» »

Kaj se gre naš Janša?

Kaj se gre naš Janša?

Temo vidijo: vsi
««
5 / 20
»»

GregiB ::

Invictus je izjavil:

GregiB je izjavil:

. povej mi eno državo pred leto 1990

Slovenija....

Bravo…
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

solatko ::

111111111111 - Necepljeni sploh nismo anticepilci, kot nas obkladate (slabševalno in ne kot dejstvo), ravno zato, ker mislimo s svojo glavo in ne verjamemo na suho uradnim podatkom in sugestijam. Zakaj smo hinavci veste samo cepljenci, saj zdravi testirani ne moremo škodit nikomur, cepljenim pa je država podelila license for kill, saj ste nemoteno širili virus med cepljeno in necepljeno populacijo in spravili s tem kar nekaj ljudi na oni svet - ubijalci. Necepljeni, testirani in zdravi, tega niti slučajno nismo mogli počet.
Ob tako bednem ljudstvu, bom vedno za humano diktaturo, saj demokracije v svetu še ni v nobeni državi (najbližje so skandinavske), to kar propagirate kot demokracija in kapitalizem pa je ena čisto navadno anarhija, ki je v redu samo za tiste, ki znajo pridobivat denar, način pa sploh ni važen, lahko tudi s prodajo mamil ali strupov, orožja, belega blaga,.....
Kaj je skupno dobro pri tem, da si daš vbrizgat cepivo za prvi sev, ki proti covidu sploh ne deluje in celo povzroča strdke, uničuje lastni imunski sistem in povzroča veliko smrti (poročilo EMA). Če pa misliš na laži in zavajanja Beovičke & company pa naj bo po tvoje, nismo za splošno dobro, vendar ne delamo škode, kot propagirana cepiva. S prepričevanjem rizičnih, ste kar dobro napolnili pokopališča (v zadnjih 3-eh tednih, 5 nepojasnenih iznenadnih smrti znank, ki so bile vse, pred kratkim bostane. 3 polna pljuča strdkov, en srčni infarkt in ena možganska kap, 3x lahko ugibaš kakšni so bili rezultati obdukcij, nobena od njih ni bila med prebolelimi, da bi bila to mogoče po vaše - dolga covd varianta. Glede na tvojo opevano pamet, mi razloži, koliko prej se je končal covid v skoraj polno cepljenih državah?
Vprašaj tvojo dohtarco, zakaj ni razlik v državah s skoraj necepljenostjo in državami s skora polno cepljenostjo, verjemi, da odgovora ne pozna!
Od kje ti informacija, da je KPS imela kakršen koli vpliv na pridobitev potne listine (JJ je kljub izključitvi iz partije, potno listino obdržal). Ti kokodakaš nekaj na pamet, morda si kaj v tej smeri, nekdaj slišal, potem še malo dodaš iz svoje velepameti in dobiš ven pol ali neresnico, čemur se po domače reče laž ali izmišljotina.

Če misliš na represivne organe imajo pa še danes deskreditacijsko pravico, da ti potne listine ne dodelijo ali v zakonsko določenih primerih, celo odvzamejo in to po celem svetu, da ne bo nesporazumov. Represivni organ MNZ to tudi izdaja, tako kot osebne in vozniška dovoljenja.
Tudi za fotra lažeš, danes privatniki do septembra delajo za plače in državo, 3 mesece pa zase, takrat pa so bili davki določeni, vse se je urejalo preko SDK. Občina Domžale je bila najbolj bogata občina v državi zaradi s.p.-jev, potem je ta primat odvzela Radovljica, pred razpadom.
Ne vem, kako ti vest dovoljuje toliko laži na enem mestu, seveda desničarji sploh ne veste, kaj je to vest, res si težek lažnivec, ko se pogovarjamo o bivši državi, kot dokaz ti navajam bivšega tasta g.Twitkota, Predaliča, ki je bil s svojo delavnico gostinske opreme (prvi v yugi je to počel z rostfrei pločevino) najbogatejši Grosupeljčan in eden najbogatejših obrtnikov v yugi, najbogatejši pa so bili Slavko Avsenik, Lojze Slak, Lepa Brena, estradniki z yuga države. Če bi bilo po tvoje, bi bili vsi našteti revčki, ki bi beračili. To je podobno, kot trditve, da so se belčki borili za svobodno Slovenijo, partizani pa za revolucijo.
Delo krepa človeka

Horas ::

https://www.rtvslo.si/svet/evropa/tuje-...

tule maš 11111 koronavirus pa kapitaliztem.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

kopriva60918 ::

solatko je izjavil:


Ne vem, kako ti vest dovoljuje toliko laži na enem mestu, seveda desničarji sploh ne veste, kaj je to vest, res si težek lažnivec, ko se pogovarjamo o bivši državi, kot dokaz ti navajam bivšega tasta g.Twitkota, Predaliča, ki je bil s svojo delavnico gostinske opreme (prvi v yugi je to počel z rostfrei pločevino) najbogatejši Grosupeljčan in eden najbogatejših obrtnikov v yugi


Kaj človeku pomaga rostfrei pribor in denar, če pa ne more sadnega jogurta zajemat? Vsi smo bili revčki takrat, šele Gospod Janez Janša je prinesel blaginjo.

Horas je izjavil:

https://www.rtvslo.si/svet/evropa/tuje-...

tule maš 11111 koronavirus pa kapitaliztem.


To bi morala tudi pri nas narediti naslednja vlada Gospoda Janeza Janše po triumfu na volitvah aprila. Dokler je Gospod Janša predsednik vlade, nimajo zdravstveni kadri kaj države zapuščat, ker potem levaki govorijo, da je Gospod Janša kriv. Če slučajno levaki prevzamejo oblast, pa naj zdravstveni kadri kar zapustijo Slovenijo, saj moramo razumet, da pod levaki ni za živet.

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

solatko je izjavil:

111111111111 - Necepljeni sploh nismo anticepilci, kot nas obkladate (slabševalno in ne kot dejstvo), ravno zato, ker mislimo s svojo glavo in ne verjamemo na suho uradnim podatkom in sugestijam. Zakaj smo hinavci veste samo cepljenci, saj zdravi testirani ne moremo škodit nikomur, cepljenim pa je država podelila license for kill, saj ste nemoteno širili virus med cepljeno in necepljeno populacijo in spravili s tem kar nekaj ljudi na oni svet - ubijalci. Necepljeni, testirani in zdravi, tega niti slučajno nismo mogli počet.
Ob tako bednem ljudstvu, bom vedno za humano diktaturo, saj demokracije v svetu še ni v nobeni državi (najbližje so skandinavske), to kar propagirate kot demokracija in kapitalizem pa je ena čisto navadno anarhija, ki je v redu samo za tiste, ki znajo pridobivat denar, način pa sploh ni važen, lahko tudi s prodajo mamil ali strupov, orožja, belega blaga,.....
Kaj je skupno dobro pri tem, da si daš vbrizgat cepivo za prvi sev, ki proti covidu sploh ne deluje in celo povzroča strdke, uničuje lastni imunski sistem in povzroča veliko smrti (poročilo EMA). Če pa misliš na laži in zavajanja Beovičke & company pa naj bo po tvoje, nismo za splošno dobro, vendar ne delamo škode, kot propagirana cepiva. S prepričevanjem rizičnih, ste kar dobro napolnili pokopališča (v zadnjih 3-eh tednih, 5 nepojasnenih iznenadnih smrti znank, ki so bile vse, pred kratkim bostane. 3 polna pljuča strdkov, en srčni infarkt in ena možganska kap, 3x lahko ugibaš kakšni so bili rezultati obdukcij, nobena od njih ni bila med prebolelimi, da bi bila to mogoče po vaše - dolga covd varianta. Glede na tvojo opevano pamet, mi razloži, koliko prej se je končal covid v skoraj polno cepljenih državah?
Vprašaj tvojo dohtarco, zakaj ni razlik v državah s skoraj necepljenostjo in državami s skora polno cepljenostjo, verjemi, da odgovora ne pozna!
Od kje ti informacija, da je KPS imela kakršen koli vpliv na pridobitev potne listine (JJ je kljub izključitvi iz partije, potno listino obdržal). Ti kokodakaš nekaj na pamet, morda si kaj v tej smeri, nekdaj slišal, potem še malo dodaš iz svoje velepameti in dobiš ven pol ali neresnico, čemur se po domače reče laž ali izmišljotina.

Če misliš na represivne organe imajo pa še danes deskreditacijsko pravico, da ti potne listine ne dodelijo ali v zakonsko določenih primerih, celo odvzamejo in to po celem svetu, da ne bo nesporazumov. Represivni organ MNZ to tudi izdaja, tako kot osebne in vozniška dovoljenja.
Tudi za fotra lažeš, danes privatniki do septembra delajo za plače in državo, 3 mesece pa zase, takrat pa so bili davki določeni, vse se je urejalo preko SDK. Občina Domžale je bila najbolj bogata občina v državi zaradi s.p.-jev, potem je ta primat odvzela Radovljica, pred razpadom.
Ne vem, kako ti vest dovoljuje toliko laži na enem mestu, seveda desničarji sploh ne veste, kaj je to vest, res si težek lažnivec, ko se pogovarjamo o bivši državi, kot dokaz ti navajam bivšega tasta g.Twitkota, Predaliča, ki je bil s svojo delavnico gostinske opreme (prvi v yugi je to počel z rostfrei pločevino) najbogatejši Grosupeljčan in eden najbogatejših obrtnikov v yugi, najbogatejši pa so bili Slavko Avsenik, Lojze Slak, Lepa Brena, estradniki z yuga države. Če bi bilo po tvoje, bi bili vsi našteti revčki, ki bi beračili. To je podobno, kot trditve, da so se belčki borili za svobodno Slovenijo, partizani pa za revolucijo.

Joj koliko šrota. Za bolezni in smrti pa prosim uradne podatke, kar neko nabijanje še ni resnica. Če ti dobivaš svoje podatke iz univerzuma ali UDBE še ne pomeni da so resnični. Vidim da te je ronca konkretno zdelala, vsaj v glavi.

KAr se fotra tiče, mi je pokazal papirje, ko mu je občina odredila 90% davka na DOHODEK. TAko da si lahko svojo Titovko gladko zatakneš v anus in skačeš po njej. Ne bom te imenoval lažnivec, ker verjetno zgoraj naštetim pravljicam verjameš, tako lepo so ti oprali možgančke.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

solatko ::

111111111111 - Boš še kar lagal, ker ti fotr kaj takega ni mogel pokazati - lažnivec.
Sam sem te stvari doživljal, ti pa nasedaš nakladanjem tistih, ki so si ob razpadu prejšnjega sistema, nagrabili največ in se sedaj režijo v glavo tistim, ki smo vse to ustvarili, samo zato, da imajo kaj uničevat.
Ustvarjenega v 30+ letih samostojnosti, ni skoraj nič za uničit.
Delo krepa človeka

111111111111 ::

solatko je izjavil:

111111111111 - Boš še kar lagal, ker ti fotr kaj takega ni mogel pokazati - lažnivec.
Sam sem te stvari doživljal, ti pa nasedaš nakladanjem tistih, ki so si ob razpadu prejšnjega sistema, nagrabili največ in se sedaj režijo v glavo tistim, ki smo vse to ustvarili, samo zato, da imajo kaj uničevat.
Ustvarjenega v 30+ letih samostojnosti, ni skoraj nič za uničit.

Seveda mi je. Dobil je pošto iz občinske uprave, da se mu uvede 90% davek na prihodek, ker je po mnenju inšpektorja zaslužil pač preveč.

Jap, ni nič za uničit, ker so ustvarjali isti, ki so ustvarjali v Jugoslaviji.

Tvoje doživljanje Juge-kuge nima nobene veze z realnostjo s tvojimi opranimi pionirskimi možgani.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

GregiB ::

111111111111 je izjavil:

Seveda mi je. Dobil je pošto iz občinske uprave, da se mu uvede 90% davek na prihodek, ker je po mnenju inšpektorja zaslužil pač preveč.


Podjetniško-obrtniška iniciativa se je v Jugi močno omejevalo, vse drži, a kar si napisal, si si gladko izmislil, ti ali tvoj ta'star... Si pa stem pokazal, da je tvoje dojemanje predosamosvojiteljskih časov iz druge (tretje?) roke, za časa Titona pa še skrita želja staršev nisi bil...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

mirator ::

To res drži, da so bili obrtniki v času Juge bolj pod drobnogledom. Hkrati je pa tudi res, da je bilo njihovo poslovanje s fizičnimi osebami pretežno gotovinsko in brez računov ali pa s prirejenimi računi. Pogosto so dobivali tudi samo za njih prirejena javna naročila, kjer je bila vrednost pogodbe sestavljena iz dveh delov (da je takrat cvetela korupcija, čivkajo vsi vrabci).
Da pa jim ni bilo prehudo pa govori dejstvo, da so si lahko avtomobile prvi privoščili obrtniki, da so prvi imeli TV, da so prvi imeli barvne TV itd.
Mimo grede, bolj kot so bili v Jugi na udaru obrtniki, so sedaj s.p.

endelin ::

CEO Googla
Thank you PM @MorawieckiM, PM @JJansaSDS and the office of PM @P_Fiala for your time and insights after your visit to Kyiv. It's remarkable how you have brought global attention to the needs of refugees from the war in Ukraine and you can count on our support.

;)
Deal with it.
Obisk je bil zadetek v polno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

GregiB ::

endelin je izjavil:

Deal with it.
Obisk je bil zadetek v polno.

Jokam....

ampak, kakšen je političen kapital tega? Bo padel kakšen dodaten volilni glas, ali boste na volišče prepričani šli... še bolj prepričani?
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

mirator ::

Dejstvo je, da Janez solira na veliko. Njegovo soliranje z odobravanjem sprejemajo samo njegovi prepričani privrženci in ker si je podredil že skoraj vse medije, izgleda kot da ima večinsko podporo. Člani stranke NSi tega ne podpirajo, vendar razen Ljudmile, molčijo.

kopriva60918 ::

Gospod Janez Janša nič ne solira, vsi pravi Slovenci smo z njim in za njim v vseh njegovih odločitvah! Prav neverjetno, kako vse naredi prav, kot da bi nam misli bral. Jaz sem bila še pred kratkim zaprisežena levičarka, s tem obiskom me je pa Gospod Janez Janša prepričal, da bom volila zanj. Tudi tvita perfektno in uglajeno, skratka: Državnik z veliko začetnico.

Zgodovina sprememb…

Miki N ::

GospoT Janez Janša je "final boss" letošnjih volitev! Spet.

111111111111 ::

mirator je izjavil:

Dejstvo je, da Janez solira na veliko. Njegovo soliranje z odobravanjem sprejemajo samo njegovi prepričani privrženci in ker si je podredil že skoraj vse medije, izgleda kot da ima večinsko podporo. Člani stranke NSi tega ne podpirajo, vendar razen Ljudmile, molčijo.

Pa EU tudi z odobravanjem. :D

GregiB je izjavil:

Podjetniško-obrtniška iniciativa se je v Jugi močno omejevalo, vse drži, a kar si napisal, si si gladko izmislil, ti ali tvoj ta'star... Si pa stem pokazal, da je tvoje dojemanje predosamosvojiteljskih časov iz druge (tretje?) roke, za časa Titona pa še skrita želja staršev nisi bil...

Torej dokažite, da sem si izmislil. Jaz sem papir videl z lastnimi očmi. Torej mi dokažite da me je tastar nalagal.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

D3m ::

A Janša je že rezerviral rublje???
|HP EliteBook|R5 6650U|

GregiB ::

111111111111 je izjavil:

GregiB je izjavil:

Podjetniško-obrtniška iniciativa se je v Jugi močno omejevalo, vse drži, a kar si napisal, si si gladko izmislil, ti ali tvoj ta'star... Si pa stem pokazal, da je tvoje dojemanje predosamosvojiteljskih časov iz druge (tretje?) roke, za časa Titona pa še skrita želja staršev nisi bil...

Torej dokažite, da sem si izmislil. Jaz sem papir videl z lastnimi očmi. Torej mi dokažite da me je tastar nalagal.


Zakaj? Zakaj se bi s tem ubadal...? Za razliko od tebe sem jaz v tistem času odraščal in odrasel. Da obrtnikom, sploh (delovno) sposobnim ni bilo z zlatom postlano, drži... Ampak večina ima , sploh tisti, ki s tistim časom niso bili v stiku spomin vaškega ribiča, ko ga vprašaš, kako veliko ribo je ujel... Vsak dan večjo.
Taki... znani primerki so npr. hrvaška predsednica, ki je izjavila, kako hudo je bila zatirana pod težo železne zavese... medtem, ko je študirala v ZDA... ali pa tako priljubljeni Dr. Gorenak... tolk hudo je blo v Yugi... medtem ko je na celjskem poveljeval represivnemu organu...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

nevone ::

Taki... znani primerki so npr. hrvaška predsednica, ki je izjavila, kako hudo je bila zatirana pod težo železne zavese... medtem, ko je študirala v ZDA... ali pa tako priljubljeni Dr. Gorenak... tolk hudo je blo v Yugi... medtem ko je na celjskem poveljeval represivnemu organu...


Ja, to je en tak pogled, ki je tudi meni zanimiv. Res so nekateri posamezniki nasrkali, tudi izgubili življenja, ampak tistim danes najbolj glasnim v resnici ni manjkalo nič. Vse skupaj ena velika gluma tole.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

mirator ::

111111111111 je izjavil:

mirator je izjavil:

Dejstvo je, da Janez solira na veliko. Njegovo soliranje z odobravanjem sprejemajo samo njegovi prepričani privrženci in ker si je podredil že skoraj vse medije, izgleda kot da ima večinsko podporo. Člani stranke NSi tega ne podpirajo, vendar razen Ljudmile, molčijo.

Pa EU tudi z odobravanjem. :D

GregiB je izjavil:

Podjetniško-obrtniška iniciativa se je v Jugi močno omejevalo, vse drži, a kar si napisal, si si gladko izmislil, ti ali tvoj ta'star... Si pa stem pokazal, da je tvoje dojemanje predosamosvojiteljskih časov iz druge (tretje?) roke, za časa Titona pa še skrita želja staršev nisi bil...

Torej dokažite, da sem si izmislil. Jaz sem papir videl z lastnimi očmi. Torej mi dokažite da me je tastar nalagal.

EU tudi z odobravanjem? Seveda za tvoj pogled, ki ti je najverodostojnejša nova TV24 in izjave evroposlanke Tomc. Ampak, lej to mene ne moti, pač tvoje prepričanje.
Tudi me ne moti, da verjameš svojemu očetu (to je pohvalno in se mi zdi tudi prav). Vseeno pa ti je oče pokazal nek verodostojen dokument, ki kaže samo na to, da so mu pač poslali račun za 90% davka na ustvarjene prihodke. Pa sedaj ti povej, ali ste zaradi tega živeli v revščini? Ali ste stanovali v kakšnem najemnem stanovanju? Ali si niste mogli privoščiti dopusta na morju? Nemara imate kje tudi kakšen vikend? Pa še veliko stvari bi lahko naštel, vendar je glede na tvoje prepričanje, vse zaman pa tudi brez potrebe.

spegli ::

Zdele spet nizki prelet dveh vojaških helihopterjev, ko da smo v vojni upm.

Mare2 ::

kopriva60918 je izjavil:

Gospod Janez Janša nič ne solira, vsi pravi Slovenci smo z njim in za njim v vseh njegovih odločitvah! Prav neverjetno, kako vse naredi prav, kot da bi nam misli bral. Jaz sem bila še pred kratkim zaprisežena levičarka, s tem obiskom me je pa Gospod Janez Janša prepričal, da bom volila zanj. Tudi tvita perfektno in uglajeno, skratka: Državnik z veliko začetnico.


O kopriva, spet ga serješ. Eno je, če ti je on všeč kot moški, drugo pa je, če on zlorablja svoj položaj, sploh ker je na oblast prišel s prevaro dveh političnih strank. :)

Na kratko, če gre za prvo, se zmenta privat (uporabi twitter), če pa za drugo, raje zadrži zase, ker si delaš sramoto tako kot dela pacient sramoto vsem Slovencem. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

kopriva60918 ::

spegli je izjavil:

Zdele spet nizki prelet dveh vojaških helihopterjev, ko da smo v vojni upm.


Proslavljamo zmago Gospoda Janeza Janše v Kijevu. So pa tudi že pripravljena letala na Madžarskem na zmagoslavni prelet ob zmagi Gospoda Janše na parlamentarnih volitvah in letala v Italiji na prelet ob zmagi Gospoda Janše nad naslednjim valom virusa.

pirat ::

spegli je izjavil:

Zdele spet nizki prelet dveh vojaških helihopterjev, ko da smo v vojni upm.

Na Gorenjskem? Sodelujejo pri gašenju požara ….

chucki ::

Ko bo vojna boste jokali mami pod kiklo, ne pa na forumu viseli
AMD Ryzen 5 5600/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 32gb/1TB SSD
Gigabyte RTX 3060 Ti /SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + ASUS TUF A17 with RTX 3070 Ti

spegli ::

pirat je izjavil:

spegli je izjavil:

Zdele spet nizki prelet dveh vojaških helihopterjev, ko da smo v vojni upm.

Na Gorenjskem? Sodelujejo pri gašenju požara ….


Ne čez center slo. Na Gorenjskem pa pomagajo sosedje s svojim HR866. Pri nas je Tonin nabavil nekaj boljšega.

fur80 ::

kopriva60918 je izjavil:

spegli je izjavil:

Zdele spet nizki prelet dveh vojaških helihopterjev, ko da smo v vojni upm.


Proslavljamo zmago Gospoda Janeza Janše v Kijevu. So pa tudi že pripravljena letala na Madžarskem na zmagoslavni prelet ob zmagi Gospoda Janše na parlamentarnih volitvah in letala v Italiji na prelet ob zmagi Gospoda Janše nad naslednjim valom virusa.


Upam, da se zavedaš, da Gospodu Janezu Janši delaš antireklamo! Ne vem sicer kaj je tvoj namen, ampak mu delaš antireklamo! :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

mr_chai ::

Če Golob zmaga volitve, bo imel tudi on problem pri sestavljanju vlade. Levici dvomim, da se bo hotelo v koalicijo, ker so ugotovili, da se najbolj udobno počutijo v opoziciji, pa tudi če bi zares hoteli v koalicijo, bodo prišli tja, samo kot nujno zlo. Noben od SD, LMŠ in Golobov si ne želi njih imeti v koaliciji, vemo zakaj.

SAB, Desus in SMC so out.

Napovedujem naslednje cifre:

SDS - 25 %
Golobi, nje - 15 %
Levica - 12 %
NSI - 8%
SD - 7 %
LMŠ - 6 %
Naša Dežela - 5 %
SNS - 4 %

Baja ::

sns 4%? bolj 0,4%

mirator ::

fur80 je izjavil:

...
Upam, da se zavedaš, da Gospodu Janezu Janši delaš antireklamo! Ne vem sicer kaj je tvoj namen, ampak mu delaš antireklamo! :D

Ne jemlji si k srcu poste gospe Koprive. Odlično pooseblja intelekt privržencev gospoda Janeza.

111111111111 ::

GregiB je izjavil:

Zakaj? Zakaj se bi s tem ubadal...? Za razliko od tebe sem jaz v tistem času odraščal in odrasel. Da obrtnikom, sploh (delovno) sposobnim ni bilo z zlatom postlano, drži... Ampak večina ima , sploh tisti, ki s tistim časom niso bili v stiku spomin vaškega ribiča, ko ga vprašaš, kako veliko ribo je ujel... Vsak dan večjo.

Zakaj? Ker je moj foter pokojni in si ga oklical za lažnivca, se ne more branit in prinesti papirjev, ko ga žali en komunistični opranec več. Zato.

Torej povej zakaj in kako se mi je foter zlagal, ali ne gobcaj.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

111111111111 ::

mirator je izjavil:


EU tudi z odobravanjem? Seveda za tvoj pogled, ki ti je najverodostojnejša nova TV24 in izjave evroposlanke Tomc. Ampak, lej to mene ne moti, pač tvoje prepričanje.

Na tvojo žalost berem tudi svetovne medije ne samo slovenske. In so pisali o potezi izjemno pozitivno. Seveda kot klasičen zamerljiv slovenček ne priznaš poguma če ga ima sosed. ZA v Kijev je treba imeti jajca in jaz vsaj priznam, da ne bi šel.

mirator je izjavil:


Tudi me ne moti, da verjameš svojemu očetu (to je pohvalno in se mi zdi tudi prav). Vseeno pa ti je oče pokazal nek verodostojen dokument, ki kaže samo na to, da so mu pač poslali račun za 90% davka na ustvarjene prihodke. Pa sedaj ti povej, ali ste zaradi tega živeli v revščini? Ali ste stanovali v kakšnem najemnem stanovanju? Ali si niste mogli privoščiti dopusta na morju? Nemara imate kje tudi kakšen vikend? Pa še veliko stvari bi lahko naštel, vendar je glede na tvoje prepričanje, vse zaman pa tudi brez potrebe.

Vikenda nimamo. Oče je imel hišo v kateri sedaj živi mama. Lačni nismo bili, je bilo pa vedno težava z denarjem, davčna je precej pobrala in vem da si je oče dostikrat sposojal od strica (ki je delal v Švici). Delal je pa cele dneve, plačil so zamujala ali pa jih ni bilo, banka je blokirala račune, itd... In ja.. Obrtnika nič ne vprašajo od kje bo jemal ampak so lepo zaprli račun in pobrali vse kar je prišlo gor. Tako da ne vi meni kak super je bil komunizem.

mirator je izjavil:


Ne jemlji si k srcu poste gospe Koprive. Odlično pooseblja intelekt privržencev gospoda Janeza.

Bolj vi poosebljate. Če ne razumete sarkazme in ironije. Sploh ne morem verjet, kako vam gre to na živce.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

gtx970op ::

Mi lahko nekdo prosim raloži kako lahko podpirate SDS in JJ ko:
- si želi zapreti zračni prostor nad Ukrajino - torej 3. svetovno vojno
- ne spoštuje sodstva in se izmika vabilom na sodišče
- ob zmagi Bidna čestita Trumpu za zmago na volitvah v USA

kopriva60918 ::

111111111111 je izjavil:

mirator je izjavil:


EU tudi z odobravanjem? Seveda za tvoj pogled, ki ti je najverodostojnejša nova TV24 in izjave evroposlanke Tomc. Ampak, lej to mene ne moti, pač tvoje prepričanje.

Na tvojo žalost berem tudi svetovne medije ne samo slovenske. In so pisali o potezi izjemno pozitivno. Seveda kot klasičen zamerljiv slovenček ne priznaš poguma če ga ima sosed. ZA v Kijev je treba imeti jajca in jaz vsaj priznam, da ne bi šel.


Točno tako, pogum gospoda Janše je izjemen, ampak nekateri možganski opranci tega nikoli ne bodo priznali. Jaz sem sicer zelo levo usmerjena, pa priznam Gospodu Janši neverjeten pogum, premišljenost in fenomenalno vodenje države, nekateri mu pa nikoli ne bodo priznali. Saj je enako kot pri Zelenskem, vsi pomembni svetovni mediji poročajo o dejstvu, da je neverjeten heroj, ampak samo spomnimo se levakov pri nas, ki so pisali, da je Zelenski nateg ljudstva in zgolj neizkušen komedijant.

fur80 je izjavil:

kopriva60918 je izjavil:



Proslavljamo zmago Gospoda Janeza Janše v Kijevu. So pa tudi že pripravljena letala na Madžarskem na zmagoslavni prelet ob zmagi Gospoda Janše na parlamentarnih volitvah in letala v Italiji na prelet ob zmagi Gospoda Janše nad naslednjim valom virusa.


Upam, da se zavedaš, da Gospodu Janezu Janši delaš antireklamo! Ne vem sicer kaj je tvoj namen, ampak mu delaš antireklamo! :D


Samo levaki lahko pridete do tako čudnih zaključkov, da s tem, ko poročam situacijo in dejstva s terena, da je Gospod Janša v Sloveniji izjemno popularen, da Slovenci krvavimo Zanj in ga z vsem srcem podpiramo, delam antireklamo. Saj levaki sploh ne veste, kje se vas glava drži, niti katerega spola ste, nič čudnega, da vas močan voditelj, kot je Gospod Janša, tako moti.

kopriva60918 ::

111111111111 je izjavil:

mirator je izjavil:


Ne jemlji si k srcu poste gospe Koprive. Odlično pooseblja intelekt privržencev gospoda Janeza.

Bolj vi poosebljate. Če ne razumete sarkazme in ironije. Sploh ne morem verjet, kako vam gre to na živce.


Točno tako, levaki ne razumejo nič, totalno jih bom uničila s sarkazmom in ironijo.

mirator ::

Kar, kar, Gospod Janez te bo bogato nagradil.

111111111111 ::

gtx970op je izjavil:

Mi lahko nekdo prosim raloži kako lahko podpirate SDS in JJ ko:
- si želi zapreti zračni prostor nad Ukrajino - torej 3. svetovno vojno
- ne spoštuje sodstva in se izmika vabilom na sodišče
- ob zmagi Bidna čestita Trumpu za zmago na volitvah v USA

Izberemo najmanjše zlo in to je trenutno SDS imajo en cel kup neumnosti, amapk jih imajo ostali še več. Golob je pa spet nov obraz in mi gre na jetra, ker bo spet sral 4 leta in potem bo čas za nekoga novega.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

mr_chai ::

gtx970op je izjavil:

Mi lahko nekdo prosim raloži kako lahko podpirate SDS in JJ ko:
- si želi zapreti zračni prostor nad Ukrajino - torej 3. svetovno vojno
- ne spoštuje sodstva in se izmika vabilom na sodišče
- ob zmagi Bidna čestita Trumpu za zmago na volitvah v USA


Točko 1. še nekako razumem, da sta pa točki 2. in 3. potem še tista dva glavna razloga zakaj ne podpiraš JJ-ja, mi je pa res smešno. Eni imate res zavedanja o politiki ravno toliko kolikor preberete v Lady. Ko bi anti janšisti vsaj našteli prave razloge zakaj JJ ni dober za Slovenijo.

Horas ::

že to da je po nedolnžem na prostosti že 30let pove vse.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: shmandi ()

111111111111 ::

Horas je izjavil:

že to da je po nedolnžem na prostosti že 30let pove vse.

Dokler ti ne dokažejo nisi kriv. Če niso sposobni Jankoviča zapret in balkanskega bojevnika, naj pa še Janša prosto šeta naokoli.

To zaporniško gonjo sproducirajo Levičarji, ki imajo sami ogromno masla na glavi. Lopov na lopova kaže.

Levica mi gre na bruhanje v teh dnevih. Njihova kompletna kampanja bazira na: Volite nas, da ne bo Janša na oblasti. Ko pa bodo zmagali na volitvah se bodo skregali in spet vse poslali v kurac.

Lahko rečete o Jarotu kar hočete, ampak jebeno vlado je pripeljal do konca, kljub petkovim idiotom, koroni... Nekaj česar Levica ni sposobna že desetletje. In ti levi kekci bi radi vladali.

Jaz pravim: TEHNIČNO VLADO in Boscarola za ministra za gospodarstvo.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

GregiB ::

111111111111 je izjavil:

Horas je izjavil:

že to da je po nedolnžem na prostosti že 30let pove vse.

Dokler ti ne dokažejo nisi kriv.


Mešaš de jure in de facto. Praktično vsi, razen tisti, ki pač nočejo, vemo, da je de facto kriv, a zaradi teh in onih tehnikalij in drugih sramotnih razlogov je sodstvo zatajilo... Lopov je lopov, če ga obsodijo al pa ne...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GregiB ()

feryz ::

Za desne ne.
In za solatkota tudi ne.

fur80 ::

kopriva60918 je izjavil:

111111111111 je izjavil:

mirator je izjavil:


Ne jemlji si k srcu poste gospe Koprive. Odlično pooseblja intelekt privržencev gospoda Janeza.

Bolj vi poosebljate. Če ne razumete sarkazme in ironije. Sploh ne morem verjet, kako vam gre to na živce.


Točno tako, levaki ne razumejo nič, totalno jih bom uničila s sarkazmom in ironijo.


Aha, ok razumem. Vsak ima psihične težave ni nič takega, fajn je pa it na kak pregled, če se bo stanje poslabšalo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

Horas ::

111111111111 je izjavil:

Horas je izjavil:

že to da je po nedolnžem na prostosti že 30let pove vse.

Dokler ti ne dokažejo nisi kriv. Če niso sposobni Jankoviča zapret in balkanskega bojevnika, naj pa še Janša prosto šeta naokoli.

To zaporniško gonjo sproducirajo Levičarji, ki imajo sami ogromno masla na glavi. Lopov na lopova kaže.

Levica mi gre na bruhanje v teh dnevih. Njihova kompletna kampanja bazira na: Volite nas, da ne bo Janša na oblasti. Ko pa bodo zmagali na volitvah se bodo skregali in spet vse poslali v kurac.

Lahko rečete o Jarotu kar hočete, ampak jebeno vlado je pripeljal do konca, kljub petkovim idiotom, koroni... Nekaj česar Levica ni sposobna že desetletje. In ti levi kekci bi radi vladali.

Jaz pravim: TEHNIČNO VLADO in Boscarola za ministra za gospodarstvo.


kje ti živiš da te ne ukradejo :D
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

gtx970op ::

mr_chai je izjavil:

gtx970op je izjavil:

Mi lahko nekdo prosim raloži kako lahko podpirate SDS in JJ ko:
- si želi zapreti zračni prostor nad Ukrajino - torej 3. svetovno vojno
- ne spoštuje sodstva in se izmika vabilom na sodišče
- ob zmagi Bidna čestita Trumpu za zmago na volitvah v USA


Točko 1. še nekako razumem, da sta pa točki 2. in 3. potem še tista dva glavna razloga zakaj ne podpiraš JJ-ja, mi je pa res smešno. Eni imate res zavedanja o politiki ravno toliko kolikor preberete v Lady. Ko bi anti janšisti vsaj našteli prave razloge zakaj JJ ni dober za Slovenijo.


Ja "nekako razumeti" 1. točko je pa vrhunsko poznavanje politike.

Model si želi 3. svetovne vojne in mu verniki spet vse oprostijo. Če pa to ni dokaz da ste oprani pa res nevem. Res se sprašujem če je sploh kakšno dejanje na tem svetu, ki bi njegove privržence odvrnilo od ljubezni do JJ.

driver_x ::

Iz tujega tiska, ne vem zakaj pri nas ne poročajo o tem:


Slovenia to change coat of arms
Slovenia has submitted a request to the UN to change its coat of arms. According to the government representative, they want to change the content of the coat of arms, which would better reflect the situation in the country. The new coat of arms therefore has an eggplant in the middle, surrounded by dick-heads.

111111111111 ::

GregiB je izjavil:

Mešaš de jure in de facto. Praktično vsi, razen tisti, ki pač nočejo, vemo, da je de facto kriv, a zaradi teh in onih tehnikalij in drugih sramotnih razlogov je sodstvo zatajilo... Lopov je lopov, če ga obsodijo al pa ne...

Ti pa se moraš vprašat v kakpni državi hočeš živeti. Tako kot povdarjajo nasprotniki Janše: verjetno v pravni.

In v pravni državi ti morajo zaenkrat DOKAZAT, da si kriv. Ne more ulica odločat koga se po de facto linčalo, ker ga ne marate. Redkokaterega slišim, da je Jankovič de facto kriv in zahteva njegovo glavo. Ampak da je Jankovič kriv je samo moje mišljenje, ker imam premalo podatkov in ga ne maram. Sodišča pa imamo zato da o tem odločajo.

Morda se pa ne strinjaš z mano in bi raje videl, da tiste, ki jih ne maraš obsodijo?

Horas je izjavil:


kje ti živiš da te ne ukradejo :D

Pri mamici. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

feryz ::

Nočem države v kateri si politiki predpišejo zakone in podredijo sodišča tako, da lahko neomejeno kradejo in niso nikoli nič krivi.
Žal pa na tem planetu ni take, ki bi bila po mojih reglecih.

Ti pa kar podpiraj korupcijo in kradljivost, požegnano s strani sodišča. Upam, da si vsaj nekaj tega imel tudi zase. Če že tako navijaš za to.

GregiB ::

111111111111 je izjavil:

GregiB je izjavil:

Mešaš de jure in de facto. Praktično vsi, razen tisti, ki pač nočejo, vemo, da je de facto kriv, a zaradi teh in onih tehnikalij in drugih sramotnih razlogov je sodstvo zatajilo... Lopov je lopov, če ga obsodijo al pa ne...

Ti pa se moraš vprašat v kakpni državi hočeš živeti. Tako kot povdarjajo nasprotniki Janše: verjetno v pravni.

In v pravni državi ti morajo zaenkrat DOKAZAT, da si kriv. Ne more ulica odločat koga se po de facto linčalo, ker ga ne marate. Redkokaterega slišim, da je Jankovič de facto kriv in zahteva njegovo glavo. Ampak da je Jankovič kriv je samo moje mišljenje, ker imam premalo podatkov in ga ne maram. Sodišča pa imamo zato da o tem odločajo.

Morda se pa ne strinjaš z mano in bi raje videl, da tiste, ki jih ne maraš obsodijo?


Kaj se zdaj izmotavaš brezveze... Nekdo napiše, da ne razume, kako lahko ker je Puklasiti jada-jada-jada, potem nekdo napiše, da bi moral bit zaprt, ani ni, ker, kot sam ugotavljaš, mu krivde niso de jure dokazali... po mojem mnenju zaradi nategovanja sodnega sistema in sodno-sistemskih napak, namernih ali nenamernih...

In da, želim živeti v pravni državi, kjer je "justice protected and served". Torej, da se ne bo nategoval sodstva in bo to strogo in rigirizno sankcioniralo. In da bo to veljalo za Gregije, 11111je, Puklote in Opankarje...

Upam pa, da meni dovoliš, da glede na podatke, ki jih imam na razpolago sam odločam o tem, v kakšni luči vidim Puklota, ali je po mojem mnenju kriv dejanj, ki mu jih očitajo-mo... in se na podlagi tega odločam, kak odnos gojim do njega in njegovih vernikov...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

gtx970op ::

111111111111 je izjavil:

GregiB je izjavil:

Mešaš de jure in de facto. Praktično vsi, razen tisti, ki pač nočejo, vemo, da je de facto kriv, a zaradi teh in onih tehnikalij in drugih sramotnih razlogov je sodstvo zatajilo... Lopov je lopov, če ga obsodijo al pa ne...

Ti pa se moraš vprašat v kakpni državi hočeš živeti. Tako kot povdarjajo nasprotniki Janše: verjetno v pravni.

In v pravni državi ti morajo zaenkrat DOKAZAT, da si kriv. Ne more ulica odločat koga se po de facto linčalo, ker ga ne marate. Redkokaterega slišim, da je Jankovič de facto kriv in zahteva njegovo glavo. Ampak da je Jankovič kriv je samo moje mišljenje, ker imam premalo podatkov in ga ne maram. Sodišča pa imamo zato da o tem odločajo.

Morda se pa ne strinjaš z mano in bi raje videl, da tiste, ki jih ne maraš obsodijo?

Horas je izjavil:


kje ti živiš da te ne ukradejo :D

Pri mamici. :D


To da se je na vse možne načine izmikal vročevanja pošte pomeni da je zelo nedolžen ane?

111111111111 ::

GregiB je izjavil:


Upam pa, da meni dovoliš, da glede na podatke, ki jih imam na razpolago sam odločam o tem, v kakšni luči vidim Puklota, ali je po mojem mnenju kriv dejanj, ki mu jih očitajo-mo... in se na podlagi tega odločam, kak odnos gojim do njega in njegovih vernikov...

seveda. Ne dovolim pa organizacije in pozivanja k nasilju. Jankoviča ne maram, ampak ne podpiram iskanja pravice, kot jo je izvedel nekdo tako da ga je mahnil.

Nikoli ne bomo imeli pravične in poštene države dokler se bo pozivalo k nasilnemu reševanju problemov.

Raje vzgajajmo otroke z izobrazbo, kritičnim razmišljanjem, spodbujajmo da prevzemajo pobudo, itd... Eden od teh otrok bo naš bodoči premier in upajmo da bo bolje vzgojen od trenutnega političnega šrota, ki ga imamo.

gtx970op je izjavil:


To da se je na vse možne načine izmikal vročevanja pošte pomeni da je zelo nedolžen ane?

Če je to kaznivo, se ga kaznuje. Parlamentarna komisija ga privede na zaslišanje. Ne razumem kako lahko sklepamo iz tega da ne dvigne pošte sodišča da je človek kriv, očitanega dejanja?

Vidim da bi pravico delili tako malo povprek, kako nam je človek všeč. Postopki na sodiščih in pri kaznivih dejanjih so točno določeni in če se jih ne bomo držali nismo nič boljši od ljudi, ki jih ne maramo.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

««
5 / 20
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Ali je Svoboda izdala ljudstvo in demokracijo? (strani: 1 2 3 418 19 20 21 )

Oddelek: Loža
1001115236 (73313) 111111111111
»

Kronologija SDSove vlade in Logar (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10111322 (7482) Cveto
»

politična polarizacija Slovenije

Oddelek: Loža
232438 (1747) Reycis

Več podobnih tem