» »

15. Slovenska vlada (2022- )

15. Slovenska vlada (2022- )

Temo vidijo: vsi
««
144 / 236
»»

FireSnake ::

Čakaj:
gnoj Mahnič malo bluzi?

https://siol.net/novice/slovenija/zan-m...
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

nejclp ::

user4683 je izjavil:

BuDi79 je izjavil:

user4683 je izjavil:

Če potegnemo povprečje zadnjih 2 tednov smo na odličnem 6. mestu - za Grčijo, Italijo, Srbijo, Romunijo in Bulgarijo.
Srbija ni v EU,

user4683 je izjavil:

Na 10. mestu.
Očitno ne veš katere države so v EU.

Kdo je sploh karkoli govoril o EU? Podatki na tisti strani, s katero je prvi začel opletati ne vem kdo, so za *Evropo*. Jaz sem samo povsem objektivno povzel na katerem mestu smo in na katerem smo bili.

OK, sem za kompom. Kako si pa prišel do podatkov za 14 dni? Tisti roletni meni ti omogoča samo določen datum, ne pa povprečja za določeno obdobje . Si kopipejstal v excel, 14 krat ali kako?

nejclp ::

Oz, kdo drug, če zna, kako iz tega 14 dnevno povprečje potegnit, ne da bo kopipejstal 14x?
https://euenergy.live/?date=2022-10-19



user4683 je izjavil:


Če potegnemo povprečje zadnjih 2 tednov smo na odličnem 6. mestu - za Grčijo, Italijo, Srbijo, Romunijo in Bulgarijo.

user4683 ::

Jap, copy & paste in povprečje za zadnja 2 tedna. Potem pa sem še naključno izbral par dni v februarju - mislim da nekje od 5.-10. (ni se mi dalo še enkrat kopirati 14x). Se pa nabor držav s časom spreminja, tako da ni enostavno naredit čisto direktne primerjave.

MrStein ::

FireSnake je izjavil:

svecka je izjavil:



https://obljubadeladolg.si/


Nisem vedel, da takšna stran tudi obstaja :))

Dejstva v politiki niso preveč priljubljena.

Moj komentar: Končno.

Sem "klical" po nečem takem že pred časom.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

nejclp ::

user4683 je izjavil:

Jap, copy & paste in povprečje za zadnja 2 tedna. Potem pa sem še naključno izbral par dni v februarju - mislim da nekje od 5.-10. (ni se mi dalo še enkrat kopirati 14x). Se pa nabor držav s časom spreminja, tako da ni enostavno naredit čisto direktne primerjave.

Tega pa ne mislim počet.

nejclp ::

MrStein je izjavil:

FireSnake je izjavil:

svecka je izjavil:



https://obljubadeladolg.si/


Nisem vedel, da takšna stran tudi obstaja :))

Dejstva v politiki niso preveč priljubljena.

Moj komentar: Končno.

Sem "klical" po nečem takem že pred časom.

Očitno ne brskata kaj dosti po levakarskih straneh. Anuška Delić (Oštro) drugač to fura, pa Danes je nov dan, maš pa tudi za prejšnjo, Jajotovo vlado podatke

https://obljubadeladolg.si/vse-obljube/

FireSnake ::

Jajo je passe, kaj še kar lajaš o njem?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

nejclp ::

No, malo lepše se obnašaj. Maš pač arhiv uspehov prejšnje vlade, a nisi nič vesel?

paradajzos ::

paradajzos je izjavil:

Slovenska vlada naj EU in zvezo Nato pozove k odločni diplomatsko-politični mirovni pobudi ter napotitvi delegacije v Moskvo, ki naj preveri pripravljenost Rusije na pogajanja, je v odprtem pismu, ki ga je naslovila na predsednika vlade Roberta Goloba in ministre, pozvala skupina državljanov s prvopodpisanima Spomenko Hribar in Aureliom Jurijem.


Ojej, tega pa res nismo pričakovali.


Itak:

Tako Berlusconi kot Salvini sta bila v preteklosti namreč znana po prijateljstvu s Putinom, Salvini pa je med volilno kampanjo dejal, da evropske sankcije proti Rusiji ne delujejo oziroma samo škodujejo Evropi.

kotanyi ::

wcpapir je izjavil:

lynxslo5 je izjavil:

Če bil Janša premier, bi bila včeraj glavna novica v vseh dominantnih medijih, da plačujemo najdražjo elektriko v Evropi. Uroš Slak bi ves histeričen napadal vlado. Ker pa so na oblasti zdrave sile, pa mediji prikrivajo nesposobnost elektro oligarha, ki nam vlada.

Kateri so tega "oligarha" poslušali imajo elektriko cenejšo kot kadarkoli, kateri pa jokajo pa vedno jokajo.


Ah, smo spet pri štromu? Dejmo še malce ponovit zgodovino:

kotanyi je izjavil:


- Prva vlada SDS je projekt TEŠ6 leta 2006 uvrstila med pomembne projekte domače energetike.
- Minister Andrej Vizjak je izdal energetsko dovoljenje za TEŠ6. Pod njegovim vodenjem ministrstva je Rotnik (SD-align) l. 2008 podpisal pogodbo.
- Parafiral jo je tedanji generalni direktor HSE Jože Zagožen, član SDS.
- V nadzornem svetu TEŠ je sedel član SDS Franc Sever.
- Pogodba je stopila v polno veljavo v času Pahorjeve vlade (Lahovnik, Križanič)
- Leta 2010 je bila zadnja realna šansa za zaustavitev projekta brez (pre)velikih stroškov (pahorjeva vlada)
- Vodenje HSE je 2012 prevzel član SDS Blaž Košorok, ki je TEŠ prepustil Petru Dermolu, članu SD.
- Sprejetje državnega poroštva v višini 400+ miljonov leta 2012 so skupaj podprli in sprejeli SD in SDS.

Cena izgradnje: 1.41 miljarde €

"Dobiček" iz obratovanja:
- 2016 in 2017: 80 miljonov čiste izgube
- 2018: 58 miljonov čiste izgube
- 2019: 20 miljonov čiste izgube
- 2020: 280 miljonov čiste izgube
- projekcije med 2021-2030: 870 miljonov čiste izgube (optimistično)

Zaprli ga bomo pred 2030.


Tkole so vam zrihtali. Vaši "prijatelji" skupaj z "neprijatelji" se na zunaj kregajo, pod mizo si pa maljončke talajo. Vi, ovce, se pa še vedno kregate čigav drek bolj smrdi.

spegli ::

Ta vlada je pravi balzam proti prejšnji. Nobene protiustavne stvari še ni naredila. Pa nimamo policijske ure in lahko grem tankat, pa celo v drugo občino. In če grem protestirat, me ne zalijejo s solzilcem. Logar je pa del tega kar so delali. Fact.

link_up ::

spegli je izjavil:

Ta vlada je pravi balzam proti prejšnji. Nobene protiustavne stvari še ni naredila. Pa nimamo policijske ure in lahko grem tankat, pa celo v drugo občino. In če grem protestirat, me ne zalijejo s solzilcem. Logar je pa del tega kar so delali. Fact.


zaradi prehlada ane?
In and Out

paradajzos ::

spegli je izjavil:

Ta vlada je pravi balzam proti prejšnji. Nobene protiustavne stvari še ni naredila. Pa nimamo policijske ure in lahko grem tankat, pa celo v drugo občino. In če grem protestirat, me ne zalijejo s solzilcem. Logar je pa del tega kar so delali. Fact.

Senčarco za predsednico! :))>:D

111111111111 ::

spegli je izjavil:

Ta vlada je pravi balzam proti prejšnji. Nobene protiustavne stvari še ni naredila. Pa nimamo policijske ure in lahko grem tankat, pa celo v drugo občino. In če grem protestirat, me ne zalijejo s solzilcem. Logar je pa del tega kar so delali. Fact.

Pravi balzam se strinjam. Nič ne pomaga če jo imamo. :) Seveda niso naredili še nobene protiustavne stvari, ker še niso nič naredili. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

FireSnake ::

https://siol.net/novice/slovenija/znova...

Bo cipa dala teh 300 ojrov nazaj v blagajno (od koder se je napajala) in ne za opojne substance?
Ker kake seka: vsaj na domačem snopcu mora biti!
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

nejclp ::

FireSnake je izjavil:

https://siol.net/novice/slovenija/znova...

Bo cipa dala teh 300 ojrov nazaj v blagajno (od koder se je napajala) in ne za opojne substance?
Ker kake seka: vsaj na domačem snopcu mora biti!

Videti je povsem trezna in artikulirana.

111111111111 ::

nejclp je izjavil:


Videti je povsem trezna in artikulirana.

Pha, leva agitatorka, ne pozna osnov bontona. seveda je odveč pričakovati, da bi poznala tudi zakone, ki jih je treba upoštevati v demokraciji.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Utk ::

Pri takih sodnikih sploh ne rabimo kriminalcev.

matobeli ::

Škod k ji niso pustil kandidirat. Zdej ko bo Musarjeva predsednica bo fun, če bi bila leva agitatorka bi bilo pa še bolj fun.

Država ni samo za desničarje, treba je upoštevati tudi zdrav razum in ne samo občutke in čustva.

nejclp ::

111111111111 je izjavil:

nejclp je izjavil:


Videti je povsem trezna in artikulirana.

Pha, leva agitatorka, ne pozna osnov bontona. seveda je odveč pričakovati, da bi poznala tudi zakone, ki jih je treba upoštevati v demokraciji.

No, toliko bontona pozna, da ne zmerja političnih nasprotnikov z vulgarnimi izrazi. Zakone pa tudi toliko, da jih ne krši.

matobeli je izjavil:

Škod k ji niso pustil kandidirat. Zdej ko bo Musarjeva predsednica bo fun, če bi bila leva agitatorka bi bilo pa še bolj fun.

Država ni samo za desničarje, treba je upoštevati tudi zdrav razum in ne samo občutke in čustva.

Pa saj je predsednik parlamenta drugi najpomebnejši človek v državi. Zaenkrat dovolj zanjo, bi rekel, ma pa ambicije, itak

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

paradajzos ::

Biti Kardashian?

nejclp ::

paradajzos je izjavil:

Biti Kardashian?

Pomoje bolj kaj v okviru EU.

paradajzos ::

EU estrada? Pa v parlamentu? Hm...

nejclp ::

Nekaj časa bo verjetno še v politiki, saj je šele letos dobro vstopila vanjo. Boste desnjakarski trigerirančki še kar nekaj časa besneli, tako da se mal šparajte, že zaradi zdravja.

paradajzos ::

Saj rabimo take v politiki, da se iluzije ljudstva po začasni rasti na trdo razblinijo. Estrada v parlamentu, napredujemo :)), vidim, da se Putinovi ljubitelji veselite soap opera showa v politiki.

Zgodovina sprememb…

nejclp ::

paradajzos je izjavil:

Saj rabimo take v politiki, da se iluzije ljudstva po začasni rasti na trdo razblinijo. Estrada v parlamentu, napredujemo :)), vidim, da se Putinovi ljubitelji veselite soap opera showa v politiki.

Mislim, da je estradnike v parlamentu prav dobro dala na ketno. Zadnji je to storil Bučar, ko so mu hoteli afne guncat. Se ti zdim Putinov ljubitelj, paradižniček?

paradajzos ::

Ona je zgolj hotela pokazati, kdo je prva estradniška zvezda parlamenta. Jasno, ti si brez dvoma ljubitelj Putina, sicer se skrivaš, ampak deep down...

nejclp ::

paradajzos je izjavil:

Ona je zgolj hotela pokazati, kdo je prva estradniška zvezda parlamenta. Jasno, ti si brez dvoma ljubitelj Putina, sicer se skrivaš, ampak deep down...

Ne, fašizma ne podpiram in sem ga sposoben spoznati in definirati.

paradajzos ::

Ne, fašizma ne podpiram in sem ga sposoben spoznati in definirati.

Škoda, ker vse, ki se ne strinjajo s tabo, etiketiraš - totalitarna oblast style. V bistvu kot to počne trenutna oblast in njeni sateliti. Ki je zgolj nadaljevanje že videnega totalitarne sistema 1945-1990 na mehkejši način z jasno artikuliranimi sestavnimi deli, ki dajejo vedeti, da je na zalogi tudi bolj trda verzija.

Zgodovina sprememb…

nejclp ::

paradajzos je izjavil:

Škoda, ker vse, ki se ne strinjajo s tabo, etiketiraš - totalitarna oblast style. V bistvu kot to počne trenutna oblast in njeni sateliti. Ki je zgolj nadaljevanje že videnega totalitarne sistema 1945-1990 na mehkejši način z jasno artikuliranimi sestavnimi deli, ki dajejo vedeti, da obstaja tudi bolj trda verzija.

Ti me proglasiš za putinovca, jaz sem pa tisti, ki etiketira? Če se s kom ne strinjam, to pač povem in tudi pojasnim. Če ti kaj ni všeč, lahko to jasno izraziš, imava enaka orodja in tehnologijo. Se pa strinjam, če sledim tvoji logiki je prejšnja vlada furala mehkejšo obliko fašizma, ja.

paradajzos ::

nejclp je izjavil:

paradajzos je izjavil:

Škoda, ker vse, ki se ne strinjajo s tabo, etiketiraš - totalitarna oblast style. V bistvu kot to počne trenutna oblast in njeni sateliti. Ki je zgolj nadaljevanje že videnega totalitarne sistema 1945-1990 na mehkejši način z jasno artikuliranimi sestavnimi deli, ki dajejo vedeti, da obstaja tudi bolj trda verzija.

Ti me proglasiš za putinovca, jaz sem pa tisti, ki etiketira? Če se s kom ne strinjam, to pač povem in tudi pojasnim. Če ti kaj ni všeč, lahko to jasno izraziš, imava enaka orodja in tehnologijo. Se pa strinjam, če sledim tvoji logiki je prejšnja vlada furala mehkejšo obliko fašizma, ja.

Še sreča, da ti mene nisi pred tem razglasil za “desnjakarskega trigerirančka”.

111111111111 ::

nejclp je izjavil:

Nekaj časa bo verjetno še v politiki, saj je šele letos dobro vstopila vanjo. Boste desnjakarski trigerirančki še kar nekaj časa besneli, tako da se mal šparajte, že zaradi zdravja.

Včasih smo imeli samo enega klovna, sedaj pa imamo moški in ženski spol, pa oba v parlamentu. :D

To bo plesa in smeha.

nejclp je izjavil:

Mislim, da je estradnike v parlamentu prav dobro dala na ketno. Zadnji je to storil Bučar, ko so mu hoteli afne guncat. Se ti zdim Putinov ljubitelj, paradižniček?

Samo Kloakočarjeva bo rekla, da smo sedaj pa z Rusijo in že boš lizal pete Rusom. :)

Glede da sprašuješ, če si za Putina, se še nisi odločil.

nejclp je izjavil:


Ne, fašizma ne podpiram in sem ga sposoben spoznati in definirati.

Tudi v ogledalu?

nejclp je izjavil:

Ti me proglasiš za putinovca, jaz sem pa tisti, ki etiketira? Če se s kom ne strinjam, to pač povem in tudi pojasnim. Če ti kaj ni všeč, lahko to jasno izraziš, imava enaka orodja in tehnologijo. Se pa strinjam, če sledim tvoji logiki je prejšnja vlada furala mehkejšo obliko fašizma, ja.

No jaz še nisem videl, da bi ti kaj pojasnil. Si bolj kot trenutna vlada. Malo po navdihu, pa malo za hec...
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

nejclp ::

paradajzos je izjavil:

nejclp je izjavil:

paradajzos je izjavil:

Škoda, ker vse, ki se ne strinjajo s tabo, etiketiraš - totalitarna oblast style. V bistvu kot to počne trenutna oblast in njeni sateliti. Ki je zgolj nadaljevanje že videnega totalitarne sistema 1945-1990 na mehkejši način z jasno artikuliranimi sestavnimi deli, ki dajejo vedeti, da obstaja tudi bolj trda verzija.

Ti me proglasiš za putinovca, jaz sem pa tisti, ki etiketira? Če se s kom ne strinjam, to pač povem in tudi pojasnim. Če ti kaj ni všeč, lahko to jasno izraziš, imava enaka orodja in tehnologijo. Se pa strinjam, če sledim tvoji logiki je prejšnja vlada furala mehkejšo obliko fašizma, ja.

Še sreča, da ti mene nisi pred tem razglasil za “desnjakarskega trigerirančka”.

Tako si se prepoznal.

paradajzos ::

nejclp je izjavil:

paradajzos je izjavil:

nejclp je izjavil:

paradajzos je izjavil:

Škoda, ker vse, ki se ne strinjajo s tabo, etiketiraš - totalitarna oblast style. V bistvu kot to počne trenutna oblast in njeni sateliti. Ki je zgolj nadaljevanje že videnega totalitarne sistema 1945-1990 na mehkejši način z jasno artikuliranimi sestavnimi deli, ki dajejo vedeti, da obstaja tudi bolj trda verzija.

Ti me proglasiš za putinovca, jaz sem pa tisti, ki etiketira? Če se s kom ne strinjam, to pač povem in tudi pojasnim. Če ti kaj ni všeč, lahko to jasno izraziš, imava enaka orodja in tehnologijo. Se pa strinjam, če sledim tvoji logiki je prejšnja vlada furala mehkejšo obliko fašizma, ja.

Še sreča, da ti mene nisi pred tem razglasil za “desnjakarskega trigerirančka”.

Tako si se prepoznal.

Morda si ti nepismen in ne razumeš vsega, kar napišeš. Kar si napisal, ni puščalo nobenega dvoma za drugačno interpretacijo. Morda se vpišeš v kakšen res napreden tečaj slovenščine? Ali je problem drugje in ti ga noben tečaj ne bo mogel rešiti?

Zgodovina sprememb…

nejclp ::

paradajzos je izjavil:


Morda si ti nepismen in ne razumeš vsega, kar napišeš. Kar si napisal, ni puščalo nobenega dvoma za drugačno interpretacijo. Morda se vpišeš v kakšen res napreden tečaj slovenščine? Ali je problem drugje in ti ga noben tečaj ne bo mogel rešiti?

Se opravičujem, sem mislil, da nisi ne levo ne desno, sem te zgleda zamenjal z nekom. Morda sem pa res nepismen, se bom vpisal, ja, vseživljensko izobraževanje je moj moto.
Kaj si pa drugega, če te trigerira omenjena?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

111111111111 ::

nejclp je izjavil:

Se opravičujem, sem mislil, da nisi ne levo ne desno, sem te zgleda zamenjal nekom. Morda sem pa res nepismen, se bom vpisal, ja, vseživljensko izobraževanje je moj moto.

Glede na to da si levičar je nejverjetneje problem v nas vseh in nikakor v tebi. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

nejclp ::

111111111111 je izjavil:

nejclp je izjavil:

Se opravičujem, sem mislil, da nisi ne levo ne desno, sem te zgleda zamenjal nekom. Morda sem pa res nepismen, se bom vpisal, ja, vseživljensko izobraževanje je moj moto.

Glede na to da si levičar je nejverjetneje problem v nas vseh in nikakor v tebi. :D

Absolutno, ampak ne za to, ker sem levičar. Med levičarji je tudi nekaj takih butcev, ki so v večini med desničarji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

matobeli ::

111111111111 je izjavil:

nas vseh


Ne pozabit da tvoj "nas vseh" v resnici pomeni manjši delež "nas vseh" in da država ni (več) v rokah manjšine.

Tako da ja, verjetno je res problem v nekaj desničarjih kot v večini drugih ljudi.

111111111111 ::

matobeli je izjavil:

Ne pozabit da tvoj "nas vseh" v resnici pomeni manjši delež "nas vseh" in da država ni (več) v rokah manjšine.

Tako da ja, verjetno je res problem v nekaj desničarjih kot v večini drugih ljudi.

Predlagam, da se na tistih mestih, kjer debate ne razumeš, ne vpletaš.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

matobeli ::

Hvala za vaš predlog, se ga bo obravnavalo po skrajšanem postopku.
.
..
...
Predlog zavrnjen.

Sicer pa, ni ti treba bit del debate, če nočeš.

paradajzos ::

nejclp je izjavil:

paradajzos je izjavil:


Morda si ti nepismen in ne razumeš vsega, kar napišeš. Kar si napisal, ni puščalo nobenega dvoma za drugačno interpretacijo. Morda se vpišeš v kakšen res napreden tečaj slovenščine? Ali je problem drugje in ti ga noben tečaj ne bo mogel rešiti?

Se opravičujem, sem mislil, da nisi ne levo ne desno, sem te zgleda zamenjal z nekom. Morda sem pa res nepismen, se bom vpisal, ja, vseživljensko izobraževanje je moj moto.
Kaj si pa drugega, če te trigerira omenjena?

Ne vem zakaj sklepaš, da neumno obnašanje moti zgolj desničarje?

endelin ::

https://www.24ur.com/novice/gospodarstv...
Haha smo že severna koreja.
Tako vzhičeni so mainstream novinarji v s.koreji.
Bolano. Terpina na nivoju Goebbelsa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Surstromming ::

endelin je izjavil:

https://www.24ur.com/novice/gospodarstv...
Haha smo že severna koreja.
Tako vzhičeni so mainstream novinarji v s.koreji.
Bolano. Terpina na nivoju Goebbelsa


No, k sreci je bil tam Golob. Salabajzer od Janeza bi verjetno uzurpiral sestanek, da bi govoril, kaksna krivica se mu dogaja na RTVSLO.

Se je ze zacelo kazati, da slabse vlade kot SDSove ne mores imeti.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

111111111111 ::

matobeli je izjavil:

Hvala za vaš predlog, se ga bo obravnavalo po skrajšanem postopku.
.
..
...
Predlog zavrnjen.

Sicer pa, ni ti treba bit del debate, če nočeš.

Jaz sem del debate. del česa si pa ti pa veš samo ti. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

111111111111 ::

No recimo kako se poroča v 24ur in rtvslo o Kordišu in njivi:
RTV SLO 352 besed kratek jedrnat članek, brez slik, članek ni našel mesta na prvi strani, avtor članka STA
https://www.rtvslo.si/slovenija/preberi...

POP TV 352 besed, kratek jedrnat članek 1 slika, članek ni našel mesta na prvi strani. avtor članka STA
https://www.24ur.com/novice/slovenija/v...

DOMOVINA 1266 besed, posnetki, twiter...
https://www.domovina.je/miha-kordis-in-...

Pa naj še kdo reče da mediji niso pristranski. Očitno se POP TV in RTV SLO ni zdelo pomembno pisati in nameniti novinarskega časa "pravemu" političnemu kandidatu.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

paradajzos ::

endelin je izjavil:

https://www.24ur.com/novice/gospodarstv...
Haha smo že severna koreja.
Tako vzhičeni so mainstream novinarji v s.koreji.
Bolano. Terpina na nivoju Goebbelsa

Ne vem zakaj naj bi bil ta prispevek sporen, a je kakšen indic, da novinar laže? Konec koncev je Golob verjetno najbolj seznanjen s področjem energije in se mi ne zdi čudno, da je lahko bistveno prispeval.

Zgodovina sprememb…

nejclp ::

paradajzos je izjavil:

nejclp je izjavil:

paradajzos je izjavil:


Morda si ti nepismen in ne razumeš vsega, kar napišeš. Kar si napisal, ni puščalo nobenega dvoma za drugačno interpretacijo. Morda se vpišeš v kakšen res napreden tečaj slovenščine? Ali je problem drugje in ti ga noben tečaj ne bo mogel rešiti?

Se opravičujem, sem mislil, da nisi ne levo ne desno, sem te zgleda zamenjal z nekom. Morda sem pa res nepismen, se bom vpisal, ja, vseživljensko izobraževanje je moj moto.
Kaj si pa drugega, če te trigerira omenjena?

Ne vem zakaj sklepaš, da neumno obnašanje moti zgolj desničarje?

Ker so samo desničarji dovolj zadrgnjeni, da jih zmeren odklon od povprečja tera v blaznost. Tega normalen človek ne bi mogel napisat:

FireSnake je izjavil:


Bo cipa dala teh 300 ojrov nazaj v blagajno (od koder se je napajala) in ne za opojne substance?
Ker kake seka: vsaj na domačem snopcu mora biti!


111111111111 je izjavil:


Jaz sem del debate. del česa si pa ti pa veš samo ti. :D

Nisi del debate, ampak debatiraš. Oziroma poskušaš.

111111111111 je izjavil:

No recimo kako se poroča v 24ur in rtvslo o Kordišu in njivi:
RTV SLO 352 besed kratek jedrnat članek, brez slik, članek ni našel mesta na prvi strani, avtor članka STA
https://www.rtvslo.si/slovenija/preberi...

POP TV 352 besed, kratek jedrnat članek 1 slika, članek ni našel mesta na prvi strani. avtor članka STA
https://www.24ur.com/novice/slovenija/v...

DOMOVINA 1266 besed, posnetki, twiter...
https://www.domovina.je/miha-kordis-in-...

Pa naj še kdo reče da mediji niso pristranski. Očitno se POP TV in RTV SLO ni zdelo pomembno pisati in nameniti novinarskega časa "pravemu" političnemu kandidatu.

Kordiševa njiva si nedvomno zasluži prvo stran. Ne le v Sloveniji temveč tudi globalno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

paradajzos ::

Če bi malo prebral, kaj vse levičarji pišejo o Janši, bi lahko prišel do enakega ali še hujšega sklepa.

Zgodovina sprememb…

nejclp ::

Urška Klakočar ni prekupčevala z orožjem, ni prejemala podkupnin, ni bila zaprta na Dobu, skratka, ni kriminalka.
««
144 / 236
»»