» »

25.4.2022 - konec Slovenije

25.4.2022 - konec Slovenije

«
1
2

SmolWhale ::

Danes je žalosten dan, tudi nebo joka. Žal je z našo državo konec, zhavalite se Golobu in 300.000 izdajalcem!

RIP SLOVENIJA
  • zaklenil: ahac ()

maticb492 ::

RIP, vsi takoj prodat svoje Focuse, da bo za kruh jutri.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

janezvalva ::

SmolWhale je izjavil:

Danes je žalosten dan, tudi nebo joka. Žal je z našo državo konec, zhavalite se Golobu in 300.000 izdajalcem!

RIP SLOVENIJA

25.4 ali 25.5.?
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

SmolWhale ::

Obljubljali so ples, stradamo že danes. Šarec in Alenka pa spet kradeta!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: SmolWhale ()

feryz ::

Kdo strada, kje? Takoj dobi paket iz mečkatorja, ni problema. Samo napišite, da nimate za jest, pa bo urejeno.

Phantomeye ::

Dej izumi časovni stroj, pa fotru kupi kondom.

Kebo ::

Koalicija je dobila 550k glasov, jajo&co pa 360K skratka malo vas je pi*kice.

Kebo ::

kopriva60918 ::

Upam, da bo kosovska preiskovalna komisija razkrila umazane posle in končala nedemokratično agonijo v Sloveniji. Mogoče bo potem slovenski narod spoznal, da cel svet ve za levakarske rabote, celo Albanci, s katerimi Gospod Janša nima čisto nič, čeprav si levaki izmišljujejo, da Gospod Janša podtika te zadeve.

endelin ::

Dobro jutro, revščina!

Polda ::

Kebo je izjavil:

Koalicija je dobila 550k glasov, jajo&co pa 360K skratka malo vas je pi*kice.



Vemo, da nas je malo, ker je vas južnakov toliko več.

Kebo je izjavil:

Ivanovi sonarodnjaki so že v pogonu.


O lej Goloba bodo preiskovali v tvoji domovini.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Polda ()

Levica ::

Končno osvoboditev


Sedaj pa kaj pričakujem od Slovenije v prihodnosti

sončna energija


nova slvoenska armija


Odprta Slovenija


LGBT v vsako vas
Sram me je,da sem bel moški, Black Life maters Slovenija
Vpis SFRJ manjšin v ustavo 64.a člen. Refugees Welcome Slovenija

Netrunner ::

Mi lahko kdo na kratko pove kaj je s tem Golobom tako narobe?? Politike se izogibam kolikor se da, tako da nisem up to date. Janševe politike nikoli nisem maral in sem srečen da je odletel iz stolčka. Ta golob se mi ne zdi napačen po skopih informacijah ki jih imam.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Ganon ::

Netrunner je izjavil:

Mi lahko kdo na kratko pove kaj je s tem Golobom tako narobe?? Politike se izogibam kolikor se da, tako da nisem up to date. Janševe politike nikoli nisem maral in sem srečen da je odletel iz stolčka. Ta golob se mi ne zdi napačen po skopih informacijah ki jih imam.


Ni vodja kulta, imenovanega SDS.

kriptobog ::

RIP Janšizem.

Netrunner ::

Kdo pri zdravi pameti bi sploh še hotel imeti karkoli veze z SDS?
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

kixs ::

Nisem volil, pa upam samo na eno, da ne bo se slabse. Sicer je menda precej tezko se slabse, vendar imam, glede na jagodni izbor, resne pomisleke.

Miki N ::

Levica je izjavil:

Končno osvoboditev


Sedaj pa kaj pričakujem od Slovenije v prihodnosti
...



Daj no. Tole je pa precej kletna vizualna oprema.

Sem razočaran, ker Levica običajno fura tesen, dokaj prepričljiv trol - sem kar fen, samo potem te pa kdaj preseneti in čisto "spusti sendvič", kot radi pravimo tukaj.

c3p0 ::

Netrunner je izjavil:

Kdo pri zdravi pameti bi sploh še hotel imeti karkoli veze z SDS?


Nikoli, a vseeno prej kot z Levico.

Unchancy ::

Kua je zej babe?! Ubramba je naša! :))

Premierja imamo, upajmo, da bo uspešen za vse državljane Slovenije in da ne bo dal preveč besede Kordišu & Co.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

nekikr ::

upajmo, da bo uspešen za vse državljane Slovenije

Zakaj bi upali na to, če je pa javno povedal, da bodo uspeha deležni le reveži in javni sektor?

Unchancy ::

nekikr je izjavil:

upajmo, da bo uspešen za vse državljane Slovenije

Zakaj bi upali na to, če je pa javno povedal, da bodo uspeha deležni le reveži in javni sektor?

Treba pozitivno razmišljat.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

m0LN4r ::

Levica je izjavil:

Končno osvoboditev


Sedaj pa kaj pričakujem od Slovenije v prihodnosti

sončna energija


Nene tak se ne bomo sli, nisi dal prave slike:

https://www.youtube.com/user/m0LN4r

darksamurai ::

Unchancy je izjavil:

Kua je zej babe?! Ubramba je naša! :))

...da ne bo dal preveč besede Kordišu & Co.


Ravno to je problem. Narod je izvolil Goloba in mu želi dati glavno besedo. Glede na koalicijsko pogodbo pa beremo program Levice, ki je komaj prišla v parlament.

m0LN4r ::

m0LN4r je izjavil:

Levica je izjavil:

Končno osvoboditev


Sedaj pa kaj pričakujem od Slovenije v prihodnosti

sončna energija


Nene tak se ne bomo sli, nisi dal prave slike:


Eh, tut v prekmurju se razvijamo:

https://www.youtube.com/user/m0LN4r

nekikr ::

Unchancy je izjavil:

nekikr je izjavil:

upajmo, da bo uspešen za vse državljane Slovenije

Zakaj bi upali na to, če je pa javno povedal, da bodo uspeha deležni le reveži in javni sektor?

Treba pozitivno razmišljat.

Ne, treba je biti realist in se ustrezno pripraviti, zaščititi pred levičarsko agendo.

ginekk ::

SDS pa še naprej s surlami orjejo kanale.

Včeraj so naredili še eno anti-državotvorno potezo, nočejo predlagat ne podpredsednika DZ niti predsednikov delovnih teles.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ginekk ()

cias ::

m0LN4r je izjavil:

Levica je izjavil:

Končno osvoboditev


Sedaj pa kaj pričakujem od Slovenije v prihodnosti

sončna energija


Nene tak se ne bomo sli, nisi dal prave slike:



Miki N ::

ginekk je izjavil:

SDS pa še naprej s surlami orjejo kanale.

Včeraj so naredili še eno anti-državotvorno potezo, nočejo predlagat ne podpredsednika DZ niti predsednikov delovnih teles.


Samo tega ne štekam. Pa saj to še kajla ni.. razen če mislijo, da bo Golob zdaj rekel "o šit Gospot Janša me je pa zdaj čisto zjebal.. ja nič, najbolje da kar on vodi državo naprej, ni kaj!" [zvok meta puške v koruzo]

WTF?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

poweroff ::

Nič bat. Ni konec Slovenije.

Je pa konec vladavine SDS. :))
sudo poweroff

Unchancy ::

nekikr je izjavil:

Unchancy je izjavil:

nekikr je izjavil:

upajmo, da bo uspešen za vse državljane Slovenije

Zakaj bi upali na to, če je pa javno povedal, da bodo uspeha deležni le reveži in javni sektor?

Treba pozitivno razmišljat.

Ne, treba je biti realist in se ustrezno pripraviti, zaščititi pred levičarsko agendo.

To itak. Ampak če se venezuelsko favela scenarij ne uresniči, bo pa tudi ok, kljub temu, da se sprejemajo preventivni ukrepi proti ropanju.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Blazz ::

SmolWhale je izjavil:

Danes je žalosten dan, tudi nebo joka. Žal je z našo državo konec, zhavalite se Golobu in 300.000 izdajalcem!

RIP SLOVENIJA


Oprani možgani se vedejo podobno kot zadrogirani s heroinom... Sedaj ni več dnevne doze in močno seka abstinenčna kriza. Ampak tudi za take imamo inštitucije, predlagam da kakšno obiščeš, da boš lažje prebrodil to krizo.

nekikr ::

Unchancy je izjavil:

nekikr je izjavil:

Unchancy je izjavil:

nekikr je izjavil:

upajmo, da bo uspešen za vse državljane Slovenije

Zakaj bi upali na to, če je pa javno povedal, da bodo uspeha deležni le reveži in javni sektor?

Treba pozitivno razmišljat.

Ne, treba je biti realist in se ustrezno pripraviti, zaščititi pred levičarsko agendo.

To itak. Ampak če se venezuelsko favela scenarij ne uresniči, bo pa tudi ok, kljub temu, da se sprejemajo preventivni ukrepi proti ropanju.

Tega v nobenem primeru ne bo, ker smo že sedaj najbolj egalitarna družba na svetu. Kar se bo zgodilo je to, da se bo ta letvica egalitarnosti pač premaknila še malce nižje. Revni bodo vsi enako revni, javni sektor bo enako bogat, srednji razred (ki plačuje davke) bo še dodatno zradiran, tisti uspešni bodo šli pa seveda ven ali našli obvod.

Idealno bi pa seveda bilo, da nas Holob vse zaposli v neki monopol javni firmi in nam da milijon evrov letno, da bi potem tudi mi govorili, da z veseljem plačujemo visoke davke in da se pri tem počutimo super. Be-e-e-e.

mtosev ::

A konec Slovenije se je že zgodil pred mesecem dni glede, da je v naslovu teme mesec april? Sedaj je že maj pa smo še vedno tukaj.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

darkolord ::

Miki N je izjavil:

ginekk je izjavil:

SDS pa še naprej s surlami orjejo kanale.

Včeraj so naredili še eno anti-državotvorno potezo, nočejo predlagat ne podpredsednika DZ niti predsednikov delovnih teles.


Samo tega ne štekam. Pa saj to še kajla ni.. razen če mislijo, da bo Golob zdaj rekel "o šit Gospot Janša me je pa zdaj čisto zjebal.. ja nič, najbolje da kar on vodi državo naprej, ni kaj!" [zvok meta puške v koruzo]

WTF?
Ljudstvo jim je podelilo mandat, da nagajajo političnim nasprotnikom. Nima veze, če ima efekt ali ne, metali bodo polena pod noge, dokler jih ne bo zmanjkalo.

Pri Šarcu je sicer očitno delovalo.

nekikr ::

mtosev je izjavil:

A konec Slovenije se je že zgodil pred mesecem dni glede, da je v naslovu teme mesec april? Sedaj je že maj pa smo še vedno tukaj.

Ker se Svoboda ne širi s hitrostjo svetlobe. Ne skrbi, malo še počakaj pa tudi tebe oSvobodijo prihrankov :)

mtosev ::

Mene nič ne skrbi. Nismo bogati, da bi nas skrbelo, da bi nam kaj dosti vzeti. Biti upper middle class ni glih slabo.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

eric_cartman ::

Seveda je konec Zlovenije.

Smešno je to, da SDS še vedno misli, da sem zaradi Kučana&Co volil Goloba.. :))

Še vedno jim ni skapiralo to, da folk ne mara Janše..

Miki N ::

Ah dajte no, glavo pokonci, stare sablje - ni tako hudo!

hipertija ::

eric_cartman je izjavil:

Seveda je konec Zlovenije.

Smešno je to, da SDS še vedno misli, da sem zaradi Kučana&Co volil Goloba.. :))

Še vedno jim ni skapiralo to, da folk ne mara Janše..


Folku pa še vedno ni skapiralo, da ne Janša in ne Golob nista vredna pol kur*a mrzle vode in da so nategnjeni tako ali drugače. Golob vas je nategnu že pred prevzemom vlade - folk je dal zaušnico bratuškovi, mescu, šarcu in jasno sporočil, da jih ne želijo - na koncu pa ravno ti dobijo stolčke. Se vam slučajno svita zakaj? vprašajte se še, od koga so podaljšane roke mesec, bratušek, kordiš, šarec in kdo je Golob. Če sami ne ugotovite, vam pa povem jaz, da je Golob samo sredstvo za preusmerjanje pozornosti - dobro so namreč vedeli, da odpadniki+skrajni levičarji ne bodo dobili mandata, če pa postavijo na hitro nekoga, ki bo kao levosredinski, umirjen in da mu je cilj zatreti janšo, na koncu pa spraviti še skrajne levake v sistem - je to win win situacija. Seveda, izšlo se jim je, kot že nekajkrat.

Sedaj pa bedni slovenčki glejte kako veselo bo, bratuškova nam je zrihtala zčasni 22% ddv, kaj bo pa holobček? sam pravi da je treba bogatim vzeti in revnim dati (super, ker je revnih v slovenij več kot bogatih, tako da še en fini nateg z besedami), pravi robin hood v duhu pravega socializma - v 4 letih pa v raj, ki se mu reče komunizem? ;)

janša nas je nategnil in nam morda kaj zrihtal v zameno, golob vas bo pa nategnil in še računal vam bo nateg. Hlapčki
Prekle za kurnk

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hipertija ()

ginekk ::

hipertija je izjavil:



janša nas je nategnil in nam morda kaj zrihtal v zameno, golob vas bo pa nategnil in še računal vam bo nateg. Hlapčki


Butthurt. Golob vam gre naproti, robčkov za brisanje solz ne bodo podražili.

darkolord ::

hipertija je izjavil:

Golob vas je nategnu že pred prevzemom vlade - folk je dal zaušnico bratuškovi, mescu, šarcu in jasno sporočil, da jih ne želijo - na koncu pa ravno ti dobijo stolčke.
Narobe interpretiraš te rezultate. Golob je bil najbolj ziher varjanta, da se skine Janšo, zato je pobral vse te glasove. Če ne bi bilo Goloba, bi se ti glasovi razporedili med ostale naštete.

eric_cartman ::

hipertija je izjavil:

eric_cartman je izjavil:

Seveda je konec Zlovenije.

Smešno je to, da SDS še vedno misli, da sem zaradi Kučana&Co volil Goloba.. :))

Še vedno jim ni skapiralo to, da folk ne mara Janše..


Folku pa še vedno ni skapiralo, da ne Janša in ne Golob nista vredna pol kur*a mrzle vode in da so nategnjeni tako ali drugače. Golob vas je nategnu že pred prevzemom vlade - folk je dal zaušnico bratuškovi, mescu, šarcu in jasno sporočil, da jih ne želijo - na koncu pa ravno ti dobijo stolčke. Se vam slučajno svita zakaj? vprašajte se še, od koga so podaljšane roke mesec, bratušek, kordiš, šarec in kdo je Golob. Če sami ne ugotovite, vam pa povem jaz, da je Golob samo sredstvo za preusmerjanje pozornosti - dobro so namreč vedeli, da odpadniki+skrajni levičarji ne bodo dobili mandata, če pa postavijo na hitro nekoga, ki bo kao levosredinski, umirjen in da mu je cilj zatreti janšo, na koncu pa spraviti še skrajne levake v sistem - je to win win situacija. Seveda, izšlo se jim je, kot že nekajkrat.

Sedaj pa bedni slovenčki glejte kako veselo bo, bratuškova nam je zrihtala zčasni 22% ddv, kaj bo pa holobček? sam pravi da je treba bogatim vzeti in revnim dati (super, ker je revnih v slovenij več kot bogatih, tako da še en fini nateg z besedami), pravi robin hood v duhu pravega socializma - v 4 letih pa v raj, ki se mu reče komunizem? ;)

janša nas je nategnil in nam morda kaj zrihtal v zameno, golob vas bo pa nategnil in še računal vam bo nateg. Hlapčki


Iz moje strani čisto iskreno.. Izbral sem boljšo izmed slabih stvari.

Zakaj ni strokovnjakov v politiki? Ker so politiki sami tako zasrali politiko, da se ji noben usposobljen in pameten tudi približati noče.

Realno mnenje?
A sem bil razočaran nad Cerarjem? DA
A sem bil razočaran nad Šarcem? DA
A sem bil razočaran nad Bratuškovo? Je tut približno ne preferiram, ampak dobila pa je najbolj zaheban mandat, ko nam je grozil prihod trojke. In ga je vsaj za moje pojme kar dobro zvozila.

A sem nad njimi bolj razočaran kot nad SDS-om? NE.
Kaj sem dobil pod SDS-om? To da so talali bone? Edina pametna zadeva, ki je bila izpod njihovih rok je zastonj vrtec za drugega otroka. Pa čeprav je to samo pesek v oči, ker je za prvega otroka tako bolano drag vrtec - vsaj pri meni se ustavi pri 300EUR.

V družini imamo mladega zdravnika, ki je dobil drobiž v primerjavi s tistimi, ki so predavali na fakulteti in odhajali domov ob 14.00 uri, medtem ko je on tolkel ogromno nadur, da je dobil pol toliko kot so dobili oni dodatka. In to vam je prodal kot nekaj dobrega???
Cmon..

Dohodninski zakon? Hebeš tak zakon, kjer tak, ki ima ogromno denarja dobi še večji dodatek k plači. Moralo bi biti obratno. Če bi bilo, bi mu zdaj ploskal in priznal, da so to naredili dobro. Ne mi z miloščino.. Tut če je ni. Rajši bi videl, da je ni in da skenslajo dodatno zavarovanje, pa smo na istem.

Uf.. Pa saj sploh ne bom.. Naj vas vaš angel JJ obvaruje pred globoko državo. /s

Ali bom lahko razočaran nad Golobom? Seveda.. Dam mu priložnost ta mandat.. In če me ne navduši bo naslednji mandat letel tako kot so vsi ostali. Pride nov.. Mogoče Čeferin? V redu.. Bom pa volil Čeferina.. Ali pa Pirc Musarjevo.. Ali pa faking Evgenijo Carl.. Zakaj? Ker se JJ valja v politiki že od 90' let in še faking nič dobrega ni naredil razen to, da je čeprav niti nikoli ni bil veren, poiskal volilno bazo pri RKC-ju tako, da jim je zrihtal bogastvo.

Zgodovina sprememb…

TESKAn ::

Mogoče bomo pa Musarjevo mel na izbiro za predsednico? Da bodo desne snežinke še mal jokale:).
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

hipertija ::

eric_cartman je izjavil:

hipertija je izjavil:

eric_cartman je izjavil:

Seveda je konec Zlovenije.

Smešno je to, da SDS še vedno misli, da sem zaradi Kučana&Co volil Goloba.. :))

Še vedno jim ni skapiralo to, da folk ne mara Janše..


Folku pa še vedno ni skapiralo, da ne Janša in ne Golob nista vredna pol kur*a mrzle vode in da so nategnjeni tako ali drugače. Golob vas je nategnu že pred prevzemom vlade - folk je dal zaušnico bratuškovi, mescu, šarcu in jasno sporočil, da jih ne želijo - na koncu pa ravno ti dobijo stolčke. Se vam slučajno svita zakaj? vprašajte se še, od koga so podaljšane roke mesec, bratušek, kordiš, šarec in kdo je Golob. Če sami ne ugotovite, vam pa povem jaz, da je Golob samo sredstvo za preusmerjanje pozornosti - dobro so namreč vedeli, da odpadniki+skrajni levičarji ne bodo dobili mandata, če pa postavijo na hitro nekoga, ki bo kao levosredinski, umirjen in da mu je cilj zatreti janšo, na koncu pa spraviti še skrajne levake v sistem - je to win win situacija. Seveda, izšlo se jim je, kot že nekajkrat.

Sedaj pa bedni slovenčki glejte kako veselo bo, bratuškova nam je zrihtala zčasni 22% ddv, kaj bo pa holobček? sam pravi da je treba bogatim vzeti in revnim dati (super, ker je revnih v slovenij več kot bogatih, tako da še en fini nateg z besedami), pravi robin hood v duhu pravega socializma - v 4 letih pa v raj, ki se mu reče komunizem? ;)

janša nas je nategnil in nam morda kaj zrihtal v zameno, golob vas bo pa nategnil in še računal vam bo nateg. Hlapčki


Iz moje strani čisto iskreno.. Izbral sem boljšo izmed slabih stvari.

Zakaj ni strokovnjakov v politiki? Ker so politiki sami tako zasrali politiko, da se ji noben usposobljen in pameten tudi približati noče.

Realno mnenje?
A sem bil razočaran nad Cerarjem? DA
A sem bil razočaran nad Šarcem? DA
A sem bil razočaran nad Bratuškovo? Je tut približno ne preferiram, ampak dobila pa je najbolj zaheban mandat, ko nam je grozil prihod trojke. In ga je vsaj za moje pojme kar dobro zvozila.

A sem nad njimi bolj razočaran kot nad SDS-om? NE.
Kaj sem dobil pod SDS-om? To da so talali bone? Edina pametna zadeva, ki je bila izpod njihovih rok je zastonj vrtec za drugega otroka. Pa čeprav je to samo pesek v oči, ker je za prvega otroka tako bolano drag vrtec - vsaj pri meni se ustavi pri 300EUR.

V družini imamo mladega zdravnika, ki je dobil drobiž v primerjavi s tistimi, ki so predavali na fakulteti in odhajali domov ob 14.00 uri, medtem ko je on tolkel ogromno nadur, da je dobil pol toliko kot so dobili oni dodatka. In to vam je prodal kot nekaj dobrega???
Cmon..

Dohodninski zakon? Hebeš tak zakon, kjer tak, ki ima ogromno denarja dobi še večji dodatek k plači. Moralo bi biti obratno. Če bi bilo, bi mu zdaj ploskal in priznal, da so to naredili dobro. Ne mi z miloščino.. Tut če je ni. Rajši bi videl, da je ni in da skenslajo dodatno zavarovanje, pa smo na istem.

Uf.. Pa saj sploh ne bom.. Naj vas vaš angel JJ obvaruje pred globoko državo. /s

Ali bom lahko razočaran nad Golobom? Seveda.. Dam mu priložnost ta mandat.. In če me ne navduši bo naslednji mandat letel tako kot so vsi ostali. Pride nov.. Mogoče Čeferin? V redu.. Bom pa volil Čeferina.. Ali pa Pirc Musarjevo.. Ali pa faking Evgenijo Carl.. Zakaj? Ker se JJ valja v politiki že od 90' let in še faking nič dobrega ni naredil razen to, da je čeprav niti nikoli ni bil veren, poiskal volilno bazo pri RKC-ju tako, da jim je zrihtal bogastvo.


če misliš, da sem za desne, se globoko motiš - Janša je od 90ih, kot si sam rekel - leva baza pa prav tako, samo z drugimi obrazi - v SLO je že od 90ih samo dvojna stranka, Kučanova in Janševa - kar je lepo prikazal tudi studio city, v zadnjih nekaj oddajah. Za koga torej sem? Tako kot sam ugotavljaš, jih ni kaj prida, zato bi osebno izbral stranko z najmanj povezavami - torej nikogar, ki je vezan na levo bazo in tudi ne sds, kot skrajno desnico. Zakaj? zato, da bi mel eni in drugi gofle do podna in da bi se morda prebudili.
Prekle za kurnk

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hipertija ()

darksamurai ::

eric_cartman je izjavil:


A sem bil razočaran nad Bratuškovo? Je tut približno ne preferiram, ampak dobila pa je najbolj zaheban mandat, ko nam je grozil prihod trojke. In ga je vsaj za moje pojme kar dobro zvozila.

Bratuškova nam je pokradla delnice NKBM. Država pod njenim ukazom nam je enostavno ukradla našo privat lastnino. Grozila trojka? Neumnost par excellence. To so bile zgodbice politikov, da so nas lahko olupili. Kljub Pahorjevim pufom smo bili podpovprečno zadolžena država v EU.

Voss ::

Netrunner je izjavil:

Mi lahko kdo na kratko pove kaj je s tem Golobom tako narobe?? Politike se izogibam kolikor se da, tako da nisem up to date. Janševe politike nikoli nisem maral in sem srečen da je odletel iz stolčka. Ta golob se mi ne zdi napačen po skopih informacijah ki jih imam.


Janšisti na tem forumu so že od volitev naprej v depresiji. Smo jim poizkušali dopovedati, da bo njihov veliki vodja močno močno izgubil, pa niso želeli verjeti. Zdaj pa histerijo zganjajo.

Oh well... Se bodo že navadili. Do 2030 je dolga :)

Likalnik ::

Voss je izjavil:

Netrunner je izjavil:

Mi lahko kdo na kratko pove kaj je s tem Golobom tako narobe?? Politike se izogibam kolikor se da, tako da nisem up to date. Janševe politike nikoli nisem maral in sem srečen da je odletel iz stolčka. Ta golob se mi ne zdi napačen po skopih informacijah ki jih imam.


Janšisti na tem forumu so že od volitev naprej v depresiji. Smo jim poizkušali dopovedati, da bo njihov veliki vodja močno močno izgubil, pa niso želeli verjeti. Zdaj pa histerijo zganjajo.

Oh well... Se bodo že navadili. Do 2030 je dolga :)


Nič ni narobe z Golobom...trenutno je še na začetku in še ni nič naredil...tako, da ga ne moremo oceniti...res pa je, da nasportniki že sedaj na veliko jokajo kako je nesposoben in nastavljen od Kučana itd.
pustimo času čas...mogoče nas pa preseneti...slabše kot je sedaj že ne more biti

darksamurai ::

Voss je izjavil:

Netrunner je izjavil:

Mi lahko kdo na kratko pove kaj je s tem Golobom tako narobe?? Politike se izogibam kolikor se da, tako da nisem up to date. Janševe politike nikoli nisem maral in sem srečen da je odletel iz stolčka. Ta golob se mi ne zdi napačen po skopih informacijah ki jih imam.


Janšisti na tem forumu so že od volitev naprej v depresiji. Smo jim poizkušali dopovedati, da bo njihov veliki vodja močno močno izgubil, pa niso želeli verjeti. Zdaj pa histerijo zganjajo.

Oh well... Se bodo že navadili. Do 2030 je dolga :)

Levaki ne razumete osnovnega dejstva, da kdor je proti Levici je tudi proti Golobu. Mislim, da si dovolj inteligenten, da boš razumel zakaj.
To pa ne pomeni, da smo pro SDS ali v SDS stranki. Večina anti-Levica/Golob nas je proti SDS ;).

hipertija ::

Likalnik je izjavil:

Voss je izjavil:

Netrunner je izjavil:

Mi lahko kdo na kratko pove kaj je s tem Golobom tako narobe?? Politike se izogibam kolikor se da, tako da nisem up to date. Janševe politike nikoli nisem maral in sem srečen da je odletel iz stolčka. Ta golob se mi ne zdi napačen po skopih informacijah ki jih imam.


Janšisti na tem forumu so že od volitev naprej v depresiji. Smo jim poizkušali dopovedati, da bo njihov veliki vodja močno močno izgubil, pa niso želeli verjeti. Zdaj pa histerijo zganjajo.

Oh well... Se bodo že navadili. Do 2030 je dolga :)


Nič ni narobe z Golobom...trenutno je še na začetku in še ni nič naredil...tako, da ga ne moremo oceniti...res pa je, da nasportniki že sedaj na veliko jokajo kako je nesposoben in nastavljen od Kučana itd.
pustimo času čas...mogoče nas pa preseneti...slabše kot je sedaj že ne more biti


Kako ni nič naredil, če je v ekipo povabil tiste, ki jim je ljudstvo dalo nezaupnico. Si slep?
Prekle za kurnk
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Ali je Svoboda izdala ljudstvo in demokracijo? (strani: 1 2 3 418 19 20 21 )

Oddelek: Loža
100198031 (56108) 111111111111

Golob nas je prevaral - kako naprej (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13318752 (7135) Malidelničar

Več podobnih tem