» »

Kaj se gre naš Janša?

Kaj se gre naš Janša?

Temo vidijo: vsi
««
2 / 20
»»

mailer ::

:D
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

PacificBlue ::

Eu bi morala imeti zero tolerance do vsakih skrajnih skupin, tako kot je azovski bataljon, zero tolerance do vsakega nasilja in povelicevanja ene skupine nad drugimi. Spomnimo se twitta slovenske vlade, glede priseljencev iz bliznjega vzhoda, pakistana itd..Kasneje pa so bile izrecene besede Tonina, kaksni clovekoljubi smo slovenci, ko znamo priskocit na pomoc ukrajinci..Beli rasizem je resna grožnja, ki nikoli ne bo prinesel miru. Da pa se to dogaja v Eu, ki naj bi se borila za te vrednote je pa skrajno zavrženo dejanje. Dandanes so nekatere skupine etikirane za fašiste, čeprav nimajo nič z njimi. Pravi fašisti pa borci za svobodo in pravičen svet. Želite biti del tega? Jansa je izjavil, da za Ukrajino članstvo v Eu predstavlja varnost. Jaz pa mislim, da prinaša še večjo nestabilnost za Eu, ker v Ukrajini se odpira žarišče podobno kot pred desetletji v Afganistanu. Krivci za te razmere pa sedijo onkraj luže , v Bruslju pa še kje drugje.

D3m ::

Beli what?
|HP EliteBook|R5 6650U|

kow ::

PacificBlue je izjavil:

Eu bi morala imeti zero tolerance do vsakih skrajnih skupin, tako kot je azovski bataljon, zero tolerance do vsakega nasilja in povelicevanja ene skupine nad drugimi. Spomnimo se twitta slovenske vlade, glede priseljencev iz bliznjega vzhoda, pakistana itd..Kasneje pa so bile izrecene besede Tonina, kaksni clovekoljubi smo slovenci, ko znamo priskocit na pomoc ukrajinci..Beli rasizem je resna grožnja, ki nikoli ne bo prinesel miru. Da pa se to dogaja v Eu, ki naj bi se borila za te vrednote je pa skrajno zavrženo dejanje. Dandanes so nekatere skupine etikirane za fašiste, čeprav nimajo nič z njimi. Pravi fašisti pa borci za svobodo in pravičen svet. Želite biti del tega? Jansa je izjavil, da za Ukrajino članstvo v Eu predstavlja varnost. Jaz pa mislim, da prinaša še večjo nestabilnost za Eu, ker v Ukrajini se odpira žarišče podobno kot pred desetletji v Afganistanu. Krivci za te razmere pa sedijo onkraj luže , v Bruslju pa še kje drugje.


Ah, se en pravicnik. Seveda za Rusijo isti vatli ne veljajo? Drugace se strinjam - samo potem mora enako veljati tudi za Arabce, Ruse itd.
Pa seveda ne velja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

mr_chai ::

111111111111 je izjavil:

He, he, he... Kakšna lepa Slovenska fovšija.

Janša je s potezo dejansko pokazal državniško držo in jajca, da se je odpravil na oblegano območje.

To je nekaj kar fanatičarji anti-janša, pač ne morete prežvečiti.

Kapo dol. Zna biti, da je Janša ravno zaradi te poteze dobil aprilske volitve.

Medtem ko Levičarji vpijejo da je to en navaden PR. Naj se vsedejo na vlak in odpeljejo v Ukrajino, pa majke mi da bom tudi njim ploskal. Jaz se vsekakor ne bi upal odpraviti v trenutnih razmerah v Ukrajino.

kriptobog je izjavil:

Tako podporo gre lahko vsak kazat. Če ima jajca in, če želi podpreti Ukrajino in jim dejansko pomagati naj vzame puško in se jim pridruži. Do takrat jim pa s tem obiskom in "podporo" ni pripomogel popolnoma nič. Isto kot EU parlament, ko so stali z napisi stand with Ukraine in ploskali. Res, super support. Ukrajincem ful pomaga to, da jim v Bruslju ploskajo

Se vidi da si dober samo za v pešadijo.

P.S.: OP je temo odprl z namenon zaničevanja. Ampak napisal pa je NAŠ Janša. :D


Zdj pa resno vprašanje. A se ti zdi to kar počne Zelensky državniška drža ? Ali se ti zdi to dobro za njihov narod ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mr_chai ()

yansek ::

lemur233 je izjavil:

Na njegovo pobudo so se dobili pri Zelencu v Ukrajini. Tam je izkoristil svojih 5 min slave, a na račun česa ? Meni se zdi da na račun dodatne eskalacije in zaostrovanja razmer. Kako lahko nekaj na lastno pest tam lajaš, da mora Ukrajina dobit EU članstvo po hitrem postopku. In to mimo EU parlamenta!! Mislm wtf je narobe s tem degenom...


Na dodatne eskalacije in zaostrovanja razmer?

Mesta, bolnice, vasi bombardirana, 1.8 miliona beguncev.
A niso razmere do skrajnosti zaostrene in so eskalirale?

Po moje bi ti tako videl te reči, ce bi ti tanki bombardirali blok kjer živiš, bolnico, da o smrtnih žrtvah ne givirimo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: yansek ()

Mare2 ::

kopriva60918 je izjavil:

ginekk je izjavil:


Pa ne da sem levičar, zelo rad bi videl liberalno stranko na oblasti, samo dokler je Janša v Sloveniji bo blokiral vse kar vsaj malo smrdi po konkurenci. Blokiral je že znotraj SDS od Pučnika, do Hvalice, do Tomčeve, itd. Vsi ta zvesti preostali pa samo kimajo.

Mene je sram za vse vas volilce SDS.


Ne laži, levakar. Janez Janša je na vsakem kongresu stranke demokratično in legitimno izvoljen z 99 % večino, enostavno je tako dober politik. Blokiral bi pa sam sebe, kdor bi šel proti tako odličnemu voditelju kandidirat, zato enostavno noben ne gre. V Stranki smo pač inteligentni in vemo, kaj je dobro za nas.


A si ti tista kopriva? Treba je vedeti, da je pacient izvoljen samo v esdesu. :) To, da sedaj dela sramoto Sloveniji po celem svetu pa se lahko zahvali dvem strankam, ki sta kljub obljubi o nesodelovanju s pacientom prekršili dano obljubo volilcem.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

PacificBlue ::

kow je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Eu bi morala imeti zero tolerance do vsakih skrajnih skupin, tako kot je azovski bataljon, zero tolerance do vsakega nasilja in povelicevanja ene skupine nad drugimi. Spomnimo se twitta slovenske vlade, glede priseljencev iz bliznjega vzhoda, pakistana itd..Kasneje pa so bile izrecene besede Tonina, kaksni clovekoljubi smo slovenci, ko znamo priskocit na pomoc ukrajinci..Beli rasizem je resna grožnja, ki nikoli ne bo prinesel miru. Da pa se to dogaja v Eu, ki naj bi se borila za te vrednote je pa skrajno zavrženo dejanje. Dandanes so nekatere skupine etikirane za fašiste, čeprav nimajo nič z njimi. Pravi fašisti pa borci za svobodo in pravičen svet. Želite biti del tega? Jansa je izjavil, da za Ukrajino članstvo v Eu predstavlja varnost. Jaz pa mislim, da prinaša še večjo nestabilnost za Eu, ker v Ukrajini se odpira žarišče podobno kot pred desetletji v Afganistanu. Krivci za te razmere pa sedijo onkraj luže , v Bruslju pa še kje drugje.


Ah, se en pravicnik. Seveda za Rusijo isti vatli ne veljajo? Drugace se strinjam - samo potem mora enako veljati tudi za Arabce, Ruse itd.
Pa seveda ne velja.


Seveda ne velja. Tako kot ne velja za Izraelce, pa da se obešajo zastave v njihovo podporo in se izginjajo palestinski prebezniki, verjetno se Palestinci obcutijo manjvredne, prav tako vsi indijci, africani, ki so ali pa svojo barvo koži obcutijo na svoji lastni koži, ali pa ujguri na Kitajskem ali navadni civilisti sedaj v Ukrajini, ki so zrtve ruskih raket, ker politika in odlocitve niso v skladu s tem kar obljubljajo. Vojna v Ukrajini se ni začela ravno posledicno zaradi ruskega vdora, ampak tudi ker je azovski bataljon izvajal nasilje nad proruskimi oz rusko govorecimi prebivalci Donbasa in Krimskega polotoka.
Nemčija je prelomila eno veliko zaobljubo, da ne bo več oboroževala nobene vojne, pa so kljub vsemu poslali orožje v Ukrajino. Ta njihova moralna napaka je jasna, ker so med drugo svetovno vojno nemske sile pobile okoli 20 milijon sovjetskih civilistov.
Sedaj so se pa ponovno vloge zamenjale slabi so postali dobri in dobri slabi.
Vidi se pa, da politika ne zna ali noče reševati problemov ampak jih povečuje.
Zato naj mi noben ne bo govoril, kako je Jansa kul, da posilja orozje v Ukrajino, zraven prireja proteste proti koncanju vojne, in govori in daje izjave, ki samo se povecujejo napetosti. Totalna demagogija.

ginekk ::

kopriva60918 je izjavil:

ginekk je izjavil:


Pa ne da sem levičar, zelo rad bi videl liberalno stranko na oblasti, samo dokler je Janša v Sloveniji bo blokiral vse kar vsaj malo smrdi po konkurenci. Blokiral je že znotraj SDS od Pučnika, do Hvalice, do Tomčeve, itd. Vsi ta zvesti preostali pa samo kimajo.

Mene je sram za vse vas volilce SDS.


Ne laži, levakar. Janez Janša je na vsakem kongresu stranke demokratično in legitimno izvoljen z 99 % večino, enostavno je tako dober politik. Blokiral bi pa sam sebe, kdor bi šel proti tako odličnemu voditelju kandidirat, zato enostavno noben ne gre. V Stranki smo pač inteligentni in vemo, kaj je dobro za nas.


Je rekla prodana duša iz farme trolov na Trstenjakovi. Tud vi boste odpadli kot knofi, imam informacije da SDS kupuje napreden AI za v ta namen.

Drugač post je tolk bizaren, da mi je sprva izgledalo kot sarkazem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ginekk ()

mr_chai ::

PacificBlue je izjavil:

kow je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Eu bi morala imeti zero tolerance do vsakih skrajnih skupin, tako kot je azovski bataljon, zero tolerance do vsakega nasilja in povelicevanja ene skupine nad drugimi. Spomnimo se twitta slovenske vlade, glede priseljencev iz bliznjega vzhoda, pakistana itd..Kasneje pa so bile izrecene besede Tonina, kaksni clovekoljubi smo slovenci, ko znamo priskocit na pomoc ukrajinci..Beli rasizem je resna grožnja, ki nikoli ne bo prinesel miru. Da pa se to dogaja v Eu, ki naj bi se borila za te vrednote je pa skrajno zavrženo dejanje. Dandanes so nekatere skupine etikirane za fašiste, čeprav nimajo nič z njimi. Pravi fašisti pa borci za svobodo in pravičen svet. Želite biti del tega? Jansa je izjavil, da za Ukrajino članstvo v Eu predstavlja varnost. Jaz pa mislim, da prinaša še večjo nestabilnost za Eu, ker v Ukrajini se odpira žarišče podobno kot pred desetletji v Afganistanu. Krivci za te razmere pa sedijo onkraj luže , v Bruslju pa še kje drugje.


Ah, se en pravicnik. Seveda za Rusijo isti vatli ne veljajo? Drugace se strinjam - samo potem mora enako veljati tudi za Arabce, Ruse itd.
Pa seveda ne velja.


Seveda ne velja. Tako kot ne velja za Izraelce, pa da se obešajo zastave v njihovo podporo in se izginjajo palestinski prebezniki, verjetno se Palestinci obcutijo manjvredne, prav tako vsi indijci, africani, ki so ali pa svojo barvo koži obcutijo na svoji lastni koži, ali pa ujguri na Kitajskem ali navadni civilisti sedaj v Ukrajini, ki so zrtve ruskih raket, ker politika in odlocitve niso v skladu s tem kar obljubljajo. Vojna v Ukrajini se ni začela ravno posledicno zaradi ruskega vdora, ampak tudi ker je azovski bataljon izvajal nasilje nad proruskimi oz rusko govorecimi prebivalci Donbasa in Krimskega polotoka.
Nemčija je prelomila eno veliko zaobljubo, da ne bo več oboroževala nobene vojne, pa so kljub vsemu poslali orožje v Ukrajino. Ta njihova moralna napaka je jasna, ker so med drugo svetovno vojno nemske sile pobile okoli 20 milijon sovjetskih civilistov.
Sedaj so se pa ponovno vloge zamenjale slabi so postali dobri in dobri slabi.
Vidi se pa, da politika ne zna ali noče reševati problemov ampak jih povečuje.
Zato naj mi noben ne bo govoril, kako je Jansa kul, da posilja orozje v Ukrajino, zraven prireja proteste proti koncanju vojne, in govori in daje izjave, ki samo se povecujejo napetosti. Totalna demagogija.


Tiho bodi, ti ti rusofilček ti!!

/s

tetriandoch ::

Napredni AI ni potreben namesto SDS botov. Že trenirani šimpanz bi bil dovolj.

voss_ ::

111111111111 je izjavil:



Janša je s potezo dejansko pokazal državniško držo in jajca, da se je odpravil na oblegano območje.


Poljska ni nič oblegano pbmočje.

kopriva60918 ::

ginekk je izjavil:

kopriva60918 je izjavil:

ginekk je izjavil:


Pa ne da sem levičar, zelo rad bi videl liberalno stranko na oblasti, samo dokler je Janša v Sloveniji bo blokiral vse kar vsaj malo smrdi po konkurenci. Blokiral je že znotraj SDS od Pučnika, do Hvalice, do Tomčeve, itd. Vsi ta zvesti preostali pa samo kimajo.

Mene je sram za vse vas volilce SDS.


Ne laži, levakar. Janez Janša je na vsakem kongresu stranke demokratično in legitimno izvoljen z 99 % večino, enostavno je tako dober politik. Blokiral bi pa sam sebe, kdor bi šel proti tako odličnemu voditelju kandidirat, zato enostavno noben ne gre. V Stranki smo pač inteligentni in vemo, kaj je dobro za nas.


Je rekla prodana duša iz farme trolov na Trstenjakovi. Tud vi boste odpadli kot knofi, imam informacije da SDS kupuje napreden AI za v ta namen.

Drugač post je tolk bizaren, da mi je sprva izgledalo kot sarkazem.


Te informacije so napačne, v Stranki ne potrebujemo nobene umetne inteligence, saj imamo že naravno inteligenco gospoda Janeza Janše, ostali smo pa dovolj inteligentni, da Njegovo inteligenco prepoznamo in ji demokratično sledimo. Bi pa umetna inteligenca izredno pomagala levakom, ker je nimajo čisto nič.

Mare2 je izjavil:

kopriva60918 je izjavil:

ginekk je izjavil:


Pa ne da sem levičar, zelo rad bi videl liberalno stranko na oblasti, samo dokler je Janša v Sloveniji bo blokiral vse kar vsaj malo smrdi po konkurenci. Blokiral je že znotraj SDS od Pučnika, do Hvalice, do Tomčeve, itd. Vsi ta zvesti preostali pa samo kimajo.

Mene je sram za vse vas volilce SDS.


Ne laži, levakar. Janez Janša je na vsakem kongresu stranke demokratično in legitimno izvoljen z 99 % večino, enostavno je tako dober politik. Blokiral bi pa sam sebe, kdor bi šel proti tako odličnemu voditelju kandidirat, zato enostavno noben ne gre. V Stranki smo pač inteligentni in vemo, kaj je dobro za nas.


A si ti tista kopriva? Treba je vedeti, da je pacient izvoljen samo v esdesu. :) To, da sedaj dela sramoto Sloveniji po celem svetu pa se lahko zahvali dvem strankam, ki sta kljub obljubi o nesodelovanju s pacientom prekršili dano obljubo volilcem.


Stranki SMC in Desus sta ravnali odgovorno in reševali slovenska življenja, čeprav zlobni levaki podtikajo, da jim je šlo za parlamentarno plačo. Jaz bi takoj volila takšni odgovorni stranki, kot sta bili SMC in Desus takrat, če ne bi bilo stranke SDS na izbiro.

Zgodovina sprememb…

Phantomeye ::

Na Zelenskemu so trenutno svetovni žarometi. Pozornost je posvečena njemu, zasenčil je Putina, valda bo Janša izkoristil priložnost, da se prislini zraven, naredi par fotk in potem bo rodni domovini pesniško opisoval, kako je bil tam - v centru viharja. Kako je rešil Ukrajino in kako se mu je Zelenski priklonil, poljubil prstan na roki in se zahvalil za pomoč.

LukiYo ::

Hypathia je izjavil:

Janez se gre visoko politiko, njegovo potezo je pozdravila večina svobodnega sveta, zaplankani slovenceljčki zdresirani na anti-janša refleks jo pa seveda malo težje razumejo. Ampak nič hudega, obstajajo tudi preprostejše stvari s katerimi si lahko zapolnite svoj čas, na primer odpiranje brezveznih tem na slotechu.


Sej ni slaba poteza, ampak ne prebavljam teh hvalnic, ker me spominja na častilce drugih velikih vodij: točno teh proti katerih imate sami steklino.

Visoka politika? Prej preprosta. Pač so mu ti scenariji, kot stari gardi oz nekomu, ki je dal nek procent tega čez, pisani na kožo. Poleg tega rabiš sigurno več sreče, kot pameti! Ker je tako potovanje nepredvidljivo. Ergo, to ni povezano s pametjo ali neko višjo zadevo, temveč z vašimi čustvi oziroma rožnatimi očali do JJ-ja...

Mare2 ::

kopriva60918 je izjavil:



Stranki SMC in Desus sta ravnali odgovorno in reševali slovenska življenja, čeprav zlobni levaki podtikajo, da jim je šlo za parlamentarno plačo. Jaz bi takoj volila takšni odgovorni stranki, kot sta bili SMC in Desus takrat, če ne bi bilo stranke SDS na izbiro.


Čudno bi bilo, če kopriva ne bi glasovala za izdajalce. :)
Ti kar.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

kopriva60918 ::

Phantomeye je izjavil:

Na Zelenskemu so trenutno svetovni žarometi. Pozornost je posvečena njemu, zasenčil je Putina, valda bo Janša izkoristil priložnost, da se prislini zraven, naredi par fotk in potem bo rodni domovini pesniško opisoval, kako je bil tam - v centru viharja. Kako je rešil Ukrajino in kako se mu je Zelenski priklonil, poljubil prstan na roki in se zahvalil za pomoč.


Ne laži, naša Stranka in naši mediji v službi resnice so Zelenskega podpirali že od samega začetka, odkar je prišel na oblast, tu ne gre za noben oportunizem. To raznim komedijantom v Sloveniji ne gre v račun. Zelenski je prosil za vojaško pomoč, dobil je pa nekaj veliko močnejšega, obisk in podporo gospoda Janeza Janše, to je Rusom popolnoma zlomilo moralo.

Phantomeye ::

kopriva60918 je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

Na Zelenskemu so trenutno svetovni žarometi. Pozornost je posvečena njemu, zasenčil je Putina, valda bo Janša izkoristil priložnost, da se prislini zraven, naredi par fotk in potem bo rodni domovini pesniško opisoval, kako je bil tam - v centru viharja. Kako je rešil Ukrajino in kako se mu je Zelenski priklonil, poljubil prstan na roki in se zahvalil za pomoč.


Ne laži, naša Stranka in naši mediji v službi resnice so Zelenskega podpirali že od samega začetka, odkar je prišel na oblast, tu ne gre za noben oportunizem. To raznim komedijantom v Sloveniji ne gre v račun. Zelenski je prosil za vojaško pomoč, dobil je pa nekaj veliko močnejšega, obisk in podporo gospoda Janeza Janše, to je Rusom popolnoma zlomilo moralo.


Tako je! Vsi mediji so govorili, da je Zelenski Putinov plačanec, zdaj pa jim je pa Janša s pomočjo svoje mesečne vozovnice za železniški promet pokazal, kje jim je mesto!

Edit: Ne ob Zelenskem. Ob njem je izključno Janša!

Zgodovina sprememb…

lemur233 ::

Evo, tuki lep članek o tem "kaj se gre"


https://vezjak.com/2022/03/08/ucinki-ps...

111111111111 ::

ginekk je izjavil:


Glej, če hoče it v vojno, potem naj tud strelja. Pravi leader je za zgled, ne da pametuje nekaj in počne čisto drugo.
Za razrešitev situacije ni bilo prav nobene potrebe tja hodit on je šel tja zaradi lezenja v rit ZDA in zaradi predvolilne poteze.

Pravi leader vodi narod in enote.

ginekk je izjavil:


Katerikoli kandidat od trenutnih bo boljši od Janše, ker on ni zrela oseba. Vsak dan pokaže svojo infantilnost. Kako da fuck lahko voditelj države spuši več kot 4 ure na dan na Twiterju mi razloži? Že to je sramotno.

Mogoče ne piše vsega sam, ampak ima PR. Mogoče?

ginekk je izjavil:


Pa ne da sem levičar, zelo rad bi videl liberalno stranko na oblasti, samo dokler je Janša v Sloveniji bo blokiral vse kar vsaj malo smrdi po konkurenci. Blokiral je že znotraj SDS od Pučnika, do Hvalice, do Tomčeve, itd. Vsi ta zvesti preostali pa samo kimajo.

Mene je sram za vse vas volilce SDS.

Nisem še nikoli volil SDS in ne mislim začeti, ampak recimo bobu bob. POtovanje v Kijev in srečanje z Zelenskim je odličen PR in potrebno je imeti jajca, ki jih KUL in ostali ne premorejo. Mislim, da tudi Tonin ne bi bil sposoben iti, čeprav se rad slika s tanki.

PacificBlue je izjavil:

Eu bi morala imeti zero tolerance do vsakih skrajnih skupin, tako kot je azovski bataljon, zero tolerance do vsakega nasilja in povelicevanja ene skupine nad drugimi. Spomnimo se twitta slovenske vlade, glede priseljencev iz bliznjega vzhoda, pakistana itd..Kasneje pa so bile izrecene besede Tonina, kaksni clovekoljubi smo slovenci, ko znamo priskocit na pomoc ukrajinci..Beli rasizem je resna grožnja, ki nikoli ne bo prinesel miru. Da pa se to dogaja v Eu, ki naj bi se borila za te vrednote je pa skrajno zavrženo dejanje. Dandanes so nekatere skupine etikirane za fašiste, čeprav nimajo nič z njimi. Pravi fašisti pa borci za svobodo in pravičen svet. Želite biti del tega? Jansa je izjavil, da za Ukrajino članstvo v Eu predstavlja varnost. Jaz pa mislim, da prinaša še večjo nestabilnost za Eu, ker v Ukrajini se odpira žarišče podobno kot pred desetletji v Afganistanu. Krivci za te razmere pa sedijo onkraj luže , v Bruslju pa še kje drugje.

Glede Ukrajine se strinjam, priseljenci iz bližnjega vzhoda so govorili bosansko, albansko, srbsko itd... Bili so ekonomski migrantje. Kolegica mi je razlagala, da so prišli čez Kolpo vpili: "Azil, azil, azil..." Ko pa so jih namestili v begunski center, so čez dan pobegnili in šli naprej.

A ni čudno da se ukrajinski begunci ustavljajo v Sloveniji, da so skoraj same ženske in otroci? Iz Bližnjega vzhoda pa so prihajali sami mladi moški?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

mr_chai je izjavil:

Zdj pa resno vprašanje. A se ti zdi to kar počne Zelensky državniška drža ? Ali se ti zdi to dobro za njihov narod ?

Delno ja, delno ne. POkazal je vsekakor, da se Ukrajina lahko upre ruski vojski. KAr je fantastična novica, ker bodo Rusi sedaj težje koga napadli. Slabost pa vidim, da ni pripravljen na hitrejša pogajanja in zmanjšanje žrtev, da bi ustavil Ruski masaker.

PA tudi to da obrožuje skrajneže, je čisto mimo in če bo vojna predolgo trajala, bo to naslednja velika težava v EU.

Mare2 je izjavil:


A si ti tista kopriva? Treba je vedeti, da je pacient izvoljen samo v esdesu. :) To, da sedaj dela sramoto Sloveniji po celem svetu pa se lahko zahvali dvem strankam, ki sta kljub obljubi o nesodelovanju s pacientom prekršili dano obljubo volilcem.

Mogoče je smiselno prebrati:
sarkázem sarkázma samostalnik moškega spola [sarkázəm]
1. kritičen, posmehljiv, zajedljiv odnos do koga, česa, ki se navadno kaže z uporabo besed, ki sporočajo nasprotno od svojega pomena
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

harvey ::

Zanimiva teza danes, pri več nastopajočih v medijih, Šarec, Pavlič, Starič, ...res bi bilo zanimivo izvedeti kateri mislec, je prišel do te modrosti, da bi bilo potrebno iti v Kremelj in ne v Kijev.8-O
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Invictus ::

MIHAc27 je izjavil:

Tudi če je samo PR stunt, moraš imeti vseeno jajca, da narediš kaj takega. Ko sem slišal prvič tole novico, sem bil 100% da je samo Fejk news.

Vsaka podpora Ukrajini, pa tudi če je ploskanje od daleč, je bolje kot nič. Ali vsaj bolje kot ploskanje Rusiji. Naj putin vidi, da z tem zgublja podporo po vsem svetu. Mogoče potel le preneha.

JJ/SDS pa vseeno ne bom volil (niti koga drugega, v to sem 100%).

Saj je bil PR stunt, sploh niso bili v Kijevu.

Vlak se je ustavil nekje 30 km od poljsko ukrajinske meje.

JJ nima jajc, če zvižga okoli ušes... Prava pičkica, kot leta 1991 ko se je tresel v kleti Cankarjevega doma. Upam, da se ni še posral...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

111111111111 ::

Invictus je izjavil:


Saj je bil PR stunt, sploh niso bili v Kijevu.

Vlak se je ustavil nekje 30 km od poljsko ukrajinske meje.

JJ nima jajc, če zvižga okoli ušes... Prava pičkica, kot leta 1991 ko se je tresel v kleti Cankarjevega doma. Upam, da se ni še posral...

Oh, veličastni Invictus, nas prosim razsvetliš od kje vlečeš te podatke da se še mi izobrazimo?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

D3m ::

Tudi jaz sem včeraj bral o tem.

Bom poiskal link.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

STASI ::

"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

cias ::

Saj je logično da ne bojo šli v Ukranino. Ne vem kako ljudje mislijo, da bojo Rusom pokazali kje se skriva Zelensky?

Slednji je že ene 2 do 3 tedne na Poljskem.

kopriva60918 ::

111111111111 je izjavil:


Nisem še nikoli volil SDS in ne mislim začeti, ampak recimo bobu bob. POtovanje v Kijev in srečanje z Zelenskim je odličen PR in potrebno je imeti jajca, ki jih KUL in ostali ne premorejo. Mislim, da tudi Tonin ne bi bil sposoben iti, čeprav se rad slika s tanki.


Zakaj pa ne želiš voliti gospoda Janeza Janše, ki ima edini jajca? Tipični brezjajčni levakar.

cias je izjavil:

Saj je logično da ne bojo šli v Ukranino. Ne vem kako ljudje mislijo, da bojo Rusom pokazali kje se skriva Zelensky?

Slednji je že ene 2 do 3 tedne na Poljskem.


Seveda je Gospod Janez Janša bil v Kijevu, saj ga Rusi ne bi upali napasti. Putin se ga boji, kar poglej si, kako je pred leti bled postal, ko je začutil močno roko Gospoda Janše.

Raptor F16 ::

Hypathia je izjavil:

Janez se gre visoko politiko, njegovo potezo je pozdravila večina svobodnega sveta, zaplankani slovenceljčki zdresirani na anti-janša refleks jo pa seveda malo težje razumejo. Ampak nič hudega, obstajajo tudi preprostejše stvari s katerimi si lahko zapolnite svoj čas, na primer odpiranje brezveznih tem na slotechu.


Kolikokrat je že Janša zamenjal smer jaz sploh ne vem zakaj bi ga volil kdorkoli drug kot nekdo brez lastnih načel, ki se obrača kakor pač priložnostno veter pihne.

Že ko sem bil bolj desno nagnjen ga nisem hotel volit ker je politični privesek iz prejšnjega sistema. Stara garnitura ki je ne rabimo.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

111111111111 ::

kopriva60918 je izjavil:

Zakaj pa ne želiš voliti gospoda Janeza Janše, ki ima edini jajca? Tipični brezjajčni levakar.

Če bo izbira KUL ali SDS bom volil SDS. :) ZAenkrat pa ostajam pri NSI. Janša mi je preprosto antipatičen, ampak je trenutno na žalost najboljše, kar nam lahko ponudi Slovenska politika. :)

STASI je izjavil:

https://insajder.com/slovenija/prevara-...

Hvala.

Raptor F16 je izjavil:

Kolikokrat je že Janša zamenjal smer jaz sploh ne vem zakaj bi ga volil kdorkoli drug kot nekdo brez lastnih načel, ki se obrača kakor pač priložnostno veter pihne.

Že ko sem bil bolj desno nagnjen ga nisem hotel volit ker je politični privesek iz prejšnjega sistema. Stara garnitura ki je ne rabimo.

Dejansko je SDS edina velika stranka, ki se še ni preimenovala in ponudila vsakič druge obraze.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

Raptor F16 ::

111111111111 je izjavil:


Dejansko je SDS edina velika stranka, ki se še ni preimenovala in ponudila vsakič druge obraze.


Ti isti obrazi pod istim imenom menjali smer svojih prepričanj kakor je veter pihnil. SDS je utelešenje farizejstva.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

111111111111 ::

Raptor F16 je izjavil:

Ti isti obrazi pod istim imenom menjali smer svojih prepričanj kakor je veter pihnil. SDS je utelešenje farizejstva.

Še vedno edini veliki, ki so obstali od 91. Drugi so spreminjali face in ime. :)

Golob je samo novi obraz, zadaj pa ista politika. 91 bi morali narediti lustracijo in bi lepo Kučana in Janšata, pa še marsikoga drugega odrezali, pa bi bil sedaj mir.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

jb_j ::

Pop tv, politično neodvisna tv hiša????

v roku 1 ure: predstavitev 3eh levih strank in njihovih idej.....
3 NOVICE:
LEVICA https://www.24ur.com/novice/slovenija/p...
GIBANJE SVOBODA https://www.24ur.com/novice/slovenija/s...
LMŠ https://www.24ur.com/novice/slovenija/l...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

kuall ::

preberite si pohvale v komentarjih:

gesta je bila zelo lepa, ideja pa je bila od janše.
medtem pa naši levaki nabijajo blodnje kot ponavadi.

111111111111 ::

Malo sem preverjal, pa samo nekaj medijev piše o teoriji zarote da so bili na Poljskem. Bo treba očitno še malo počakati na rezultate.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

mr_chai ::

Kaj pa če so bli dejansko v Grosuplju ?

mirator ::

Naslov na spletni strani MMC: Janša: Slovenija v Kijev vrača diplomatskega predstavnika.
Glede na hiperangažiranost našega PV v Ukrajinski vojni, bi kar laho rekel: Vojna vojaka Janše.
Se pa na MMC že pozna roka novega urednika. Najprej z abotno kolumno, sedaj pa pod prispevki ne dopušča več komentarjev.

korenje3 ::

lemur233 je izjavil:

Na njegovo pobudo so se dobili pri Zelencu v Ukrajini. Tam je izkoristil svojih 5 min slave, a na račun česa ? Meni se zdi da na račun dodatne eskalacije in zaostrovanja razmer. Kako lahko nekaj na lastno pest tam lajaš, da mora Ukrajina dobit EU članstvo po hitrem postopku. In to mimo EU parlamenta!! Mislm wtf je narobe s tem degenom...


pač je psihopat.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Horas ::

kuall je izjavil:

preberite si pohvale v komentarjih:

gesta je bila zelo lepa, ideja pa je bila od janše.
medtem pa naši levaki nabijajo blodnje kot ponavadi.


ovce zaslepljene kaj drugega s tabo vred!
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

D3m ::

Sedaj poročajo, da Anže Logar navija za zartje vseh pristanišč v EU za Ruske ladje.

A se je našim spipalo.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Rias Gremory ::

D3m je izjavil:

...
A se je našim spipalo.

Retorično vprašanje?
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

opeter ::

Počakajmo na volitve ... bomo videli, če bo s tem ukrajinskim obiskom pridobil kakšne točke ali ne.

Morda pa se pripravlja na kaj večjega v političnem/kariernem smislu, če so mu kaj obljubili od zunaj.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

GregiB ::

Menim, da Puklasti živi v upanju, da bi nekoč lahko bil v vlogi Zelenskyja, da pri nas poči neslutena kriza, nekakšno krizno - vojno stanje, on pa na premcu s sabljo v roki pelje narod zgodovini naproti... in se za večno zapiše v učbenike... kljub in mimo folka...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Mare2 ::

opeter je izjavil:

Počakajmo na volitve ... bomo videli, če bo s tem ukrajinskim obiskom pridobil kakšne točke ali ne.

Morda pa se pripravlja na kaj večjega v političnem/kariernem smislu, če so mu kaj obljubili od zunaj.


Odslej ima precej možnosti v EU, ZN ali pa tudi v NATO-u. :) Razen, če ga spregledajo, da se hoče vn metat in da je pacient.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

solatko ::

kuall - Res ste bogi na Trstenjakovi, razen žalitev in hvalospevov Twitkotu ne premorete ene pametne diskusije. A je iz okolice SDS res nagnal čisto vse, ki imajo IQ višji, od ugasnjene žarnice? Še žalitve imate po vseh temah enake, bogi.

Bolt - Res se spoznate na diplomacijo, sploh gospodarsko. Mislite, da bo ves minus, ki ga Twitko pridela s svojimi izjavami (Kitajska, Rusija,...) nadomestil Orban? Ni pa tudi nobenega dokaza, da je bil v Kijevu, saj, kolikor je znano, se Zelenček skriva na Poljskem!

TheBlueOne - Saj je že poznan, noben ga ne jemlje več resno.

eventyrer - Sem slišal, da rabijo čistilca WC-jev, dvakratna plača, kot jo ima kot PM.

kopriva60918 - Zmaga Timija Zajca je vredna nekajkrat več. Kaj imate nekateri za pomembno. Lahko naredi največje državniško dejanje, s tem, da se umakne iz politike in se enostavno upokoji pa še abolicijo si bo s tem prislužil.

111111111111 - Res se je problem peljat na Poljsko in se tam sestati z, iz Ukrajine pobeglim komediantom. Vlaki v Kijev ne vozijo že več kot 10 dni, povem za prjatla. Poglej si vozni red za vlake v Kijev, ne vozijo spljoh. Saj se ne morejo, če so sami preizkušeni komunisti! Tebi ni jasno, da vlaki v Kijev ne vozijo, zaradi tehničnih težav, sami so podrli mostove, da Rusi težje pridejo v Kijev. Kaj vam glupim desnim komunistom ni jasno, je treba res vsako malenkost narisat?

mrjuklm - Bo nehal takoj, ko Ukrajinska vlada razglasi nevtralnost in se v ustavi odpove NATO. Pajaci itak ne veste, da Puitna že dolgo dražijo in mu testirajo živčevje, kolateralna škoda je pač ukrajinsko ljudstvo, ki za visoko politiko, ne pomeni čisto nič, tako kot ne vsi umrli zaradi covid cepiv.

MIHAc27 - V momentu, ko je prišla informacija, da je puklasti v Kijevu, sem vedel, da gre za fakenews, ker vlaki v Kijev že 10 dni ne vozijo! Šli so do Poljske, kjer se nahaja tudi Zelenski.

kopriva60918 - Stalin je imel enako, zelo intelegentno stranko ;(, vsi so vedeli, kaj je dobro za njih!:)). Je danes kaj primešano Pingo-tu?
Delo krepa človeka

Zimonem ::

Ma kaj se, gre. Ko ga nihče ne porajta misli da bo delal Putina. ...
Mal je stremen naš Janez. Itak je to polpretekla in prezrta zgodovina.

111111111111 ::

solatko je izjavil:

Bolt - Res se spoznate na diplomacijo, sploh gospodarsko. Mislite, da bo ves minus, ki ga Twitko pridela s svojimi izjavami (Kitajska, Rusija,...) nadomestil Orban? Ni pa tudi nobenega dokaza, da je bil v Kijevu, saj, kolikor je znano, se Zelenček skriva na Poljskem!

Oooooo, Solatko, si le šaltal iz teorij zarote o koroni na teorije zarote o Ukrajinski vojni. :D Sedaj se ti Janša bolj dopade a ne? Ko je postal veliki vodja kot Tito.

solatko je izjavil:

111111111111 - Res se je problem peljat na Poljsko in se tam sestati z, iz Ukrajine pobeglim komediantom. Vlaki v Kijev ne vozijo že več kot 10 dni, povem za prjatla. Poglej si vozni red za vlake v Kijev, ne vozijo spljoh. Saj se ne morejo, če so sami preizkušeni komunisti! Tebi ni jasno, da vlaki v Kijev ne vozijo, zaradi tehničnih težav, sami so podrli mostove, da Rusi težje pridejo v Kijev. Kaj vam glupim desnim komunistom ni jasno, je treba res vsako malenkost narisat?

A nisi ti tudi komunist?

Prosim nariši mi s satelitskimi posnetki, s kakršnimkoli trdnim dokazom. Vse kar sem našel na to temo, so članki na nekih medijih, ki poleg člankov lepijo tudi članke za rast penisov.

solatko je izjavil:

mrjuklm - Bo nehal takoj, ko Ukrajinska vlada razglasi nevtralnost in se v ustavi odpove NATO. Pajaci itak ne veste, da Puitna že dolgo dražijo in mu testirajo živčevje, kolateralna škoda je pač ukrajinsko ljudstvo, ki za visoko politiko, ne pomeni čisto nič, tako kot ne vsi umrli zaradi covid cepiv.

Joj ti proruski tepček. NOBEN ne ve kaj bo Rusija/Putin naredil. Itak so mislili, da bo napadel in osvobodil proruski regiji.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

solatko ::

111111111111 - Še vedno si ravno toliko pameten, kot si bil v covid temah. Je morda brat vojni strokovnjak, tako kot žena za covid, sam vprašam za prjatla?
Pa hitro se pojdi pritoževat, če prav si ti začel z osebnim napadom!
Sem pristaš ideje komunizma, nikoli pa nisem bil strankarski človek, katere koli stranke in tako bo tudi ostalo. Veš z RKC in katolištvom se ne morem poenotit, s krutim kapitalizmom tudi ne, saj gre za kruto izkoriščanje človeka s strani kapitala, kaj vmesnega pa ne obstoja, ja komunizem bi bil kar prava stvar, samo brez komunistov, tako kot vera ni nič napačnega, brez klera.
Putin bo z Ukrajino nehal takoj, ko se bojo odpovedali NATO-u in EU, saj gre za direktni grožnji Rusom, tudi ZDA ne bojo nikoli prisatle na silose na Kubi. Imate pač dvojne vatle, američanom je dovoljeno vse, ostale, ki bi želeli podobno pa ne. Kdaj se boste naučili, da Američani ne širijo "demokracije", temveč svoje interese in vpliv.
Seveda za ZDA cel svet ve, kaj nameravajo, sploh v povezavi s covid-om.
Delo krepa človeka

111111111111 ::

solatko je izjavil:

111111111111 - Še vedno si ravno toliko pameten, kot si bil v covid temah. Je morda brat vojni strokovnjak, tako kot žena za covid, sam vprašam za prjatla?
Pa hitro se pojdi pritoževat, če prav si ti začel z osebnim napadom!
Sem pristaš ideje komunizma, nikoli pa nisem bil strankarski človek, katere koli stranke in tako bo tudi ostalo. Veš z RKC in katolištvom se ne morem poenotit, s krutim kapitalizmom tudi ne, saj gre za kruto izkoriščanje človeka s strani kapitala, kaj vmesnega pa ne obstoja, ja komunizem bi bil kar prava stvar, samo brez komunistov, tako kot vera ni nič napačnega, brez klera.
Putin bo z Ukrajino nehal takoj, ko se bojo odpovedali NATO-u in EU, saj gre za direktni grožnji Rusom, tudi ZDA ne bojo nikoli prisatle na silose na Kubi. Imate pač dvojne vatle, američanom je dovoljeno vse, ostale, ki bi želeli podobno pa ne. Kdaj se boste naučili, da Američani ne širijo "demokracije", temveč svoje interese in vpliv.
Seveda za ZDA cel svet ve, kaj nameravajo, sploh v povezavi s covid-om.

Dejansko je brat od žene obramboslovec v Slovenski vojski. :D

Se je katera od tvojih teorij o COVID-u uresničila? :D

O Putinu nima pojma nihče, še najmanj pa ti. NATO ima že sedaj raketne silose usmerjene na Moskvo, in so trenutno "obrambni". Ampak rakete iz teh silosov lahko Moskvo dosežejo v 3 minutah.

In Solatko spet naklada o stvarh o katerih nima pojma.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Horas ::

111111111111 je izjavil:

solatko je izjavil:

111111111111 - Še vedno si ravno toliko pameten, kot si bil v covid temah. Je morda brat vojni strokovnjak, tako kot žena za covid, sam vprašam za prjatla?
Pa hitro se pojdi pritoževat, če prav si ti začel z osebnim napadom!
Sem pristaš ideje komunizma, nikoli pa nisem bil strankarski človek, katere koli stranke in tako bo tudi ostalo. Veš z RKC in katolištvom se ne morem poenotit, s krutim kapitalizmom tudi ne, saj gre za kruto izkoriščanje človeka s strani kapitala, kaj vmesnega pa ne obstoja, ja komunizem bi bil kar prava stvar, samo brez komunistov, tako kot vera ni nič napačnega, brez klera.
Putin bo z Ukrajino nehal takoj, ko se bojo odpovedali NATO-u in EU, saj gre za direktni grožnji Rusom, tudi ZDA ne bojo nikoli prisatle na silose na Kubi. Imate pač dvojne vatle, američanom je dovoljeno vse, ostale, ki bi želeli podobno pa ne. Kdaj se boste naučili, da Američani ne širijo "demokracije", temveč svoje interese in vpliv.
Seveda za ZDA cel svet ve, kaj nameravajo, sploh v povezavi s covid-om.

Dejansko je brat od žene obramboslovec v Slovenski vojski. :D

koga to briga?

Se je katera od tvojih teorij o COVID-u uresničila? :D

O Putinu nima pojma nihče, še najmanj pa ti. NATO ima že sedaj raketne silose usmerjene na Moskvo, in so trenutno "obrambni". Ampak rakete iz teh silosov lahko Moskvo dosežejo v 3 minutah.

In Solatko spet naklada o stvarh o katerih nima pojma.



vse so se uresničile ki smo jih napovedovli že 2 leti nazaj takle cajt.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Horas ()
««
2 / 20
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Ali je Svoboda izdala ljudstvo in demokracijo? (strani: 1 2 3 418 19 20 21 )

Oddelek: Loža
1001115400 (73477) 111111111111
»

Kronologija SDSove vlade in Logar (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10111323 (7483) Cveto
»

politična polarizacija Slovenije

Oddelek: Loža
232438 (1747) Reycis

Več podobnih tem