» »

Kaj se gre naš Janša?

Kaj se gre naš Janša?

Temo vidijo: vsi
««
9 / 20
»»

GregiB ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Tudi ti ne razumeš. ni rezultat 1.5 milijarde + na dutb preneseni krediti. Ampak za 1,5 milijarde prenesenih kreditov na dutb. Banka ni videla tega denarja.


Bo imel kar Kotanyi kar prav... Takle je blo
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

kotanyi ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Tudi ti ne razumeš. ni rezultat 1.5 milijarde + na dutb preneseni krediti. Ampak za 1,5 milijarde prenesenih kreditov na dutb. Banka ni videla tega denarja.


Ne, kot je GregiB povedal, je šlo kar za direktno dokapitalizacijo. Ta ne bi bila potrebna, oziroma bi bila potrebna v precej manjši meri če bi bila prodaja izvedena, saj bi bila banka že privatna. Privatizacijo je preprečila prva Janševa vlada, predvidevam da predvsem zato da se je lahko šla balinanje z Istrabenzom in Laškim. To je bil tudi moment, ko sem sam izstopil iz SDS (ja, dejansko sem bil SDS član). Ampak take totalne izdaje načel in desetletnih obljub pač nisem mogel pogoltnit.

Vse naslednje SDS vlade so potrdile, da sem se odločil 100% pravilno. SDS lahko govori kar hoče, ampak dejanja kažejo da se bodo zmenili tudi s samim hudičem če bo le kaj kapnilo v njihove žepe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kotanyi ()

kopriva60918 ::

Daliborg je izjavil:

Majkemi od tega cinizma in sakrazma sploh človek ne ve kaj vi govorite oz. Kaj si res mislite. Pa ni to problem samo v SLO ampak kar po celem zahodnem svetu...fak ... Sam zarad tega si želim da Rusi res napadejo še kaj več kot Ukrajino. Ala vukojebino za katero lani ob tem času noone gave a single duck. Ene kurceve debate ne moremo imeti brez da se ne norčujemo. There i said it...rant over.


To tudi mene moti, ta cinizem in norčevanje levakarjev, predvsem Goloba. Zato pojdimo vsi na volitve 24. in jim pokažimo, kaj si mislimo o tem, volimo edinega pravega Demokrata!

111111111111 ::

Scaramouche je izjavil:


To je točno to zakaj levi zgubljajo, namesto da se osredotočajo na svoje ljudi, volijo ekstremiste ki imajo radi druge ekstremiste!

Na drugi strani pa ekstrem desnice Janše ki bi rad domobrance dal v učbenike kot zmagovalce!

Jebeno od izbire!
Ali drek ali gnoj! Zdaj pa izberi!

TAko nekako. Izbrati manjše zlo, pa ne vemo katero je manjše zlo. :(

TESKAn je izjavil:


Veš, finta je v tem...da ni treba, da bi šel. In da ga je polno šlo za kar ne veš, ti si pa vesel, ko ti dajo drobtinico, zapitek boš pa cel plačal. Kot ko za žur vsi 'enakopravno prispevajo', potem se pa za 90% denarja kupi alko, ki ga spije 10% 'najjačih'.

Ker pri prejšnji vladi smo pa vedeli točno za vsak €. Daj ne bluzi.

Delitev denarja je enaka, kot prej, samo da je še meni malo padlo v žep.

kotanyi je izjavil:

Boš še mal gledal pragmatično, al boš preklopil na dobro staro ideologijo da boš upravičil svoj glas za Janšo?

Še nikoli nisem volil SDS in tudi ne mislim začet. Je pa Janša trenutno najmanjše zlo kar nas lahko doleti. Za Goloba imam občutek, da je v politiki iz maščevanja.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

solatko je izjavil:

111111111111 - S čim naj ti dokažem neobstoj boga ali Twitkotove nočitve v Kijevu. Če ni dovolj podatek, da noben vlak tisti dan ni šel proti Kijevu, niti tovorni, poštni in potniški, ti pač ne more nihče pomagat, ker si nepopravljiv sledilec komunistične partije Janeza Janše.
Dokazuje se nekaj, kar se je zagotovo zgodilo in ne nekaj česar ni in se to ne da dokazat, samo zato, ker ni.
Z 12-imi miljardami € kredita + nekaj miljard nepovratnih, ki jih je doniral Pfizer (bi jih še več, ampak nesposobnež ni priplezal do 75%-ov pošpikanih, če prav mu moram priznati, da se je trudil) ni bilo težko vladat in seveda predvsem polnit lastne žepe, naredil pa je kaj že?

Podatek je treba podpreti z dokazi. Izmišljen podatek ni podatek.

O koroni pa smo že videli, da nimaš pojma, ampak samo neke lastne blodnje.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

GregiB ::

111111111111 je izjavil:


Podatek je treba podpreti z dokazi. Izmišljen podatek ni podatek.


Careful... "Podatek", ki je v tem primeru dokazljiv je, da je Puklo dejansko bil v Kijevu. Ta "Ppodatek" bi zelo enostavno podprl z dokazi, pa ni... "Podatek", da tam ni bil, pa ni dokazljiv, vsaj empirično ne, kot ni dokazljivo, da med marsom in zemljo ne kroži čajnik, ki je premajhen, da bi ga zaznali z teleskopom. To, kar se tukaj greš je namreč "Argument from ignorance"...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

111111111111 ::

GregiB je izjavil:


Careful... "Podatek", ki je v tem primeru dokazljiv je, da je Puklo dejansko bil v Kijevu. Ta "Ppodatek" bi zelo enostavno podprl z dokazi, pa ni... "Podatek", da tam ni bil, pa ni dokazljiv, vsaj empirično ne, kot ni dokazljivo, da med marsom in zemljo ne kroži čajnik, ki je premajhen, da bi ga zaznali z teleskopom. To, kar se tukaj greš je namreč "Argument from ignorance"...

Prav. Torej so nalagali svetovne medije ali pa je vseksupaj eno OGROMNA zarota.

https://www.independent.co.uk/news/worl...
https://www.bbc.com/news/world-europe-6...
https://www.washingtonpost.com/world/20...

Kaj bo sedaj GregiB? Smo nasedli MSM? Podajte podatke iz druge strani, ki trdi da tam niso bili.

Torej mi dajte članke v tujih medijih, ki trdijo in imajo dokaze, da trije EU voditelji niso bili v Kijevu.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

link_up ::

Who cares, ce je bil ali ne? Za njim/i so sli se ostali. Verjetno stejete iz nasprotne strani? Ampak tega tudi Arabci ne pocno...
In and Out

111111111111 ::

Jezi me ker se meče trditve brez podlage. SAmo, rekla kazala. Solatko si da nekaj v glavo in potem je to res. Ne ponudi pa nobenih empiričnih dokazov.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

GregiB ::

111111111111 je izjavil:

https://www.independent.co.uk/news/worl...
https://www.bbc.com/news/world-europe-6...
https://www.washingtonpost.com/world/20...

Kaj bo sedaj GregiB? Smo nasedli MSM? Podajte podatke iz druge strani, ki trdi da tam niso bili.


111111... Lej, zate disclaimer... meni je vseeno, res vseeno, ali je tam bil ali ne. Moje mnenje je, da če je bil ali pač ne, dosegel je svoj namen, potegnil je namreč predvolilni "publicity stunt", koliko mu koristi ali škodi... nobody knows...
Disclaimer 2: Independent, BBC in WP... so vsi trije MSM...

Torej, kdo naseda MSMjem, tem ali onim, je diskutabilno. Namreč, tebi je npr dovolj članek in tri slike iz zaprtih prostorov, ki so lahko kjerkoli. Upoštevajoč Puklotovo bolestno in obsesivno uporabo družbenih medijev ni ne on, ne ostala dva potnika predložil ene same slike, ki bi dokazovala njihovo prisotnost on the face of the place. Von der Laynova npr. ima teh posnetkov nebroj.

Ampak, še enkrat... boli mene... gre zgolj za to, da breme dokazovanja porivaš iz "afirmativnih" dokazov obstoja nečesa na dokazovanje neobstoja... Hence, Russlov čajnik

Pa nauči se razlike med podatkom in informacijo.
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

111111111111 ::

Kaj se pa potem usajaš, če ti je vseeno?

Torej moje vprašanje tebi še vedno ostaja. Meniš tako kot solatko, da nas mediji nategujejo in je vse skupaj ena zarota ali verjamemo da so trije voditelji držav tam bili. :D

Ne rabim nobenega disclemerja kaj ti je vseeno ali ne. Vprašanje je direktno.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

kotanyi ::

111111111111 je izjavil:

Še nikoli nisem volil SDS in tudi ne mislim začet. Je pa Janša trenutno najmanjše zlo kar nas lahko doleti. Za Goloba imam občutek, da je v politiki iz maščevanja.


Se bom delal da me zanima na podlagi katerih meril si prišel do takšnega zaključka. :))

WizzardOfOZ ::

kotanyi je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Tudi ti ne razumeš. ni rezultat 1.5 milijarde + na dutb preneseni krediti. Ampak za 1,5 milijarde prenesenih kreditov na dutb. Banka ni videla tega denarja.


Ne, kot je GregiB povedal, je šlo kar za direktno dokapitalizacijo. Ta ne bi bila potrebna, oziroma bi bila potrebna v precej manjši meri če bi bila prodaja izvedena, saj bi bila banka že privatna. Privatizacijo je preprečila prva Janševa vlada, predvidevam da predvsem zato da se je lahko šla balinanje z Istrabenzom in Laškim.


Če bi bila banka privatna, dokapitalizacija nebi bila potrebna.
Balinanja z denarjem, s krediti,..., je bilo vedno ogromno, ker je bila NLB sistemska banka in kot sistemska banka rabi imeti vse možne storitve, ki jih bančni svet ponuja. Tudi tiste, ki se jim druge banke lahko odpovedo, če ne prinašajo dobička.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

GregiB ::

111111111111 je izjavil:

Ne rabim nobenega disclemerja kaj ti je vseeno ali ne. Vprašanje je direktno.

Odgovor je, da pompoznim medijem (tistim, ki trdijo eno ali drugo) verjamem glih toliko, kot Puklotu in premierjem (ostalih) višjegrajskih članic...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

111111111111 ::

kotanyi je izjavil:

Se bom delal da me zanima na podlagi katerih meril si prišel do takšnega zaključka. :))

Strictly my opinion.

GregiB je izjavil:


Odgovor je, da pompoznim medijem (tistim, ki trdijo eno ali drugo) verjamem glih toliko, kot Puklotu in premierjem (ostalih) višjegrajskih članic...

V linkih imaš tuje medije. Torej gre za teorijo zarote ali so bili v Kijevu? Ne izmikaj se. Če ti verjemeš puklotu ali ne me ne zanima.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

kopriva60918 ::

111111111111 je izjavil:


Še nikoli nisem volil SDS in tudi ne mislim začet. Je pa Janša trenutno najmanjše zlo kar nas lahko doleti.


Zakaj pa ne voliš Gospoda Janše, če si ugotovil, da je najmanjše zlo oz. če povemo z bolj natančnimi besedami, daleč najboljši vodja Slovenije? Jaz sem tudi levičarka, prisežem, pa bom volila Gospoda Janšo, ker to kar se gredo levaki, je nezaslišano.

kopriva60918 ::

Če bi mi v Stranki tako delali, da na kongresu namerno ne bi volili Najboljšega, potem ne bi Gospod Janša dobil čez 99 % vsakič.

Badwolff ::

I'm late to the party... se govori, da JJ v resnici ni bil v Ukrajini? Kak link?

kotanyi ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Če bi bila banka privatna, dokapitalizacija nebi bila potrebna.


Da malo dodam...

Morda bi bila dokapitalizacija vseeno potrebna v delnem obsegu, ker je IIRC država vseeno nameravala ostati manjšinjski lastnik. Če bi imela država 25%+1 delnico, bi imela še vedno možnost pomembnega vpliva in še vedno bi morala sodelovati pri morebitni dokapitalizaciji če bi ta vpliv želela obdržati.

Malce zgodovine - KBC in EBRD sta skupaj 39-odstotni delež v NLB kupili septembra 2002, pod Ropovo vlado. Prva je kupila 34 odstotkov delnic banke, druga pa pet odstotkov. KBC se je 2006 po sedmih mesecih pogovorov s slovensko vlado iz naložbe umaknila:
"S postopki smo začeli pred nekaj tedni, saj je ob naznanilu, da bomo ostali finančni vlagatelji, to najbolje tudi za NLB," je na današnjem srečanju s slovenskimi novinarji v Bruslju povedal drugi mož skupine KBC Andre Bergen. Ob tem je zagotovil, da ne gre za pogajalsko taktiko. "Sem žalosten in ne jezen," je razplet večmesečnih pogajanj s slovensko vlado in odločitev, da se je KBC iz strateške vlagateljice spremenila v finančno, komentiral Bergen. "Po štirih letih sodelovanja smo veliko priložnosti izgubili vsi, NLB in KBC," je dodal....Kot je pojasnil, je KBC ponudila, da postane 49-odstotna lastnica NLB za zelo dolgo časa, a ne za vedno in pod določenimi pogoji. Ti so vezani zlasti na povečevanje učinkovitosti banke, saj je njen donos na kapital (ROE) pod povprečjem v Sloveniji in v regiji, je povzel Bergen. KBC je NLB, ki potrebuje dodatni kapital za širitev na Balkanu in za izboljšanje kapitalske ustreznosti, že pred časom ponudila 300 do 400 milijonov evrov, do česar se nadzorni svet banke ni nikoli opredelil, je povedal.


Kaj vse se je takrat dogajalo v ozadju, seveda ne vemo. Vemo pa, da je Janševa vlada prodajo ustavila. Vemo tudi, da je NLB po zaustavitvi prodaje igrala pomembno vlogo pri zagotavljanju kapitalske podlage za menedžerske prevzeme in privatizacije ki so se takrat dogajale. Za Bavčarjev Infond holding, Šrotovo Pivovarno Laško, za Delo, za Mercator, za Istrabenz itd. KAD in SOD sta deleže prodala z blagoslovom vlade, NLB je zagotovila kredite, firme so prevzeme izvedle, menedžerji so pobrali smetano, krediti papirnatih firmic pa so šli po krizi na DUTB in smo jih plačali - mi.

In to je recimo en rezultat SDS vlade - ne pa morebiti blodnje na gov.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kotanyi ()

GregiB ::

111111111111 je izjavil:

Če ti verjemeš puklotu ali ne me ne zanima.
Zanima pa te, ali verjamem, kaj pišejo tuji MSMji? Načeloma da, tudi tiste stvari, za katere Puklotovi trdijo, da jih levaki futrajo (Zgagapress)
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

FrRoSt ::

Daliborg je izjavil:

Majkemi od tega cinizma in sakrazma sploh človek ne ve kaj vi govorite oz. Kaj si res mislite. Pa ni to problem samo v SLO ampak kar po celem zahodnem svetu...fak ... Sam zarad tega si želim da Rusi res napadejo še kaj več kot Ukrajino. Ala vukojebino za katero lani ob tem času noone gave a single duck. Ene kurceve debate ne moremo imeti brez da se ne norčujemo. There i said it...rant over.


:)):)):))

Ne prpoznaš trolov!?? :))

Kaj pa ti!??? :O

Si sarkast ali cinist!?? Ali resnično misliš tako!? ;)
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

Mare2 ::

kopriva60918 je izjavil:

111111111111 je izjavil:


Še nikoli nisem volil SDS in tudi ne mislim začet. Je pa Janša trenutno najmanjše zlo kar nas lahko doleti.


Zakaj pa ne voliš Gospoda Janše, če si ugotovil, da je najmanjše zlo oz. če povemo z bolj natančnimi besedami, daleč najboljši vodja Slovenije? Jaz sem tudi levičarka, prisežem, pa bom volila Gospoda Janšo, ker to kar se gredo levaki, je nezaslišano.


Kaj? A pacient je najmanjše zlo?

Imajo v programu, da bo ukinil vsa sodišča vključno z ustavnim sodiščem, da bo lahko še naprej na "zakonit način" vodil hudodelsko združbo.
Podpira korupcijo. Pa pošto Slovenije bo ukinil, ker je ne rabi. No, jaz pa vseeno dobim kako pismo, paket itd. Ne ga srat, no.
Širi in razpihuje sovraštvo. Noro tole.

Tega pacienta je treba zaustaviti. Pravočasno.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Mare2 ::

Poglej, kaj je obljubil tvoj pacient dne 15.07.2018. :)
Piše: Nedopustne čakalne dobe bomo skrajšali v treh mesecih. :)

https://www.facebook.com/photo/?fbid=19...
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Zimonem ::

Mare2 je izjavil:

Poglej, kaj je obljubil tvoj pacient dne 15.07.2018. :)
Piše: Nedopustne čakalne dobe bomo skrajšali v treh mesecih. :)

https://www.facebook.com/photo/?fbid=19...

Saj vseskozi laže, od privatizacije naprej. V arest z njim. Pa vložit pokraden denar v industrijo parafina.

Ganon ::

Nekdo ustvari več kot preveč očiten trol račun in ljudje mu resno odgovarjajo. Je slo-tech res padel tako nizko?

kopriva60918 ::

To se jaz tudi sprašujem. Na levi je toliko trolov, da težko najdeš pravo osebo, profile si kar serijsko štancajo. Isto je z mediji, na levi imaš celo cele trol mainstream medije, ki objektivno veliko premalo pohvalijo najboljšo vlado v zgodovini Slovenije in imajo Slovence za norca. To bi res bilo treba odstraniti, da bi se medijski prostor in internet demokratizirala in prečistila, potem bi res vsi mediji bili v službi resnice, ampak potem bi levaki jamrali, da jim je kršena svoboda govora in ne vem kaj vse. Pa vsi vemo, da svoboda govora ni namenjena temu, da jo zlorabljaš za napade in kritike na najbolj demokratično Stranko in najbolj demokratičnega Vodjo v Sloveniji.

Zgodovina sprememb…

PacificBlue ::

Ja čudna je politika vladajoče stranke, ki obtožuje levičarje, a sama se ravna po principu komunsticnih načel. Taka dejanja pritičejo volku v preobleki. Sicer je puklast, vemo pa da je zloben.

111111111111 ::

kopriva60918 je izjavil:



Zakaj pa ne voliš Gospoda Janše, če si ugotovil, da je najmanjše zlo oz. če povemo z bolj natančnimi besedami, daleč najboljši vodja Slovenije? Jaz sem tudi levičarka, prisežem, pa bom volila Gospoda Janšo, ker to kar se gredo levaki, je nezaslišano.

Pač mi je programsko bolj blizu NSi, edini problem, ki ga imam z njimi je da so preveč krščanski, ampak imajo nekaj dobrih imen na listi in nimajo takega političnega balasta kot SDS.

Mare2 je izjavil:

Kaj? A pacient je najmanjše zlo?

Imajo v programu, da bo ukinil vsa sodišča vključno z ustavnim sodiščem, da bo lahko še naprej na "zakonit način" vodil hudodelsko združbo.
Podpira korupcijo. Pa pošto Slovenije bo ukinil, ker je ne rabi. No, jaz pa vseeno dobim kako pismo, paket itd. Ne ga srat, no.
Širi in razpihuje sovraštvo. Noro tole.

Tega pacienta je treba zaustaviti. Pravočasno.

Pokaži mi boljšega. Golob je popolnoma nov obraz tako kot vsako leto, tega ne morem volit. Kdo pa potem ostane? Po moje trenutna vladna koalicija, če jo bo Janša uspel sestavit, tako da bom volil SDS. Priznam pa da bi bil bolj miren, če bi NSi vodila Ljudmila Novak.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

Evo solatko, tvoj vzornik Putin tudi pravi, da mediji lažejo.

https://www.rtvslo.si/svet/evropa/putin...
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

TheUnderd0g ::

.

Zgodovina sprememb…

#000000 ::

Volil bom Bratuškovo ker zna reševati

D3m ::

Lel
|HP EliteBook|R5 6650U|

Mare2 ::

#000000 je izjavil:

Volil bom Bratuškovo ker zna reševati

Ja. ona je že 1x rešila Slovenijo, ko je pacient zafural (takrat je bilo precej korupcije, bančna luknja itd). :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

kopriva60918 ::

111111111111 je izjavil:

kopriva60918 je izjavil:



Zakaj pa ne voliš Gospoda Janše, če si ugotovil, da je najmanjše zlo oz. če povemo z bolj natančnimi besedami, daleč najboljši vodja Slovenije? Jaz sem tudi levičarka, prisežem, pa bom volila Gospoda Janšo, ker to kar se gredo levaki, je nezaslišano.

Pač mi je programsko bolj blizu NSi, edini problem, ki ga imam z njimi je da so preveč krščanski, ampak imajo nekaj dobrih imen na listi in nimajo takega političnega balasta kot SDS.


Kako ti je programsko bolj blizu zlo (Nsi), ki je lahko samo večje zlo od najmanjšega zla (SDS)? Se ti vidi, da si zmeden, nekdo ti je dobro spral možgane, da niti lastnim ugotovitvam ne slediš na volitvah. Če bi vedel, kaj hočeš, bi brez dvoma volil Gospoda Janeza Janšo. Seveda pa je velika neumnost sploh uporabljati izraze "zlo", "politični balast" in SDS v istem stavku, tu se že vidi vpliv leve propagande in izguba stika z realnostjo.

kopriva60918 ::

111111111111 je izjavil:


Še nikoli nisem volil SDS in tudi ne mislim začet.


111111111111 je izjavil:

Po moje trenutna vladna koalicija, če jo bo Janša uspel sestavit, tako da bom volil SDS.


Končno si sprejel resnico in stopil na pravo pot najbolj demokratične Stranke in najbolj demokratičnega Vodje v Sloveniji! Jaz tudi dolga leta nisem volila Gospoda Janše, dokler se nisem začela pravilno odločat. Pravilno je, da svoje izkušnje glasno deliva z vsemi Slovenci!

111111111111 ::

kopriva60918 je izjavil:



111111111111 je izjavil:

Po moje trenutna vladna koalicija, če jo bo Janša uspel sestavit, tako da bom volil SDS.


Končno si sprejel resnico in stopil na pravo pot najbolj demokratične Stranke in najbolj demokratičnega Vodje v Sloveniji! Jaz tudi dolga leta nisem volila Gospoda Janše, dokler se nisem začela pravilno odločat. Pravilno je, da svoje izkušnje glasno deliva z vsemi Slovenci!

Heh. Lepa. ZAtipkal sem se. Mišljen je bil NSi. :D Ampak si me lepo povozil z lastnim citatom. Kapo dol.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

kopriva60918 ::

Črke S, D, S so precej oddaljene od črk N, S, I na tipkovnici, to ni bil zatipk, ampak ti je podzavest pokazala pravo demokratično pot, samo levo propagando še moraš iz možganov izbrisat.

111111111111 ::

Že brišem. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

kopriva60918 ::

Upam, da ti bo do volitev uspelo vse izbrisati in boš obkrožil edino demokratično Stranko v Sloveniji s pravim Vodjo. Nsi žal premalo podpira Gospoda Janšo, preveč po svoje delajo in antidemokratično ovirajo Gospoda Janšo pri vladanju, pa tudi v imenu stranke nimajo demokracije, po tem se že vse vidi.

111111111111 ::

Sem malo bral o SDS programu in sem spremenil mnenje. Bom volil kar SDS.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

kopriva60918 ::

Jaz tudi, dolga leta sem bila zaprisežena levičarka in sem nameravala volit levo, potem sem pa videla fenomenalen program SDS in tudi odlično dosedanje vladanje. Bolj kot se človek poglobi, bolj spozna veličino Gospoda Janše in najbolj demokratične stranke v Sloveniji.

FrRoSt ::

kopriva60918 je izjavil:

Jaz tudi, dolga leta sem bila zaprisežena levičarka in sem nameravala volit levo, potem sem pa videla fenomenalen program SDS in tudi odlično dosedanje vladanje. Bolj kot se človek poglobi, bolj spozna veličino Gospoda Janše in najbolj demokratične stranke v Sloveniji.


:)):)):)):)):))

Jaz bom tudi obkrožil Gospodovega Janeza na volilnem listku!! 8-)
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

mirator ::

Hja, bomo videli, kaj bo rekla volilna računica. 20% potomcev tistih, ki so bili v WW2 na napačni strani in nekaj % samooklicanih krščanskih demokratov - ne vem, se bojim, da bo premalo.

111111111111 ::

kaj ti pomaga če je 75% ostalih skreganih med sabo. :D In jih druži samo sovraštvo do 20% in celoten program sloni na tem. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

Daliborg ::

Ok ok....folk je retardiran do Ameba...jest nikoli nisem bil za JJ-a ampak roko na srce on ni lačen volk..on se je zadnjih 30 let dobro najedel in bi bilo edino prav da ostane na oblasti...če ga zdaj fuknemo ven smo vso kri prelilo zaman. Te novi volkovi nas bodo pa požrli kar je še ostalo na kosteh. Janša MORA ostati, ker če ne, smo mu lepo postlali penzijo, tako da naj kar ostane, koj k**ac naj dela !! Ne pa da mu zdaj damo prosto zato da bo čez 4 leta spet nategnu državo....kar se mene tiče bi moral ta JJ zdaj ostati do groba! Sam je to hotel, zdaj se mu pa ne da več zato bo pa pustil da zmaga nek cigo ki nas bo spravil v Cerkve molit za JJ-a nazaj.
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Daliborg ()

kotanyi ::

A to mate svečke kak online meeting danes, al ste sam zvedeli da gre inflacija gor in bo poli dražji?

Scaramouche ::

Daliborg je izjavil:

Ok ok....folk je retardiran do Ameba...jest nikoli nisem bil za JJ-a ampak roko na srce on ni lačen volk..on se je zadnjih 30 let dobro najedel in bi bilo edino prav da ostane na oblasti...če ga zdaj fuknemo ven smo vso kri prelilo zaman. Te novi volkovi nas bodo pa požrli kar je še ostalo na kosteh. Janša MORA ostati, ker če ne, smo mu lepo postlali penzijo, tako da naj kar ostane, koj k**ac naj dela !! Ne pa da mu zdaj damo prosto zato da bo čez 4 leta spet nategnu državo....kar se mene tiče bi moral ta JJ zdaj ostati do groba! Sam je to hotel, zdaj se mu pa ne da več zato bo pa pustil da zmaga nek cigo ki nas bo spravil v Cerkve molit za JJ-a nazaj.


Pri meni si je sam naredil škodo s ponovno prisego domobrancem!

Daliborg ::

Dejte malce večjo sliko pogledat prok***ti konji furmanski...dalj od svojega nosa ne vidite. Saj vem da so v 80ih skuril večinoma literature ampak to res ni izgovor za vaše neznanje, imate babice in dedke verjetno še žive, samo poslušat jih je treba preden jim greste jokat na grob da jih niste dobro poznali.
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

matobeli ::

Zih majo novi člani ekskurzijo po medmrežju.

A mate prav poli al generika? Poli je ful bolša dejte rečt za povišnico.

WizzardOfOZ ::

A spet pingote pa sendviče s poli talajo? :))
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!
««
9 / 20
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Ali je Svoboda izdala ljudstvo in demokracijo? (strani: 1 2 3 418 19 20 21 )

Oddelek: Loža
1001115231 (73308) 111111111111
»

Kronologija SDSove vlade in Logar (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10111321 (7481) Cveto
»

politična polarizacija Slovenije

Oddelek: Loža
232438 (1747) Reycis

Več podobnih tem