» »

Kateri mobilni telefon - do 400€

Kateri mobilni telefon - do 400€

paraboŁa ::

Lastim si Huawei P20, ki se po cca. 5 letih poslavlja.

Vsa čast, da je zdržal tako dolgo, kljub vsem padcem, tunkanjem pod vodo in udarcem!

Iščem nekaj novega in ne poznam trenutnega trga. Budget tam nekje med 200-400€. Ne želim imeti problemov z Googlovimi aplikacijami.

Želim dobro kamero, razmeroma dobro baterijo in čim manj problemov. Telefon ne sme biti XXL, da lahko vse operiram z eno roko. P20 še pade v ta rang, P20 pro mi je že prevelik.

Odprt sem za vse znamke in modele. Kaj mi priporočate tisti, ki redno spremljate nove modele in trenutno ponudbo? Glede na to, da trenutni telefon še dela, se mi ne mudi blazno.

Hvala!

toro69 ::

Iphone 13 SE, dbest!

paraboŁa ::

Hvala za mnenje. Nebi bil v tem primeru potem boljši 12 mini zaradi boljše kamere in baterije?

shadeX ::

iPhone 12 mini je izven tvojega budgeta. Je high end model, medtem ko je SE Applov vstopni model. Slik ne dela slabih, je pa odvisno koliko kompliciraš, ti pa garantiram da z iPhonom ne boš imel problemov. Jaz že peto leto furam iPhone 7 (6 let star model) in mi deluje top. Z nakupom novega razen boljše kamere ne bi profitiral bistveno več. To je long lasting zadeva in si ne predstavljam met karkoli drugega.

Slabost Appla je edin to da maš vstopni model "poceni", ampak moraš doplačevat za razne zadeve, ki so na Androidu trivialni. Npr za nekaj čez 500€ dobiš SE 64GB, medtem ko moraš za 128GB verzijo dat že čez 600€. Danes pa zna bit 64GB že mal malo.

Drugače bi ti še priporočal Galaxy A52 ampak mislim da je ta zate že prevelik.

IL_DIAVOLO ::

Xperia 10 IV, je pa malo dražji.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Ganon ::

Bolt ::

Res. Poleg že nešteto tem "kateri telefon" je treba odpret še eno novo.
Eni so pa res tolko leni, da se jim tud ne da v iskalnik vpisat dve besedi.
Ne misli, da si dober, če si najboljši med najslabšimi.

klinker ::

shadeX je izjavil:

iPhone 12 mini je izven tvojega budgeta. Je high end model, medtem ko je SE Applov vstopni model. Slik ne dela slabih, je pa odvisno koliko kompliciraš, ti pa garantiram da z iPhonom ne boš imel problemov. Jaz že peto leto furam iPhone 7 (6 let star model) in mi deluje top. Z nakupom novega razen boljše kamere ne bi profitiral bistveno več. To je long lasting zadeva in si ne predstavljam met karkoli drugega.

Slabost Appla je edin to da maš vstopni model "poceni", ampak moraš doplačevat za razne zadeve, ki so na Androidu trivialni. Npr za nekaj čez 500€ dobiš SE 64GB, medtem ko moraš za 128GB verzijo dat že čez 600€. Danes pa zna bit 64GB že mal malo.

Drugače bi ti še priporočal Galaxy A52 ampak mislim da je ta zate že prevelik.


Za 400€ sem jst dobu precej lepo ohranjenega 11 Pro.

paraboŁa ::

Bolt je izjavil:

Res. Poleg že nešteto tem "kateri telefon" je treba odpret še eno novo.
Eni so pa res tolko leni, da se jim tud ne da v iskalnik vpisat dve besedi.


Sem uporabil iskalnik in nisem našel nič pametnega, same zastarele teme. Očitno nisem uporabil pravega izraza.

Bolt ::

paraboŁa je izjavil:

Bolt je izjavil:

Res. Poleg že nešteto tem "kateri telefon" je treba odpret še eno novo.
Eni so pa res tolko leni, da se jim tud ne da v iskalnik vpisat dve besedi.


Sem uporabil iskalnik in nisem našel nič pametnega, same zastarele teme. Očitno nisem uporabil pravega izraza.


Se ti mal norca delaš! Ali samo trollaš! Ali si pa res tolk smotan in nepismen, da ne najdeš. Če samo vpišeš v iskalnik ti najde do tretje strani 57 odprtih tem z naslovom "kateri telefon" naprej sploh nisem štel.
Imaš pa čisto "svežo" temo: "Kateri telefon?" z 77 stranmi, kjer se dnevno "dogaja" zato nehaj nakladat.
Kateri telefon?
Pa dobro, tebi in takim, že ni za zamert, da ste smotani, bolj je žalost, da moderatorji ne mrdnejo s kulcem. Važno, da trollajo po temah o politiki!
Ne misli, da si dober, če si najboljši med najslabšimi.

ales85 ::

Poco F3/F4.

Crossfire ::

https://www.ebay.de/itm/353516588997?ep...

Pa 200 pospraviš v žep. ;)

lebang1 ::

jaz imam realme gt master, zadovoljen z njim.
Ni majhen je pa en najmanjših novih v tem cenovnem razredu...
Za karkoli majhnega je treba še par 100€ več.

paraboŁa ::

Bolt je izjavil:

paraboŁa je izjavil:

Bolt je izjavil:

Res. Poleg že nešteto tem "kateri telefon" je treba odpret še eno novo.
Eni so pa res tolko leni, da se jim tud ne da v iskalnik vpisat dve besedi.


Sem uporabil iskalnik in nisem našel nič pametnega, same zastarele teme. Očitno nisem uporabil pravega izraza.


Se ti mal norca delaš! Ali samo trollaš! Ali si pa res tolk smotan in nepismen, da ne najdeš. Če samo vpišeš v iskalnik ti najde do tretje strani 57 odprtih tem z naslovom "kateri telefon" naprej sploh nisem štel.
Imaš pa čisto "svežo" temo: "Kateri telefon?" z 77 stranmi, kjer se dnevno "dogaja" zato nehaj nakladat.
Kateri telefon?
Pa dobro, tebi in takim, že ni za zamert, da ste smotani, bolj je žalost, da moderatorji ne mrdnejo s kulcem. Važno, da trollajo po temah o politiki!


A maš pesek v vagini? Pomiri se model in sproščaj frustracije kje drugje.

bf4ed ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Xperia 10 IV, je pa malo dražji.


Jaz sem lani nabavil Xperia 10 III (XQ-BT52). Pa sem zadovoljen. Sploh baterija je dobra.

Bolt ::

paraboŁa je izjavil:

Bolt je izjavil:

paraboŁa je izjavil:

Bolt je izjavil:

Res. Poleg že nešteto tem "kateri telefon" je treba odpret še eno novo.
Eni so pa res tolko leni, da se jim tud ne da v iskalnik vpisat dve besedi.


Sem uporabil iskalnik in nisem našel nič pametnega, same zastarele teme. Očitno nisem uporabil pravega izraza.


Se ti mal norca delaš! Ali samo trollaš! Ali si pa res tolk smotan in nepismen, da ne najdeš. Če samo vpišeš v iskalnik ti najde do tretje strani 57 odprtih tem z naslovom "kateri telefon" naprej sploh nisem štel.
Imaš pa čisto "svežo" temo: "Kateri telefon?" z 77 stranmi, kjer se dnevno "dogaja" zato nehaj nakladat.
Kateri telefon?
Pa dobro, tebi in takim, že ni za zamert, da ste smotani, bolj je žalost, da moderatorji ne mrdnejo s kulcem. Važno, da trollajo po temah o politiki!


A maš pesek v vagini? Pomiri se model in sproščaj frustracije kje drugje.


Model, da ne bi jaz tebi ta tvoj telefon nabil v to tvojo smrdljivo in zabito rit pa vibrator vklopil.
Če si prilagojen program se spelji v za to namenjene ustanove!
Ne misli, da si dober, če si najboljši med najslabšimi.

kmegli ::

@OP, pri iskanju uporabi še "Razvrsti po času", pa hitreje prideš do željene teme. V vednost, da se te v naslednje kakšen Bolt spet ne zruka.

paraboŁa ::

Bolt je izjavil:

paraboŁa je izjavil:

Bolt je izjavil:

paraboŁa je izjavil:

Bolt je izjavil:

Res. Poleg že nešteto tem "kateri telefon" je treba odpret še eno novo.
Eni so pa res tolko leni, da se jim tud ne da v iskalnik vpisat dve besedi.


Sem uporabil iskalnik in nisem našel nič pametnega, same zastarele teme. Očitno nisem uporabil pravega izraza.


Se ti mal norca delaš! Ali samo trollaš! Ali si pa res tolk smotan in nepismen, da ne najdeš. Če samo vpišeš v iskalnik ti najde do tretje strani 57 odprtih tem z naslovom "kateri telefon" naprej sploh nisem štel.
Imaš pa čisto "svežo" temo: "Kateri telefon?" z 77 stranmi, kjer se dnevno "dogaja" zato nehaj nakladat.
Kateri telefon?
Pa dobro, tebi in takim, že ni za zamert, da ste smotani, bolj je žalost, da moderatorji ne mrdnejo s kulcem. Važno, da trollajo po temah o politiki!


A maš pesek v vagini? Pomiri se model in sproščaj frustracije kje drugje.


Model, da ne bi jaz tebi ta tvoj telefon nabil v to tvojo smrdljivo in zabito rit pa vibrator vklopil.
Če si prilagojen program se spelji v za to namenjene ustanove!


Dej model zapri in spizdi iz teme, kdo te bo poslušal :))

Bolt ::

Moderatorji! Zbrišite temo!
Ne misli, da si dober, če si najboljši med najslabšimi.

klinker ::

Tebe treba izbrisat :))

Bolt ::

klinker je izjavil:

Tebe treba izbrisat :))

Hahaha. Res si smešen. A to je vse kar zmoreš. Ti si se že večkrat dokazal kam spadaš, tako da škoda besed.
Ne misli, da si dober, če si najboljši med najslabšimi.

Bojevnik ::

Nokia 7. Je pod tvojo ceno. Vredu fotoapar. Ima googlov android, se pravi nimas po defaultu instalirnih facebooka in ostale nesnage.
Imam ga 4 leta, baterija je se vedno ok. Brez kakrsnihkoli problemov.

Definitno vreden svojega denarja.

mimikrolo ::

bobby ::

ales85 je izjavil:

Poco F3/F4.



+1
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

kateri telefon?

Oddelek: Kaj kupiti
142281 (1980) bluefish
»

Nakup novega telefona

Oddelek: Mobilne tehnologije
172604 (1699) kanarin
»

Aktivacija Win XP

Oddelek: Pomoč in nasveti
141871 (1157) jukoz
»

kateri telefon za okoli 300€

Oddelek: Mobilne tehnologije
495436 (3426) Voluhar88
»

Kateri NOV Smartphone na naročnino kupiti (od 150-200 Eur)

Oddelek: Pomoč in nasveti
112265 (1928) amacar

Več podobnih tem