» »

Zdravniški za A kategorijo

Zdravniški za A kategorijo

kronos_10_ ::

Pozdravljeni,

v zadnjem času sem imel, kar nekaj zdravniških zaradi dela in jih imam vrh glave. Pa me zanima ali obstaja kaka lokacija pri kateri dejansko imaš hiter pregled bolj pogovorno, plačaš in greš? Ali še bolje, kar na daljavo :D so mi obljubili, da mi bodo dali še za izpit potrdilo medtem, ko sem bil na zdravniškem zaardi dela. Sedaj ne morejo tega narediti. In meni se mudi :)

Lp.

japapajade ::

Zdravniški za A je klasika, vid in ostalo, nakoncu pogovor - kar ti iščeš, če imaš že izpit za B brez omejitev nebi smel bit problem za A.

Sicer večje bedarije kot na daljavo še nisem slišal, predstavljaj si, da si ti zdravnik in te neznanec pokliče in mu daš potrdilo na daljavo da je sposoben za upravljanje 1000ccm mrcine.

Če hočeš narediti čimprej, pokliči na več različnih koncev, kje je najmanj za čakatps.

p.s.: jaz bi ti dal obvezne psihoteste že zaradi tega posta na forumu

dope1337 ::

Kje si pa ti zivel zadnji dve leti? Prognoze zdravnikov ter odobreni zdravniski stalezi so zadnji dve sezoni jesen/zima stalna praksa.

Ni to nic manj nepredstavljivo, kot izdajanje zdravniskih potrdil na daljavo. Je pa problem, ker ni pravi letni cas.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dope1337 ()

tomlin ::

Kaj pa če bi še izpit opravil na daljavo, ja super ne:)):D:))8-)

japapajade ::

dope1337 je izjavil:

Kje si pa ti zivel zadnji dve leti? Prognoze zdravnikov ter odobreni zdravniski stalezi so zadnji dve sezoni jesen/zima stalna praksa.

Ni to nic manj nepredstavljivo, kot izdajanje zdravniskih potrdil na daljavo. Je pa problem, ker ni pravi letni cas.


Tud za antivaxerje še prihaja taprav letni čas, medtem pa lahko izdelujete tinfoil hate in naumite čimbolj nore teorije zarot.

barakus ::

Zadnji dve leti jim ni problem dajati diagnoze in recepte na daljavo, zakaj ne bi še tega...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kontrola in izboljšanje vida

Oddelek: Loža
356639 (2308) bambam20
»

99% cpu

Oddelek: Pomoč in nasveti
322725 (1867) DeeCoy
»

Za razliko od konkurence Google ne bo omogočal stalnega dela od doma (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
8819450 (15330) LeQuack
»

Google oddaljeno spreminjal nastavitve telefonov

Oddelek: Novice / Android
249543 (4963) semrola
»

FINI - Fakulteta za industrijski inženering

Oddelek: Šola
245610 (3478) Trupl0

Več podobnih tem