» »

Najboljša aplikacija za zaklepanje aplikacij, nastavitev ipd

Najboljša aplikacija za zaklepanje aplikacij, nastavitev ipd

BorutO ::

Nečaka dedku pa babici vsakič vstopita v telefon in spreminjata nastavitve, marsikaj zmrdata in potem telefon več ne dela kot treba, da ne omenim koliko iger sta pred kratkim naložila na telefon ... tak, da je telefon bil tak počasen, kot ne vem kaj. Sicer sem v nastavitvah googlovo trgovino onemogočil, ampak sta glih toliko že stara (9), da vesta kaj delata.

Rabil bi eno dobro aplikacijo, ki lahko zakleneš vse na telefonu, najbolj važno pa je, da se nastavitve dajo zakleniti, isto aplikacija, s katero se bi zaklenilo aplikacije.

Tody ::

To majo telefoni ze dolgo, reče se zaklep zaslona. Ponavadi z 4 mestno kodo

Gagatronix ::

Kaj majo mulci sploh po tujih telefonih za brskat ? Mulce okrog kepe, pa bo mir.

BorutO ::

Ta koda ne pomaga nekaj, ker starša nista nek tehnološki tip človeka, onedva sta bolj tista, ki cele dneve rajši delata zunaj in se čim manj elektroniki posvečata ... Nečaka pa vsako kodo zavohata. Ampak zdaj je treba nekaj veliko boljšega, po navadi so plačljive aplikacije veliko boljše.

klinker ::

Koda ne pomaga, ne, vzgoja je una :)

V-i-p ::

BorutO: jaz bi v štacuni vključil starševski nadzor in dal eno extra kodo pa raven PEGI3. Druga opcija je Guest mode, tretja najbolj elegantna pa, da na namizju potegneš skupaj z dvema prstoma in v greš pod skrij aplikacije in označiš štacuno. Tako izgine iz namizja in iz seznama app-ov.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Tody ::

Ajoj... sej ni treba da si zapomneta kodo ampak jih lahko daš da moreta z prstom potegnit vzorec pa je. Toliko možganskih sposobnosti imata. Ali pa prstni odtis, to sicer ne prime zmeraj ampak ...

Gagatronix ::

V-i-p je izjavil:

BorutO: jaz bi v štacuni vključil starševski nadzor in dal eno extra kodo pa raven PEGI3. Druga opcija je Guest mode, tretja najbolj elegantna pa, da na namizju potegneš skupaj z dvema prstoma in v greš pod skrij aplikacije in označiš štacuno. Tako izgine iz namizja in iz seznama app-ov.


A si dobro prebral kaj je op sploh napisal ? Froca stikata po tujih telefonih, ker imata ocitno neumnega fotra, ki ju ni naucil, da se tujih stvari ne dotika.

To je fail vzgoje, kjer nobena aplikacija ne bo pomagala.

V-i-p ::

Gagatronix je izjavil:

V-i-p je izjavil:

BorutO: jaz bi v štacuni vključil starševski nadzor in dal eno extra kodo pa raven PEGI3. Druga opcija je Guest mode, tretja najbolj elegantna pa, da na namizju potegneš skupaj z dvema prstoma in v greš pod skrij aplikacije in označiš štacuno. Tako izgine iz namizja in iz seznama app-ov.


A si dobro prebral kaj je op sploh napisal ? Froca stikata po tujih telefonih, ker imata ocitno neumnega fotra, ki ju ni naucil, da se tujih stvari ne dotika.

To je fail vzgoje, kjer nobena aplikacija ne bo pomagala.

Jah, viš, mene pa fotr očitno ni naučil pravilno brat ;P
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Koliko plina porabi plinska peč?

Oddelek: Loža
397605 (2968) m0LN4r
»

Ali je pred šentvidskim predorom radar v smeri ven iz lj

Oddelek: Na cesti
384844 (3194) tryhard
»

Nokia izdala posodobitev Black Lumia

Oddelek: Novice / Windows Mobile
379506 (5994) rok_p
»

Winamp - ali je mogoče ?

Oddelek: Programska oprema
81268 (979) Adephx

Več podobnih tem