» »

Kaj se gre naš Janša?

Kaj se gre naš Janša?

Temo vidijo: vsi
««
17 / 20
»»

DostMam ::

Verbalni delikt so nam vpeljali pred dvemi meseci. Policija te preganja po službeni dolžnosti. V tem primeru ni smisel v verbalnem deliktu. Gre za civilno tožbo.

GregiB ::

kuall je izjavil:

a če bom jaz zdejle nekoga označil za presstitutko grem lahko v zapor. torej nimam svobode tega pisat?? česa še ne smem pisat? sem mislil, da živimo v svobodni državi ampak zgleda, da živimo bolj v putler landu.


Živimo v svobodni državi, ja... a svoboda posameznika ni absolutna, saj ne sme omejevati svobode drugega. Če si ti dovoliš kogarkoli napasti, fizično, psihično, verbalno ali kako drugače, ima taisti pravico se proti temu (tudi po pravni poti) braniti...

kuall je izjavil:

janša obsojen na 3 mesece poskusno, ker je užalil babe s presstitutkami. jao kakšna bedna država.
po kakih kriterijih ga lahko tam ena baba zalezuje na triglavu in se vpije na njega od bližine in ne dobi kazni za to medtem ko dobi on kazen za to, če označi nekoga za presstitutko?

Naj vloži civilno tožbo, če smatra, da gre za kleveto... Po 6ih letih se bomo potem lahko pogovarjali, ali so vafli enaki za vse...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Miki N ::

Načeloma je tako, da dokler se folk tožari 1-na-1 je ok, problem je bolj "sovražni govor" sankcioniran kategorično in pogosto brez prave žrtve.

GregiB ::

Miki N je izjavil:

Načeloma je tako, da dokler se folk tožari 1-na-1 je ok, problem je bolj "sovražni govor" sankcioniran kategorično in pogosto brez prave žrtve.

"Prava žrtev" je malo nevaren pojem... Torej, če ni nihče neposredno žrtev, žrtve ni? Je podpihovanje sovraštva, npr. na rasni (ne)verski, spolni ali kaki drugi osnovi sovražni govor, čeprav "prave žrtve" ni? Je kleveta nad skupino ljudi tudi kleveta nad posameznikom? Res je zanimivo, da je očitno v človeški naravi, da ko se sklicuje na svobode, ponavadi navaja, kakšna vse dejanja s negativno konotacijo si lahko privošči, torej kako daleč lahko svoje pravice nateguje. Npr. veliko javnih oseb se bori za "svobodo" biti nestrpen, nihče se ne bori za "svobodo" biti strpen...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

kotanyi ::

DostMam je izjavil:

Verbalni delikt so nam vpeljali pred dvemi meseci. Policija te preganja po službeni dolžnosti. V tem primeru ni smisel v verbalnem deliktu. Gre za civilno tožbo.


Zastonj razlagaš osnove butcem. Zanje razlika med civilno tožbo/uradno dolžnostjo ne obstaja, ampak je logika precej bolj preprosta - gre za njihovega Janezka, zato bodo vsem v faco zmetali vse butaste pojme ki so jih spotoma slišali za šankom/na TVju. Jebiga.

Verbalnega delikta pa nimamo. Res je, da ga je Janševo notranje ministrstvo hotelo uvest, ampak na srečo ni šlo skozi. Svoboda govora torej še vedno je. Po uradni dolžnosti te zaradi perceived ali dejanskega žaljenja politikov nihče ne bo preganjal. Civilno te pa lahko seveda še vedno tožijo, tako kot je to normalno in prav.

Kuall, luli, vidva pa po tablete. Vajinemu đoniju se ne bo zgodilo nič, pa na razne ESČPje tudi ne preveč računat.

ginekk ::

kuall je izjavil:

a če bom jaz zdejle nekoga označil za presstitutko grem lahko v zapor. torej nimam svobode tega pisat?? česa še ne smem pisat? sem mislil, da živimo v svobodni državi ampak zgleda, da živimo bolj v putler landu.

če pa lahko to pišem, torej zame veljajo druga pravila kot za janšo? zakaj točno? vsi smo enaki pred zakonom, od politikov do navadnih ljudi.

mi lahko kdo to razloži? res ne vem kaj se gredo ti sodniki, da obsodijo za tako stvar. razžalitev, wtf? če bodo začel pošiljat v zapor zaradi razžalitve lahko pošljejo v zapor pol slovenije.


Ni uporabljal izraza "presstitutka", ampak je kar lepo prostaško napisal prostitutka.

To se ne spodobi za javno osebno kot je PV ali pa kot je največji predstavnik opozicije. Ne zate ne veljajo druga pravila, tudi tebe bi lahko civilno kdo tožil za razžalitev. Zdaj pa ti povej in razglabljaj zakaj se to ne zgodi?

driver_x ::

kuall je izjavil:

a če bom jaz zdejle nekoga označil za presstitutko grem lahko v zapor. torej nimam svobode tega pisat?? česa še ne smem pisat? sem mislil, da živimo v svobodni državi ampak zgleda, da živimo bolj v putler landu.

če pa lahko to pišem, torej zame veljajo druga pravila kot za janšo? zakaj točno? vsi smo enaki pred zakonom, od politikov do navadnih ljudi.

mi lahko kdo to razloži? res ne vem kaj se gredo ti sodniki, da obsodijo za tako stvar. razžalitev, wtf? če bodo začel pošiljat v zapor zaradi razžalitve lahko pošljejo v zapor pol slovenije.


Razlika je v tem, koga žališ. Če žališ rdeče novinarke, fašeš kazen. Če žalimo ta rdeči, to lahko počnemo po mili volji. To so dejstva. Tako je od vedno bilo in vedno bo. Prej ko se boš na to navadil in prestopil na rdečo stran, bolje bo zate. V tebi čutim jezo, to je dobro, to te dela močnejšega. Pridruži se nam, spoznaj moč rdeče strani in skupaj bomo vladali Sloveniji.

kotanyi ::

driver_x je izjavil:

Če žalimo ta rdeči, to lahko počnemo po mili volji. To so dejstva. Tako je od vedno bilo in vedno bo.


Ni treba prestopat, enake tožbe čisto kamot dobivajo tudi preoblečeni komunajzli in rdečuhi tipa JJ. :))

Janez Janša dobil tožbo proti Magnusu Berglundu

driver_x ::

Janša je naš, ampak smo ga infiltrirali na drugo stran. Njegova naloga je poskrbeti, da vedno dobimo volitve. Če se nam le ne zgodi Šarec ...

kopriva60918 ::

ginekk je izjavil:

kuall je izjavil:

a če bom jaz zdejle nekoga označil za presstitutko grem lahko v zapor. torej nimam svobode tega pisat?? česa še ne smem pisat? sem mislil, da živimo v svobodni državi ampak zgleda, da živimo bolj v putler landu.

če pa lahko to pišem, torej zame veljajo druga pravila kot za janšo? zakaj točno? vsi smo enaki pred zakonom, od politikov do navadnih ljudi.

mi lahko kdo to razloži? res ne vem kaj se gredo ti sodniki, da obsodijo za tako stvar. razžalitev, wtf? če bodo začel pošiljat v zapor zaradi razžalitve lahko pošljejo v zapor pol slovenije.


Ni uporabljal izraza "presstitutka", ampak je kar lepo prostaško napisal prostitutka.


Gospod Janša se večkrat izraža v glosah, podobno kot resnicoljubni in objektivni časopis Demokracija, to nikakor ni prostaško. Prostaški in žaljivi so samo levnuhi, potem pa nam domoljubom to podtikajo. Poglejte, kaj levaki govorijo za Gospoda Janšo: da je bil v komunistični partiji, da je šiptar, da je puklast, da je psihopat in podobne neresnice. TO pa JE žaljivo, pa nikomur nič!

kuall ::

DostMam je izjavil:

Kuall, smisel te sodbe je obdržati smisel svobode izražanja. Lahko poveste to kar mislite, vendar s tem ne smete užaliti sočloveka.
Vaša vizija svobode govora vodi v vsesplošno nesmiselno obmetavanje z žaljivkami.

koliko levaki žalijo sds volilce in s tem mene. torej boste šli vsi v zapor, pol slo techa bo čičalo po tej logiki. wtf res.

WizzardOfOZ ::

kopriva60918 je izjavil:

Poglejte, kaj levaki govorijo za Gospoda Janšo: da je bil v komunistični partiji,.... TO pa JE žaljivo, pa nikomur nič!


Dokument iz leta 1975, ko je Janez Janša s 17 leti vstopil v komunistično partijo:
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

kopriva60918 ::

WizzardOfOZ je izjavil:

kopriva60918 je izjavil:

Poglejte, kaj levaki govorijo za Gospoda Janšo: da je bil v komunistični partiji,.... TO pa JE žaljivo, pa nikomur nič!


Dokument iz leta 1975, ko je Janez Janša s 17 leti vstopil v komunistično partijo:


To ni noben dokaz. V Stranki lahko v 5 min tako stvar za Goloba zmontiramo. Zdaj pa nimam več časa za pogovor, se mi mudi nekam.

fur80 ::

kopriva60918 je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

kopriva60918 je izjavil:

Poglejte, kaj levaki govorijo za Gospoda Janšo: da je bil v komunistični partiji,.... TO pa JE žaljivo, pa nikomur nič!


Dokument iz leta 1975, ko je Janez Janša s 17 leti vstopil v komunistično partijo:


To ni noben dokaz. V Stranki lahko v 5 min tako stvar za Goloba zmontiramo. Zdaj pa nimam več časa za pogovor, se mi mudi nekam.


Kaj pa dokazuje ta slika? :D



ali ta :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

SmolWhale ::

Da je Janez ne samo pameten, ampak tudi lep. Ta unibrow kaže na alpha materijal.

fur80 ::

SmolWhale je izjavil:

Da je Janez ne samo pameten, ampak tudi lep. Ta unibrow kaže na alpha materijal.


Ta vsaj prizna, da je potomec ciganov! ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

SmolWhale ::

Cigan si ti.

fur80 ::

SmolWhale je izjavil:

Cigan si ti.


Če bi bil, bi bil ponosen na to! ;)

mr_chai ::

zelo lep je ta naš albanec janša

kopriva60918 ::

fur80 je izjavil:

kopriva60918 je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

kopriva60918 je izjavil:

Poglejte, kaj levaki govorijo za Gospoda Janšo: da je bil v komunistični partiji,.... TO pa JE žaljivo, pa nikomur nič!


Dokument iz leta 1975, ko je Janez Janša s 17 leti vstopil v komunistično partijo:


To ni noben dokaz. V Stranki lahko v 5 min tako stvar za Goloba zmontiramo. Zdaj pa nimam več časa za pogovor, se mi mudi nekam.


Kaj pa dokazuje ta slika? :D



ali ta :D



Te slike dokazujejo, da je Gospod Janša že takrat bil odrešitelj, demokrat in oče Slovenije.

solatko ::

kuall - Seveda, samo dokazat morate, da nič ne drži, kar bo pa zelo težko, sploh, če se sledi vaše izjave za levičarje in yugonostalgike. Kdor se z ognjem igra je od ognja opečen in to se vam dogaja zadnji dve leti. Na začetku smo vas samo opozarjali, da se poglejte v ogledalo, po vedno bolj vulgarnem izražanju desnih pa smo se pač spustili na vaš nivo, kar nam sicer ni v čast, toda vi razumete samo tak besednjak.
Delo krepa človeka

111111111111 ::

solatko je izjavil:

kuall - Seveda, samo dokazat morate, da nič ne drži, kar bo pa zelo težko, sploh, če se sledi vaše izjave za levičarje in yugonostalgike. Kdor se z ognjem igra je od ognja opečen in to se vam dogaja zadnji dve leti. Na začetku smo vas samo opozarjali, da se poglejte v ogledalo, po vedno bolj vulgarnem izražanju desnih pa smo se pač spustili na vaš nivo, kar nam sicer ni v čast, toda vi razumete samo tak besednjak.

Levičarji so znani po svoji vulgarnosti. Mi smo lepo tiho dokler nam ne prekipi. Potem pa z gnojnico na ulice. Saj narod ni kriv da je butast in ne zna sam razmišljat. Ti si recimo lep primer. Star in soliš pamet, kak je bilo v Jugi krasno.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

solatko ::

111111111111 - Dej si poglej malo zgodovino (32) let in ugotovi, kdo v slovenski politiki je začetnik nesprejemljivega komentiranja za neko civilizirano ljudstvo.
Sicer si pa zopet srečen, ker lahko lažeš.
Delo krepa človeka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: solatko ()

111111111111 ::

solatko je izjavil:

111111111111 - Dej si poglej malo zgodovino (32) let in ugotovi, kdo v slovenski politiki je začetnik nesprejemljivega komentiranja za neko civilizirano ljudstvo.
Sicer si pa zopet srečen, ker lahko lažeš.

Jelinčič.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

sds ::

111111111111 je izjavil:

solatko je izjavil:

kuall - Seveda, samo dokazat morate, da nič ne drži, kar bo pa zelo težko, sploh, če se sledi vaše izjave za levičarje in yugonostalgike. Kdor se z ognjem igra je od ognja opečen in to se vam dogaja zadnji dve leti. Na začetku smo vas samo opozarjali, da se poglejte v ogledalo, po vedno bolj vulgarnem izražanju desnih pa smo se pač spustili na vaš nivo, kar nam sicer ni v čast, toda vi razumete samo tak besednjak.

Levičarji so znani po svoji vulgarnosti. Mi smo lepo tiho dokler nam ne prekipi. Potem pa z gnojnico na ulice. Saj narod ni kriv da je butast in ne zna sam razmišljat. Ti si recimo lep primer. Star in soliš pamet, kak je bilo v Jugi krasno.


Tako je! In prekipelo nam je ze pred 30 leti in gnojnico polivamo po Sloveniji dan in noc. Zdaj smo se se virtualizirali in gnojimo tudi splet!

Za Boga, narod in domovino. In traktor!



(pa samo, da bo jasno, Bog je na strani SDSa, torej ne moremo lagati ali delati karkoli narobe - ker bi se sicer Bog motil)
I have no mouth, and I must scream

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sds ()

PacificBlue ::

Hint.Tud levičarja je ustvaril bog po svoji podobi.
I’m out.
:3

fur80 ::

kopriva60918 je izjavil:

fur80 je izjavil:

kopriva60918 je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

kopriva60918 je izjavil:

Poglejte, kaj levaki govorijo za Gospoda Janšo: da je bil v komunistični partiji,.... TO pa JE žaljivo, pa nikomur nič!


Dokument iz leta 1975, ko je Janez Janša s 17 leti vstopil v komunistično partijo:


To ni noben dokaz. V Stranki lahko v 5 min tako stvar za Goloba zmontiramo. Zdaj pa nimam več časa za pogovor, se mi mudi nekam.


Kaj pa dokazuje ta slika? :D



ali ta :D



Te slike dokazujejo, da je Gospod Janša že takrat bil odrešitelj, demokrat in oče Slovenije.


Še nisem srečal Slovenca, ki bi imel črko V na sredini obrvi. Pa nisem rasist, samo tako pač je. Moraš bit pač ponosen na svoje korenine kot Melanija v USA.

fur80 ::

Je pa obstajal nekdo med ww2, ki je ravno po izgledu in obliki obrvi tiščal ljudi na vlak, sedaj 70 po tem mu pa ravno taki polagajo vence! Zmedeno vse skupaj je to!

SmolWhale ::

Jaz imam med obrvmi črko Z.

sds ::

fur80 je izjavil:

kopriva60918 je izjavil:

fur80 je izjavil:

kopriva60918 je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

kopriva60918 je izjavil:

Poglejte, kaj levaki govorijo za Gospoda Janšo: da je bil v komunistični partiji,.... TO pa JE žaljivo, pa nikomur nič!


Dokument iz leta 1975, ko je Janez Janša s 17 leti vstopil v komunistično partijo:


To ni noben dokaz. V Stranki lahko v 5 min tako stvar za Goloba zmontiramo. Zdaj pa nimam več časa za pogovor, se mi mudi nekam.


Kaj pa dokazuje ta slika? :D



ali ta :D



Te slike dokazujejo, da je Gospod Janša že takrat bil odrešitelj, demokrat in oče Slovenije.


Še nisem srečal Slovenca, ki bi imel črko V na sredini obrvi. Pa nisem rasist, samo tako pač je. Moraš bit pač ponosen na svoje korenine kot Melanija v USA.


Nehajte ze nabijati, ze tako ali tako mu je naredilo dozivljenske frustracije, ko ga niso spustili v KPJ ker je imel korenine na Kosovu. V demokraticni in svobodni Sloveniji nam ni treba trpeti taksnih nacionalisticnih izjav sploh pa ne usmerjenim proti nasemu velikem vodji.
I have no mouth, and I must scream

FireSnake ::

kuall je izjavil:

janša obsojen na 3 mesece poskusno, ker je užalil babe s presstitutkami. jao kakšna bedna država.
po kakih kriterijih ga lahko tam ena baba zalezuje na triglavu in se vpije na njega od bližine in ne dobi kazni za to medtem ko dobi on kazen za to, če označi nekoga za presstitutko? zakoni morajo biti za vse enaki, ne glede na to, ali si politik ali ne. ali pa smrt janšizmu, ko se derejo loleki, zakaj se potem uno ne kaznuje enako? kdo odloča o tem? ali je važna samo barva, rdečih ne kaznujemo, bele pa? tako kot v putler landu, kdor je proti režimu dobi sodbo v imenu ljudstva TM.


Opanković fuka, pa ni nič ...:D

Sicer pa: jajo je izpredel.
Ni več zanimivo.
Zdaj se samo še pleše.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

sds ::

FireSnake je izjavil:

Sicer pa: jajo je izpredel.
Ni več zanimivo.
Zdaj se samo še pleše.


Gospod Janez Jansa nikoli ne izpade, bos videl, kako bo, cez dve leti, ko bo Golob vrgel, sarca v koruzo, prijahal med nas na belem konju, zgoraj brez, med nas kot odresitelj.
I have no mouth, and I must scream

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sds ()

FireSnake ::

Da si to povedal, si se moral na novo registrirati? :))
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

SmolWhale ::

Ja ker solatko dela seznam ljudi ki jih bo dal v vrečo in je treba delat premišljeno. Svobode je konec, plešemo!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: SmolWhale ()

111111111111 ::

SmolWhale je izjavil:

Ja ker solatko dela seznam ljudi ki jih bo dal v vrečo in je treba delat premišljeno. Svobode je konec, plešemo!

Hja, zdaj ko so njegovi zmagal se moramo pazit. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

solatko ::

SmolWhale - Ni nobenega seznama, sem pa pripravljen spravit v kakšno vrečo take, ki mi grozijo s svečami v riti, vsaj ne bo zaman 58 let treninga.

111111111111 - Vaše imate samo svečkarji, mojih ni, mi pa ni težko dati priznanje tistim, ki v svojih mandatih kaj naredijo tudi za ljudi in ne samo zase in žlahto, taki pa so v 32 letih zaenkrat samo trije - Šrot, Popovič in Zoki, vse ostalo pa karieristi in pokvarjenci ali pa totalno nesposobni.
Delo krepa človeka

111111111111 ::

solatko je izjavil:

SmolWhale - Ni nobenega seznama, sem pa pripravljen spravit v kakšno vrečo take, ki mi grozijo s svečami v riti, vsaj ne bo zaman 58 let treninga.

111111111111 - Vaše imate samo svečkarji, mojih ni, mi pa ni težko dati priznanje tistim, ki v svojih mandatih kaj naredijo tudi za ljudi in ne samo zase in žlahto, taki pa so v 32 letih zaenkrat samo trije - Šrot, Popovič in Zoki, vse ostalo pa karieristi in pokvarjenci ali pa totalno nesposobni.

Tebe bo res eden enkrat naklestil. :)

Janša je naredil za ljudi, samo ni prave barve zato tebi ni všeč. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

matobeli ::

Tolk mal, s tolk velik denarja, da bi blo za v muzej.

solatko ::

111111111111 - Če imaš še kAsivih celic lahko zračunaš koliko od 12 miljard € je dal ljudem in gospodarstvo, kje pa so končale ostale. Znesek v davčnih oazah se je povečal za kar nekaj miljard, na neugotovljivih računih, ker se NB ne sme pregledovati, da bi videli lastnike teh računov. Za Titom dediči niso imeli kaj dedovati, pri sedanjih bo težko poiskat v tujini vse račune.
Delo krepa človeka

Dimnik ::

Solatko, ta tvoja pravljica bi držala, če bi bil tvoj jankovič na vladi, baje ma rad provizije oz brez njih sploh ni možno poslovanje

kopriva60918 ::

Tako delajo levaki in levakarski tajkuni, vedno bi neke provizije in to in ono, potem pa pride nekdo pošten, kot je Gospod Vizjak, ki hoče temu narediti konec in se malce slikovito izrazi, pa vsi levaki skočijo nanj, ker se bojijo za svoje podkupnine in provizije. Domoljubi provizij ne zahtevamo in ne jemljemo podkupnin, to se vedno znova izkaže.

111111111111 ::

solatko je izjavil:

111111111111 - Če imaš še kAsivih celic lahko zračunaš koliko od 12 miljard € je dal ljudem in gospodarstvo, kje pa so končale ostale. Znesek v davčnih oazah se je povečal za kar nekaj miljard, na neugotovljivih računih, ker se NB ne sme pregledovati, da bi videli lastnike teh računov. Za Titom dediči niso imeli kaj dedovati, pri sedanjih bo težko poiskat v tujini vse račune.

A lahko poveš od kje vlečeš teh 12 miljard, ki jih vseskozi omenjaš? Od kje je vzel, kam je dal koliko. TAko da vidimo, če je res kje ostalo teh 20 miljard, ki jih pogrešaš.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

solatko ::

Dimnik - Tudi, če ima rad provizijo, je to bolje, kot puklasti, ki pobere večino, on ali njegovi prijatelji.

kopriva60918 - Desnajkarji pa kar večino skanalizirajo v davčen oaze in tu pa tam vržejo kak drobiž raji, ker mislijo, da ljudje (večina) kriminalnih rabot ne vidijo.

111111111111 - Saj je vse javno, samo poiskat moraš, seveda, če znaš in veš kje iskati. Bo čas, ko vse podatke dobi nova vlada, Golob je že povedal, da nismo v tako dobri situaciji, kot jo puklavc predstavlja, enako, kot je mogla Alenka najprej rešiti SLO pred bankrotom in trojko, ko je prevzela finance v odlični kondiciji po takratnem mnenju pleškota. Če vse sešteješ, je še nekaj več kot 12, saj je nekaj m prejel nepovratno, dobil bi jih še 5, če bi uspel cepit 75%-ov ljudi pa mu na srečo ni ratal, če prav se je prav po fašistično trudil dve leti.
Delo krepa človeka

Dimnik ::

Spet pravljice by solatko

matobeli ::

Zanimivo da ima cel kup slovencev enak občutek. Celo toliko jih je da so se odločili in odpikali puklastega.

Ma ne, volilni rezultati so plod solatkove bujne domišljije, ni druge.

kopriva60918 ::

Po teh nepoštenih nedemokratičnih volitvah pa res ne moremo soditi volje ljudi. Ljudje so glasovali napačno in proti interesom Slovenije, ker so jih levakarski majnstran mediji zavedli.

matobeli ::

Zdej se bo pa treba odločit; a so rezultati plod solatkove domišljije ali zavajanje levakarskih medijev.

Tole je čist netransparentno! Tega nismo bili vajeni zadnji dve leti!

Miki N ::

Matoz je nesposoben. Jajo bi se moral braniti s tem, da presstitutka sploh ni prava beseda - kako je lahko bila potem užaljena? :))

Ganon ::

"Presstitutko" si je Ivan izmislil takrat, ko je dobil po prstih. Še na soočenju se je delal neumnega in omenjal to besedo, kot da nihče ni videl njegovega tvita. Ampak to pritiče podležu njegovega formata.

Miki N ::

Aha, se pravi je to že bil del obrambe. Jao, jao. :))
««
17 / 20
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Ali je Svoboda izdala ljudstvo in demokracijo? (strani: 1 2 3 418 19 20 21 )

Oddelek: Loža
1001105547 (63624) 111111111111
»

Kronologija SDSove vlade in Logar (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10110682 (6842) Cveto
»

politična polarizacija Slovenije

Oddelek: Loža
232306 (1615) Reycis

Več podobnih tem