» »

Roseinformation app verodostojnost

Roseinformation app verodostojnost

Maticxx ::

Ali je kdo že vložil? Me mika, vendar se mi zadeva zdi malo sumljiva, ampak naj bi v mesecu dni dobil povrnjen vložek…

(Besedilo sneto iz drugega foruma):

Če koga zanima link:

https://www.roseinformationapp.com//reg...

Bistvo naložiš si gor kripto USDT TRTC-20, paketi 70,300,700,1400,3000 €

Vsečkaš youtube ali fb ali tiktok. 20 taskov pa dobiš npr pri vip paketu 700: 30€ na dan. Vzame ti 15min..

1. korak Recharge, ko imaš sredstva gor greš pod VIP izbereš paket join now.

2. Ko imaš vklopljen paket gres na Home. Jaz imam youtube klikneš izbereš.. Pol pa daš receive recimo 20x za paket 700.

3. Pol pa greš pod task in te tam cakajo povezave das vsakega open link potem das like in narediš screenshot in daš submit.

4. Predenj si sredstva ven nakazuješ si nastaviš v profil Usdt TRC-20 naslov (limit min 10€).
  • predlagal izbris: tusi ()

novak-t ::

Če bi te samo mikalo, potem nebi svojega referral code zraven nalimal!

Za ostale ki bi poskusili:
Zaenkrat menda deluje, nisem pa sam poskusil. Se pa trenutno zelo oglašuje po facebooku v skupinah z mamicami itd, tako da trenutno je še nek pritok denarja. Sem pa zasledil, da je sedaj dodan fee za withdraw, tako da očitno se že pripravljajo na primanjkovanje novega denarja. Je pa to klasična piramida, tko dobesedno po šolsko, tako da vprašanje časa kdaj se bo sesedla vase. Zato odsvetujem investiranje, če pa že vztrajate, pa vzemite to kot ruleto: če boste imeli srečo bo mogoče celo povrnjen vložek ali manjši plus. Ampak zelo verjetno pa boste ostali brez denarja.

Endorino ::

V enem mesecu si že pokrir svoj vložek in nekaj zaslužil. Zaenkrat deluje. Tudi dvig na bankomatu dela brez problema. Z binance card. 2 tedna sem v tem in vsaka dva dni dvignem dol. Ne zaupam tej rose :) ampak zaenkrat dela ok. In dokler lahko dvigujem.. je super. Še par dni in mam vložek 700 pokrit.vse naprej je pa sam plus. Kak dolgo bo bo. Mogoče mi je zau da nisem kar 3000 vložil.novak-t točno tak :) je kar svoje dau. Kdor želi se naj na sveže registrira. Pa nebo dolgih nosov :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Endorino ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

BINANCE SEPA nakazilo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
13233243 (6695) Tidule
»

Rose Information App

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
498556 (1991) sergej130
»

Red app

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
312425 (1634) Rias Gremory
»

Bitcoin spet blizu rekordov (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
25841497 (31818) GupeM
»

Kriptpvalute z visokim potencialom (strani: 1 2 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
7417792 (15304) Jerry000

Več podobnih tem