» »

Golob nas je prevaral - kako naprej

Golob nas je prevaral - kako naprej

1
2
3

kriptobog ::

gruntfürmich je izjavil:

kriptobog je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

prej ko slovenija propade, prej si bom lahko kupil bajto po svojih željah. tako da kar tako naprej! se že veselim prihodnosti!


Ali pa prej začneš delati, prej jo boš lahko kupil.

lahko jo kupim, ampak pri teh cenah ne bom. raje bom počakal da bo te pohlepneže udarila recesija in bodo jokcali pod mostom...


Če do sedaj nisi kupil, niti takrat ne boš

simonchelo ::

Ne si delat utvar nismo vsi JJ Fani ampak G. Golob, se je pred volitvami bolj nagibal na levo sredino, v koalicijski pogodbi beremo totalno levičarske floskule.

Davek na premoženje bo najbolj udaril srednji sloj in razdvojevanje bo končano. Namreč tisti ki se sedaj že komaj prebijajo čez mesec bodo morda malenkost bolje čez prišli, celoten "srednji" sloj bo pokasiral cel kup davkov itd itd... Najbogatejši in podjetja ki se gredo hiperkapitalizem se bodo sankcijam in davku in vsemu tako spretno izognila da od njih ne bomo dobili nič več kot sedaj.
ciao

kuall ::

saj izid volitev sploh ni tako slab, levica komaj prilezla v parlament, njeni kopiji bratušek in serpentinšek pa sta izpadli. golob kao levosredinska stranka pa pokasiral največ.

golob trenutno resda serje z nekimi levimi floskulami ampak jaz še vedno upam, da je samo to predstava, da pomiri poblaznele levake in da bo v praksi deloval bolj razumno. počakajmo pa bomo videli. ljudje vsekakor niso volili skrajnih levakov, to lahko trdimo ampak neko zmerno levo vlado.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

hipertija ::

kuall je izjavil:

saj izid volitev sploh ni tako slab, levica komaj prilezla v parlament, njeni kopiji bratušek in serpentinšek pa sta izpadli. golob kao levosredinska stranka pa pokasiral največ.

golob trenutno resda serje z nekimi levimi floskulami ampak jaz še vedno upam, da je samo to predstava, da pomiri poblaznele levake in da bo v praksi deloval bolj razumno. počakajmo pa bomo videli. ljudje vsekakor niso volili skrajnih levakov, to lahko trdimo ampak neko zmerno levo vlado.

ti kar predvidevaj, pa čakaj, pa upaj... upam, da se nimaš za preveč pametnega - na splošno v življenju mislim - pa tudi povedal nisi v teh parih stavkih nič pametnega.
Prekle za kurnk

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hipertija ()

kuall ::

bil sem ontopic za razliko od tvojega brezveznega offtopic nabijanja.

hipertija ::

Moj post je ontopic, samo ne znaš brati med vrsticami. Holopček vas je lepo nategnil, eni so to že spoznali, enim vam pa mozak bolj počasi melje, saj bo... nov obhas, nova naaapaka - vaša napaka
Prekle za kurnk

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hipertija ()

c3p0 ::

Taubi - trojanski konj Levice?

Unchancy ::

Sem ga videl na TV, kako je odvihral po jeznem komentarju blokade, ki so mu jo pripravili v SDS.
Ko en pubertetnik. Žal se zdi, da sta s Kordišem precej kompatibilna. Normalen folk bo počasi spokal od tukaj, ni druge. Celo Fajonova se zdi precej bolj trezna in realna od njega. To pove vse.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

opeter ::

Ojoj, kaj bo pa zdaj?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

dexterboy ::

svecka je izjavil:

JAvni sektor bodo še napihnili z paraziti in brezdelneži z novi ministrstvi, plače jim bodo še dvignili, ko pa nimajo ENE ČISTE V GLAVI, da glavni prihodek prihaja od privatnega sektorja in ne sončne uprave. In dejstvo je da je plače v privatnem sektorju, ki je gonila Slovenskega gospodarstva zaostajajo v povprečju za slabih 200 eur bruto. Policisti 3000 bruto, učitelji 3000 bruto, NEVLADNI PARAZITI pišejo fantomska poročila o afriki,...vsi samo bajne plače, ne NAREDIJO PA NIČ v javnem sektorju. PROPAD SLOVENIJE.

What a time to live! It's like the fall of the Roman Empire, but with wifi! :))
( ...hudirja, dober predlog za podpis v profilu... )
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

gruntfürmich ::

kriptobog je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

kriptobog je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

prej ko slovenija propade, prej si bom lahko kupil bajto po svojih željah. tako da kar tako naprej! se že veselim prihodnosti!


Ali pa prej začneš delati, prej jo boš lahko kupil.

lahko jo kupim, ampak pri teh cenah ne bom. raje bom počakal da bo te pohlepneže udarila recesija in bodo jokcali pod mostom...


Če do sedaj nisi kupil, niti takrat ne boš

:))
Briljantna logika. Kdor je sedaj ni kupil, je niti potem ne bo. Kdor se sedaj ni rodil, se niti potem ne bo. Kdor se... Nadaljujmo igro!!
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

kriptobog ::

gruntfürmich je izjavil:

kriptobog je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

kriptobog je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

prej ko slovenija propade, prej si bom lahko kupil bajto po svojih željah. tako da kar tako naprej! se že veselim prihodnosti!


Ali pa prej začneš delati, prej jo boš lahko kupil.

lahko jo kupim, ampak pri teh cenah ne bom. raje bom počakal da bo te pohlepneže udarila recesija in bodo jokcali pod mostom...


Če do sedaj nisi kupil, niti takrat ne boš

:))
Briljantna logika. Kdor je sedaj ni kupil, je niti potem ne bo. Kdor se sedaj ni rodil, se niti potem ne bo. Kdor se... Nadaljujmo igro!!


Kupiš ko rabiš, razen če kupuješ kot naložbo. Ampak čakati na krizo... Med krizo bodo cene itak padle, ampak pri nas ne toliko kot drugje, ker pri nas imamo premalo stanovanj.

Unchancy ::

opeter je izjavil:

Ojoj, kaj bo pa zdaj?

Nič posebnega.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

dexterboy ::

fur80 je izjavil:

kopriva60918 je izjavil:

fur80 je izjavil:

Preživeli smo Petrleta, Janšo, Drnovška, Ropa, Bajuka, celo Bratuškovo, zakaj ne bi Goloba? :D
Ne smemo gledati v peteklost, gledati moramo v prihodnost. Sploh pa: zakaj bi morali zgolj preživeti, če lahko prosperiramo in dosegamo velike uspehe pod vodstvom Gospoda Janše?
Janša bo prosperiral samo še v penziji! :D Kdo je njegov naslednik na desnici? Mahnič, Logar, Tonin,...?
Kandidatov je mnogo, ampak jaz vidim samo enega pravega in poštenega, in to sem jazst ;)
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Levica ::

mr_chai je izjavil:

Počakaš 1.5 leta, ko se bo ljudem v realnem sektorju odtrgalo in bodo šli na ceste. Srednji sloj bo najbolj najebal. In ta sloj se mora združiti in začeti globalno stavko na področju celotne Slovenije.


Ne bo šlo ta vlada bo ostala vsaj do leta 2030.
Sram me je,da sem bel moški, Black Life maters Slovenija
Vpis SFRJ manjšin v ustavo 64.a člen. Refugees Welcome Slovenija

AtaŠtumf ::

Levica je izjavil:

mr_chai je izjavil:

Počakaš 1.5 leta, ko se bo ljudem v realnem sektorju odtrgalo in bodo šli na ceste. Srednji sloj bo najbolj najebal. In ta sloj se mora združiti in začeti globalno stavko na področju celotne Slovenije.


Ne bo šlo ta vlada bo ostala vsaj do leta 2030.


Če bodo vztrajali s svojim davkom na premoženje, golobček, lunik in tovariši ne bodo dočakali leta 2030!

SmolWhale ::

Vse na sodišče in dosmrtni zapor!

AtaŠtumf ::

SmolWhale je izjavil:

Vse na sodišče in dosmrtni zapor!


Če bodo sanjali s svojim davkom na premoženje, bodo lahko samo upali na sodišče in zapor...

Probaj Slovencu vzeti njegovo nepremičnino, pa se čudi!

Rias Gremory ::

Scaramouche3 je izjavil:

SmolWhale je izjavil:

Holob nas je prevaral in nastavil na položaje ljudi ki jih nočemo!!!


Kako naprej?



Off-topic:
Kdo je na zgornji levi sliki, desno v suknjiču?
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Levica ::

Rias Gremory je izjavil:

Scaramouche3 je izjavil:

SmolWhale je izjavil:

Holob nas je prevaral in nastavil na položaje ljudi ki jih nočemo!!!


Kako naprej?



Off-topic:
Kdo je na zgornji levi sliki, desno v suknjiču?


Franko Beznik. On se hvali, da je podrl Heid Klun.
Sram me je,da sem bel moški, Black Life maters Slovenija
Vpis SFRJ manjšin v ustavo 64.a člen. Refugees Welcome Slovenija

Smrekar1 ::

harvey je izjavil:


V petek, 20.05.2022 se odpira nova sezona kolesarjenja :)


Težava je, da moraš za kolesarjenje znati voziti kolo.

Lahko se začne nova sezona poganjalčkov. To bi mogoče šlo.

zobnik ::

gruntfürmich je izjavil:

prej ko slovenija propade, prej si bom lahko kupil bajto po svojih željah. tako da kar tako naprej! se že veselim prihodnosti!


Do tega nikoli ne bo prišlo, kupi sedaj, ker bo samo še dražje. Problem je da so omejil gradnjo z visokim cenami, kar pomeni manjša ponudba in večje povpraševanje. Ljudi se stiska v kot, pač delo + dop.dejavnost + fuš....sem že večkrat napisal ne račuant na državo, ker vam bo edino sredinec pokazala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zobnik ()

Malidelničar ::

zobnik: pošteno se ne da delati v SLO. Po mojem bo več fuša, manj propulzivnosti, ljudem se ne bo dalo delati - zakaj bi, če jim 50% poberejo. To bo dizastr.
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

dexterboy ::

ne ne ne... cedila se bosta med in mleko, pa kaj vam ni jasno?
Dežja je dovolj, rožice cvetijo, čebele oprašujejo, travca raste, kravce se pasejo.
Še enkrat; cedila se bost med in mleko!
Če boste pa zraven goli in bosi, hej, zakaj pa niste brali drobnega tiska?
:))
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

gus5 ::

SmolWhale je izjavil:

Holob nas je prevaral in nastavil na položaje ljudi ki jih nočemo!!!
Kdo so osebe, ki jih Golobovi volivci nočejo? Z imeni in priimki, če se da.

In zakaj govoriš o prevari, če pa sploh nisi volil Goloba?

mr_chai je izjavil:

Počakaš 1.5 leta, ko se bo ljudem v realnem sektorju odtrgalo in bodo šli na ceste.
Bodo šli na ceste v svojih dragih avtomobilih? Dvomim. :))

dexterboy je izjavil:

ne ne ne... cedila se bosta med in mleko
Mleko in med se ceditaže zdaj. V Sloveniji imamo celo presežke mleka, čebelice pa še vedno pridno nabirajo med. Se pa bo, upam, zgodilo nekaj drugega, nižati se bo začel Ginijev koeficient.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gus5 ()

dexterboy ::

Se pa bo, upam, zgodilo nekaj drugega, nižati se bo začel Ginijev koeficient.
Ti se tega veseliš?
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

SasoS ::

gus5 je izjavil:

Kdo so osebe, ki jih Golobovi volivci nočejo? Z imeni in priimki, če se da.


Točno tile, ki naj bi izpadli, na koncu bodo pa v vladi:

kuall je izjavil:

saj izid volitev sploh ni tako slab, levica komaj prilezla v parlament, njeni kopiji bratušek in serpentinšek pa sta izpadli. golob kao levosredinska stranka pa pokasiral največ.

gus5 ::

SasoS je izjavil:

gus5 je izjavil:

Kdo so osebe, ki jih Golobovi volivci nočejo? Z imeni in priimki, če se da.
Točno tile, ki naj bi izpadli, na koncu bodo pa v vladi:
V vladi bi bili tudi, če ne bi izpadli, saj Golob brez njih ne bi imel večinske podpore. Next?

SasoS ::

Really? Zakaj jih rabi za večinsko podporo če sploh niso v parlamentu?

Samael ::

V tej temi vidim en zabaven paradoks. Vsem dobro poznani forumski desničarji, neonacisti, fašisti, mizoginist, itd ... tule v isti rog tulijo, kako jih je Golob prevaral in vlado sestavil iz ljudi, ki vam ne ustrezajo.

Dajmo se za moment malce ustaviti.

A Golob vas je prevaral?

Od kdaj? A ste mogoče volili za Goloba? A kar? :))
A ni to en hecen next level shit. Vse to jamrjanje iz čistega jamranja. Get your facts straight. Ne, Golob vas ni prevaral, temveč premagal. To se je namreč zgodilo na volitvah in nič drugega.
In zdaj deluje, kot da ste nekaj dni potrebovali, da ste se zbudili, prišli k sebi, se zavedali, da so vaše ideje s strani ljudstva poražene ter zdaj, še predno je vlada sploh delati začela, na vse pretege cvilite, kako vam je težko. Vsak dan odprete novo jeb... temo, kako grozno krivico vam je naredil Golob, Mesec in ne vem kaj še kdo. Zakaj že? No, pa da ponovimo, porazil vas je na volitvah.
Samael != Samuel

delavec44 ::

Dejstvo je, da je obljubljal in govoril eno, storil pa čisto drugo. In tu je prevara, ne glede ali si volil za njega in ali si desen/levi ali ne. Opažam pa, da ljudje začnejo predalčkati "nasprotnike" njihovih stališč v leve in desne, komuniste in belogardiste, ateiste in vernike, ko ostalih argumentov zmanjka.

Miki N ::

Obljuba o odstranitvi Jajota je bila izpolnjena - za to je večina šla volit.

matobeli ::

Če bo dejansko saniral še škodo ki jo je jajo povzročil bomo pa še malo bolj plesali.

simonchelo ::

Samael tudi ti prideš na vrsto. Več kot očitno so se lotili čisto vseh ki niso na minimalcu. Ko prebiraš tole koalicijsko pogodbo vidiš da so se spravili na dejansko vse Slovence ki imajo karkoli v lasti.

To, da so brcnili v temo, so sedaj spoznali tudi sami in že umikajo svoje izjave in gredo nazaj. Ampak me je strah da je to pač del njihove taktike. Napovemo veliko spremembo, da se folk zdrami, potem stopimo korak nazaj in sprejmemo milejso obliko in je folk srečen. Delajo po principu pesimistov najprej ful slabo pol pa Mal mn slabo in če večkrat ponoviš potem si spet na ful slabo.

Davek na nepremičnine že imamo, tisti ki tega ne veste najbrž nimate nepremičnine. Morda bi bilo res smiselno obdavčiti drugo nepremičnino nekoliko bolj ampak definitivno je pa g. Golob tudi predstavil malce drugačen obraz. Tudi tarča ni šla po njegove. Bo ugotovil da je ugriznil prevelik zalogaj.
ciao

Samael ::

simonchelo je izjavil:

Samael tudi ti prideš na vrsto.

A ti si pa kar preko vrste skočil ali kako naj si razlagam tole, da še delati niso začeli pa so očitno že opravili s tebo.
Samael != Samuel

kopriva60918 ::

Samael je izjavil:

V tej temi vidim en zabaven paradoks. Vsem dobro poznani forumski desničarji, neonacisti, fašisti, mizoginist, itd ... tule v isti rog tulijo, kako jih je Golob prevaral in vlado sestavil iz ljudi, ki vam ne ustrezajo.

Dajmo se za moment malce ustaviti.

A Golob vas je prevaral?

Od kdaj? A ste mogoče volili za Goloba? A kar? :))
A ni to en hecen next level shit. Vse to jamrjanje iz čistega jamranja. Get your facts straight. Ne, Golob vas ni prevaral, temveč premagal. To se je namreč zgodilo na volitvah in nič drugega.
In zdaj deluje, kot da ste nekaj dni potrebovali, da ste se zbudili, prišli k sebi, se zavedali, da so vaše ideje s strani ljudstva poražene ter zdaj, še predno je vlada sploh delati začela, na vse pretege cvilite, kako vam je težko. Vsak dan odprete novo jeb... temo, kako grozno krivico vam je naredil Golob, Mesec in ne vem kaj še kdo. Zakaj že? No, pa da ponovimo, porazil vas je na volitvah.


Kdo bo bral ta levakarska čreva? Golob nas je prevaral vse in pika! Mi domoljubi vemo, da nas je prevaral, vi levaki pa seveda ne veste, ker ne razumete nič, ker ste levaki. Zato ste ga tudi volili, mi pa ne. Kapiš?

Samael ::

kopriva60918 je izjavil:

Samael je izjavil:

V tej temi vidim en zabaven paradoks. Vsem dobro poznani forumski desničarji, neonacisti, fašisti, mizoginist, itd ... tule v isti rog tulijo, kako jih je Golob prevaral in vlado sestavil iz ljudi, ki vam ne ustrezajo.

Dajmo se za moment malce ustaviti.

A Golob vas je prevaral?

Od kdaj? A ste mogoče volili za Goloba? A kar? :))
A ni to en hecen next level shit. Vse to jamrjanje iz čistega jamranja. Get your facts straight. Ne, Golob vas ni prevaral, temveč premagal. To se je namreč zgodilo na volitvah in nič drugega.
In zdaj deluje, kot da ste nekaj dni potrebovali, da ste se zbudili, prišli k sebi, se zavedali, da so vaše ideje s strani ljudstva poražene ter zdaj, še predno je vlada sploh delati začela, na vse pretege cvilite, kako vam je težko. Vsak dan odprete novo jeb... temo, kako grozno krivico vam je naredil Golob, Mesec in ne vem kaj še kdo. Zakaj že? No, pa da ponovimo, porazil vas je na volitvah.


Kdo bo bral ta levakarska čreva? Golob nas je prevaral vse in pika! Mi domoljubi vemo, da nas je prevaral, vi levaki pa seveda ne veste, ker ne razumete nič, ker ste levaki. Zato ste ga tudi volili, mi pa ne. Kapiš?

Okej no.
Samael != Samuel

solatko ::

Dimnik - Desni itak samo pravljice razumete, seveda, če so še slikice zraven.

kopriva60918 - Od kdaj pa so v Polju tako dolgi dopusti?
Delo krepa človeka

kuall ::

Samael je izjavil:

V tej temi vidim en zabaven paradoks. Vsem dobro poznani forumski desničarji, neonacisti, fašisti, mizoginist, itd ... tule v isti rog tulijo, kako jih je Golob prevaral in vlado sestavil iz ljudi, ki vam ne ustrezajo.

Dajmo se za moment malce ustaviti.

A Golob vas je prevaral?

Od kdaj? A ste mogoče volili za Goloba? A kar? :))
A ni to en hecen next level shit. Vse to jamrjanje iz čistega jamranja. Get your facts straight. Ne, Golob vas ni prevaral, temveč premagal. To se je namreč zgodilo na volitvah in nič drugega.
In zdaj deluje, kot da ste nekaj dni potrebovali, da ste se zbudili, prišli k sebi, se zavedali, da so vaše ideje s strani ljudstva poražene ter zdaj, še predno je vlada sploh delati začela, na vse pretege cvilite, kako vam je težko. Vsak dan odprete novo jeb... temo, kako grozno krivico vam je naredil Golob, Mesec in ne vem kaj še kdo. Zakaj že? No, pa da ponovimo, porazil vas je na volitvah.



Če so levičarčki lahko vsak petek kolesarili bomo pa še mi se pizdekali, saj je kr prijetno se pizdekat na vlado, skor lažje kot jo braniti.
basket of deplorables, a si s clintonovo krave pasel? tipična levičarska vzvišenost, ko imajo druge za manjvredne. to je vaš največji problem. to je bil tudi putlerjev problem, ker je podcenil ukrajince iz svoje vzvišenosti.

kuall ::

zanimivo je, kako eni nimajo nobenega občutka za empatijo in pa zavest imajo v kurcu. primeri: oni imajo lahko propagandna trobila, mi jih ne smemo imeti, oni lahko vsak jebeni teden protestirajo proti vladi, mi ne smemo, itd itd. pač to je zame nek zaostal nerazvit osebek, ki ni zmožen širšega razmišljanja ampak vidi samo svojo rit.

coffeetime12 ::

kuall je izjavil:

zanimivo je, kako eni nimajo nobenega občutka za empatijo in pa zavest imajo v kurcu. primeri: oni imajo lahko propagandna trobila, mi jih ne smemo imeti, oni lahko vsak jebeni teden protestirajo proti vladi, mi ne smemo, itd itd. pač to je zame nek zaostal nerazvit osebek, ki ni zmožen širšega razmišljanja ampak vidi samo svojo rit.

Primer, ko bi krofka oz. kugličarja tunkal v Zbiljskem jezeru. Ej, mečem ti reševalni obroč. Vsaj roko vzdogni no, lol

coffeetime12 ::

kuall je izjavil:

zanimivo je, kako eni nimajo nobenega občutka za empatijo in pa zavest imajo v kurcu. primeri: oni imajo lahko propagandna trobila, mi jih ne smemo imeti, oni lahko vsak jebeni teden protestirajo proti vladi, mi ne smemo, itd itd. pač to je zame nek zaostal nerazvit osebek, ki ni zmožen širšega razmišljanja ampak vidi samo svojo rit.

Od danes naprej si na forumu pozan kot odprta RITa. Joj, kaj te bomo brusil. Vse bo rdeče, Piki

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: delavec44 ()

matobeli ::

kuall je izjavil:

oni lahko vsak jebeni teden protestirajo proti vladi, mi ne smemo...


A veš zakaj se je protestiralo pred parlamentom? Mejčken zato ker so tam pisarne ljudi proti katerim bi rad protestiral, predvsem pa zato da ne najedaš ljudem v tvojem domačem okolju.

sbawe64 ::

Da se je Gholob pokakal na glave volilcev sem že pisal.
Za Sab in Lmš so volilci pokazali, da jih nočejo več videti.


enemon je izjavil:

Scaramouche3 je izjavil:

SmolWhale je izjavil:

Holob nas je prevaral in nastavil na položaje ljudi ki jih nočemo!!!


Kako naprej?


Kdo so ti ki jih hočeš nazaj? Mogoče ti?


Janšev notranji minister Aleš Hojs ohranja mračne tradicije nacizma, prepričan, da ustaški pozdrav in pesmi »niso indic za prepoved koncerta« hrvaškega pevca, kljub dejstvu, da so Thompsonu prepovedali nastope v številnih državah EU.

tudi ta?



Kdo je ta bajsek na slikah? Brat od Mahniča?

Velimir Bujanec, voditelj oddaje Bujica na Z1 (Hr).
http://z1tv.hr/hr/tv-program/emisije/bu...


Rias Gremory je izjavil:

Scaramouche3 je izjavil:

SmolWhale je izjavil:

Holob nas je prevaral in nastavil na položaje ljudi ki jih nočemo!!!


Kako naprej?



Off-topic:
Kdo je na zgornji levi sliki, desno v suknjiču?

https://www.dnevnik.si/1042927210

Breznik po dveh žganih pijačah pri kralju banan napihal in ponudil odstop
Državni sekretar na notranjem ministrstvu Franc Breznik je na ljubljanski obvoznici vozil prehitro in za nameček še napihal. Ministru Alešu Hojsu je ponudil svoj odstop.
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

kuall ::

matobeli je izjavil:

kuall je izjavil:

oni lahko vsak jebeni teden protestirajo proti vladi, mi ne smemo...


A veš zakaj se je protestiralo pred parlamentom? Mejčken zato ker so tam pisarne ljudi proti katerim bi rad protestiral, predvsem pa zato da ne najedaš ljudem v tvojem domačem okolju.



haha, zakaj pa sem jih potem moral gledat na tvju vsak jebeni dan, pa tvja sploh ne gledam ampak je vseeeno prišlo do mene. ne protestiralo se je zato, da so meni najedali v mojem domačem okolju.

btw golobnjak zdaj že sanja o 6 mandatih, iz 2 je prišel že na 6. zgleda, da mu je branje anket stopilo v glavo, nekako tako kot serpentinšku. če bo 1 mandat uspešno končal bo uspeh, glede na zgodovino levakov. al pa takoj ko mu bo padla podpora se bo usral v hlačke in odstopil, to je tudi možnost, ker se boji ljudi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

immortan ::

dej vmirte se mal, še vlada sploh sestavlena ni vi pa že jamrate XD

SmolWhale ::

immortan je izjavil:

dej vmirte se mal, še vlada sploh sestavlena ni vi pa že jamrate XD


Zahtevamo odstop pred nastopom! Ni kompromisov!

Danes vabljeni ob 19:00 pred parlament. Obvezna uporaba rolarjev ali kotalk, gre se za simbolično predstavitev kako bo izgledala ta vlada, če dejansko pridejo na oblast, rolali bomo po kockah.

Rolarje in kotalke si lahko sposodite pri meni - megafon in lasulja iz golobjega perja.

#UPOR #NEGOLOB #PREVARA #UKRADENEVOLITVE22

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: SmolWhale ()

solatko ::

A so to neželjene reakcije covid cepljenja, najbolj so kunštni tisti s 3-em luknjicami v rami, malo manj z dvema in kolikor toliko znosni tisti, s samo eno. Resno ste totalno prfukjeni.
Delo krepa človeka

deadbeef ::

solatko ::

deadbeef - Res se vam dogaja svečkarjem, Kučan že dolgo časa ni v politiki.:))
Delo krepa človeka
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Ali je Svoboda izdala ljudstvo in demokracijo? (strani: 1 2 3 418 19 20 21 )

Oddelek: Loža
100198070 (56147) 111111111111

25.4.2022 - konec Slovenije (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
617819 (5805) Glugy

Več podobnih tem