» »

Je ta stran/trgovina legit?

Je ta stran/trgovina legit?

Jerry000 ::

Ravno sem naletel na to spletno trgovino pa me zanima če je že kdo kaj kupil od tukaj, nekako mi pravi da je mal fishy...
https://iponshop.si/

feryz ::

Nope, popolnoma legitimna zadeva.
Navali na nakupe.

PetarVeliki ::

Lastnik domene AOI d.o.o v Slovenskih Konjicah naprej bos pa ze sam pobrskal...

Jerry000 ::

Super, hvala

bauci ::

Prodavatelj i Služba za korisnike: 1143 Budapest, Francia út 40/b.
Mjesto: 1134 Budapest, Tüzér utca 13.
Vlasnik: Parádi András voditelj
Porezni broj: HU22787848
Registracijski broj tvrtke: Cg. 01-09-943578
Sud upisa u registar: Fővárosi Törvényszék Cégbírósága

Tidule ::

Drugače firma kot takšna obstaja in je registrirana v HU in tudi normalno poslujejo. Imajo tudi dve fizični trgovini. Pri njih sem pred časom tudi nekaj kupil in ni bilo težav.

Nimam pa pojma kako korektni so pri poslovanju po pošti s Slovenijo. Ni pa to fake trgovina.

Tudi ocene imajo zelo dobre:
https://www.arukereso.hu/stores/ipon-s2...



feryz je izjavil:

Nope, popolnoma legitimna zadeva.
Navali na nakupe.


si hotel bit sarkastičen, pa si malo v meglo brcnil, kaj?

PetarVeliki je izjavil:

Lastnik domene AOI d.o.o v Slovenskih Konjicah naprej bos pa ze sam pobrskal...


ti pa ravno ne ločiš med tem kdo je lastnik domene in kdo je registrat, da take kozle streljaš?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tidule ()

Jerry000 ::

Super, hvala za pomoč

pwn3rrr ::

Da ne odpiram nove teme: na ceneje.si se je znašla tale trgovina, je tole legit oz. je kdo že kaj naročal? Jaz sem zelo skeptičen, sedež na Češkem, kontaktna številka avstrijska... imajo tudi možnost plačila po povzetju (+3€).
https://www.mocafino.si/

V-i-p ::

pwn3rrr: tudi če je legit, je draga ;).
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

pwn3rrr ::

Kje dobim ceneje Lavazzo kavo v zrnu? ;)

yayo ::

pwn3rrr je izjavil:

Da ne odpiram nove teme: na ceneje.si se je znašla tale trgovina, je tole legit oz. je kdo že kaj naročal? Jaz sem zelo skeptičen, sedež na Češkem, kontaktna številka avstrijska... imajo tudi možnost plačila po povzetju (+3EUR).
https://www.mocafino.si/

Nekako dvomim, da bo nekdo šel odpirati online trgovino s kavo za goljufati kupce... Sprejema Google pay, dostava je GLS, poštnina, če kupiš za več kot 60 evrov je zastonj, če manj je 6 evrov. Notino tgovina s kozmetiko so tudi čehi pa pol slovenskih bab pri njih kupuje žavbe (še sam sem pri njih kupoval kreme za britje ipd.). Muziker, ki ima poceni glasbene inštrumente in športno opremo in še masikaj je tudi na Češkem. Tudi pri njih sem kupoval in dobil najboljšo ceno v Evropi.
Tale, ki ti pravi, da je kava draga pa ne misli, da Lavazzo dobiš kje bolj poceni. Pravi, da je draga ker on kupuje Barkafe ali kakšno Hofer robo za manj denarja. Šparovni slovenac pač. (in potem si še VIP ime izbere) :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

celje ::

pwn3rrr je izjavil:

Kje dobim ceneje Lavazzo kavo v zrnu? ;)



jaz sem jo parkrat na amazon.de kupil

V-i-p ::

No, ti frajer od jajota ne pametuj. Kupujem Lavazza kapsule preko eBaya za manj ko 58€ za 240 kapsul z dostavo vred, tukaj ista porcija z dostavo pride pa 78€ pa napiše brezplačna dostava.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

yayo ::

Evo, sem te sprovociral, da si nekaj koristnega povedal za ostale uporabnike. Kul.;)

c3p0 ::

Kapsule so itak predrage, za bilokako ceno, če gledaš kolko je notri kave.

yayo ::

jaz sem iz Kopra in glede na to, da je Trst evropska prestolnica kave sem se davno naučil piti kavo na italijanski način, doma pripravljeno z moka napravico (v glavem Lavazza, ker sem navajen), v lokalu seveda espresso, macchiato ali tržaški (mali) kapučin.


Se pa spomnim, v zgodnjih devetdesetih, ko je pri nas pričenjalo laufati "podjetništvo" je sodelavka v firmo pripeljala enega italijana, ki je začel pri nas delati biznis z Lavazzo. Tip nam je hišo opremil s par espresso mašinami, mi smo pa mesečno kupovali kapsule. (cialde po italijansko). Biznis je propadel, ker je kava v kapsulah bila tako koncentrirana, da nas je večina dobila glavobol. Edini, ki je bil super-zadovoljen je bil sodelavec, ki je bil navajen pokaditi dve-tri škatle cigaret na dan in vsak drugi čik pospremiti s kafejem. No, je že nekaj let v invalidni penziji zaradi svojih življenskih navad.
Seveda so se izdelovalci dandanes prilagdili tržišču in zaradi enega kafeja ne boš vzel dan bolniške. :))

Badwolff ::

Ampak, ko smo že pri tem, kje je najcenejša lavazza? Na Amazonu so bolj ali manj 17 evrov trenutno.
Tukaj je crema e aroma 12.
Ebay?
V slo najbrž Miller, kjer jentudi okrog 17.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Badwolff ()

FrRoSt ::

Toliko je, ceneje jo boš verjetno dilil v maloprodaji težko! Pa uporabi 25% na en izdelek, ko imaš akcijo nor v šparu!??
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

deleted ::

Badwolff je izjavil:

Ampak, ko smo že pri tem, kje je najcenejša lavazza? Na Amazonu so bolj ali manj 17 evrov trenutno.
Tukaj je crema e aroma 12.
Ebay?
V slo najbrž Miller, kjer jentudi okrog 17.


Najceneje Famila v Italiji

KTr1sk ::

i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KTr1sk ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri kavni apart? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
26640200 (450) nokken
»

Kvalitetna kava (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Loža
518101568 (1931) Pithlit
»

Kavni aparat (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
31360895 (1737) nokken
»

Kateri kavni aparat

Oddelek: Loža
181308 (866) noob96
»

Kava (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
33892892 (1297) mat xxl

Več podobnih tem