 24, Euronews, Reuters, FT, AP, The Washington Post.
Jaz osebno vsak dan pogledam CNN International, DW, BBC. Za lokalne novice pa imam primarno RTV SLO, 24ur.


Ker si že dovolj opran.
In tudi kritično razmišljanje ti je tuje.
Zato me napisano ne preseneča.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

kow ::

Kapitan Jack je izjavil:

Ocitno je konec z demokracijo. Namrec jaz se zmeraj ne morem brati ruskih medijev v nasih prostorih.


Zakaj pa bi jih bral? Saj je skoraj vsaka naslovnica lazna. Odpri rt.com, pa se smej kaj porocajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

AtaŠtumf ::

kow je izjavil:

Kapitan Jack je izjavil:

Ocitno je konec z demokracijo. Namrec jaz se zmeraj ne morem brati ruskih medijev v nasih prostorih.


Zakaj pa bi jih bral? Saj je skoraj vsaka naslovnica lazna.


Tudi večina zahodnih medijev kar konkretno potvarja novice oz. celo laže.

A, ker pišejo kakor tvojim nazorom ustreza, se ti zdi, da so kredibilni.

Resnica seveda ni čisto črno bela!
#SlovenijaPrva #SLOVEenianLivesMatter #SlavaGasilcem

FireSnake ::

kow je izjavil:


Zakaj pa bi jih bral?


Nepomembnbo vprašanje.
Bolj pomembno: zakaj ne moremo?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Mr.B ::

49106 je izjavil:

Na socialnih medijih si lahko informiran, ki jih najdeš drugje, zato si skrajno neumen možakar, in to je tudi razlog, da si dvakrat ali celo trikrat deportiral s trebuhom za kruhom.

Ampak če nekdo posplušuje, da je informacija na FBju bad, ker je FB xyz, potem ta oseba ne ve veliko.

Piüe oseba, ki moralni nivo meri z globino denarnice. Te informacij zagotovo nisi dobil preko resnih virov, razen mentalno prizadetih socialnih medijev. To pa se kot kaze tudi odraza v defektivnem znanju besednjaka in izrazoslovja.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

kow ::

Kako ne mores? Ce sem pa pravkar odprl njihovo stran. Videl sem en kup novic o tem kako bomo EU in UK razpadla. Kako gre vse v maloro itd. Nobene novice o revscini v rusiji.
Najbolj komicna je novica, da se vsak 4 britanec ne bo grel. Jaz se lani tudi recimo nisem grel. Sosedje so namrec tako mocno greli, da sem imel celo zimo zaprte radiatorje.
Vsaka novica prakticno implicira kako hudo je tukaj, na grdem zahodu. Le zakaj so Rusi tako obsedeni s to "fasisticno" evropo?!?
Mi je tudi cudno, da zelijo gospodarsko sodelovati s fasisti?!? Popolnoma sem zmeden.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

FrRoSt ::

Kapitan Jack je izjavil:

Ocitno je konec z demokracijo. Namrec jaz se zmeraj ne morem brati ruskih medijev v nasih prostorih.


:)):)):))

Resnica je samo Zelenski in špicenkadidati!! ;)

Vse ostalo so laži, podtikanja in zavajanja!! :))
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

scythe ::

FireSnake je izjavil:

kow je izjavil:


Zakaj pa bi jih bral?


Nepomembnbo vprašanje.
Bolj pomembno: zakaj ne moremo?


Nismo edini, tudi nekateri Rusi se sprašujejo, zakaj ne morejo brati zahodnih novic. ;)
X670F | 7700X | 2x16Gb | 6000Mhz/CL30 | RTX3090FTW3 | HP X27i | Phanteks NV7|

AtaŠtumf ::

scythe je izjavil:

FireSnake je izjavil:

kow je izjavil:


Zakaj pa bi jih bral?


Nepomembnbo vprašanje.
Bolj pomembno: zakaj ne moremo?


Nismo edini, tudi nekateri Rusi se sprašujejo, zakaj ne morejo brati zahodnih novic. ;)


Torej priznaš, da tudi v Rusiji se obnašajo enako kakor v zahodnem svetu, torej fašistično... :D
#SlovenijaPrva #SLOVEenianLivesMatter #SlavaGasilcem

Mr.B ::

solatko je izjavil:

l0g1t3ch - Corona je pokazala, kako znajo elite zaprt določene uradne informativne kanale, potem pa se ne neformalnih pojavljajo tako informacije zblojencev, kot tudi resnih znanstvenikov, ki so opozarjali na netočnosti uradnih informacij, tisti, ki prisegate v "uradne" informacije pa ste vse drugo imenovali FB, YT in druge produkte, ki z znanostjo nimajo nobene veze. Enako je sedaj pri Rusko-Ukrajinskem spopadu. Uradne informacije pravijo, da je bad guy Putin, good guy pa Zelenski, če prav so zadaj podatki o maltretiranu in žrtvah ruske manjšine, željam ZDA, da v Ukrajini, torej poleg ruskega ozemlja postavijo baze z nuklearnim orožjem, tako imenovane NATO baze, kar je hotel narediti Hruščev leta 1963 na ozemlju Kube pa je skoraj prišlo do WW3 in nuklearnega spopada dveh največjih sil, Putin pa naj bi šel mimo tega in ameriškemu svetovnemu šerifu dovolil igranje z atomskimi konicami v bližini svojega ozemlja. 14 let opozarjanja ni bilo dovolj, sedaj pa so se temu pridružili še Finska in Švedska. Američane boli q...c, dokler se vse odvija daleč od oči in srca, če bi nekdo hotel kaj podobnega v južni Ameriki pa bi ponoreli. Evropski hlapci nasedajo vsemu kar pride čez lužo, od uničevalnega orožja na bližnjem vzhodu, do resnic o spopadu na meji z Azijo. Plačala bo Evropa z najdražjimi energenti, nerazviti svet z lakoto, američani pa profitirali na vseh področjih.

Utk - Večina uradnih medijev velikih laže ali predvaja polresnice, zavaja potrošnike in predvsem skrbi, da je čim več novic slabih, ker dobre se ne prodajajo. Mali mediji v državah, kot je SLO pa v glavnem povzemajo informacije velikih in oni ne lažejo, samo copy paste novic velikih, brez kančka dvoma.

mtosev - V spremljanih medijih niti ne vidiš, da so novice prirejene dnevni politiki. Nikjer ne piše, da so Bin Laden-a naredili američani za potrebe protiteroristične agende in nadzora nad lastnim prebivalstvom, kot v šestdesetih letih preganjanje komunistov.
Imaš prav, velikim medijskim hišam je portrebno verjet in zaupat, sporočajo samo resnico.8-)

Shegevara - Pravih raziskovalnih novinarjev ni, če se ne podredijo argumentu moči, izginejo ali bankrotirajo.

GregiB - Teorije zarot nastajajo predvsem takrat, ko mediji poročajo pomanjkljivo ali zavajajoče, kot je bilo to pri covid-u ali vojni r-u. Ker mediji včasih niso imeli tako močnega vpliva na splošno populacijo, kot danes, je bilo pritiskov na novinarje veliko manj in je celo kak raziskovalni novinar filal medije z resnico, danes jih ni, ker so večinoma pokojni ali bankrotirani.

dice7 - Že zdavnaj smo degradirali na nivo ZDA.

Gregor P - V yugi je bilo kar nekaj raziskovalnih novirnarjev, ki so imeli tudi probleme s partijskimi veljaki na katere so se zaradi kriminalnih dejavnosti spravili. Nekateri, predvsem srbski in hrvaški so še vedno dejavni in trn v peti eliti, v sloveniji pa so poniknili, ker smo Slovenčki pač hlapci v polnem pomenu te besede.


l0g1t3ch - Corona je pokazala, kako znajo elite zaprt določene uradne informativne kanale, potem pa se ne neformalnih pojavljajo tako informacije zblojencev, kot tudi resnih znanstvenikov, ki so opozarjali na netočnosti uradnih informacij, tisti, ki prisegate v "uradne" informacije pa ste vse drugo imenovali FB, YT in druge produkte, ki z

Temu se rece samo lastno zanikanje stvarnosti zahodnega nadzora produkta. Mi politiki smo vam dali info, vi ste se pa izobrazevali na FB-ju.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Shegevara ::

solatko je izjavil:

l0g1t3ch - Corona je pokazala, kako znajo elite zaprt določene uradne informativne kanale, potem pa se ne neformalnih pojavljajo tako informacije zblojencev, kot tudi resnih znanstvenikov, ki so opozarjali na netočnosti uradnih informacij, tisti, ki prisegate v "uradne" informacije pa ste vse drugo imenovali FB, YT in druge produkte, ki z znanostjo nimajo nobene veze. Enako je sedaj pri Rusko-Ukrajinskem spopadu. Uradne informacije pravijo, da je bad guy Putin, good guy pa Zelenski, če prav so zadaj podatki o maltretiranu in žrtvah ruske manjšine, željam ZDA, da v Ukrajini, torej poleg ruskega ozemlja postavijo baze z nuklearnim orožjem, tako imenovane NATO baze, kar je hotel narediti Hruščev leta 1963 na ozemlju Kube pa je skoraj prišlo do WW3 in nuklearnega spopada dveh največjih sil, Putin pa naj bi šel mimo tega in ameriškemu svetovnemu šerifu dovolil igranje z atomskimi konicami v bližini svojega ozemlja. 14 let opozarjanja ni bilo dovolj, sedaj pa so se temu pridružili še Finska in Švedska. Američane boli q...c, dokler se vse odvija daleč od oči in srca, če bi nekdo hotel kaj podobnega v južni Ameriki pa bi ponoreli. Evropski hlapci nasedajo vsemu kar pride čez lužo, od uničevalnega orožja na bližnjem vzhodu, do resnic o spopadu na meji z Azijo. Plačala bo Evropa z najdražjimi energenti, nerazviti svet z lakoto, američani pa profitirali na vseh področjih.

Utk - Večina uradnih medijev velikih laže ali predvaja polresnice, zavaja potrošnike in predvsem skrbi, da je čim več novic slabih, ker dobre se ne prodajajo. Mali mediji v državah, kot je SLO pa v glavnem povzemajo informacije velikih in oni ne lažejo, samo copy paste novic velikih, brez kančka dvoma.

mtosev - V spremljanih medijih niti ne vidiš, da so novice prirejene dnevni politiki. Nikjer ne piše, da so Bin Laden-a naredili američani za potrebe protiteroristične agende in nadzora nad lastnim prebivalstvom, kot v šestdesetih letih preganjanje komunistov.
Imaš prav, velikim medijskim hišam je portrebno verjet in zaupat, sporočajo samo resnico.8-)

Shegevara - Pravih raziskovalnih novinarjev ni, če se ne podredijo argumentu moči, izginejo ali bankrotirajo.

GregiB - Teorije zarot nastajajo predvsem takrat, ko mediji poročajo pomanjkljivo ali zavajajoče, kot je bilo to pri covid-u ali vojni r-u. Ker mediji včasih niso imeli tako močnega vpliva na splošno populacijo, kot danes, je bilo pritiskov na novinarje veliko manj in je celo kak raziskovalni novinar filal medije z resnico, danes jih ni, ker so večinoma pokojni ali bankrotirani.

dice7 - Že zdavnaj smo degradirali na nivo ZDA.

Gregor P - V yugi je bilo kar nekaj raziskovalnih novirnarjev, ki so imeli tudi probleme s partijskimi veljaki na katere so se zaradi kriminalnih dejavnosti spravili. Nekateri, predvsem srbski in hrvaški so še vedno dejavni in trn v peti eliti, v sloveniji pa so poniknili, ker smo Slovenčki pač hlapci v polnem pomenu te besede.


No, tole je pa propaganda.

Ma propaganda je preveč obziren opis tega razvranega tarnanja brez repa in glave.

Utk ::

FireSnake je izjavil:

kow je izjavil:


Zakaj pa bi jih bral?


Nepomembnbo vprašanje.
Bolj pomembno: zakaj ne moremo?

1. meni sicer odpre.
2. moje mnenje o Rusih je najslabše možno, milo rečeno, ampak vseeno ni prav, da se jih cenzurira.

3p ::

Potrebno je vedeti, da so mediji vedno obveščali in seveda ustvarjali javno mnenje.

Je to narobe ali prav? Seveda ni prav, je pa bistveno boljše, kot če vsak posameznik živi v unikatnem mehurčku, ki ustvarja njegovo mnenje. Pa mimogrede, ti mehurčki so v 99,9% evidentno bolj pristranski/direktno lažnivi (spomnimo se infowars, kot najbolj znanega primerka boljšim-ne-MSM-medijev) kot MSM, seveda pa so prilagojeni vsakemu posamezniku, tako da potrjujejo njegova prepričanja.

Pol stoletja nazaj leti si imel, recimo, dva mehurčka. Spremljal si medije zahodnega in vzhodnega bloka. Vsak je ponujal svojo resnico. Načeloma so pa so se tisti, živeči na isti strani železne zavese, v dovoljšnji meri strinjali glede tega, kaj se dogaja in kaj je potrebno narediti, da so zadeve nekako delovale.

Namesto, da bi živeli v istem "svetu" danes živimo v praktično nešteto različnih mehurčkih.

Je to narobe ali prav? Ne, seveda tudi ni prav, je pa še bistveno bolj nevarno kot življenje v vzhodno/zahodnih časih. Danes so se sposobni med sabo pobiti, samo za primer, cepilci in proticepilci (samo ena izmed nešteto novih delitev na naše in vaše) živeči v isti vasi. In tako še zaradi vsaj nekaj deset tem.

Kar se pa cenzure tiče, pa to seveda ni to, da v dnevniku ni prispevka o neki novi svetovni zaroti. Vsak lahko o tem pisari na svojem blogu in možje-v-črnem ga ne popokajo na goli otok/v guantanamo. To da MSM ne poročajo o pomembnih temah vseh privatnih mehurčkov pač ni cenzura.

Mr.B ::

Utk je izjavil:

FireSnake je izjavil:

kow je izjavil:


Zakaj pa bi jih bral?


Nepomembnbo vprašanje.
Bolj pomembno: zakaj ne moremo?

1. meni sicer odpre.
2. moje mnenje o Rusih je najslabše možno, milo rečeno, ampak vseeno ni prav, da se jih cenzurira.

Seveda je prov da se cenzurira. Verjetno noces da se ponovi izvolitev osebe kot Trump.
Vecina ima tezave z branjem vsebine dolgih tekstov.

Na primer :
14 percent of the US population 16 and older – have trouble with basic reading and writing.
While 95% of the population of the United States can supposedly read and write at the most basic level, fewer and fewer people are reaching higher levels of literacy
ccording to the U.S. Department of Education, 54% of adults in the United States have prose literacy below the 6th-grade level

Ves koliko sodelujocih v tej temi dosega nivo razumevanja kompleksnih tekstov. Zato pa je FB s tistimi naslovnicami in textom ne daljsi od 200 znakov tako popularen. Pac zdrava pamet.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Utk ::

In kako bo cenzura to rešila?

Shegevara ::

Mr.B je izjavil:


Seveda je prov da se cenzurira. Verjetno noces da se ponovi izvolitev osebe kot Trump.
Vecina ima tezave z branjem vsebine dolgih tekstov.



Kdo pa bo cenzuriral in določeval kaj je za družbo dobro in kaj ne?

Cenzura je res last-case resort.

Ruskih režimskih medijev recimo jaz ne bi cenzuriral nikoli. Itak se njihova dezinformacija preteče skozi druge "dovoljene" kanale. In tudi to, kdor je bil tako pritegnjen, da je RT obiskoval bo brez problema zamenjal to za kak drug alternativen kanal.

Spura ::

Ustanovite svoje socialno omrezje ala Truth Social, kjer si boste lahko izmenjevali prave resnice in kjer ne bo cenzure. Vse kar rabis je zakupit server programska oprema je zastonj: https://mastodon.social/about tam se lahko tudi povezujete v vecje omrezje (federation).

kow ::

Kot je omenil nekdo zgoraj - ker ima druzba velik del prebivalstva, ki bo verjel vsako neumnost, je imo regulacija primerna. Se vedno lahko najdejo svoje vire, ampak v uradnih medijih, nimajo kaj brati neresnice. Ce si novinar, pac moras spostovati novinarski kodeks.

mtosev ::

FireSnake je izjavil:

mtosev je izjavil:

Jaz ne vidim nobene propagande v uglednih medijih. CNN, BBC, DW, France 24, Euronews, Reuters, FT, AP, The Washington Post.
Jaz osebno vsak dan pogledam CNN International, DW, BBC. Za lokalne novice pa imam primarno RTV SLO, 24ur.


Ker si že dovolj opran.
In tudi kritično razmišljanje ti je tuje.
Zato me napisano ne preseneča.

Brez skrbi mene ne preseneča tvoje razmišljanje, ki gledaš rusko trobilo (RT) in Putinov mouthpiece. Takšne ljudi kot pa si ti niti malo ne jemljem resno. Ti kr glej RT in podobne zadeve pa si kr misli kako so tam uravnovešene novice, ker ne izhajajo iz ZDA in niso western media. Veliko sreče ti želim pri branju RTja in podobnih medijev. Mogoče najdeš kakšne ljudi, ki so dovzetni za takšen stuff. Jaz žal nisem.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Mr.B ::

Shegevara je izjavil:

Mr.B je izjavil:


Seveda je prov da se cenzurira. Verjetno noces da se ponovi izvolitev osebe kot Trump.
Vecina ima tezave z branjem vsebine dolgih tekstov.



Kdo pa bo cenzuriral in določeval kaj je za družbo dobro in kaj ne?

Cenzura je res last-case resort.

Ruskih režimskih medijev recimo jaz ne bi cenzuriral nikoli. Itak se njihova dezinformacija preteče skozi druge "dovoljene" kanale. In tudi to, kdor je bil tako pritegnjen, da je RT obiskoval bo brez problema zamenjal to za kak drug alternativen kanal.

Na netu imas Alex Jones zgodbo na sodiscu. Ims tudi del, kjer je porota postavljla vprasanje. Da Vecine zahodnemu populusu bi preprecil dostop do interneta, preden nebi imeli uspesno zakljuceno solanje do 18 leta. Vkljucujoc uspesno opravljen izpit click bait vsebin.

Da razumem da je to lahko se slabse, samo vecina vsebin je namenjena sproduciranju prilivov, taki in drugacnih clickov in ogledov... ali bo nadzor kaj manjsi, kot danes ne.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: nejcek74 ()

Utk ::

Da razumem da je to lahko se slabse, samo vecina vsebin je namenjena sproduciranju prilivov, taki in drugacnih clickov in ogledov... ali bo nadzor kaj manjsi, kot danes ne.

Če bi CNN spravili na sodišče, vprašanje, če bi imeli kaj manj zanimivo sojenje kot Alex Jonesu...

Kapitan Jack ::

AtaŠtumf je izjavil:

scythe je izjavil:

FireSnake je izjavil:

kow je izjavil:


Zakaj pa bi jih bral?


Nepomembnbo vprašanje.
Bolj pomembno: zakaj ne moremo?


Nismo edini, tudi nekateri Rusi se sprašujejo, zakaj ne morejo brati zahodnih novic. ;)


Torej priznaš, da tudi v Rusiji se obnašajo enako kakor v zahodnem svetu, torej fašistično... :D

Bolje fasizem, kot zelenskijev nacizem.

Mr.B ::

Utk je izjavil:

Da razumem da je to lahko se slabse, samo vecina vsebin je namenjena sproduciranju prilivov, taki in drugacnih clickov in ogledov... ali bo nadzor kaj manjsi, kot danes ne.

Če bi CNN spravili na sodišče, vprašanje, če bi imeli kaj manj zanimivo sojenje kot Alex Jonesu...

Pozabil sem dodati.
Porota je / ima možnost zastaviti vprašanja.
KAr je porota zastavila, bi rekel da sem zagotovo imel previsoke zastavljene cilje.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Glugy ::

Če se ne predstavlja nazora v katerega sam verjamem pomeni da gre za cenzuro. Mislm da ste eni šli predaleč z lovom na čarovnice. Imamo večjo pluralnost medijev kot kadarkoli prej ( sam ne tradicionalnih ). Sej vsak lahko svoj medijski mehurček spremmlja, za vsazga se najde kej. Sam enim gre v nos to da ni njihova teorija zarote mainstream. Zresnt se se no mal. Tradicionalni mediji res niso nek bonbonček ampak to še ne pomen da vse kar prestavjo v neki luči da je to vse avtomatsko narobe. Mislm če bi tradicionalni mediji prodajal take neumnosti zarote v kateri eni glasno verjamete bi bolj zmerno večino odgnal z temi neumnostmi. Kej dost jih ne bi spreobrnil.

Jz sprejmem da določen folk ima teorije zarote za sveto resnico ampak ta folk pa ne more sprejet neke normalnosti za ostale. ne za sebe ampak za ostale. Pasivno indirektno vsiljuje mnenje. Poznam take jz dost.

Zdej zganjate polemiko zato da bi še te boomer mediji začel prodajat še večje neumnosti kot so doslej. Hvala ne hvala.

FireSnake ::

Utk je izjavil:

FireSnake je izjavil:

kow je izjavil:


Zakaj pa bi jih bral?


Nepomembnbo vprašanje.
Bolj pomembno: zakaj ne moremo?

1. meni sicer odpre.
2. moje mnenje o Rusih je najslabše možno, milo rečeno, ampak vseeno ni prav, da se jih cenzurira.


Res?

rt.com?

Katerega ponudnika imaš?
Blokirajo:
- A1
- Telemach
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

asdf_jklc ::

Novice in socialni mediji so orožje v lasti lastnikov kapitala, da ovce usmerjajo tja, kjer bodo delale profit in čisto nič drugega. Covid je pa razkril, kako je folk zabit in marsikomu dokazal, da objektivnega poročanja ni več.

CNN objektiven medij je nekdo napisal - umrl od smeha. Toliko objektiven kot nova24, pa tudi na rtvslo niso dosti boljši.

FireSnake ::

Mr.B je izjavil:


Seveda je prov da se cenzurira.


Seveda NI prav!

1) Če plačam dostop do interneta naj mi ga zagotovijo.
2) Za razliko od tebe meni ni treba "voditelju" razmišljati namesto mene. Če tebi paše pač idi v severno Korejo (sem bil tam, tako da vem kako tam stvari stojijo - ne tako, kot useki pravijo a nekaj je tudi res).

asdf_jklc je izjavil:


CNN objektiven medij je nekdo napisal - umrl od smeha. Toliko objektiven kot nova24, pa tudi na rtvslo niso dosti boljši.


Ah, Toše je posebne vrste ptič, mu skorajda ne gre zameriti.
Imaš pa prav: bi bilo smešno, če ne bi bilo žalostno.

Mr.B je izjavil:

Verjetno noces da se ponovi izvolitev osebe kot Trump.


Trump je bil, po Clintonu, najbolši predsednik usekov.
Nobene vojne ni začel (enega generala je dal z breypilotnikom ubit).
Poklal ni na stotine tisoče ljudi, kot nobelov nagrajenec in kavbojc.
Ko je končal mandat so imeli useki rekordno gospodarsko rast.
Edina napaka: jezik hitrejši od možganov. A zaradi tega ljudje ne umirajo.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

mtosev ::

Ah, snake zahvaljujem se za tvojo skrb. Res jo potrebujem NOT.

Trump je imel rekordno gospodarstvo, ker se so ZDA pobrale po fizančni frizi leta 2007-2010 in predsednik pred njim Obama je sprejel potrebne ukrepe, da je Amerika pobrala. Finančna kriza v ZDA se je začela leta 2007 ko je počil real estate market balonček. Geogre W Bush je bil tedaj predsednik ZDA.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

FireSnake ::

mtosev je izjavil:


Brez skrbi mene ne preseneča tvoje razmišljanje, ki gledaš usekovo trobilo (CNN) in Bidnov mouthpiece. Takšne ljudi kot pa si ti niti malo ne jemljem resno. Ti kr glej CNN in podobne zadeve pa si kr misli kako so tam uravnovešene novice, ker ne izhajajo iz CCCP. Veliko sreče ti želim pri branju CNNa in podobnih medijev. Mogoče najdeš kakšne ljudi, ki so dovzetni za takšen stuff. Jaz žal nisem.


Tako, sem malo popravil!
Piše isto.

-------

No, če ne bi bil tako ozkogled bi pa prebral oboje in na točki, kjer govorijo isto (CNN in RT) vedel, kaj je res in kaj ne.
Tako pa, spran kot si, slepo verjameš usekom.

S tem ni nič narobe, a niti pomisli ne na to, da bi komu pamet solil kaj je res in kaj ne!
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

49106 ::

Shegevara je izjavil:

Mr.B je izjavil:


Seveda je prov da se cenzurira. Verjetno noces da se ponovi izvolitev osebe kot Trump.
Vecina ima tezave z branjem vsebine dolgih tekstov.



Kdo pa bo cenzuriral in določeval kaj je za družbo dobro in kaj ne?

Cenzura je res last-case resort.

Ruskih režimskih medijev recimo jaz ne bi cenzuriral nikoli. Itak se njihova dezinformacija preteče skozi druge "dovoljene" kanale. In tudi to, kdor je bil tako pritegnjen, da je RT obiskoval bo brez problema zamenjal to za kak drug alternativen kanal.


Tisti, ki plačuje Mr. B in druge člane 50 cent armije.

FireSnake ::

mtosev je izjavil:

Ah, snake zahvaljujem se za tvojo skrb. Res jo potrebujem NOT.


To ni skrb: jaz samo nastavim ogledalo.
Koliko se te pa prime: je pa meni popolnoma vseeno.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

mtosev ::

Brez skrbi jaz tvoje ogledalo niti ne pogledam. Če se misliš igrati game na tem tvojem nivoju pa boš rabil koga drugega najti.
Presenetljivo mi je, da še nisi bil sposoben ugotoviti, da mene tvoje razmišljanje o meni niti malo ne zanima.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

49106 ::

Presenetljivo, da so tvoji komentarji takšni, kot da vse zanima kaj motsev počne. Ne moreš napisati subjektivno trditev, ki pravi, da ne vidiš propagande v propagandnem trobilu, in pričakovati da te bo kdorkoli jemal resno (ali ne nastavil ogledala).


Mr.B je izjavil:

49106 je izjavil:

Na socialnih medijih si lahko informiran, ki jih najdeš drugje, zato si skrajno neumen možakar, in to je tudi razlog, da si dvakrat ali celo trikrat deportiral s trebuhom za kruhom.

Ampak če nekdo posplušuje, da je informacija na FBju bad, ker je FB xyz, potem ta oseba ne ve veliko.

Piüe oseba, ki moralni nivo meri z globino denarnice. Te informacij zagotovo nisi dobil preko resnih virov, razen mentalno prizadetih socialnih medijev. To pa se kot kaze tudi odraza v defektivnem znanju besednjaka in izrazoslovja.


Denarnica pride do izraza, ko je dovolj globoka, da se lahko izogneš izdelkom iz sweatshopov oziroma kupuješ tam, kjer manj švicajo. Čeprav si bumbar, sem ti zdaj zadnjič razložil kot 7 letnemu otroku.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

m0LN4r ::

blazkj je izjavil:

Kako gledate na propagando, ki jo vlečemo v zahodnih medijih v zadnjih mesecih? Smo degradirali že s korono in zdaj padamo v čedalje večje brezno? Smo dokončno padli v nemogoč primež elit? Zakaj si ne upamo napisat najbolj trivialnih dejstev in logičnih zaključkov, ki ne zahtevajo niti inteligentnega bitja?

Zakaj je naš najbolj kredibilen vir ”vojna” poroočevalka, ki ni bila nikoli bližje kot 300km od vojne črte (ne v Ukrajini, Siriji ali bilokje drugje), čeprav ni sposobna nič drugega kot za RTV SLO1 v živo prebrati google translate različico BBC-jevega zadnjega članka s pripisom “iz Moskve”, da bi laži izpadle bolj kredibilne …

Priznam, da so stroji propagande pri nas zaenkrat še manj močni kot kje drugje. V Nemčiji je poneumljanje ljudi še v višji prestavi, a komentarji (npr. der spiegel) že kažejo, da se ljudje temu počasi upirajo, četudi je velika večina komentarjev, ki niso v skladu z narativo takoj pobrisana. K

Problem ni propaganda, ampak prikrivanje, pristranskost, zavajanje in se enkrat zavajanje. Saj se ne lazejo, ampak zavajajo, da narod pozre cim vec dreka.
Iiin pocne se tocno to, kar je ze takrat Goebbels lepo povedal:

„Wenn man eine große Lüge erzählt und sie oft genug wiederholt, dann werden die Leute sie am Ende glauben.
Man kann die Lüge so lange behaupten, wie es dem Staat gelingt, die Menschen von den politischen, wirtschaftlichen und militärischen Konsequenzen der Lüge abzuschirmen.
Deshalb ist es von lebenswichtiger Bedeutung für den Staat, seine gesamte Macht für die Unterdrückung abweichender Meinungen einzusetzen.
Die Wahrheit ist der Todfeind der Lüge, und daher ist die Wahrheit der größte Feind des Staates.“
— Joseph Goebbels

Ni to nobena teorija zarote, ampak tako pac je in deluje tokrat presneto dobro.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

3p ::

asdf_jklc je izjavil:

CNN objektiven medij je nekdo napisal - umrl od smeha. Toliko objektiven kot nova24, pa tudi na rtvslo niso dosti boljši.


No, kako pa ti asdf_jklc preveriš objektivnost CNN-a (ali katerega drugega globalnega medija)?

Malo pobrskaš po svojem mehurčku, kjer citirajo par drugih twitov, ki "razkrinkajo" trditev CNN-a o dogodku na drugi strani sveta? Malo primerjaš z RT in Novo in se odločiš, kje mora biti resnica. S tem, da imajo večjo utež mediji, kjer vse pišejo z VELIKO TISKANO?

Edini način, da verodostojno razkrinkaš medijsko napako/zaroto, je, če recimo poročajo, da so navijači Olimpije vrgli na igrišče gorečo baklo, pa si bil na tekmi, in dobro veš, da si jo vrgel ti, navijač Maribora.

No, in to bo zaradi raznih modernih ai in deep-fake orodij postalo v prihodnje praktično nemogoče. "Hej, AI, zgeneriraj video posnetek, kjer se JJ z WW-jem na kavi pogovarja o tem, kako si bosta razdelila nagrado." Edino, kar bo v prihodnje ostalo medijem je s časom pridobljena verodostojnost. To, da bo kopriva22235429 na twitterju nekaj rekla, ali delila sliko ali posnetek, bo vredno manj kot nič. Razen če osebo osebno poznaš in jo boš lahko, v primeru, da se izkaže, da je zavajala, zgrabil(a) za j****a.

Mr.B ::

FireSnake je izjavil:

Mr.B je izjavil:


Seveda je prov da se cenzurira.


Seveda NI prav!

1) Če plačam dostop do interneta naj mi ga zagotovijo.
2) Za razliko od tebe meni ni treba "voditelju" razmišljati namesto mene. Če tebi paše pač idi v severno Korejo (sem bil tam, tako da vem kako tam stvari stojijo - ne tako, kot useki pravijo a nekaj je tudi res).

asdf_jklc je izjavil:


CNN objektiven medij je nekdo napisal - umrl od smeha. Toliko objektiven kot nova24, pa tudi na rtvslo niso dosti boljši.


Ah, Toše je posebne vrste ptič, mu skorajda ne gre zameriti.
Imaš pa prav: bi bilo smešno, če ne bi bilo žalostno.

Mr.B je izjavil:

Verjetno noces da se ponovi izvolitev osebe kot Trump.


Trump je bil, po Clintonu, najbolši predsednik usekov.
Nobene vojne ni začel (enega generala je dal z breypilotnikom ubit).
Poklal ni na stotine tisoče ljudi, kot nobelov nagrajenec in kavbojc.
Ko je končal mandat so imeli useki rekordno gospodarsko rast.
Edina napaka: jezik hitrejši od možganov. A zaradi tega ljudje ne umirajo.

Vsak ki zagovarja Trumpa, je tako ali drugače na nivoju Alex Jonse predstave.
Verjento se je pa Trumpu izšlo, samo igra v katero je stopil je bila malenkost prevelika za njegov mentalni doseg.
Od tu dalje je pa razumljivo glede na ameriško pismenost da se ga je tako enostavno izvolilo v belo hišo.

49106 je izjavil:

Shegevara je izjavil:

Mr.B je izjavil:


Seveda je prov da se cenzurira. Verjetno noces da se ponovi izvolitev osebe kot Trump.
Vecina ima tezave z branjem vsebine dolgih tekstov.



Kdo pa bo cenzuriral in določeval kaj je za družbo dobro in kaj ne?

Cenzura je res last-case resort.

Ruskih režimskih medijev recimo jaz ne bi cenzuriral nikoli. Itak se njihova dezinformacija preteče skozi druge "dovoljene" kanale. In tudi to, kdor je bil tako pritegnjen, da je RT obiskoval bo brez problema zamenjal to za kak drug alternativen kanal.


Tisti, ki plačuje Mr. B in druge člane 50 cent armije.

Pozdravljen.. Si samo potrdil da si v skupini Primitivcev.
Seveda je prov da se cenzurira. Verjetno noces da se ponovi izvolitev osebe kot Trump.
Vecina ima tezave z branjem vsebine dolgih tekstov.

Na primer :
14 percent of the US population 16 and older – have trouble with basic reading and writing.
While 95% of the population of the United States can supposedly read and write at the most basic level, fewer and fewer people are reaching higher levels of literacy
ccording to the U.S. Department of Education, 54% of adults in the United States have prose literacy below the 6th-grade level

49106 je izjavil:

Presenetljivo, da so tvoji komentarji takšni, kot da vse zanima kaj motsev počne. Ne moreš napisati subjektivno trditev, ki pravi, da ne vidiš propagande v propagandnem trobilu, in pričakovati da te bo kdorkoli jemal resno (ali ne nastavil ogledala).


Mr.B je izjavil:

49106 je izjavil:

Na socialnih medijih si lahko informiran, ki jih najdeš drugje, zato si skrajno neumen možakar, in to je tudi razlog, da si dvakrat ali celo trikrat deportiral s trebuhom za kruhom.

Ampak če nekdo posplušuje, da je informacija na FBju bad, ker je FB xyz, potem ta oseba ne ve veliko.

Piüe oseba, ki moralni nivo meri z globino denarnice. Te informacij zagotovo nisi dobil preko resnih virov, razen mentalno prizadetih socialnih medijev. To pa se kot kaze tudi odraza v defektivnem znanju besednjaka in izrazoslovja.


Denarnica pride do izraza, ko je dovolj globoka, da se lahko izogneš izdelkom iz sweatshopov oziroma kupuješ tam, kjer manj švicajo. Čeprav si bumbar, sem ti zdaj zadnjič razložil kot 7 letnemu otroku.

Kaj so te Primitivca vrgli iz teme..
Verjento probaš kontra argumentirat nerazumelo pisano besedo, kot večina le teh...


Seveda je prov da se cenzurira. Verjetno noces da se ponovi izvolitev osebe kot Trump.

Vecina ima tezave z branjem vsebine dolgih tekstov. ti si seveda znotraj teh 14%, ker kar več bi bilo problem za Primitivce.

Na primer :
14 percent of the US population 16 and older – have trouble with basic reading and writing.
While 95% of the population of the United States can supposedly read and write at the most basic level, fewer and fewer people are reaching higher levels of literacy
ccording to the U.S. Department of Education, 54% of adults in the United States have prose literacy below the 6th-grade level
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr.B ()

49106 ::

Na primer :
14 percent of the US population 16 and older - have trouble with basic reading and writing.
While 95% of the population of the United States can supposedly read and write at the most basic level, fewer and fewer people are reaching higher levels of literacy
ccording to the U.S. Department of Education, 54% of adults in the United States have prose literacy below the 6th-grade level


Zato pa potrebujejo MSM, da jim znajo informacije predstaviti.

Seveda je prov da se cenzurira. Verjetno noces da se ponovi izvolitev osebe kot Trump.


Ali da se ponovi še kakšen RT. >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

nirburu ::

cias je izjavil:

Court finds 'Kill the Boer' lyrics are not hate speech, AfriForum to appeal ruling

Nigeria becomes first country to ban white models in adverts


Nvrjetno kako smo se samo-ponižali. Mi vrtimo samo črnske oglase, pa je pri nas mogoče promil črncev.
Dol prepovedujejo neavtohtone ljudi, pa še 100 miljonov jih je. Torej skoraj 1/3 evrope.
V katero levičarsko brezno lahko pošljem darilo za dekonstrukcijo naše civilizacije?

l0g1t3ch je izjavil:

Korona je pokazala kako neumni so ljudje. Eksplozija antivaxerjev in FB dohtarjev.

Cepivo je bad, ampak nič skrbet, ker oni ti pa prodajo XYZ kaplice, ki rešijo vse težave ;) In oni niso bigpharma, ki laže ampak so dobričine, ki hočejo zate vse najbolše in zato ti prodajo kapljice za samo 20€, če pokličeš v naslednjih 15ih minutah dobiš pa še eno stekleničko gratis :))


In izkazalo se je da so antivaxerji in FB doktorji imeli bistveno bolj prav kot vi in celotna uradna znanost.
Res se je za zamislit, kam peljemo.

dice7 je izjavil:

Jaz samo upam, da svoboda medijev v evropi ostane na tako visokem nivoju, kot je sedaj in da nikoli ne degradiramo na nivo kaksne rusije.


Aha. Zakaj že ne morem gledati RT v evropi, na legalen način?
Svoboda medijev praviš?

Vam, ki še slino ne znate požirati vrjamem, da ni jasno zakaj je slabo če "liberalna" evropa prepove tuje medije.

49106 je izjavil:

Na socialnih medijih si lahko informiran, ki jih najdeš drugje, zato si skrajno neumen možakar, in to je tudi razlog, da si dvakrat ali celo trikrat deportiral s trebuhom za kruhom.

Ampak če nekdo posplušuje, da je informacija na FBju bad, ker je FB xyz, potem ta oseba ne ve veliko.


Ravno dice7 mi je zadnjič povedal, da če je informacija 2+2=4 na ne MSM mediju, je to laž.
Pozabil pa je omenit, da je bil otrok s posebnimi potrebami. Stalno pritrjenim slinčkom.


Ampak ja. Naši MSM so pisali, kaka covid apokalipsa je bila na švedskem, a enega novinarja niso gor poslali. Potrč je kar sam moral it.
Dice7 in podobni pa mislijo, da so neki pametni, pa mi sploh ni jasno kaj jim je dalo idejo, da bi lahko bili. Nič kar sem od njih videli ni temu botrovalo.

3p je izjavil:

asdf_jklc je izjavil:

CNN objektiven medij je nekdo napisal - umrl od smeha. Toliko objektiven kot nova24, pa tudi na rtvslo niso dosti boljši.


No, kako pa ti asdf_jklc preveriš objektivnost CNN-a (ali katerega drugega globalnega medija)?

Malo pobrskaš po svojem mehurčku, kjer citirajo par drugih twitov, ki "razkrinkajo" trditev CNN-a o dogodku na drugi strani sveta? Malo primerjaš z RT in Novo in se odločiš, kje mora biti resnica. S tem, da imajo večjo utež mediji, kjer vse pišejo z VELIKO TISKANO?

Edini način, da verodostojno razkrinkaš medijsko napako/zaroto, je, če recimo poročajo, da so navijači Olimpije vrgli na igrišče gorečo baklo, pa si bil na tekmi, in dobro veš, da si jo vrgel ti, navijač Maribora.

No, in to bo zaradi raznih modernih ai in deep-fake orodij postalo v prihodnje praktično nemogoče. "Hej, AI, zgeneriraj video posnetek, kjer se JJ z WW-jem na kavi pogovarja o tem, kako si bosta razdelila nagrado." Edino, kar bo v prihodnje ostalo medijem je s časom pridobljena verodostojnost. To, da bo kopriva22235429 na twitterju nekaj rekla, ali delila sliko ali posnetek, bo vredno manj kot nič. Razen če osebo osebno poznaš in jo boš lahko, v primeru, da se izkaže, da je zavajala, zgrabil(a) za j****a.


V prihodnosti kdor ne bo znal uporabljati crypto watermarka za svoje fotke, bo vreden približno toliko kot dice7. Bolj malo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: nejcek74 ()

Mr.B ::

49106 je izjavil:

Na primer :
14 percent of the US population 16 and older - have trouble with basic reading and writing.
While 95% of the population of the United States can supposedly read and write at the most basic level, fewer and fewer people are reaching higher levels of literacy
ccording to the U.S. Department of Education, 54% of adults in the United States have prose literacy below the 6th-grade level


Zato pa potrebujejo MSM, da jim znajo informacije predstaviti.

Seveda je prov da se cenzurira. Verjetno noces da se ponovi izvolitev osebe kot Trump.


Ali da se ponovi še kakšen RT. >:D

No vidiš, še ne ki se izobražuje preko Meta novic.
PS: Meta je FB, samo dodam. Ker taki kot ti, s svojimi štafetnimi sinonimi dihanja, moraš malo dihat, dihat dihat. Morda potem Primitivc skup pade, ko se mu izbistri pogled, pošiljanja gobca iz gnoja.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

49106 ::

nirburu je izjavil:

cias je izjavil:

Court finds 'Kill the Boer' lyrics are not hate speech, AfriForum to appeal ruling

Nigeria becomes first country to ban white models in adverts


Nvrjetno kako smo se samo-ponižali. Mi vrtimo samo črnske oglase, pa je pri nas mogoče promil črncev.
Dol prepovedujejo neavtohtone ljudi, pa še 100 miljonov jih je. Torej skoraj 1/3 evrope.
V katero levičarsko brezno lahko pošljem darilo za dekonstrukcijo naše civilizacije?

l0g1t3ch je izjavil:

Korona je pokazala kako neumni so ljudje. Eksplozija antivaxerjev in FB dohtarjev.

Cepivo je bad, ampak nič skrbet, ker oni ti pa prodajo XYZ kaplice, ki rešijo vse težave ;) In oni niso bigpharma, ki laže ampak so dobričine, ki hočejo zate vse najbolše in zato ti prodajo kapljice za samo 20€, če pokličeš v naslednjih 15ih minutah dobiš pa še eno stekleničko gratis :))


In izkazalo se je da so antivaxerji in FB doktorji imeli bistveno bolj prav kot vi in celotna uradna znanost.
Res se je za zamislit, kam peljemo.

dice7 je izjavil:

Jaz samo upam, da svoboda medijev v evropi ostane na tako visokem nivoju, kot je sedaj in da nikoli ne degradiramo na nivo kaksne rusije.


Aha. Zakaj že ne morem gledati RT v evropi, na legalen način?
Svoboda medijev praviš?

Vam, ki še slino ne znate požirati vrjamem, da ni jasno zakaj je slabo če "liberalna" evropa prepove tuje medije.

49106 je izjavil:

Na socialnih medijih si lahko informiran, ki jih najdeš drugje, zato si skrajno neumen možakar, in to je tudi razlog, da si dvakrat ali celo trikrat deportiral s trebuhom za kruhom.

Ampak če nekdo posplušuje, da je informacija na FBju bad, ker je FB xyz, potem ta oseba ne ve veliko.


Ravno dice7 mi je zadnjič povedal, da če je informacija 2+2=4 na ne MSM mediju, je to laž.
Pozabil pa je omenit, da je bil otrok s posebnimi potrebami. Stalno pritrjenim slinčkom.


Ampak ja. Naši MSM so pisali, kaka covid apokalipsa je bila na švedskem, a enega novinarja niso gor poslali. Potrč je kar sam moral it.
Dice7 in podobni pa mislijo, da so neki pametni, pa mi sploh ni jasno kaj jim je dalo idejo, da bi lahko bili. Nič kar sem od njih videli ni temu botrovalo.

3p je izjavil:

asdf_jklc je izjavil:

CNN objektiven medij je nekdo napisal - umrl od smeha. Toliko objektiven kot nova24, pa tudi na rtvslo niso dosti boljši.


No, kako pa ti asdf_jklc preveriš objektivnost CNN-a (ali katerega drugega globalnega medija)?

Malo pobrskaš po svojem mehurčku, kjer citirajo par drugih twitov, ki "razkrinkajo" trditev CNN-a o dogodku na drugi strani sveta? Malo primerjaš z RT in Novo in se odločiš, kje mora biti resnica. S tem, da imajo večjo utež mediji, kjer vse pišejo z VELIKO TISKANO?

Edini način, da verodostojno razkrinkaš medijsko napako/zaroto, je, če recimo poročajo, da so navijači Olimpije vrgli na igrišče gorečo baklo, pa si bil na tekmi, in dobro veš, da si jo vrgel ti, navijač Maribora.

No, in to bo zaradi raznih modernih ai in deep-fake orodij postalo v prihodnje praktično nemogoče. "Hej, AI, zgeneriraj video posnetek, kjer se JJ z WW-jem na kavi pogovarja o tem, kako si bosta razdelila nagrado." Edino, kar bo v prihodnje ostalo medijem je s časom pridobljena verodostojnost. To, da bo kopriva22235429 na twitterju nekaj rekla, ali delila sliko ali posnetek, bo vredno manj kot nič. Razen če osebo osebno poznaš in jo boš lahko, v primeru, da se izkaže, da je zavajala, zgrabil(a) za j****a.


V prihodnosti kdor ne bo znal uporabljati crypto watermarka za svoje fotke, bo vreden približno toliko kot dice7. Bolj malo.



Z njim(i) se strinjam glede tega, da je raja lahko včasih skrajno zabita, ampak to ne spremeni dejstva, da je ministrstvo za resnico najslabša možna rešitev.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: solatko ()

blazkj ::

Ukrajinci končno štartali hudo ofenzivo piše Reuters.

Bo 15 milijard in najsodobnejše zahodno orožje končno dalo kakšen rezultat proti ruski sovjetski tehniki? Bo milijonska vojska končno prišla vsaj do Dnjepra, če že ne do Moskve? Ali bo rezultat samo še več mrtvih mladih neonacijev? Kakšne so predikcije veleumov tukaj?

3p ::

nirburu je izjavil:

V prihodnosti kdor ne bo znal uporabljati crypto watermarka za svoje fotke, bo vreden približno toliko kot dice7. Bolj malo.


Ja, no, ne.

Ja, seveda, lahko boš recimo na digitalnem posnetku preveril, da ga je podpisal, recimo PopTV. Oziroma fotoaparat s to-in-to-serijsko številko.
Ampak ljudje že zdaj verjamejo dvovrstičnim čivkom naključnih oseb na internetih? Verjeli bojo tudi posnetkom, ki jih je podpisal AlexJonesv2.0.

Digitalni vodni žig seveda lahko odstraniš. Ali pa namestiš novega. Veriga zaupanja pa bo problem, o katerem sem že pisal. Ja, lahko boš zelo verjetno potrdil, da je posnetek res prišel s CNN-a, ali pa od nirburu233534-a? To je sicer malo več kot nič.

nirburu ::

Vse kar bi jaz rad videl, je tu pa tam kak antiglobohomo RT članek. Ker sedaj niti tega ni več moč. Edino Al Jazeera vsaketolko kaj napiše.
V liberalni evropi zgleda, da po novem tega se ne sme.

Včasih me prime, da bi tistega, ki mi je razlagal, da Zahod gre na bolje, ker imamo večji BDP, s kijem po glavi.
Prekleti plehki materialisti, ki ne vidijo dlje od svojega BMWja na dvorišču in izleta v Dalmacijo. Go***** ena.

3p je izjavil:

nirburu je izjavil:

V prihodnosti kdor ne bo znal uporabljati crypto watermarka za svoje fotke, bo vreden približno toliko kot dice7. Bolj malo.


Ja, no, ne.

Ja, seveda, lahko boš recimo na digitalnem posnetku preveril, da ga je podpisal, recimo PopTV. Oziroma fotoaparat s to-in-to-serijsko številko.
Ampak ljudje že zdaj verjamejo dvovrstičnim čivkom naključnih oseb na internetih? Verjeli bojo tudi posnetkom, ki jih je podpisal AlexJonesv2.0.

Digitalni vodni žig seveda lahko odstraniš. Ali pa namestiš novega. Veriga zaupanja pa bo problem, o katerem sem že pisal. Ja, lahko boš zelo verjetno potrdil, da je posnetek res prišel s CNN-a, ali pa od nirburu233534-a? To je sicer malo več kot nič.


No, že res. Človek bo morali biti razgleda bolj kot kadarkoli prej. Bomo vsaj vedeli točno od koga je pršu. Že to je bolje kot nič.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nirburu ()

3p ::

blazkj je izjavil:

Bo 15 milijard in najsodobnejše zahodno orožje končno dalo kakšen rezultat proti ruski sovjetski tehniki? Bo milijonska vojska končno prišla vsaj do Dnjepra, če že ne do Moskve? Ali bo rezultat samo še več mrtvih mladih neonacijev? Kakšne so predikcije veleumov tukaj?


Samokritični umi na voljo na slo-tech-u imajo premalo informacij in znanja, da bi dajali takšne napovedi. (Kar sicer ne pomeni, da se o tem ne moremo pogovarjati na podobnem nivoju kot upokojenci v parku o rezultatu derbija naslednji teden.)

Samooklicani veleumi za vsa področja, ti bojo pa to z veseljem razložili. Zato pa jih ni vredno poslušati.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Shegevara ()

FireSnake ::

blazkj je izjavil:

Ukrajinci končno štartali hudo ofenzivo piše Reuters.

Bo 15 milijard in najsodobnejše zahodno orožje končno dalo kakšen rezultat proti ruski sovjetski tehniki? Bo milijonska vojska končno prišla vsaj do Dnjepra, če že ne do Moskve? Ali bo rezultat samo še več mrtvih mladih neonacijev? Kakšne so predikcije veleumov tukaj?


Predikcija: nisi v pravi temi, pajac!
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Mr.B ::

blazkj je izjavil:

Ukrajinci končno štartali hudo ofenzivo piše Reuters.

Bo 15 milijard in najsodobnejše zahodno orožje končno dalo kakšen rezultat proti ruski sovjetski tehniki? Bo milijonska vojska končno prišla vsaj do Dnjepra, če že ne do Moskve? Ali bo rezultat samo še več mrtvih mladih neonacijev? Kakšne so predikcije veleumov tukaj?

Da čakali so na Vostok 2022 ki se začne 1.9.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Mr.B ::

nirburu je izjavil:

Vse kar bi jaz rad videl, je tu pa tam kak antiglobohomo RT članek. Ker sedaj niti tega ni več moč. Edino Al Jazeera vsaketolko kaj napiše.
V liberalni evropi zgleda, da po novem tega se ne sme.

Včasih me prime, da bi tistega, ki mi je razlagal, da Zahod gre na bolje, ker imamo večji BDP, s kijem po glavi.
Prekleti plehki materialisti, ki ne vidijo dlje od svojega BMWja na dvorišču in izleta v Dalmacijo. Go***** ena.

3p je izjavil:

nirburu je izjavil:

V prihodnosti kdor ne bo znal uporabljati crypto watermarka za svoje fotke, bo vreden približno toliko kot dice7. Bolj malo.


Ja, no, ne.

Ja, seveda, lahko boš recimo na digitalnem posnetku preveril, da ga je podpisal, recimo PopTV. Oziroma fotoaparat s to-in-to-serijsko številko.
Ampak ljudje že zdaj verjamejo dvovrstičnim čivkom naključnih oseb na internetih? Verjeli bojo tudi posnetkom, ki jih je podpisal AlexJonesv2.0.

Digitalni vodni žig seveda lahko odstraniš. Ali pa namestiš novega. Veriga zaupanja pa bo problem, o katerem sem že pisal. Ja, lahko boš zelo verjetno potrdil, da je posnetek res prišel s CNN-a, ali pa od nirburu233534-a? To je sicer malo več kot nič.


No, že res. Človek bo morali biti razgleda bolj kot kadarkoli prej. Bomo vsaj vedeli točno od koga je pršu. Že to je bolje kot nič.


Dej no dej.
Medijev je ogromno, in se jih da prebavljat.

Ko nehaš brati meta in poslušati YT, začneš šele razmišljat. Seveda ko vpišeše v iskalnik točno to kar si hotel "Sonce je rumeno včasih rdeče" boš zagotovo dobil potrditev taga kar si prebral v Meta. In to sedaj ne da si ravno navajal kot dejstvo ampak tudi samopotrditev tvojega argumenta. Seveda verjetno res ne pričakuješ drugagčnega rezultata iskalnika,ane. Poglej samo AI chat bote ki vedno zaidejo v čudna pota, ko pa svojo nedoživeto frustracijo sproščajo na botu.

Boš pa seveda dodal v smislu imaš tudi problem, da če tudi dobiš točno te priročne razultate, preverjane verodostojnosti virov terja čas, kar pa je za meta informirane težko. Težko je verjeti dejstvu da se navedeni vri / oziroma iskani zadetek(i) ukvarja točno s tem kar ti iščeš in nič drugega. Verjetno vsakemu malo bolj razgledanemu postane jasno da je to bolj click bait vir. Samo bralne spsobnosti brati kompleksnejse vsebine in razumeti, niso v porastu in to ne samo v Ameriki.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

cias ::

FireSnake je izjavil:

kow je izjavil:


Zakaj pa bi jih bral?


Nepomembnbo vprašanje.
Bolj pomembno: zakaj ne moremo?


Ker je to nevarno za našo demokracijo. Rekordne zaloge plina, kontraofenziva uspešna…
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Rusija čedalje bolj izolirana od interneta in elektronskih plačilnih storitev (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
27143079 (10837) Mr.B
»

Rusija prepovedala Facebook in Instagram (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
10312392 (5512) janezvalva
»

Pro-ruski komentarji na rtvslo.si (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16615732 (12141) phantom
»

Senat ZDA: Rusija je za vmešavanje v volitve uporabila vsa večja družabna omrežja (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / NWO
16926867 (22057) gozdar1

Več podobnih tem