» »

Mbills - noče me registrirati

Mbills - noče me registrirati

ananchel ::

Zdravo.
Naložila sem si to aplikacijo in zataknilo se je že pri registraciji. Napiše, da mi je poslalo kodo na tel. št., pa ne dobim nič. Sem 5-krat zahtevala kodo, ampak mi je ne pošlje. :(
V čem je problem?
  • predlagalo izbris: Spxy ()

sekvap ::

par let nazaj sem si naložil m bills, točneje za škisovo tržnico v lj, ker sem mislil da poslujejo samo preko tega. No takrat je bila cela scena da so tistih 20€ dali na petrolu gor ker jim je nekaj nagajalo. Potem se je itak kot vsako leto sesulo omrežje in ni delovalo čisto nič na tistem območju, po tistem pa sem 2x hotel porabiti dobroimetje na petrolu in nikoli ni prijelo. Na koncu sem si nakazal na trr, ker v treh poizkusih nisem uspel spraviti nikamor denarja... podpora ni imela pojma kaj je narobe.

tako da reci hvala kurcu, da ti ne pošlje kode in obvozi na veliko.

Mare2 ::

ananchel je izjavil:

Zdravo.
Naložila sem si to aplikacijo in zataknilo se je že pri registraciji. Napiše, da mi je poslalo kodo na tel. št., pa ne dobim nič. Sem 5-krat zahtevala kodo, ampak mi je ne pošlje. :(
V čem je problem?


sekvap ima prav. Jaz sem imel ta Mbills, se spomnim so nas podkupovali, da bi odpirali račun, da bi plačevali s kartico. Sedaj je popolnoma neuporaben, takrat je bil zastonj sedaj je plačljiv.

Omisli si eno banko v SLO (vem, skoz dražijo cene storitev) ali pa Vivid Money. Tu je vse zastonj, v Eleclercu in Eurospin pa dobiš Cash back, če pri njih plačuješ s kartico. Vsa nakazila preko aplikacije in direktne obremenitve so zastonj. :) Uporabi ta link za Caskback. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

FoxKnox ::

Mbills je uporaben samo za plačilo položnic, ker ni provizije , za vse ostalo pa ....
Debetno Mastercard dobiš pa že pri vsaki banki kot del osnovnega paketa .


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

mBills v praksi (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
618128635 (6037) ideep
»

VALÚ vs. Mbills

Oddelek: Mobilne tehnologije
225453 (1985) Badwolff
»

Placevanje s telefonom (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
14946053 (18625) Excavator
»

Petrol po novem zaračunal 70 centov za papirnato položnico (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12821018 (18081) opeter
»

Prispel brezplačen Office za Android

Oddelek: Novice / Pisarniški paketi
4722689 (13570) noraguta

Več podobnih tem