» »

Ali uporabljate misko na prenosniku?

Ali uporabljate misko na prenosniku?

nEb0tiGAtReB ::

Ali je touchpad ok? Se ga lahko navadis? Govorim seveda za "pisarnisko uporabo". To je za internet, office, filmi, glasbo...
Če igras igre ali delaš z kakim photoshopom ali kaj podobnega je seveda miska nujna.

DamijanD ::

Jaz na notebooku delam stalno brez miši

MIHAc27 ::

Za kratek čas je ok (gledat film na primer, kjer malo klikaš).
Za daljši čas pa mi ni... po eni uri imam touchapada dovolj.

Miška pa itak zmaga. Za pisarniška dela bi jo jaz definitivno vseeno hotel.

mtosev ::

Jaz na prenosniku uporabljam touchpad.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

x.sci ::

Odvisno od touchpada. Na macu je cisto zadovoljiv za 90% mojega pisarniskega dela. So pa po mojih dosedanjih izkusnjah vsi ostali touchpadi neprimerljivo slabsi od jabolcnega...

kriptobog ::

Miško uporabljam samo ko imam priključenega na dock v pisanri, ker na 49" ekranu težko delaš s touchpadom. Ko nisem v pisarni pa brez miške.

pi pawr ::

Touchpad je zadovoljiv za vse razen hitrega dela v načrtovalskih programih, v novejših prenosnikih so stekleni multitouch zelo napredovali. Jabolčni je razred zase. Nipla se nisem nikoli zares navadil.

Likalnik ::

touchpad uporabljam, če sem v pojstli...vse ostalo pa uporabljam miško

filip007 ::

M171 miško in Rakoon podlogo.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

zee ::

Glodalec (Logitech MX Master + deset let stara tipkovnica od Appla + monitor) za pisarniška dela, touchpad je ok, ko sem na poti. Touchpad na Tepki je super.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

feryz ::

Uporabljamo vse, tipkovnico, trackpad, miško in touch screen. Vsaka stvar je za nekaj uoprabna.

d4vid ::

Uporabljam touchpad, ampak nisem prav spreten s njim. Če delam kaj v fusion360, pa rad vidim priklopljeno miš (mam "potovalno" logitech pebble).
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

pegasus ::

Miška? Halo, trackball, jasno ... ker imam rad svoja zapestja :)

Mato989 ::

Miška itak zmaga napram touchpadu... če kdo trdi da je touchpad enako dober kot miška ga vabim na streljačino z touchpadom ;) Ga ni heroja ki premaga nekoga z enakim skillom z miško. Z miško sem 10x itrejši, natančnejši in bolj zverziran za vso delo tudi v excelu itd...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Barbarpapa2 ::

Pozdrav

S touchpadom sem hudo nespreten, ker ga uporabljam samo, ko res moram. Ker je večina mojega dela risanje oz skiciranje za 3D modeliranje... Skiciranje s prstom na touchpadu je za tiste res žilave (ali pa mazohistične >:D:))).

Ampak če bi zraven touchpada bilo pisalo in bi se touchpad lahko preklopil v "absolutni način", potem bi postal grafična tablica... Takrat bi pa skiciranje bilo čisto druga pesem... Ali obstaja prenosnik s takšnim touchpadom?

Lp

Jože

Likalnik ::

Mato989 je izjavil:

Miška itak zmaga napram touchpadu... če kdo trdi da je touchpad enako dober kot miška ga vabim na streljačino z touchpadom ;) Ga ni heroja ki premaga nekoga z enakim skillom z miško. Z miško sem 10x itrejši, natančnejši in bolj zverziran za vso delo tudi v excelu itd...


tako je...miška je tudi veliko bolj natančna v primerjavi z PS kontrolerji...še posebej pri streljačinah...sem kar rabil da sem se navadil na kontroler...pa še vedno ni to to

Gagatronix ::

Ko je laptop na domaci mizi spada zraven tudi miska. Ce sem kje drugje pa touchpad.

Dr_M ::

Seveda misko, pa ce bi prenosnik veliko uporabljal, bi imel se tapravo tipkovnico in taprav monitor.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

wcpapir ::

Nikoli ne uporabljam miške.

tikitoki ::

Če je le možno, uporabljam miško. Neprimerljivo boljša izkušnja


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kam se shrani nastavitev?

Oddelek: Pomoč in nasveti
10864 (341) SVGA
»

Apple zapušča glavni dizajner (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
5911365 (7944) c3p0
»

Lenovo thinkpad t440s touchpad ne deluje v WIN10

Oddelek: Pomoč in nasveti
191514 (1231) nsa_ag3nt
»

Kurzor mi preskakuje

Oddelek: Pomoč in nasveti
111071 (889) Eilinel
»

Težave s touchpadom in mišjo na prenosniku

Oddelek: Strojna oprema
61206 (1170) Phoebus

Več podobnih tem