» »

Nizkocenovni mobilni paketi

Nizkocenovni mobilni paketi

Matija82 ::

Kakšna je kaj ponudba te čase? Se bolj splača vzeti naročnino ali ostani na predplačniški kartici?

HoT, Bob, TelemachFREE2GO?

misek ::

Kot ponavadi: odvisno kaj sploh potrebuješ.

Matija82 ::

To maš prav.

Torej, 10€ ali manj na mesec, klici in SMS minimalno (dovolj 500 enot), podatki 5-10GB.

Wingman ::

Poglej še MegaTel, mislim da imajo omrežje od Telekoma

vilonja ::

Izimobil je imel eno akcijo, kjer si za vedno dobil paket izi super kul s 40gb prenosa podatkov za 7.9 eur. Zdej sem sel gledat in te akcije nimajo več. Za 7.9 eur dobis samo 6 gb prenosa.

shadeX ::

Matija82 je izjavil:

Kakšna je kaj ponudba te čase? Se bolj splača vzeti naročnino ali ostani na predplačniški kartici?

HoT, Bob, TelemachFREE2GO?


HoT in BOB sta super in je vseeno katerega vzameš (kar ti je cenej in bolj ustreza po paketu). Pazi le eno zadevo pri HoT-u. Če imaš iPhone ne moreš pri HoT-u pošiljat MMS-jev.. zato sem ga tudi po nekaj letih zamenjal. Čeprav sem mislil da MMS-jev ne bom več potreboval, sem se večkrat dobil v situaciji, kjer sem moral poslat kakšno sliko nekomu, ki NI imel kakšnega chat programa in NI imel iPhona (da bi zadevo prejel prek iMessage).

Iz HOT-a (10€), sem šel na večji paket pri BOB-u za 5€ na mesec (prvi dve leti - friend referal), tako da sem naredil odličen deal. Drugače pa kot rečeno, ni razlik..

V-i-p ::

shadeX, jaz imam za podobne primere program Photo uploader kjer res z enim klikom uploadam fotko in link do slike podelim s prejemnikom pač preko sms-a.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

shadeX ::

Jah, ne deluje če maš na drugi strani ljudi ki so računalniško nepismeni :)

red_baron ::

Ja BOB je imel res hudo akcija -50% za dve leti.

3000 MIN, 3000 SMS in (sedaj že) 70GB ZA 5€!!

Imajo vsako leto to akcijo....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hot, BOB, Telemach in vse ostalo (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15649240 (11568) V-i-p
»

Vzamemo Bob ali Hot Telekom ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6115876 (9837) Lonsarg
»

Telekom Slovenije podražil mobilne pakete (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
10619865 (10159) bambam20
»

kateri predplačniški paket? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15440323 (16669) VrtniPalcek

Več podobnih tem