» »

Robert Golob ni izdal naroda

Robert Golob ni izdal naroda

Mokiunikrum ::

Pozdravljeni,
V včerajšnji temi sem mislil da je Robert Golob izdal ljudstvo, vendar sem zaradi vaših komentarjev spremenil mnenje. Da pojasnim:

Janez Ivan Janša je "PolBog" postavljen v
samo središče Slovenske politike. Je zvezda ki sije močno svetlobo in okoli njega gravitirajo žalost, sreča, sovraštvo, ljubezen, hrabrost, sramota, nemir, spokoj. On je čustvena bomba tik pred izbruhom, ki nas ga lahko reši le nov, lahko tudi recikliran, politični obraz.

Spreminjam svoje mnenje, ker sem tudi z vašo pomočjo dojel, da ljudstvo ni bilo izdano s tem ko je g. Golob za ministra postavil g. Šarca in ga. Bratušek, ker je bil narod pred volitvami seznanjen kdo je sovražnik. In to nista bila omenjena politika.
Vsi pa se strinjamo, da bi g. Golob postal izdajalec v trenutku ko bi za ministra imenoval predsednika SDS in NSi. V tem primeru bi ga kolesarji lastnoročno zbrcali na Madžarsko.

Lep pozdrav.

kanarin ::

Mantra ,da je Golob izdal lastne volivce je prač pravljica, ki jo prodajajo poraženci teh volitev. Je kdo sploh povprašal volivce GS ? Sam sem volil GS, na prejšnji volitvah pa LMŠ. Zame sodelovanje z LMŠ in SAB nikakor ni in ne more biti izdaja - kvečjemu je to logično, smisleno in konsistentno soslednje dogodkov, tudi na vse izrečeno tekom volilne kampanije. Te volitve so bile pač malo atipične, dejansko je šlo za referendum ali gremo naprej po poti orbanizacije države ali želimo (ponovno) normalno demokratično državo. Ti dve opciji sta pač poosebljala dve močni in karizmatični osebnosti in ljudje so glasovali tako ,da bi dobili jasnega zmagovalca volitev. Brez Goloba bi se pač ti glasovi brzčas porazdelili po strankah KUL koalicije, je pa povsem možno da v tem primeru ne bi bilo tako velike volilne udeležbe (kar je pomembno predvsem za ta levo-sredinske stranke) in zmaga te opcije ziher ne bi bila tako očitna (če sploh). LMŠ in SAB so enostavno z vstopom Goloba na sceno razvodenele in izgubile smisel z vidika tekmovanja za (iste) volilce, potencialni volilci teh strank so pač raje stavili na potencialno zmagovalnega konja - kaj je povsem razumljivo in logično. Manj logično pa je (in upam da je sedaj vsem dokončno jasno) - da leva sredina ne potrebuje toliko razdrobljenih strank, ki imajo zelo podoben program in se potegujejo v bistvu za isto volilno bazo. Vem, problem so ti egoti voditeljev teh strank (saj ni naključje da sta stranki še vedno poimenovani po liderjih) - ampak zdaj je priložnost in čas da pogoltnejo svoje egote in združijo svoje (najboljše) kadre v eno, močno levo-sredinsko stranko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kanarin ()

Janez-22 ::

Slovenci smo malo preveč zaljubljeni v svoje voditelje, pa naj bo to Golob, Janša, Tito ali pa Franc Jožef II. Svojemu izbrancu odpustijo vse grehe, njegov tekmec je pa najhujši hudič.

Ko bodo ljudje malo bolj zreli, te nezdrave zaljubljenosti ne bo več.

----
Jaz osebno ne verjamem Golobu, kar govori, predvsem hoče biti všečen. Najbolj me skrbi, da je ujetnik različnih lobijev, ki dobro služijo z javnim denarjem. In ni dovolj neodvisen, da bo držal red. To se bo verjetno videlo v obliki stalnih prepirov znotraj koalicije, predstava za javnost bo seveda čisto druga.

TheBlueOne ::

Kar mene trenutno moti pri tej vladi je SD. Vsilitev Hana je zelo moteca.

Sem tudi gledal nekaj malega na TV in SD naprej fura staro dolgocasno politiko. Se bojim da bodo se najvecji trn v peti koalicije.

fikus_ ::

Težava Goloba oz. GS je, da nimajo svojega politočnega/kadrovskega zaledja. In čisto lahko se mu zgodi enako kot Šarcu. Sedaj pri sestavljanju vladne ekipe bo imel težave, ker marsikdo želi priti do korita, sodelujoče stranke mu ponujajo/forsirajo svoje "zaslužne" kadre.
Če jih bo pravočasno in primerno znal po prstih, ko bodo želeli solirat, zna biti, da bo propeljal vlado do konca.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

Unchancy ::

Preboli že to, da je SDS zasluženo popušil. Janša je kot oseba nezrel in nedorasel temu, da bi lahko bil uspešen mainstream politik.
Prej, ko bo to spoznal, boljše bo zanj in za vse državljane Slovenije.
Alternativno bi bil že čas, da se oblikuje neka normalna desnosredinska stranka, ki si bo upala jasno distancirat od primitivnih neumnosti SDS, njenega predsednika in vidnih članov. To bi SDS peljalo tja, kamor spada - na max 5 %.

fikus_ je izjavil:

Težava Goloba oz. GS je, da nimajo svojega politočnega/kadrovskega zaledja. In čisto lahko se mu zgodi enako kot Šarcu. Sedaj pri sestavljanju vladne ekipe bo imel težave, ker marsikdo želi priti do korita, sodelujoče stranke mu ponujajo/forsirajo svoje "zaslužne" kadre.
Če jih bo pravočasno in primerno znal po prstih, ko bodo želeli solirat, zna biti, da bo propeljal vlado do konca.

Točno to se bo zgodilo - ponovitev prejšnjih novoobrazno mesijanskih strank.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

djabi ::

Unchancy je izjavil:

Preboli že to, da je SDS zasluženo popušil. Janša je kot oseba nezrel in nedorasel temu, da bi lahko bil uspešen mainstream politik.
Prej, ko bo to spoznal, boljše bo zanj in za vse državljane Slovenije.
Alternativno bi bil že čas, da se oblikuje neka normalna desnosredinska stranka, ki si bo upala jasno distancirat od primitivnih neumnosti SDS, njenega predsednika in vidnih članov. To bi SDS peljalo tja, kamor spada - na max 5 %.


Bravo, podpis. Rabili bi eno normalno desnosredinsko stranko. NSi bi pogojno lahko bila ta stranka, ampak so tudi pri njih določeni člani, katere bi bilo potrebno pod nujno dati na lopato ... Njihova največja težava pa je, da so v zadnjih letih (spet) postali SDS-ov satelit. Žal.

Janez-22 ::

TheBlueOne je izjavil:

Kar mene trenutno moti pri tej vladi je SD. Vsilitev Hana je zelo moteca.

Sem tudi gledal nekaj malega na TV in SD naprej fura staro dolgocasno politiko. Se bojim da bodo se najvecji trn v peti koalicije.


Moteča najbrž zato, ker njegovo podjetje posluje z državnim. Če je moja skrb utemeljena, potem je v tem pogledu Han majhna riba.

FoxKnox ::

S tem, ko Golob vabi k sodelovanju ostale leve stranke, ki se niso uvrstile v parlament ni nič narobe. Gibanje svoboda je nova stranka s podhranjeno bazo. Z asimilacijo SAB in LMŠ in verjetno še kakšno stranko, si veča strankarsko bazo za lokalne volitve, katere bo poskušal zmagati v čim več občinah.
Lokalne volitve so zaradi podtaknjencev lahko tudi past, saj če nekoga ne maraš ga ne boš volil , sploh ne v svoji občini.
Bo pa imel Golob verjetno kmalu kakšen strankarski zaplet zaradi velikih egotov tako v stranki kot v koaliciji.Sploh Mescu je preveč zrasel greben, glede na njegove 4 procent,in bo kmalu rabil kakšen nagobčnik.
Ne pozabimo : V vsakem zakonu prej ali slej pride do krega, sploh če so zrave še tašče. Tu jih ne manjka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FoxKnox ()

Zimonem ::

Prebolte že to. Desni so zgubil. So what. Ni treba dej jamrat v nedogled.

Miki N ::

Nekdo, ki je odstranil Jajota težko izda svoje volilce. Kako bi jih le?

Jajo je moral iti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

pirat ::

Miki N je izjavil:

Nekdo, ki je odstranil Jajota težko izda svoje volilce. Kako bi jih le?

Jajo je moral iti.

Da.
Ko imaš granolom in zob resda boli za popi**it, je tudi popolnoma OK, če ti zobar spotoma ko te odreši granoloma, navrta še dva popolnoma zdrava zoba in mu potem sveder še malo zdrsne ter ti razkolje še ustnico.

Miki N ::

Gusar, tebe ne boli zob.. ampak rit.

Dajte no mir s temi volitvami. Vzamte si dopust.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

kopriva60918 ::

Golob je izdal slovenski narod, najbolj pa nas domoljube, ki smo upali, da je vsaj malo intelegenten in bo sestavil koalicijo SDS+GS pod vodstvom Gospoda Janše.

pirat ::

He, he, vidim, da ste precej razočarani golobčki :D

IL_DIAVOLO ::

kopriva60918 je izjavil:

Golob je izdal slovenski narod, najbolj pa nas domoljube, ki smo upali, da je vsaj malo intelegenten in bo sestavil koalicijo SDS+GS pod vodstvom Gospoda Janše.


Wut? :))
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

mr_chai ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

kopriva60918 je izjavil:

Golob je izdal slovenski narod, najbolj pa nas domoljube, ki smo upali, da je vsaj malo intelegenten in bo sestavil koalicijo SDS+GS pod vodstvom Gospoda Janše.


Wut? :))


Kopriva = jype

Miki N ::

mr_chai je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

kopriva60918 je izjavil:

Golob je izdal slovenski narod, najbolj pa nas domoljube, ki smo upali, da je vsaj malo intelegenten in bo sestavil koalicijo SDS+GS pod vodstvom Gospoda Janše.


Wut? :))


Kopriva = jype


In verjetno tudi Levica, pa v Roberto... ki je hkrati legendarna TaraS (kaj je tolikokrat ženska, a je transdžender?) ...
Pa to je huje kot Matrica.. kaj če smo v resnici vsi jype? In kako ugotoviti, kdo ni jype? Obstaja kak "turingov test"? O_o

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

matobeli ::

Obstaja test, sam pol nekaj pravih uporabnikov ne bi čez prišlo :))

Polda ::

Iz levičarskega medija Dnevnik

Zakaj mora Golobova vlada oditi
https://www.dnevnik.si/1043027966

janezvalva_ ::

jaz se tudi strinjam, da golob ni izdal naroda, jer ga že po defaultu ne more izdati.

Bezukhoff ::

Oba sta Šlomota.

fulk ::

No, sj Golob se mi gabi, ampak kako točno je Janša boljši?

A smo pod Janšo bili kaj manj zadolženi?
Ali smo imeli več osebnih pravic?
Je prispeval bistveno več k slovenskemu narodu?
...

Te ponujene košer stranke so vse iste.

Bezukhoff je izjavil:

Oba sta Šlomota.


Pomojem tudi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fulk ()

janezvalva¸ ::

naslednji PV bo Bavčar.
prvi sem to napovedal.

Hypathia ::

fulk je izjavil:

No, sj Golob se mi gabi, ampak kako točno je Janša boljši?

A smo pod Janšo bili kaj manj zadolženi?
Ali smo imeli več osebnih pravic?
Je prispeval bistveno več k slovenskemu narodu?

Pod Golobom bomo imeli:

- tanjše denarnice (novi davki, inflacija, birokratske ovire..)
- manj svobode izražanja (boj proti "sovražnemu" govoru...)
- rinjenje trans in druge woke ideologije v izobraževalni sistem
- 100% državni nadzor nad MSM etc.

Morda se komu v tem trenutku to ne zdi big deal, sem pa prepričana, da boste to uvideli pri koncu Holobovega mandata in razočarani spet izvolili novega pajaca.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Kayzon ::

Bezukhoff je izjavil:

Oba sta Šlomota.


Tocno to. Rabimo nove postene ljudi,sam taki ne grejo v politiko..

enemon ::

Polda je izjavil:

Iz levičarskega medija Dnevnik

Zakaj mora Golobova vlada oditi
https://www.dnevnik.si/1043027966


OK, ne da se z napisanim ne strinjam, ampak prispevek je pismo bralca in ne plod dela novinarjev Dnevnika.

sejalecx ::

Hypathia je izjavil:

fulk je izjavil:

No, sj Golob se mi gabi, ampak kako točno je Janša boljši?

A smo pod Janšo bili kaj manj zadolženi?
Ali smo imeli več osebnih pravic?
Je prispeval bistveno več k slovenskemu narodu?

Pod Golobom bomo imeli:

- tanjše denarnice (novi davki, inflacija, birokratske ovire..)
- manj svobode izražanja (boj proti "sovražnemu" govoru...)
- rinjenje trans in druge woke ideologije v izobraževalni sistem
- 100% državni nadzor nad MSM etc.

Morda se komu v tem trenutku to ne zdi big deal, sem pa prepričana, da boste to uvideli pri koncu Holobovega mandata in razočarani spet izvolili novega pajaca.


Vse to se že danes dogaja. Zame vsekakor človek razočaranje na celi črti.

Brez hrbtenice na večini področji, samo socialcem bi metal kupe denarja. Mogoče pa je to cilj, nas večino sparvit na prag revščine, kjer se ti potem model prikupi zaradi državne miloščine.

T440 ::

Sveti Golob, usmili se nas.
Sveti Serpentišek, usmili se nas.
Lucky Luka, usmili se nas.
Sveta Fajona, usmili se nas.

Golob nima časa pojasniti računa v Romuniji, ima pa ob predsedovanju in razvajanju Instapunce čas voditi še ministrstvo za zdravje.

borut_p ::

Glede na norosti woke ima Janša zelo dobre moznosti za zmago na naslednjih volitvah. Celo zivljenjen sem volil leve ... naslednje volitve sigurno desne volim. Sam da mi spoka tisto Niko stran pa ima glas cele familije

mtosev ::

Dvomim, da bo JJ spet premier, ker druge stranke nočejo z njim v koalicijo.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Webmojster ::

Desničarji: Golob je kriv
Levičarji: Janša je kriv
Ostali: 8-O

T440 ::

Kriv je pravzaprav slaba beseda.
Boljša bi bila, da je odgovoren.
Vedno je odgovoren tisti, ki vlada. Za to nam gre na qu***, ko vlada Janša, pa hoče odgovornost naprtiti Kučanu, in na qu*** nam gre tudi Golob, ki hoče odgovornost zvračati na Janšo.

Rabimo enega, ki bo sposoben prevzeti odgovornost in premakniti državo. Golob bi bil sicer sam po sebi le bolj ali manj stran vržen mandat (nič kritičnega samo po sebi), ker pa se je spajdašil z Levico je pa tudi odgovoren za škodo, ki jo s tem povzroča.

Darko! ::

Mokiunikrum je izjavil:

Pozdravljeni,
V včerajšnji temi sem mislil da je Robert Golob izdal ljudstvo, vendar sem zaradi vaših komentarjev spremenil mnenje. Da pojasnim:

Janez Ivan Janša je "PolBog" postavljen v
samo središče Slovenske politike. Je zvezda ki sije močno svetlobo in okoli njega gravitirajo žalost, sreča, sovraštvo, ljubezen, hrabrost, sramota, nemir, spokoj. On je čustvena bomba tik pred izbruhom, ki nas ga lahko reši le nov, lahko tudi recikliran, politični obraz.

Spreminjam svoje mnenje, ker sem tudi z vašo pomočjo dojel, da ljudstvo ni bilo izdano s tem ko je g. Golob za ministra postavil g. Šarca in ga. Bratušek, ker je bil narod pred volitvami seznanjen kdo je sovražnik. In to nista bila omenjena politika.
Vsi pa se strinjamo, da bi g. Golob postal izdajalec v trenutku ko bi za ministra imenoval predsednika SDS in NSi. V tem primeru bi ga kolesarji lastnoročno zbrcali na Madžarsko.

Lep pozdrav.



Seveda g. Golob ni izdal ljudsta.
G. Golob je brihetn možak in ve kaj počne.
Komplimenti, Roberto.


Izdali so ga bedaki kot si ti.
:))

TrumpDonald ::

Spet golob z berglam na porocilih??
kaksna poskodba je to, zdaj je pa ze vec kot 2 meseca da ma bergle, se spomnim nek sprejem je bil nek mednarodni vrh (konec julija?) in je ze kao bil brez bergel (ceprav je sepal), medtem ko je bil prejsni teden v dz v berglah, pa tudi v tem prispevku je imel bergle...
upam da se pocajta

Colt1911 ::

djabi je izjavil:

Unchancy je izjavil:

Preboli že to, da je SDS zasluženo popušil. Janša je kot oseba nezrel in nedorasel temu, da bi lahko bil uspešen mainstream politik.
Prej, ko bo to spoznal, boljše bo zanj in za vse državljane Slovenije.
Alternativno bi bil že čas, da se oblikuje neka normalna desnosredinska stranka, ki si bo upala jasno distancirat od primitivnih neumnosti SDS, njenega predsednika in vidnih članov. To bi SDS peljalo tja, kamor spada - na max 5 %.


Bravo, podpis. Rabili bi eno normalno desnosredinsko stranko. NSi bi pogojno lahko bila ta stranka, ampak so tudi pri njih določeni člani, katere bi bilo potrebno pod nujno dati na lopato ... Njihova največja težava pa je, da so v zadnjih letih (spet) postali SDS-ov satelit. Žal.


Kaj jamrate, saj imamo SD.
Pa ne da keri wosu res misli da so levičarska stranka?>:D

Glugy ::

Res ne razumem tega populizma kjer naj bi ena oseba imela vso moč v rokah. Pa sej nismo več v dobi absolutne monarhije oziroma lažne odrske demokracije putinovega tipa modela vodenja države. Kdorkoli je premier mora sklepati kompromise. Še najboljša prispodoba bi bila da bi Goloba videli kot izvoljenega mediatorja. Takoj ko mu par poslancev preveč iz katerekoli koalicijske stranke odtegne podporo njega namreč ni več. Ne tega pozabit.

FireSnake ::

borut_p je izjavil:

Glede na norosti woke ima Janša zelo dobre moznosti za zmago na naslednjih volitvah. Celo zivljenjen sem volil leve ... naslednje volitve sigurno desne volim. Sam da mi spoka tisto Niko stran pa ima glas cele familije


Poznam štiri ljudi, ki so rekli enako.

TrumpDonald je izjavil:

Spet golob z berglam na porocilih??
kaksna poskodba je to, zdaj je pa ze vec kot 2 meseca da ma bergle, se spomnim nek sprejem je bil nek mednarodni vrh (konec julija?) in je ze kao bil brez bergel (ceprav je sepal), medtem ko je bil prejsni teden v dz v berglah, pa tudi v tem prispevku je imel bergle...
upam da se pocajta


Želimo mu zdravja, samo spoka naj s to woke agendo. In novimi davki. Blefer.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

k4vz0024 ::

Golob je postal populist!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Ali je Svoboda izdala ljudstvo in demokracijo? (strani: 1 2 3 418 19 20 21 )

Oddelek: Loža
100197142 (55219) 111111111111

Golob nas je prevaral - kako naprej (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13318695 (7078) Malidelničar

25.4.2022 - konec Slovenije (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
617760 (5746) Glugy

Več podobnih tem