» »

Predsedniške volitve 2022

Predsedniške volitve 2022

««
5 / 14
»»

Gregor P ::

Svobodnjaki, sploh ker so tako politično močni, rabijo v predsedniku/-ci države neko protiutež, zrcalo. Tako da težko sedaj rečem, kdo bi to lahko bil trenutno, vem pa zagtovo, kdo to ne more biti8-)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

feryz ::

Predsedniška funkcija in volitve bi bila groteskna parodija, če se ne bi tile strici in tete borili za prikoritništvo, katerega edini namen je, čimveč pokrasti zase in zagoniti čimveč davkoplačevalskega denarja.
Tako da to ni parodija, ampak žalostinka.

Ljudje pa očitno mislijo, da je to nekaj življenjsko pomembnega in se celo prerekajo in filozofirajo o tem. Na tehno forumu. Beda.

lynxslo5 ::

Sem razmišljal, da bi volil Prebiliča, pa se mi je včeraj obrnilo v želodcu, ko je na TV povedal, da je svetoval Danilu Türku. Kdor je kakorkoli povezan s Türkom ne bo dobil mojega glasu. Vse bolj se nagibam, da bi volitve bojkotiral ali pa, da prečrtam vse kandidate in na volilni listič napišem IVAN KRAMBERGER in ga obkrožim.

no comment ::

Ne bluzi. Volil boš Nino v prvo in Anžeta v drugo.

GregiB ::

no comment je izjavil:

Ne bluzi. Volil boš Nino v prvo....
Pa kaj je folk resen, da bo ta kvazi filozofski-nateg dobil kaj glasov???
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Gregor P ::

lynxslo5 je izjavil:

Sem razmišljal, da bi volil Prebiliča, pa se mi je včeraj obrnilo v želodcu, ko je na TV povedal, da je svetoval Danilu Türku. Kdor je kakorkoli povezan s Türkom ne bo dobil mojega glasu. Vse bolj se nagibam, da bi volitve bojkotiral ali pa, da prečrtam vse kandidate in na volilni listič napišem IVAN KRAMBERGER in ga obkrožim.

Brez panike potem, ker ...
V nekdanjem Türkovem kabinetu so za STA dejali, da to "absolutno ne drži".


To je res globoko razočaranje, da je očitno sedaj nacionalni šport med politiki, kdo se bo bolj zlagal s svojim CV:8)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

FireSnake ::

https://siol.net/novice/slovenija/razga...

Od kje Musarki za pol milijona premoženja?
En čas je bila novinarka.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

lynxslo5 ::

no comment je izjavil:

Ne bluzi. Volil boš Nino v prvo in Anžeta v drugo.


Ne bom volil Nine. Sem prečekiral njenega Sugar daddyja Milana Balažica, pa je tip eden večjih konvertitov v slovenski politiki. Leta 91 je bil v neki fantomski stranki Social demokratska Unija in je bil velik zagovornik Jugoslovenstva. Sedaj je pa kao prešaltal na desno opcijo. Nina pa v vsakem drugem stavku mora uporabiti besedo "Singularnost", da izpade bolj pametna. Tukaj me močno spominja na FDV-jevce, ki v vsakem drugem stavku uporabljajo besedo "diskurz" in mislijo, da so zaradi tega bolj pametni.

Anže Logar se pa ne bo uvrstil v drugi krog. Njegov rezultat bo podoben Romani Tomc pred petimi leti. Glas za njega je stran vržen glas. Kandidat SDS pa tudi ni moja prva preferenca. Jaz si želim, da bi dobili novega predsednika, ki bo povezovalen in predsednik vseh Slovencev, tako kot je bil Borut Pahor.

mtosev ::

Vidim, da Cerarja ne bo. Me zanima, če bo Novakova vstopila.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Unchancy ::

Naj nekdo prepriča Danülota, da kandidira. Se bomo malo smejali.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

AtaŠtumf ::

Mož njen je en težek pošten podjetnik, ona je pa tudi super pravnica na svojem področju, vsaj glede na vse MSM hvalnice tej kaviar levičarki!

Gregor P ::

N1: V drugi krog Nataša Pirc Musar in Anže Logar, hladna prha za Marto Kos
V drugi krog predsedniških volitev bi se, če bi bil prvi krog to nedeljo, uvrstila odvetnica in nekdanja informacijska pooblaščenka Nataša Pirc Musar ter poslanec SDS in nekdanji zunanji minister Anže Logar, kaže anketa Mediane, ki jo je objavilo Delo. Podpredsednica Gibanja Svoboda Marta Kos se v drugi krog ne bi uvrstila.
...
Mediana je anketo opravila ta teden, šele zadnji dan njenega merjenja pa je svojo kandidaturo uradno napovedal tudi kočevski župan Vladimir Prebilič, pojasnjuje Delo, zato ga ankete še niso zaznale.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Unchancy ::

No, kdo zdaj kozle strelja...? :)):))
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Olajuwon ::

FireSnake je izjavil:

https://siol.net/novice/slovenija/razga...

Od kje Musarki za pol milijona premoženja?
En čas je bila novinarka.



Musar, njen mož, je en shady podjetnik tranzicijske levice. Sodeloval je z Darkom Horvatom med drugimi in je lastnik ruske dače, kjer se sedaj glavna centrala leve politično-gospodarske mafije.
Bolj pomembno je obstajati, kakor biti opazen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Olajuwon ()

Polda ::

Zakaj sploh rabimo predsednika države ?

Naj dajo raje tistih 5000 eur plače Golobu, da bo lahko preživel.

Unchancy ::

Morda bi pa Mülan potegnil veze in spravil Janukoviča v Slovenijo za kandidata? To bi se odlično skladalo z letnim načrtom za klečeplazenje na Vršiču.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

lynxslo5 ::

https://www.rtvslo.si/slovenija/marta-k...

Marta Kos se nepričakovano umika, kjub temu, da je njena stranka po vseh anketah še vedno prva v državi. Še en dokaz kakšno moč ima še vedno zadnji predsednik Zveze Komunistov Slovenije. Milan je ukazal, da morajo vsi podpreti Musarjevo in Golob je sklonil glavo in ga ubogal.

Smo res država absurda. Kot da bi v Nemčiji Erich Honecker odločal, kdo naj danes vodi Nemčijo.

cirecire ::

Požar je že en mesec nazaj napovedal, da bo Marta Kos odstopila iz tekme, in da bo Svoboda podprla Pirc Musarjevo.

feryz ::

Aha, torej ni milan kapo di banda v Sloveniji, ampak bojan? Dobro da vemo.

floyd1 ::

cirecire je izjavil:

Požar je že en mesec nazaj napovedal, da bo Marta Kos odstopila iz tekme, in da bo Svoboda podprla Pirc Musarjevo.

Kaj hočeš s tem povedat? Da bi to napovedal, pa res ne rabiš biti Nostradamus... Vsak, ki 10 min tedensko spremlja politiko je na to možnost že pomislil. Ali ena, ali druga, Musarjeva pa je bila po javnomnenjskih raziskavah v prednosti, torej...

FireSnake ::

cirecire je izjavil:

Požar je že en mesec nazaj napovedal, da bo Marta Kos odstopila iz tekme, in da bo Svoboda podprla Pirc Musarjevo.


Vir?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

floyd1 ::

Ena znana klet....

michael32 ::

Jaz bom prečrtal vse kandidate na glasovnici in bom dopisal IVAN KRAMBERGER ter ga obkrožil.

Volil bi edino Iva Boscaralola, ki pa je kandidaturo na žalost zavrnil, čeprav so ga nagovarjali.

Masayoshi ::

Meni bi pa morali kar nekaj plačat da bi šel maskoto volit - predsednik Slovenije ni nič drugega kot izredno draga, skupaj s svojim kabinetom, maskota za davkoplačevalce. Nisem še nikoli šel na predsedniške volitve in nikoli ne bom.

FireSnake ::

Boscarola je škoda za predsednika.
Mandatar bi moral biti - bi lahko kaj naredil.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

nejclp ::

Torej bo Klon odletel že v prvem krogu.

Nissan_GTR ::

Marta Kos bi zlahka zmagala, če bi jo podprl Boss iz Murgel. Mediji bi jo duvali v anketah in sesuvali Natašo Pirc Musar, ki ima veliko masla na glavi. Poleg tega pa je zoprna možača. Ne vem, kakšen plan ima štab v Murglah z NPM, da forsirajo ravno njo.

harvey ::

Nissan_GTR je izjavil:

Marta Kos bi zlahka zmagala, če bi jo podprl Boss iz Murgel. Mediji bi jo duvali v anketah in sesuvali Natašo Pirc Musar, ki ima veliko masla na glavi. Poleg tega pa je zoprna možača. Ne vem, kakšen plan ima štab v Murglah z NPM, da forsirajo ravno njo.

Lahko kdo pojasni, kako lahko odstopis od kandidature, če jo sploh nisi vložil 8-O
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

lynxslo5 ::

Ne poznam primera v Evropi, ker bi neka stranka na oblasti imela ogromno podporo med volivci, ne bi pa imela svojega kandidata na predsedniških volitvah. Tukaj se vidi, da so nesuverena instant stranka, ki jo vodijo strici iz ozadja. Tudi SD in Levica ne bosta imeli svojega kandidata, kar stvar dela še bolj bizarno.

TESKAn ::

Eh, škoda, sem jo imel namen volit izključno zaradi jadikovanja desnjakarjev, ki bi sledilo njeni morebitni izvolitvi. No, sej bodo tudi ob (morebitni?) izvolitvi NPM, samo...manj...
Tudi SD in Levica ne bosta imeli svojega kandidata, kar stvar dela še bolj bizarno.

Ko je sto strančic je jamr, kako so 'levaki razdrobljeni', ko se konsolidirajo je spet jamr...pa nikol vam ni prav :D.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

lynxslo5 ::

Zdej lahko pričakujemo kakšno romanje Milana Kučana in "uglednih" intelektualcev v rusko dačo v Medvodah, da podprejo Natašo. Škoda, da je Mencingerja kap in je šel v večna lovišča, pa ne more več podpreti Nataše. Bo pa Spomenka spet vskočila namesto njega.

Damiani ::

Nisem politično opredeljen, ampak po mojem mišljenju en kandidat izstopa.

V Kočevje sem se preselil pred tremi leti. Kočevje sem vedno imel za zaostalo, propadajočo industrijsko mesto z veliko brezposelnostjo. Moram priznati da me je presenetilo. Prebilič, nepoklicni župan, ima vizijo, pogum in znanje da je prebudil Kočevje. Mladino je podprl in pomagal pri delovanju MTB parka, zgradili so kamp, postajališče za avtodome, uredili okolico jezera, hostel, informacijske točke, izposojo koles, gradijo kolesarske poti, koncerti na prostem, na vsakem koraku so urejana otroška igrišča, pripeljali so Yeskawo, Kočevski les, ureja se center mesta, nova brv, zgradili so prepoznavno turistično znamo Kočevsko, Toyota to go... Mladina zbira za kolesa, skiroje, rolke da se podijo po skate parku ali MTB parku. Skratka v kratkem času jim je veliko uspelo, tako da je mesto postalo prijazno in me resnično pritegnilo.
Glede na to da dr. Prebelič predavatelj vojaške zgodovine, geopolitike, obramboslovne geografije in evropske varnosti se mi zdi zelo kompetenten kandidat, poznavalec in sogovorec na mednarodnih nivojih.

Po drugi strani mi je pa žal da bi šel iz Kočevja.

svecka ::

harvey ::

lynxslo5 je izjavil:

Ne poznam primera v Evropi, ker bi neka stranka na oblasti imela ogromno podporo med volivci, ne bi pa imela svojega kandidata na predsedniških volitvah. Tukaj se vidi, da so nesuverena instant stranka, ki jo vodijo strici iz ozadja. Tudi SD in Levica ne bosta imeli svojega kandidata, kar stvar dela še bolj bizarno.

Ja to je ta realnost politične scene v Sloveniji, kjer imaš vodilno stranko na poziciji in najvišjo javno podporo, potem pa njihova kandidatka ni sposobna iti v tekmo; nekaj podobnega kot v vladavini LDS, ko si imel njihove slamnate kandidate za predsednika republike z nekaj procentno podporo. Je pa to tudi signal, da se vse te odločitve o "pravih kandidatih" sprejemajo v nekih dokaj izoliranih okoljih in potem praviloma sledi ves hype v medijih. Zanimivo je tudi, da NPM, še kar zbira podpise podpore po Sloveniji, dvomim, da jih nima že dovolj za vložitev kandidature, kot se je recimo v preteklosti zgodi!o z Rozmanom Rozo, ki je pompozno najavil kandidaturo in po mnenju Majde Širce odpiral pomembna vprašanja ni niti zbral dovolj podpisov za vložitev kandidature in bentil in se jezil, zakaj mu poslanci Levice niso dali podpisov.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Utk ::

Tudi Goloba so tako zgradili, čeprav takrat tega nekateri forumski naivneži niso verjeli. Morda bojo to videli pri NPM. Dvomim, ampak morda. Če ne, jim itak ni pomoči. Jaz tako vsiljenega kandidata nikoli ne bi volil.

no comment ::

SDSovci, ki so pred enim mesecem padali v nezavest, ker da poskuša Svoboda imeti ŠE predsednika, sedaj jočejo, ker Svoboda ne bo imela predsednika.

lynxslo5 ::

harvey je izjavil:

Ja to je ta realnost politične scene v Sloveniji, kjer imaš vodilno stranko na poziciji in najvišjo javno podporo, potem pa njihova kandidatka ni sposobna iti v tekmo; nekaj podobnega kot v vladavini LDS, ko si imel njihove slamnate kandidate za predsednika republike z nekaj procentno podporo. Je pa to tudi signal, da se vse te odločitve o "pravih kandidatih" sprejemajo v nekih dokaj izoliranih okoljih in potem praviloma sledi ves hype v medijih.


Zdenko Roter, soustanovitelj Foruma 21, je v svoji knjigi Padle maske lepo razložil, kako to poteka v Sloveniji. Danila Türka je za predsednika države postavil Milan Kučan v krogu ozke skupine prijateljev kar v neki manjši gostilni v bližini Ljubljane.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lynxslo5 ()

AtaŠtumf ::

Prav zanimivo je opazovati, da nobena vladna stranka nima svojega predsedniškega kandidata na volitvah.

No ja, v bistvu imajo svojega kandidata, kaviar levičarko Musarjevo.
#SlovenijaPrva #SLOVEenianLivesMatter #SlavaGasilcem

Damiani ::

svecka je izjavil:

Kle govoriš o nekih rožicah v Kočevju, ko je resnica pa čisto drugačna.

https://www.rtvslo.si/lokalne-novice/ko...
https://reporter.si/clanek/slovenija/ko...
https://siol.net/novice/slovenija/domac...


svecka, spoznavam Kočevko in sem nad njo čedalje bolj navdušen. So tudi globoko zakoreninjene težave Kočevska. Podal si povezave do tako imenovane romske problematike. Ja obstaja. V vsakem predelu Kočevja in celotne občine so romske družine. Nekatere med njimi so bolj problematične. V Kočevju ni nič nenavadnega če zvečer slišiš rafal polavtomatskega orožja. Policija ve iz katerega naselja je prišlo. Jih obišče a orožje ne najde. Kaj več si ne upajo, tudi policisti imajo družine. Občasno pride tudi do obračunov med družinami. Da ne bo krivice, ne govorim o vseh Romih. Osebno še nimam slabih izkušen. Poznam med njimi tudi dobre.
So tudi druge težave samega Kočevska. Da bi jih razumel bi moral malo bolj poznati samo zgodovino Kočevska. Na hitro se jo ne da predstaviti, tudi z enim obiskom ne. Ko spoznaš zgodovino, geografijo in gospodarsko sliko Kočevska potem šele vidiš s kakšnimi izzivi se sooča. Kar je uspelo občinski ekipi, prostovoljcem, nadobudnežem in občanom v 10 letih se mi zdi neverjetno. Rezultat je glede na pogoje še toliko bolj vreden.
Vabim te da preživih vikend na Kočevskem. Lahko greš na ribolov na Kočevsko jezero, vozit v MTB bike park, kolesarit po neobljudenih označenih kolesarskih poteh (makadam, cestno, MTB), prehodit kakšno izmed dnevnih oz. večdnevnih pohodnih turo, obiskat zapuščene Kočevarske vasi, Kočevski rog, bunker Škrilj, kraške jame, pečine nad Osilnico, raftanje in kopanje na Kolpi, lahko se udeležiš pohoda po medvedovih stopinjah, tekaškega outdoor festivala, FlatOfDays, ogledaš XC dirke, urbane XC dirke,… Skratka Kočevsko je v zadnjih 10 let zelo napredovalo. Verjamem pa da je za to zaslužna tudi vizija občinske ekipe.

Preveri malo spletno stran https://www.kocevsko.com/sl/kocevsko/, verjamem da boš našel nekaj tudi zase.

no comment ::

Če zmaga Musarjeva, bo nastavljena, če zmaga Logar, bo izvoljen.

Nekako tako, ane...

arnecan1 ::

Damiani je izjavil:

Nisem politično opredeljen, ampak po mojem mišljenju en kandidat izstopa.

V Kočevje sem se preselil pred tremi leti. Kočevje sem vedno imel za zaostalo, propadajočo industrijsko mesto z veliko brezposelnostjo. Moram priznati da me je presenetilo. Prebilič, nepoklicni župan, ima vizijo, pogum in znanje da je prebudil Kočevje. Mladino je podprl in pomagal pri delovanju MTB parka, zgradili so kamp, postajališče za avtodome, uredili okolico jezera, hostel, informacijske točke, izposojo koles, gradijo kolesarske poti, koncerti na prostem, na vsakem koraku so urejana otroška igrišča, pripeljali so Yeskawo, Kočevski les, ureja se center mesta, nova brv, zgradili so prepoznavno turistično znamo Kočevsko, Toyota to go... Mladina zbira za kolesa, skiroje, rolke da se podijo po skate parku ali MTB parku. Skratka v kratkem času jim je veliko uspelo, tako da je mesto postalo prijazno in me resnično pritegnilo.
Glede na to da dr. Prebelič predavatelj vojaške zgodovine, geopolitike, obramboslovne geografije in evropske varnosti se mi zdi zelo kompetenten kandidat, poznavalec in sogovorec na mednarodnih nivojih.

Po drugi strani mi je pa žal da bi šel iz Kočevja.

Prebilič je rasist. In pripadnik alt-right. Poglejte, kaj je izjavil tukaj https://www.domovina.je/dr-vladimir-pre...
Govorila sva o romskih tolpah. Je po vašem mnenju odnos državnih organov in njihovo ukrepanje do te deviantne skupine enako kot do drugih državljanov, ali pa se njihova obravnava v praksi v čemerkoli razlikuje zaradi dejstva, da gre za pripadnike manjšine, do katere v Sloveniji gojimo zaradi pregovornih predsodkov gojimo posebno skrb v smislu zaščite njihovih osebnostnih pravic? Ali gre tu za pozitivno diskriminacijo?

Težko bi rekel, da jih obravnavamo drugače, a dejstvo je (tu ne gre le za omenjeno manjšino), da imamo anomalični sistem kaznovanja. Kdorkoli nima premoženja in je prejemnik zgolj socialnih transferjev, je praktično imun na kaznovanje in kazensko politiko.

Nemogoče je izterjati kazen za nekoga, ki ima samo socialni transfer. Ta je skladno z zakonom nedotakljiv. V razumljivem jeziku: sem vzdrževani član naše družbe, imam le socialno, vozim prehitro, kazni mi ni treba plačati. To je vsekakor absurdno. Tukaj je politika zašla v slepo ulico. Potrebno je spremeniti zakonodajno podlago, ker sicer se dejansko postavlja vprašanje, ali smo v tej družbi vsi enakopravni. Takšen primer nam izkazuje, da žal nismo.


Določeni mediji ga bodo raztrgali, če se slučajno prebije na drugo mesto.

Ampak meni je v redu. Nekako bi peljal dalje Pahorjevo politiko.

Damiani ::

arnecan1, ne razumeš zakaj je rasist.
Razumem njegovo izjavo.
Ob Kočevskem Rudniškem jezeru se že par let pojavlja požigalec. Leta 2021 je bil posebno aktiven v zgodnjih spomladanskih dneh. Skoraj vsak popoldan so prostovoljni gasilci, po službi, šli na intervencijo namesto domov. Na delu je bil požigalec.
Ob večernem sprehodu, bilo je po dežju in bili so še zaplate snega sem naletel na požigalca ki je poskušal požigati. Hladnokrvno mi je dejal da danes pa noče goreti. Ob nadaljevanju sprehoda sem pogasil še dva ogenjčka. Čez dva dni sem naletel na intervencijo. Gasilcem sem delil svojo zgodbo. Takoj so izstrelili kdo je požigalec, pred katero trgovino berači. Pridali so še da mu nič ne morejo, kot da vsak dan hodijo na intervencijo.
Letos je požar naredil veliko škode na varovanem območju. Kaj mu pa morejo? Si ti upaš nekaznovano požigati?
Nisem rasist, v njegovi izjavi je izpostavil le to da enakopravnost v naši družbi ne deluje. Pa ne gre samo za omenjeno skupino, temveč tudi za ostale privilegirance na drugih nivojih.

arnecan1 ::

Damiani je izjavil:

arnecan1, ne razumeš zakaj je rasist.
Razumem njegovo izjavo.
Ob Kočevskem Rudniškem jezeru se že par let pojavlja požigalec. Leta 2021 je bil posebno aktiven v zgodnjih spomladanskih dneh. Skoraj vsak popoldan so prostovoljni gasilci, po službi, šli na intervencijo namesto domov. Na delu je bil požigalec.
Ob večernem sprehodu, bilo je po dežju in bili so še zaplate snega sem naletel na požigalca ki je poskušal požigati. Hladnokrvno mi je dejal da danes pa noče goreti. Ob nadaljevanju sprehoda sem pogasil še dva ogenjčka. Čez dva dni sem naletel na intervencijo. Gasilcem sem delil svojo zgodbo. Takoj so izstrelili kdo je požigalec, pred katero trgovino berači. Pridali so še da mu nič ne morejo, kot da vsak dan hodijo na intervencijo.
Letos je požar naredil veliko škode na varovanem območju. Kaj mu pa morejo? Si ti upaš nekaznovano požigati?
Nisem rasist, v njegovi izjavi je izpostavil le to da enakopravnost v naši družbi ne deluje. Pa ne gre samo za omenjeno skupino, temveč tudi za ostale privilegirance na drugih nivojih.

Nisi me razumel. Ni Prebilič rasist.

Ampak mediji te danes razglasijo za rasista brez dokazov. Lep primer je Rok Svetlič.

Damiani ::

Določeni mediji bodo vsakega, ki ni njihov, razstrgali brez dokaza.

HitraSperma ::

Jaz bom podprl kar bo podprl Kučan, glede na to da obvladuje iz ozadja Slovenijo, Evropo in pol azije že cca 30 let - je nekaj na tem in je zgleda sposoben. Take rabimo v Sloveniji, ne pa skrivljene spake, ki samo jokajo in so brez moči.
fgdsfjk

lynxslo5 ::

https://siol.net/novice/slovenija/kampa...

Za kozlat. Še celo šport in olimpjski komite izkoriščajo za podporo kandidatke strica iz Murgel. Verjetno bo še kakšna referentka iz upravne enote v ruski dači zbirala podpise za Natašo.

Unchancy ::

Opa fantje, Erik Brecelj pa trenutne kandidatke na “levi” ne podpira in jo celo kritizira.

https://siol.net/novice/slovenija/hudi-...

Kaj pa zdaj? A se bojo zdaj vsi “svobodni” in “neodvisni” mediji spravili na Breclja? Kako se bo zdaj odigrala “Operacija Lik in Delo kandidatke”?

Utk ::

NPM je out, zdaj se dela Brgleza...

Unchancy ::

Utk je izjavil:

NPM je out, zdaj se dela Brgleza...

Ups, sploh ne spremljam več dovolj pozorno - očitno. Se pravi, da se gre spet v smeri levih skrajnežev, bruh…

Gregor P ::

Brez panike, saj imaš tudi desne skrajneže na voljo :P
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).
««
5 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kronologija SDSove vlade in Logar (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10110675 (6835) Cveto
»

Digitalni bon 55 - nateg?

Oddelek: Loža
212850 (1894) floyd1
»

Lokalne volitve (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
25244799 (38319) SimplyMiha

Več podobnih tem