» »

Kaj vi pravite o tem vodnem hlajenju?

Kaj vi pravite o tem vodnem hlajenju?

Bondek ::

No red vam bi povedal o svojem vodnjem hlajenju. Čeprav je že skoraj končan bi vas vseeno vprašal za vaša mnenja in nasvete :) ! No najbolje je da vam najprej povem da je ta sistem brez pelterja :O, vem ja ampak bom že nekako. No najbolje da grem k načrtu: Imam vodno pumpo ki poganja mrzlo vodo do vodnega bloka. Vodni blok je sestavljen iz mer 12*6*5 in nima neposredenj dotik na procesor ;(. Ima dve cevi po katerih se pretaka voda, ena je za notri ena za ven. No ko gre ta voda iz procesorja se gre ohladit na 'kiler' od avta kjer gre spet v posodico. K sistemu sem tudi dodal termometer in pleksijasto škatlo za kiler ki se vključi na stikalo. No kdor je posljušal do konca vas prosim da povete svoje mnenje in nasvet . :))
No, in to je to !

Pretorijanec ::

Mam prašanje. Kje si dobu radiator, pa kok vlke ma nastauke. Thx!

SkIDiver ::

Če hočš mal bolš učink spel takole
pumpa>kilar>blok>posodica
pa spet ovo na naovo.
Voda bo tko hladnejša, možn da kr mal bol kot pa zdej. Ce mal pomisleš gre pri tem zaporedju mrzla voda direkt iz kilarja na blok in preden pride spet do kilarja se že mal ohladi.
Sprobi. Sj moraš sam par cevk zamenat pa boš vidu razlike v temp.

Bungee- ::

Caki mal ce sem dober prebral blok NIMA stika s procesorjem ???? kaj pa potem hladis ??? Zrak okoli njega mogoce ??? Sorry ce zelis procesor hladit, potem moras imet stik, drugac je vse brezveze. 8-)
S kladivom in dinamitom je mozno vse! - Poanta je samo v doziranju.

element ::

Če si omisliš še enga dost močn ga peltierja, cold plate, dobro TP maš takj SUB-ZERO TEMPERATURES! :D:D:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pomoč pri Nakupu Vodnega Hlajenja

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
231902 (1524) yeti
»

Kaj vse rabim za H20 hlajenje sistema?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
221653 (1395) mazy
»

Moja nova zelo modificirana kišta in blok, veliko slik! (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
22517214 (12296) the_unborn
»

Vodni blok??

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
231818 (1290) kayot
»

Načrt za vodno hlajenje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
192385 (2174) NiggerBob

Več podobnih tem