» »

Elvis (2022)

Elvis (2022)

Morison ::


https://www.imdb.com/title/tt3704428/
Že kdo gledal?
Zanimivo, da o taki Rock legendi in njegovem najnovejšem filmu še ni odprte teme!

kow ::

Samo pogledam reziserja, pa vem da ne grem gledat. Tip je naredil najslabsega Gatsbyja do sedaj, pa verjetno ga bo tezko kdo posekal naslednjih 200 let.

c3p0 ::

Slightly OT... 42 je bil star, ko je umrl? Sem vedno mislil, da tam 65. Drugs are bad, mkay.

dronyx ::

Meni moteče je vloga Toma Hanksa v tem filmu, ker izgleda kot kakšen pingvin iz Batmana. Pa lahko da je bil ta lik v resnici tak, samo v tem filmu se mi pa zdi, da ne sodi sem. Zaključek filma pa je vrhunski. Dostojen glasbene legende.

Morison ::

dronyx je izjavil:

Meni moteče je vloga Toma Hanksa v tem filmu, ker izgleda kot kakšen pingvin iz Batmana. Pa lahko da je bil ta lik v resnici tak, samo v tem filmu se mi pa zdi, da ne sodi sem. Zaključek filma pa je vrhunski. Dostojen glasbene legende.

Je v filmu veliko "glasbe" ali je to bolj kot nek biografski-dokumentarni-drama film.
Je torej vreden ogleda v kinu, predvsem zaradi samega zvoka ali je vseeno, če se ga pogleda doma.

dronyx ::

Morison je izjavil:

Je v filmu veliko "glasbe" ali je to bolj kot nek biografski-dokumentarni-drama film.
Je torej vreden ogleda v kinu, predvsem zaradi samega zvoka ali je vseeno, če se ga pogleda doma.

Glasbe je v filmu precej, tudi film je dinamično zmontiran skupaj, tako da se ga po moje splača pogledati v kinu (traja več kot dve uri in pol). Osnovna nit filma je sicer odnos med Elvisom in njegovim managerjem.

tilen03 ::

Boomerji gredo v kine. Knjige pritožb bodo polne

kriptobog ::

Vsecen film. Dejansko nisem vedel, da nikoli ni igral izven USA 8-O

dronyx ::

kriptobog je izjavil:

Vsecen film. Dejansko nisem vedel, da nikoli ni igral izven USA 8-O

Ja, to je tudi mene presenetilo. Pa tega tudi nisem vedel, da je svojo ženo Priscillo spoznal ko je ona imela 14 let on pa 24 (tega v filmu sicer ni omenjenega, sem šel pa po filmu pogledat par dokumentarcev o njem). Danes bi te v takem primeru verjetno imeli za pedofila. Se pa spomnim sošolke v osnovni šoli, ko je bila ona stara 13 let je hodila s tipom, ki je imel 32 let. Očitno so se časi kar se tiče pedofilije precej spremenili.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

meho7 ::

dronyx je izjavil:

kriptobog je izjavil:

Vsecen film. Dejansko nisem vedel, da nikoli ni igral izven USA 8-O

Ja, to je tudi mene presenetilo. Pa tega tudi nisem vedel, da je svojo ženo Priscillo spoznal ko je ona imela 14 let on pa 24 (tega v filmu sicer ni omenjenega, sem šel pa po filmu pogledat par dokumentarcev o njem). Danes bi te v takem primeru verjetno imeli za pedofila. Se pa spomnim sošolke v osnovni šoli, ko je bila ona stara 13 let je hodila s tipom, ki je imel 32 let. Očitno so se časi kar se tiče pedofilije precej spremenili.

To je bila vcasih normalna praksa. Jerry Lee Lewis recimo se je pri 23ih porocil s svojo zlahto, ki je takrat stela 13 let :))
Potem imas tu se razne rock band skupine, ki so v 60ih-70ih-80ih redno obcevale z groupies - nekatere punce so bile komaj 12 let stare :|

tilen03 ::

meho7 je izjavil:


To je bila vcasih normalna praksa.

Saj še zdaj je ogromno znanih glasbenikov creepov in spolnih predatorjev. Vsako leto je več znanega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tilen03 ()

meho7 ::

tilen03 je izjavil:

meho7 je izjavil:


To je bila vcasih normalna praksa.

Saj še zdaj je ogromno znanih glasbenikov creepov in spolnih predatorjev. Vsako leto je več znanega.

Zdaj se to obsoja vcasih se skoraj nikoli ni.

D3m ::

Včasih niso bili otročji.
|HP EliteBook|R5 6650U|

dronyx ::

Zanimivo je tudi, da je on igral v veliko filmih, samo vsaj jaz nisem videl nobenega od teh.

meho7 ::

dronyx je izjavil:

Zanimivo je tudi, da je on igral v veliko filmih, samo vsaj jaz nisem videl nobenega od teh.

Priporocam Viva Las Vegas - Ann Margret je bla za popizdit huda, Blue Hawaii, Jailhouse Rock ter Flaming Star - bolj resna vloga s skoraj nic petja.
Ce ti je ql tema dirkanja sta tu se Speedway ter Spinout.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Indiana Jones and the Dial of Destiny [Nov Indiana Jones] (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Sedem umetnosti
21042201 (2878) Gagatronix
»

The Justice League Part One & Part Two (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
16434856 (15049) meho7
»

The Martian (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
7413556 (8046) Jst
»

Furious 7 (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5912347 (10208) IL_DIAVOLO

Več podobnih tem