» »

Predsedniške volitve 2022

Predsedniške volitve 2022

««
2 / 14
»»

lynxslo5 ::

Hypathia je izjavil:

Kandidaturo je napovedala tudi Nina Krajnik:



Sicer nima realnih šans za izvolitev, bodo pa zaradi nje soočenja gotovo na višjem intelektualnem nivoju, tako, da sem vesela.

Kdo je Nina Krajnik?
Še do nedavnega širša slovenska javnost dr. Nine Krajnik ni dobro poznala, še največje medijske pozornosti pa je bila deležna, ko je bila ena od gostov v oddaji Jožeta Možine in Vide Petrovčič v studiu TV Slovenija na dan državnozborskih volitev. Kot piše na njeni uradni spletni strani, je ustanoviteljica in predsednica Slovenskega društva za lacanovsko psihoanalizo, je tudi glavna in odgovorna urednica revije Objekt Želje in knjižne zbirke Juno.

Izobraževala se je na oddelku za lacanovsko psihoanalizo na Univerzi Pariz VIII - Vincennes-Saint Denis, klinično formacijo pa je okviru L'École de la Cause freudienne. Doktorirala je iz filozofije z disertacijo Znanost in psihoanaliza: razmerje diskurzov ob vprašanju subjekta. Med drugim je delovala tudi v organizaciji za preprečevanje širjenja virusa HIV in zdravljenje odvisnosti od drug. Zelo je dejavna tudi na področju Zahodnega Balkana, kjer je leta 2019 ustanovila gibanje Lacan Balkan. Psihoanalitično prakso pa opravlja tako v Ljubljani kot v Beogradu.
Nina Krajnik ima višji IQ kot vsi ostali kandidati in kandidatke skupaj. Na žalost pa ne bo zmagala, ker v Sloveniji v politiki ne zmaga najbojši ampak tisti, ki ga podpre POP TV. Me zanima, če bo Uroš Slak dal Nini Krajnik na razpolago eno uro časa za promocijo, tako kot je dal Nataši Pirc Musar. Nina Krajnik je dobra kandidatka. Od levičarjev je pa edini sprejemjiv Vladimir Prebilič.

TESKAn ::

Dobra kandidatka? Ki ji v uri intervjuja z njej naklonjenim novinarjem uspe skupaj spravit samo traktat puhlic, kjer zamenjaš 'jj' z 'kučan' in obratno, pa bi lahko zadevo prodal za 'levičarski intervju'?
Fajn če bo NPM predsednica, ne bo šparala kritike in se delala lepa, kot trenutna barbika. Edino bo zabavno videt kako bo sds falanga razložila, kako da strici iz ozadja, ki so nastavili in kontrolirajo goloba, ne podprejo njegove kandidatke.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Unchancy ::

feryz je izjavil:

Kam ta paše? Če uporabim tvojo terminologijo, ki jo uporabljaš za označevanje žensk v politiki. Pod drek ali pod drisko?

Kot kaže ne pod razne tutke.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

lynxslo5 ::

TESKAn je izjavil:

kako da strici iz ozadja, ki so nastavili in kontrolirajo goloba, ne podprejo njegove kandidatke.


Kje pa piše, da strici ne bodo podprli tudi Marto Kos, ko bo to potrebno. Tudi leta 2007 je imela globoka država dva kandidata: Danila Türka in Mitjo Gasparija. Na koncu je zmagal Danilo Türk.

Gregor P ::

Zgleda da bo treba počasi moške kvote uvesti :P
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Unchancy ::

Naj Danülo še enkrat kandidira. To je potencial, ki še ni bil izkoriščen.>:D
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

mtosev ::

Na prejšnjih predsedniških volitvah sem glasoval za Pahorčka in mi je bil kr okay kot predsednik. Kdo je bil sdsjev kandidat tedaj? Milan Zver mogoče?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Unchancy ::

mtosev je izjavil:

Na prejšnjih predsedniških volitvah sem glasoval za Pahorčka in mi je bil kr okay kot predsednik. Kdo je bil sdsjev kandidat tedaj? Milan Zver mogoče?

Tudi jaz sem glasoval za Pahorja. Dobra odločitev.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

nejclp ::

Ja, z glasovi desnice je zmagal.

Unchancy ::

nejclp je izjavil:

Ja, z glasovi desnice je zmagal.

Vsekakor je zmagal z normalnimi glasovi iz desne in leve.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

nejclp ::

Z leve minimalno. Zmagal je, ker Turk ni dobil nobenega z desne.

Unchancy ::

nejclp je izjavil:

Z leve minimalno. Zmagal je, ker Turk ni dobil nobenega z desne.

Matematika te zajebava. Desni niso uspeli s svojim kandidatom, so pa izvolili Pahorja?
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

nejclp ::

Ja, v drugem krogu je zbral skoraj 70% glasov, Turk pa je kasiral nekaj čez 30% Levičarjev je v sloveniji približno tretjina. Pahorja je Janša podprl potemm, ko se kandidat SDS ni uvrstil v drugi krog.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

Unchancy ::

Ja, ampak brez glasov tanormalnih z leve, danes Pahor ne bi bil predsednik. Kaže da tokrat komunajzli ne bodo ponovili napake in bojo postavili dva kandidata za skrajno levico, za normalne na levici pa nikogar.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

lynxslo5 ::

mtosev je izjavil:

Na prejšnjih predsedniških volitvah sem glasoval za Pahorčka in mi je bil kr okay kot predsednik. Kdo je bil sdsjev kandidat tedaj? Milan Zver mogoče?


Na zadnjih predsedniških volitvah je bila SDS kandidatka Romana Tomc.

nejclp ::

Centristi niso normalni, jih je pa 30%, dodaš desnjakarje pa maš rezultat Pahorja. Ki je itak Janšev pucflek.

Unchancy ::

nejclp je izjavil:

Centristi niso normalni, jih je pa 30%, dodaš desnjakarje pa maš rezultat Pahorja. Ki je itak Janšev pucflek.

Dva mandata imamo predsednika za ne noro večino Slovencev. Še kolcalo se nam bo, ko dobimo kakšnega skrajneža.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

nejclp ::

Mogoče se bo ta skrajnež kdaj oglasil, ko ga bo Janša spet sral.

Unchancy ::

Kdo se naj pa oglasi, ko predsednik začne kotalit skrajne buče?
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

CiClon ::

Kaj se ma predsednik za oglašat? On je tam za to, da je fikus in da se slika.

Unchancy ::

CiClon je izjavil:

Kaj se ma predsednik za oglašat? On je tam za to, da je fikus in da se slika.

Predsednik je moralna avtoriteta in mora biti v svojem komuniciranju preudaren in korekten, ne pa da daje neke skrajne izjave, ki vzbujajo gnus in delijo državljane.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

nejclp ::

Unchancy je izjavil:

Kdo se naj pa oglasi, ko predsednik začne kotalit skrajne buče?

Prvi minister? Do zdaj je bil Pahor edini, ki buče kotalil.

Unchancy ::

Ne in ne.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

nejclp ::

Kučan, Drnovšek, Turk, Pahor. Trije predsedniki in en maneken.

lynxslo5 ::

nejclp je izjavil:

Centristi niso normalni, jih je pa 30%, dodaš desnjakarje pa maš rezultat Pahorja. Ki je itak Janšev pucflek.

Pahor je predsednik vseh Slovencev. Najboljši predsednik po osamosvojitvi, izjemno povezovalen. Kot predsednik države pa je korektno v okviru ustave sodeloval tako z levimi kot z desnimi predsedniki vlad. Nekateri pa še vedno ne morejo preboleti tega, da je Pahor premagal Danila Türka, ki se mu je zdelo metanje deset tisočev Slovencev v jame drugorazredna tema.

Unchancy ::

lynxslo5 je izjavil:

nejclp je izjavil:

Centristi niso normalni, jih je pa 30%, dodaš desnjakarje pa maš rezultat Pahorja. Ki je itak Janšev pucflek.

Pahor je predsednik vseh Slovencev. Najboljši predsednik po osamosvojitvi, izjemno povezovalen. Kot predsednik države pa je korektno v okviru ustave sodeloval tako z levimi kot z desnimi predsedniki vlad. Nekateri pa še vedno ne morejo preboleti tega, da je Pahor premagal Danila Türka, ki se mu je zdelo metanje deset tisočev Slovencev v jame drugorazredna tema.

Točno to. Turk mi je bil izredno antipatičen že brez te izjave, s to nepietetno in surovo izjavo pa je zame dokončno izgubil vso kredibilnost. Ko je bil še v OZN, njegovega dela nisem spremljal, bilo pa mi je všeč, da smo imeli nekoga na tako visokem položaju v OZN.
Kogar koli Kučan ali Turk podpreta, je zame očitno nesprejemljiv kandidat, od katerega si lahko obetam ponovitev Turkovega mandata. No go.
Boljšega predsednika od Pahorja nismo imeli in se bojim, da ga tudi ne bomo več imeli.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

nejclp ::

lynxslo5 je izjavil:

nejclp je izjavil:

Centristi niso normalni, jih je pa 30%, dodaš desnjakarje pa maš rezultat Pahorja. Ki je itak Janšev pucflek.

Pahor je predsednik vseh Slovencev. Najboljši predsednik po osamosvojitvi, izjemno povezovalen. Kot predsednik države pa je korektno v okviru ustave sodeloval tako z levimi kot z desnimi predsedniki vlad. Nekateri pa še vedno ne morejo preboleti tega, da je Pahor premagal Danila Türka, ki se mu je zdelo metanje deset tisočev Slovencev v jame drugorazredna tema.

Ne, ni. Pahor ni nič povezal, pomagal je pri razdoru.
Plus, Turk ni nikoli rekel, da je metanje ljudi v jame drugorazredna tema.

Yossarian ::

Pahor je bil v redu predsednik. Lahko je zgled drugim.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

ViperR ::

Upam, da kandidra JJ. Ga grem takoj volit, ker sem mnenja, da bo na takem položaju naredil najmanj škode Sloveniji.

nejclp ::

Izjavo je dal v kontekstu manipulacije s povojnimi poboji, ki jih sds izrablja in banalizira kot sredstvo za doseganje dnevnopolitičnih ciljev.

ViperR je izjavil:

Upam, da kandidra JJ. Ga grem takoj volit, ker sem mnenja, da bo na takem položaju naredil najmanj škode Sloveniji.

JJ lahko doseže max 30%, ne more zmagat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

ViperR ::

nejclp je izjavil:

Izjavo je dal v kontekstu manipulacije s povojnimi poboji, ki jih sds izrablja in banalizira kot sredstvo za doseganje dnevnopolitičnih ciljev.

ViperR je izjavil:

Upam, da kandidra JJ. Ga grem takoj volit, ker sem mnenja, da bo na takem položaju naredil najmanj škode Sloveniji.

JJ lahko doseže max 30%, ne more zmagat.


30% + moj glas

Glugy ::

Glavni spopad bo med Natašo in Ljudmilo mark my words. Sam zato ker je Kosova podpredsednica gibanja Svoboda še ne pomeni kaj dosti. Sej vemo da pri predsedniškem stolčku strankarska pripadnost ne pomeni tako zelo veliko kot pri ostalih volitvah. če bi mogu stavit bi rekel da bo Nataša zmagala ( čeprav je ne morem prenašat zarad njene obupne covid pozicije ).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Glugy ()

nejclp ::

Zmagala bi, ker bi zanjo volila desnica. Ljudmile sds itak ne mara. Bolj se mi pa zdi verjetno Musar vs. Kos. Kjer musar zmaga z glasovi desnice. Upam, da se motim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

lynxslo5 ::

Še vedno noben ni dal argumenta, zakaj naj bi desni volili Natašo. Nataša je bila celo kariero na vseh funkcijah sovražna do desne opcije.

AtaŠtumf ::

nejclp je izjavil:

Zmagala bi, ker bi zanjo volila desnica. Ljudmile sds itak ne mara. Bolj se mi pa zdi verjetno Musar vs. Kos. Kjer musar zmaga z glasovi desnice. Upam, da se motim.


Ljudmila ne bo izvoljena, če bo drugi krog Kos proti NPM, bo verjetno zelo nizka udeležba.

Med dvema slabima opcijama, enostavno ne moreš izbirati in dati glasu.

Glede na vsa imena, se mi zdi Cmerar še najbolj primerna opcija, pa še ta je verjetno na 1000 mestu po moji izbiri.

Morda bom celo vrgel stran glas in volil Nino Krajnik.

lynxslo5 je izjavil:

Še vedno noben ni dal argumenta, zakaj naj bi desni volili Natašo. Nataša je bila celo kariero na vseh funkcijah sovražna do desne opcije.


Saj ni nobenega argumenta zakaj bi jo volil.

Neotesena, tečna kaviar levičarka celo življenje!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AtaŠtumf ()

nejclp ::

lynxslo5 je izjavil:

Še vedno noben ni dal argumenta, zakaj naj bi desni volili Natašo. Nataša je bila celo kariero na vseh funkcijah sovražna do desne opcije.

Ker je odvetnica od trumpove melanije in je ni stvari, ki je ne bi naredila, za spodoben kupčkek denarčkov.

Samo spodobno podporo janšota rabi v drugem krogu, pa se bosta vse zmenla.
Desnjakarji ste pa itak izjemno fluidni, še včeraj komunajzer, ko pa konvertira, je pa vaš, 100%.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

TESKAn ::

lynxslo5 je izjavil:

Še vedno noben ni dal argumenta, zakaj naj bi desni volili Natašo. Nataša je bila celo kariero na vseh funkcijah sovražna do desne opcije.

Zato da bodo potem lahko jamrali, kako jih je 'izdala', ko bo golob že iz mode.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

PeterZ ::

Pahor bil ok. Naslednji Cerar, lahko Marta, tudi Ljudmila. Nataša ne.

mtosev ::

Pri meni je kako sn prej v temi omenil prvi je Cerar, druga izbira pa bi bila Novakova.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

nejclp ::

Try to beat this shit!
 Lacanovci

Lacanovci

BuDi79 ::

Nina Krajnik: Sinočnja svečanost ob Dnevu državnosti. Moje spoštovanje in poklon veteranom vojne za Slovenijo ter vsem pripadnikom Civilne zaščite.

 Dan državnosti

Dan državnosti

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BuDi79 ()

feryz ::

Tolk se guzijo proti kameri, da je frontman moral dati roke predse. Da je plac še za ostale v kadru.

Sicer pa, resno mislite da boste šli volit tole burlesko? Škoda cajta. Rajši se vsedem in enega prižgem.

GregiB ::

BuDi79 je izjavil:





Glede na to, da je Krajnikova Lacan-istka, so po vsej verjetnosti tole njeni.... pacienti... "The imaginary"...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Gregor P ::

Tole je naša strašljiva realnost 8-O
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Hypathia ::

Kaj te je pa tako prestrašilo? Inteligentna ženska, ki ni levičarka?

Dobro je povedala:

V volilni boj se sicer podaja predvsem, ker si želi, "da ta slovenska družba na nek način ozdravi, da se prerodi". "Vemo, da živimo v nekem svetu slovenske družbe, ki je pogosto grob, nepravičen. Veliko se govori o pravni državi, o človekovih pravicah in velikokrat jih teptajo tisti, ki jih govorijo v imenu njih,"https://www.rtvslo.si/slovenija/kandida...
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hypathia ()

TheBlueOne ::

Hypathia je izjavil:

Kaj te je pa tako prestrašilo? Inteligentna ženska, ki ni levičarka?


Imas novo favoritko? Koliko stavis sedaj? Da vidimo, ce bo nekje podobna napaka kot pri Pivcevi. :D

Hypathia ::

Pivčeva ni bila napaka, pomagala sem ji do števila glasov, kjer bo dobivala državni denar za nadaljnji razvoj stranke. In da, imaš prav, v 1. krogu bom najverjetneje podprla Nino.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hypathia ()

TheBlueOne ::

Napaka je bila v tem koliko % si ji pripisovala. Imam obcutek, da ponavljas napako. Koliko pa mislis, da bo nabrala?

Hypathia ::

Ne vem, odvisno kdo vse jo bo podprl, sds tviter je kar precej navdušen nad njo, čeprav je v resnici sredinska kandidatka. Zmagala gotovo ne bo, še uvrstitev v 2. krog bi bilo kar lepo presenečenje, ampak v resnici to niti ni pomembno, važno je, da bo nekdo dostojno zastopal naše barve.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Unchancy ::

Zadnji prepričljivi “desni” kandidat izven parlamentarnih volitev za karkoli je bil Arhar. Ki so ga jurišniki “neodvisnih medijev” storpedirali v korist Jankovića - zaradi baje previsoke plače. Kao bogatunstvo.
Usmiljenja vredna slovenska mainstream “novinarska” srenja.
In zato se nihče iz “ne-leve” opcije, ki bi imel kakršnokoli možnost biti izvoljen na ta položaj, nikoli ne bo lotil tega. Ker če je bil Janković spromoviran kot skromni poštenjakarski strokovnjak v primerjavi z Arharjem, potem nihče nima nobene možnosti in adijo pamet.
Kdor ima možnost, bo čimprej zapustil to banana republiko.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()
««
2 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kronologija SDSove vlade in Logar (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10111367 (7527) Cveto
»

Digitalni bon 55 - nateg?

Oddelek: Loža
213075 (2119) floyd1
»

Lokalne volitve (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
25247383 (40903) SimplyMiha

Več podobnih tem