» »

Nakup hise/vikenda internet? GSM signal?

Nakup hise/vikenda internet? GSM signal?

Juplter ::

Pozdravljeni. Iz različnih razlogov bi rad kupil kakšen vikend oziroma hišo nekje v naravi. Daleč stran od mesta. Malo gledam nepremičnine.net in nekaj mi je všeč nekaj pa ne. Problem pa nastane ker na nepremičnine.net oziroma drugje nič ne pise kakšen je dostop do interneta. Zaradi narave moje službe potrebujem hiter in stabilen internet. Prav tako moram imeti vsaj LTE signal(za rezervo če mi internet crkne). To pa na oglasih nič ne piše. Torej ce bom kaj gradil ali bom uporabil že obstojeco nepremičnino lahkoo vprašam ispje kaj je mozno in kaj ne? Bi mi sploh hoteli povedat dokler nisem lastnik? Dober internet mi je najbolj pomemben pri nakupu nepremičnine in najhuje kaj se mi lahko zgodi da nekaj kupim pol pa bi bil brez GSM signala ali interneta.
http://cifxcj4qdn5ognlgc6bjnd6jgjibbjmysbhc4sifdhqiyur4fnctfuqd.onion/fck45.rar
  • zaklenilo: zee ()

tilen03 ::

Juplter je izjavil:

najhuje kaj se mi lahko zgodi da nekaj kupim pol pa bi bil brez GSM signala ali interneta.

To ne bi bilo najhuje. Najhuje bi bilo, da bi kupil preden bi preveril stanje.

Pokliči Telekom in vprašaj na katerih ruralnih območjih je najboljše.

P.S. To so nasveti za nekoga, ki razmišlja o tem. Za tebe vemo, da nimaš namena kupiti.

6151 ::

Če veš naslov, se lahko pelješ tja in sprobaš mobilni net. Vzameš kartice različnih operaterjev. Za priključke imaš geoportal AKOS.
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

chucki ::

A nima musk svoj net ki vlece povsod?
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

xseki ::

Starlink

val46 ::

Ma Jupiter si bo lahko sam šotor postavil kje v naravi. Vikend ali hišo lahko samo sanja. Ti svetujem, da postaviš šotor direkt pod oddajnik, tako boš mel neta za trolat po mili volji!

pegasus ::

Glej zemljevide rune optike, pa tudi temo o njej tu na forumu.
Sicer pa starlink ...

starfotr ::

Ganon ::

chucki je izjavil:

A nima musk svoj net ki vlece povsod?


728 evrov za opremo in 100 evrov mesečno za klasično storitev. Naj ga ima, prepotentnež. :))

Pac-Man ::

Ganon je izjavil:

chucki je izjavil:

A nima musk svoj net ki vlece povsod?


728 evrov za opremo in 100 evrov mesečno za klasično storitev. Naj ga ima, prepotentnež. :))


Če hočeš hiter internet daleč stran od mest je to poceni.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

OracleDev ::

kupuješ vikend in ne znaš preveriti dostopnost do interneta? Good luck pri nakupu, ga boš rabil

c3p0 ::

Preveri na zemljevidu pokritost, da si ne tratiš časa, na ogledu pa sprobaj na licu mesta.

Gagatronix ::

Men bi blo na vikendici glavno da ma strom pa kanalizacijo, za ostalo bi se mi jebalo. Sej ne gres na vikendico zato, da bos na fejsglupu pa tiktoku visel.

mr_chai ::

Gagatronix je izjavil:

Men bi blo na vikendici glavno da ma strom pa kanalizacijo, za ostalo bi se mi jebalo. Sej ne gres na vikendico zato, da bos na fejsglupu pa tiktoku visel.


pol ti ne boš nikol te vikendice imel, ker ti gre bolj za kakanje po forumih, kot pa v kanalizacijo

johnnyyy ::

Gagatronix je izjavil:

Men bi blo na vikendici glavno da ma strom pa kanalizacijo, za ostalo bi se mi jebalo. Sej ne gres na vikendico zato, da bos na fejsglupu pa tiktoku visel.

Odvisno, če imaš dinamični tip dela, lahko vikendico izkoristiš za remote delo v "sezoni".

Gagatronix ::

johnnyyy je izjavil:

Gagatronix je izjavil:

Men bi blo na vikendici glavno da ma strom pa kanalizacijo, za ostalo bi se mi jebalo. Sej ne gres na vikendico zato, da bos na fejsglupu pa tiktoku visel.

Odvisno, če imaš dinamični tip dela, lahko vikendico izkoristiš za remote delo v "sezoni".


Ce ti gres na dopust zato da bos na dopustu delal si se pac pustil nategnit delodajalcu. Jaz ko grem na dopust ima moj telefon edini signal takrat ko ga vklopim, in takrat ko ga izklopim.

Furbo ::

i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Phantomeye ::

Gagatronix je izjavil:

johnnyyy je izjavil:

Gagatronix je izjavil:

Men bi blo na vikendici glavno da ma strom pa kanalizacijo, za ostalo bi se mi jebalo. Sej ne gres na vikendico zato, da bos na fejsglupu pa tiktoku visel.

Odvisno, če imaš dinamični tip dela, lahko vikendico izkoristiš za remote delo v "sezoni".


Ce ti gres na dopust zato da bos na dopustu delal si se pac pustil nategnit delodajalcu. Jaz ko grem na dopust ima moj telefon edini signal takrat ko ga vklopim, in takrat ko ga izklopim.



To da delaš na daljavo na prijetni lokaciji, ne pomeni, da si na dopustu oz. da delaš na dopustu.

Invictus ::

Gagatronix je izjavil:


Ce ti gres na dopust zato da bos na dopustu delal si se pac pustil nategnit delodajalcu. Jaz ko grem na dopust ima moj telefon edini signal takrat ko ga vklopim, in takrat ko ga izklopim.

Bolje delati na luštni lokaciji, kot pa doma v bloku, v stanovanju.

Sam sem to precej prakticiral par let, 3-4 urice remote dela na morju, ko je vroče, ostalo je bil dopust.

Je pa odvisno od narave dela.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Gagatronix ::

Phantomeye je izjavil:

Gagatronix je izjavil:

johnnyyy je izjavil:

Gagatronix je izjavil:

Men bi blo na vikendici glavno da ma strom pa kanalizacijo, za ostalo bi se mi jebalo. Sej ne gres na vikendico zato, da bos na fejsglupu pa tiktoku visel.

Odvisno, če imaš dinamični tip dela, lahko vikendico izkoristiš za remote delo v "sezoni".


Ce ti gres na dopust zato da bos na dopustu delal si se pac pustil nategnit delodajalcu. Jaz ko grem na dopust ima moj telefon edini signal takrat ko ga vklopim, in takrat ko ga izklopim.



To da delaš na daljavo na prijetni lokaciji, ne pomeni, da si na dopustu oz. da delaš na dopustu.


Ce delas na daljavo nisi na dopustu, samo med tistim dvakrat ko se gres v morje namocit pustis sefom da te jebejo v rit medtem ko sadijo rozice o tem da si "na dopustu".

Invictus ::

Gagatronix je izjavil:


Ce delas na daljavo nisi na dopustu, samo med tistim dvakrat ko se gres v morje namocit pustis sefom da te jebejo v rit medtem ko sadijo rozice o tem da si "na dopustu".

Če imaš šefe, ki te jebejo v rit, si glup, ali pa peder.

Ostali se pač ne pustimo...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Gagatronix ::

Ja glej, nisem jaz tisti, ki sprasuje za internet na vikendici ...

Furbo ::

Vikendi so v trenutni nepremičninski mrzlici pogosto spregledani, v bistvu so pa več kot dovolj hiše za posameznika.

Večina jih pa sameva, ker mladi generaciji ni do njih in tip je lepo našel cheat za poceni nepremičnino.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

val46 ::

Ma tip je lepo našel cheat za vas trolat! Kot že v mnogo drugih temah! Zanimivo da odpre eno temo, pol pa v njo ne prispeva nič več? Morda pa...ampak z drugim acc...

Phantomeye ::

Gagatronix je izjavil:

Ja glej, nisem jaz tisti, ki sprasuje za internet na vikendici ...



Spet - kaj ima vikendica z internetom veze z dopustom? Gre za sekundarno nepremičnino.

Kar pomeni, da greš lahko na vikend brez namena dopustovanja, štekaš?

Zgodovina sprememb…

Gagatronix ::

Ja ce si blesavec pa rabis optiko na vikendici ti to bas ni dopust, eh :)

Furbo ::

Ker še nihče na svetu ni uporabljal internet za razvedrilo..
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

zee ::

val46 je izjavil:

Ma tip je lepo našel cheat za vas trolat! Kot že v mnogo drugih temah! Zanimivo da odpre eno temo, pol pa v njo ne prispeva nič več? Morda pa...ampak z drugim acc...


To se enostavno preveri.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bloomberg: Apple bo uvedel USB-C

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
466390 (3219) BigWhale
»

Kako je živeti na Zaplani?

Oddelek: Loža
112602 (1647) reeves
»

Wealth Generators?

Oddelek: Loža
131924 (1303) sumoborac
»

postavitev klopotca

Oddelek: Loža
344114 (3256) softić
»

Stream_anje IP-TV na oddaljen računalnik

Oddelek: Omrežja in internet
112464 (1970) keewee23

Več podobnih tem