» »

zajem videa gf4200 vivio

zajem videa gf4200 vivio

MarkoMan ::

hello

problem: nikakor ne morem spraviti sliko iz videa v comp. namestil sm winfast pvr, pa se pokazejo samo crte??? probal sm virtualdob (ideja iz foruma) pa ne dela.(baje bi mogel met wfw gonilnike??) wfw gonilniki-kaj je to? kje jih dobim? probu sm tud s-video in cinch, pa nc. zlo rad bi dubu sliko, ce ze mam vivo. help pleas

MarkoMan ::

ok, a je mozno prek videa in vivo gledat tv? a ma kdo kaksno izkusnjo s tem? enybody

=Exceed= ::

se ti bom prkluču ker mam podoben če ne celo isti problem. Kartica je WinFast MyVIVO A310TD (GFFX 5600/256MB rama). Nikakor ne dobim slike iz videorekorderja v comp. Povezano mam pa preko skarta (na VCR-ju) in činča do kabla iz grafične. V tem programu PVR je možnost nastaviti imput source (S-video in A/V )--ne dela pod nobenim:\ potem PAL, NTSC... Sliko sem že enkrat uspešno zajei preko TV-tunerja (PCTV) samo ne iz VCR-ja ampak iz kamarce direkto. Za grafično mam gonilnike 52.16 in se te za video in --NVIDIA WDM.

Se strinjam z sonoclockom:
zlo rad bi dubu sliko, ce ze mam vivo. help pleas

LP

lopov ::

Kartica je po defaultu nsatavljena za nek winfastov dodatek. Zal se po kaksnem letu ne spomnim vec, kaj je bilo treba spremeniti, a se najde v nastavitvah. Uporabljal sem originalne drajverje in prilozen sw, slo pa je za Gf4200 AGP8x ViVO.

Je pa vse skupaj nekako neumno nastavljeno in moras nastaviti kar nekajkrat, predno si zapomni nastavitve.

Veliko srece.

b.

Dodatek: wfw = wideo for windows. Poglej, ce imas na prilozenem CDju kaj podobnega. Ponavadi gre za WDM drajverje. To ti bo moral povedati kdo ki se bolj resno ukvarj z videom (jaz sem samo presnel VHS kasete na CDje, pa zripal DVD s koncertom in posnel na VHS).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lopov ()

Buggy ::

Sam imam Winfast A250 VIVO in mi stvar ne dela nobenih problemov. Povezano imam preko SCART prikljucka na Videorekorder in lepo uporabljam njego TV tuner za gledanje TV. Isto gre z predvajanjem Videa samo kanal izberes. Si preprican da si nastavil pravilno prikljucek na kablu od grafe na Video -IN in Ne na OUT. Uporabljem tudi prilozen Software in dela lepo.

MarkoMan ::

hvala za odgovore, ki pa zal ne pomagajo. wdm driverje sm instaliral, cinche sm probu vse stiri na in in out. nc. probu virtualdob (nalozu wdm wrapper) pa nc. isto z iuvcr-jem (demo). ni slike pa da se na trapalance postavim. v servisu vidm edini izhod.,.

MarkoMan ::

Problem resen!!!!!!!! bil pa je v kablu k je bil zgleda enosmeren (mono, al kva) in smer seveda napacna, pa se 4 cince je mel. kupu sm unga s tremi in dvosmernim prometom, se pravi in in out. zdej dela in pvr, kot tut virtualdob. KUL TOLE!!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

nakup Tv kartice

Oddelek: Zvok in slika
293218 (2455) gruntfürmich
»

TV tunerji (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
507075 (5142) Tiash
»

TV na PC preko VIVO kartice - Kateri programi?

Oddelek: Zvok in slika
51847 (1657) Johanus
»

Vivo na Radeon 9000

Oddelek: Zvok in slika
231493 (1279) polde66
»

Video-Out/Video-In (VIVO)

Oddelek: Strojna oprema
91648 (1411) Janes

Več podobnih tem