» »

Kaj se gre naš Janša?

Kaj se gre naš Janša?

Temo vidijo: vsi
««
12 / 20
»»

Horas ::

lol. ti kr mej svoje vesele, tele.

naj te nič ne skrbi skom se strinjam
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Horas ()

111111111111 ::

Horas je izjavil:

lol. ti kr mej svoje vesele, tele.

naj te nič ne skrbi skom se strinjam

Oooo... Ko izgubimo argumente pa žalimo. :) Pa saj so tvoji danes slavili. Ne vem kaj se buniš. Bodi bolj prešerne volje. Zdaj bo plesa za vse. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Horas ::

kake argumente bi ti rad, dejstvo je da jaz nisem izjavil tistga, strinjal sem se z nekom ki je to napisal še ne pomeni da js tk pravim.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

111111111111 ::

A sem trdil da si izjavil ali sem te vprašal? Vprašal sem te pa zato ker si se strinjal. In na vprašanje ne odgovoriš. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

solatko ::

111111111111 - Popolnoma jasno je vsem, ki razmišljamo s svojo glavo, da so volilci SDS ljudje z najnižjim IQ, saj se vsi tisti nad 30 zavedajo, kakšen človek je IJJ in seveda, kdor ga voli, ljubi KOMUNIZEM in metode tega sistema. Seveda popolnoma spadaš v to kategorijo, saj si se najprej močno izkazla pri covid agendi, sedaj pa še navijanjem za potolčeno desnico. Kakšne argumente pa v debatah uporabljaš ti, razen prijave moderatorjem, ko ti nekdo pokaže ogledalo?
Delo krepa človeka

111111111111 ::

Oooo... Solatko danes si pa še buden. :)

Lepo. Si vesel, da so tvoji zmagali? :D

Jeseni boš lepo roko nastavil ker bo Golob odredil obvezno cepljenje za vse nad 60.

Drži navijam za desnico. Jaz svoje hrbtenice ne dam, saj vem, saj vem, najraje bi videl, da grem pred strelski vod pa v jamo. Tako kot včasih, če se sosed ni strinjal s tabo si ga pač prijavil. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

D3m ::

Hja nič ane. Čestitke zmagovalcem.

Bomo pa naslednjič zmagali.
|HP EliteBook|R5 6650U|

rejven ::

D3m je izjavil:

Hja nič ane. Čestitke zmagovalcem.

Bomo pa naslednjič zmagali.


Brez puklastega ni problema. Mam flašo pripravljeno za njegov sodni dan xD

111111111111 ::

Puklasti bo šel dalje v EU. Teren si je pripravil in si tudi zasluži, saj je trenutno največji politik, kar jih imamo. Mi bomo pa počakali da se bo levica z Golobom sesula in šli spet na predčasne volitve, ki pa bodo morale imeti kaj več v programu, kot: samo ne Janša. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

D3m ::

Škoda. Spet bomo imeli bedno zunanjo politiko.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Mare2 ::

111111111111 je izjavil:

Puklasti bo šel dalje v EU. Teren si je pripravil in si tudi zasluži, saj je trenutno največji politik, kar jih imamo. Mi bomo pa počakali da se bo levica z Golobom sesula in šli spet na predčasne volitve, ki pa bodo morale imeti kaj več v programu, kot: samo ne Janša. :D


Najpomembneje je, da nihče več ne bo delal sramote nam Slovencem. Naj se to ne zgodi nikoli več.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

chucki ::

Dejan zavec vas politik. Visoko izobrazen kader. Bog nam pomagaj
AMD Ryzen 5 5600/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 32gb/1TB SSD
Gigabyte RTX 3060 Ti /SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + ASUS TUF A17 with RTX 3070 Ti

kotanyi ::

chucki je izjavil:

Dejan zavec vas politik. Visoko izobrazen kader. Bog nam pomagaj


Za razliko od Hojsija pa Vizjaka?

Heh.

Copium is high on this one.

chucki ::

Ta se srednje sole nima. Lol
AMD Ryzen 5 5600/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 32gb/1TB SSD
Gigabyte RTX 3060 Ti /SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + ASUS TUF A17 with RTX 3070 Ti

kotanyi ::

chucki je izjavil:

Ta se srednje sole nima. Lol


Pa ga folk še vseeno preferira bolj kot pa epidemološke veleume tipa Hojs, Krek in Kacin. Presenetljivo, kaj?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kotanyi ()

chucki ::

Za debile normalno ja. Tudi pri zdravniki srecas taksne, ki pametujejo da so na internetu drugace prebrali.
AMD Ryzen 5 5600/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 32gb/1TB SSD
Gigabyte RTX 3060 Ti /SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + ASUS TUF A17 with RTX 3070 Ti

kotanyi ::

chucki je izjavil:

Za debile normalno ja. Tudi pri zdravniki srecas taksne, ki pametujejo da so na internetu drugace prebrali.


Seveda. Folk je volil Goloba zato ker jim je všeč Dejan Zavec. Ne morda zato, ker so siti tega da gargamel in njegova zalega nikdar in nikoli ne prevzame popolnoma nikakršne politične ali moralne odgovornosti za kakrkoli. Ne, oni so top, narod je kriv ker ne prepozna njihovega veleuma. Pa mediji. Pa UDBA. Pa Kučko. Pa Soros. JJ&Company so pa nerazumljeni dragulji, pravi stable geniuses.

Kar nadaljujte takole, ja. Videt je kot zmagovalna formula. :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kotanyi ()

GregiB ::

Je kdo seštel glasove (bivših) SMCjevcev? Za eno ulico v Kranju se jih nabere... Tak je to, če se ne držiš obljub...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

link_up ::

kotanyi je izjavil:

chucki je izjavil:

Za debile normalno ja. Tudi pri zdravniki srecas taksne, ki pametujejo da so na internetu drugace prebrali.


Seveda. Folk je volil Goloba zato ker jim je všeč Dejan Zavec. Ne morda zato, ker so siti tega da gargamel in njegova zalega nikdar in nikoli ne prevzame popolnoma nikakršne politične ali moralne odgovornosti za kakrkoli. Ne, oni so top, narod je kriv ker ne prepozna njihovega veleuma. Pa mediji. Pa UDBA. Pa Kučko. Pa Soros. JJ&Company so pa nerazumljeni dragulji, pravi stable geniuses.

Kar nadaljujte takole, ja. Videt je kot zmagovalna formula. :))


zadeve moras ponotranjit hehe. :) Vseeno morda obstaja upanje, da se poslovi?
In and Out

kopriva60918 ::

kotanyi je izjavil:

chucki je izjavil:

Za debile normalno ja. Tudi pri zdravniki srecas taksne, ki pametujejo da so na internetu drugace prebrali.


Seveda. Folk je volil Goloba zato ker jim je všeč Dejan Zavec.


To je vse posledica pristranskih levih medijev. Če narod to hoče, ima naša Stranka tudi na voljo nekaj kandidatov, ki so dobili kak močan udarec v glavo v živlenju, ampak murgelski MSM vam tega seveda ne povedo in tako so nas okradli za to nišo volivcev.

nirburu ::

Pozdravljene SDS smeti. Imate, da mi pu**** ku*** :)):))
Končno bo hycipa malce utihnila. Nič več pingo soka in sendviča za malo dela. Sedaj bo treba na trg t.j. ulico, kjer bo treba častit svojo ritko že samo za radensko.
Pušili ste, da peče glava, pa ne da sem ultra pro Agenda-2030-Golob (sam je izjavil, da sledi viziji 2030), vseeno bo sedaj nekaj časa mir pred to SDS golaznijo.
Moja tiha želja pa bi še bila, da se vse te nastavljene dr**** iz NIJZ itd. zmeče na cesto, če že ne obsodi na 10 let samice.

All in all, lep po volilni ponedeljek.

D3m ::

Če bo treba nositi maske jeseni 2022.

Pojdi mamici nazaj v pizdo kakor veš in znaš. OK? :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

nirburu ::

Kaj ste SDSovci tako zvesti potapljajoči se ladji? Pa niti ni neka fensi potniška ladja, ampak nek zanemarjen plesniv ribiški čoln. Si ne delate uslug.

Maske skoraj gotovo bodo, ker so NPCje uspeli prepričati, da nekako delujejo, ko pa je še predkoronska stroka pravila, da efekta skorajda ni (tam do 12%).
Tudi če golob nekako ne vrjame v maske, bo izpadel čudak, če jih ne uvede.

Glede samega pikanja. Se upam napovedati, da ne bo tako agresivne kampanje kot je bila pod albancem.
Albanec nas in naše otroke je prodal za par evrčkov, ki mu jih je Pfizer in Moderna vrgla potleh. Albanec je ubil 20-letno Katjo za drobiž. Pa epidemija ni niti bila rešena. Rešila se je sama od sebe pa ne bi rabili popolnoma ničesar storiti.

Kot rečeno, od Agenda-2030-Goloba ne pričakujem nek prerod države, ampak že če postavi enega vsaj malo kompetentnega strokovnjaka na NIJZ bo to že majhna a pomembna zmaga.
V nasprotnem bi albanec nas že častil kot poskusne zajčke naslednjemu bidderju.

SDS fuj.

D3m ::

No...potlej pa veselo na delo.

Pa na lubrikant ne pozabi.
|HP EliteBook|R5 6650U|

nirburu ::

Ga imam še polno na zalogi od zadnjih dveh let, ko ga nam je albanec častil.

111111111111 ::

nirburu je izjavil:

Pozdravljene SDS smeti. Imate, da mi pu**** ku*** :)):))
Končno bo hycipa malce utihnila. Nič več pingo soka in sendviča za malo dela. Sedaj bo treba na trg t.j. ulico, kjer bo treba častit svojo ritko že samo za radensko.
Pušili ste, da peče glava, pa ne da sem ultra pro Agenda-2030-Golob (sam je izjavil, da sledi viziji 2030), vseeno bo sedaj nekaj časa mir pred to SDS golaznijo.
Moja tiha želja pa bi še bila, da se vse te nastavljene dr**** iz NIJZ itd. zmeče na cesto, če že ne obsodi na 10 let samice.

All in all, lep po volilni ponedeljek.

A to se veseliš upanja da boste celo leto na oblasti?

nirburu je izjavil:

V nasprotnem bi albanec nas že častil kot poskusne zajčke naslednjemu bidderju.

SDS fuj.

Golob pa nas bo prodal še ceneje.

nirburu je izjavil:

Ga imam še polno na zalogi od zadnjih dveh let, ko ga nam je albanec častil.

Tako je. Častil. Vsaj nekaj je bilo od vlade, sedaj bo pa ništrc in obvezno cepljenje. :D

Mare2 je izjavil:

Najpomembneje je, da nihče več ne bo delal sramote nam Slovencem. Naj se to ne zgodi nikoli več.

Mislim, da ima Golob odlično šanso. :D Vsaj zdaj ko je izpolnil 100% svojega programa: Sam da ne bo Janša. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

kotanyi je izjavil:

Pa ga folk še vseeno preferira bolj kot pa epidemološke veleume tipa Hojs, Krek in Kacin. Presenetljivo, kaj?

Seveda, ker je grozil da jih bo pretepel.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

nirburu ::

Pri 41+7/5 mi ga lahko puklavec samo lepo puši. To je sanjska trdna večina. Sicer pa sta GS in SD isti stranki, ampak ok.

Obvezno cepljenje bi najbrž bilo v obeh primerih.
S tem, da bo nas golob najprej lepo pobožal in poljubčkal na lice.
Janezek pa bi vdru notri s stormtrooperji, ubil mamo in posilu psa, ter nas prisilu, da si sami vbrizgamo iglo.

Od slabih scenarijov je golob manj slab.

111111111111 ::

nirburu je izjavil:

Pri 41+7/5 mi ga lahko puklavec samo lepo puši. To je sanjska trdna večina. Sicer pa sta GS in SD isti stranki, ampak ok.

Obvezno cepljenje bi najbrž bilo v obeh primerih.
S tem, da bo nas golob najprej lepo pobožal in poljubčkal na lice.
Janezek pa bi vdru notri s stormtrooperji, ubil mamo in posilu psa, ter nas prisilu, da si sami vbrizgamo iglo.

Od slabih scenarijov je golob manj slab.

Kako lepa sprememba tona že prvi dan po volitvah. Če se bo treba obvezno cepit se pač bomo, ker sedaj so pa pravi na oblasti. Ojej, ovčice svobodne. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

nirburu ::

Kje sem napisal, da se pač bomo?
Upiral se bom do zadnjega, razlika je pa ta, da pri golobu morda bomo imeli kako pravno izvijačo, s katero se bomo ognili. Pri janša, bi nam cepivo točil v pitno vodo, če bi mu Pfizer to plačal.
SDS so golazen. GS je bedna korporativna stranka.
Big difference.

Scaramouche ::

To da imamo pri nas tako število domobrancev ki voli SSjanšo vedno je zaskrbljujoče, levica si ne sme več dovoliti takih padcev, da so ekstremni desničarji v vsakih volitvah tako blizu, pove da je majhen padec že usoden.
In bojim sem da v Franciji ne razumejo da so pravkar imeli Pirovo zmago.
Desnica se tam lahko veseli,tako blizu še niso bili.

Forsiranje multikulti in kak neumen ekonomski kolaps EU zaradi politične pravičnosti mora biti objavljen na twitterju bo seveda potisnil še več neodločnih na desno stran!

In bojim se da imamo zdaj ekstrem levičarstvo ki bo iz AMerike prišlo sem!
V naslednjih letih vzpon anti belske propagande,zaimki,LGBTiqsdav v šole...
To bo dalo desnici nov zagon!

nirburu ::

To je garantirano. LGBTQP-izacija je zaenkrat neizogibna, ker to hoče elita. Janša ni bil zid pred tem, zgolj delal se je, dokler je videl korist. Takoj ko so padli profiti se je obrnil nazaj k multikulti EU.

Borba proti LGBTQP degradaciji družbe je vaša naloga. Začnite prepričevati soljudi. Pa ne rabite it na hard. Malo po malo jih brainwashajte, predstavite jim kaj se v resnici dogaja, kam zadeve vodijo. Materiala je več kot dovolj.

nirburu ::

Na neki točki se boste pač morali opogumit in povedat kuglvinklom sveta v fejs, da so degenerirani groomerji, ki so naredili več škode civilizaciji v pičlih 15 letih kot vse jedrske bombe zadnjih 70 let. In ne čakat na nekega odrešitelja, kar Jansha ni nikoli bil. Še pri Orbanu so se natepavali v rit na tisti gej orgiji.

https://www.breitbart.com/politics/2015...
https://www.churchmilitant.com/news/art...
https://endtimeheadlines.org/2021/04/2-...
https://thelibertydaily.com/one-day-aft...



Sicer nimam nič proti closet-fa***, dokler ne razkazuješ svetu svoje fetiše ali bog ne dej zahtevaš politično moč.
Osebno ne bi rad progresiral v iztrebljenje.
Ampak kot rečeno...politik tega ne bo preprečil. Če ljudstvo "želi" biti gej, tudi tradicionalistični politik ne bo tega obrnil. To je na vas, da prepričate sočloveka na zdravljenje progresivističnega raka.

Pa ne bit užaljeni zaradi mojih besed. Imate vse možnosti mi kontrirat.

matobeli ::

Dej se že odloč a si za janšo al ne. K zgledaš kot piščanc na katerem piše da ni piščanc.

NuMaN ::

Ne vem kaj vlačite ta lgbtq.... vsepovsod - celo zgodovino je bilo kakih 10 procentov drugačnih, včasih so bili tolerirani, celo čislani, ponavadi pa ravno ne ...

Mene bolj zanima kaj bo jeseni s kovidovanjem. Je pa še znosno, glede kak absurd se dogaja v Šanghaju.

Še kak mesec pred volitvami je bila celo novica, da si s požitvenim obnovimo kodo za prepustnico in nam celo pustijo dvomiti in se ne trenutno cepiti.

WEF-ovci so pa itak skoraj vsi - razen Stevanovića pa kakega Šiška in Zdrave družbe ali nekaj takega, ki so imeli briljantno taktiko in niso na glasovnici sploh imeli logotipa.

D3m ::

A sedaj že kar 10%.

Ta narava je pa čisto zabluzila.
|HP EliteBook|R5 6650U|

NuMaN ::

Red velikosti, lahko 3, 7, 11 ... Za evolucijo ni neke razlike.

Nekako pa ne kupim tega, da takoimenovani globohomo skupaj s kabalo in wefovci obvladujejo svet.
So še drugi faktorji ...

D3m ::

Zakaj pa ne.

V kulturi jih imaš veliko.
|HP EliteBook|R5 6650U|

NuMaN ::

Pa še kje (duhovščina ...)

Miki N ::

NuMaN je izjavil:

Red velikosti, lahko 3, 7, 11 ... Za evolucijo ni neke razlike.

Nekako pa ne kupim tega, da takoimenovani globohomo skupaj s kabalo in wefovci obvladujejo svet.
So še drugi faktorji ...


Pa saj globohomo je tako kot če bi rekel "neoliberalizem" - mislim, da ni nikogar tukaj, ki bi rekel, da ne obstaja... vendar je to že precej zastarela zadeva, ki jo globohomo kar deobro izprodriva, ker je malo bolj "raznolik" in na videz zelo čuteč in prijaaaazen. Ščiti te pred grdimi, grdimi zastarelimi stvarmi. In ščiti planet! Super ne? Ja ja , definicije. Ampak poanta je, da ne gre za neke stričke za eno mizo ampak bolj ... trend v vodenju držav, ki mu vsi sledijo. In sux.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

NuMaN ::

To so samo orodja manipulacije. Pač gre za to kdo si bo lastil vire in to je to.

Miki N ::

NuMaN je izjavil:

To so samo orodja manipulacije. Pač gre za to kdo si bo lastil vire in to je to.


This guy fucks! :))

A bejž no, da to globohomo cilji niso to, kar se predstavlja javnosti!?! O_o

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

Dimnik ::

nirburu je izjavil:

Pri 41+7/5 mi ga lahko puklavec samo lepo puši. To je sanjska trdna večina. Sicer pa sta GS in SD isti stranki, ampak ok.

Obvezno cepljenje bi najbrž bilo v obeh primerih.
S tem, da bo nas golob najprej lepo pobožal in poljubčkal na lice.
Janezek pa bi vdru notri s stormtrooperji, ubil mamo in posilu psa, ter nas prisilu, da si sami vbrizgamo iglo.

Od slabih scenarijov je golob manj slab.


Vostok, ti si res prizadet, daj najdi si pomoč, naj te ni sram

solatko ::

111111111111 - Sem vsak dan buden do 2-3-eh, samo nisem vedno na S-T, če se nič ne dogaja, včeraj se pač je, hi,hi. Nič drugega nebi rad videl, kot da zapustiš tehnični forum, ker si preveč bedast zanj. Večina tvojih trditev ni vredna štamprla postane vode. Ha, ha, ha, Puklasti pa EU. Res si bogi po duhu. Nisem se cepil do sedaj in se ne mislim niti v prihodnje.

D3m - Težka bo.

kopriva60918 - boš mogla menjat zdravila.
Delo krepa človeka

Mare2 ::

111111111111 je izjavil:


Mislim, da ima Golob odlično šanso. :D Vsaj zdaj ko je izpolnil 100% svojega programa: Sam da ne bo Janša. :D


Meni je pomembno, da ni pacient. In da ne bo delal sramoto slovenskemu narodu.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

111111111111 ::

solatko je izjavil:

111111111111 - Sem vsak dan buden do 2-3-eh, samo nisem vedno na S-T, če se nič ne dogaja, včeraj se pač je, hi,hi. Nič drugega nebi rad videl, kot da zapustiš tehnični forum, ker si preveč bedast zanj. Večina tvojih trditev ni vredna štamprla postane vode. Ha, ha, ha, Puklasti pa EU. Res si bogi po duhu. Nisem se cepil do sedaj in se ne mislim niti v prihodnje.

Tvoj Golobček bo jeseni uvedel obvezno cepljenje. :D In se boš šel cepit. Sicer pa ne razumem kako politične debate vplivajo na moje poznavanje tehnologije. To veš samo ti. :D

Mare2 je izjavil:

Meni je pomembno, da ni pacient. In da ne bo delal sramoto slovenskemu narodu.

Saj nič ne vemo o njem. Pa je že kar predsednik vlade. Pa sem mislil da levičarji ne verjamejo v svetpisemske čudeže. :D Sedaj ste izvolili odrešitelja. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

solatko ::

111111111111 - Zgodbe o covidu so čisto tehničnega značaja, katera ste paranoiki spravili na politični nivo in napadanje vsakega, katerega "strokovnjaki" niso prepričali. Do sedaj so se vse fake news izkazale kot dejstvo pa ne mislim FBDr. Večjega komunističnega bedaka, kot je IJJ v SLO in na svetu ne boš našel pa če se še tako trudiš.
Torej pod nobenim pogojem ne more bit slabše.
Delo krepa človeka

Raptor F16 ::

nirburu je izjavil:

Na neki točki se boste pač morali opogumit in povedat kuglvinklom sveta v fejs, da so degenerirani groomerji, ki so naredili več škode civilizaciji v pičlih 15 letih kot vse jedrske bombe zadnjih 70 let...


Eh, še vedno na napačnem koncu iščeš krivce.

https://old.delo.si/mnenja/blog/pisma-i...

Ta izsek si preberi.
"Že dolgo nam vladajo stari, prastari ljudje, ki z resničnostjo nimajo nobene veze. Njihov pogled na svet je srednjeveški. Retrogarden in retardiran. Zlobni in nesposobni starci odločajo o usodi ene najbolj mladih držav na svetu."

Starine v parlamentu zanimajo samo privilegiji. Njihove volivce pa upanje, da jim bodo kaj zapustili.

Gerontokracija je tisto kar državo sfuka. Ne pa to da se dva na ulici kušujeta in slučajno tebi to ni všeč. Starce gladko briga kaj bo čez 20 let. Važno da se jim zagotovi privilegije na tvojih plečih, ker ti nisi pomemben. Si mlad, zmoreš, oni so stari, ubogi, pa povečini vsi preskrbljeni in sebični.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Zgodovina sprememb…

FrRoSt ::

kopriva60918 je izjavil:

Mare2 je izjavil:

kopriva60918 je izjavil:

Končno so levakarski mediji nehali s podlimi triki umetno ožati Gospoda Janšo in so pokazali njegovo pravo moč. Poglejte domoljubni biceps Gospoda Janše proti komunajzerski ročici Mesca:



Tule na levi je precej špeha v roki. Če se to odstrani, ostane nič, tako kot v glavi. :)


Na levi so čiste slovenske domoljubne mišice, medicinska sestra je 7 igel zlomila preden je ena šla not.


:)):)):))

Očitno niso vsi domoljubi Gospodovi Janezi!??? :))
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

111111111111 ::

solatko je izjavil:

111111111111 - Zgodbe o covidu so čisto tehničnega značaja, katera ste paranoiki spravili na politični nivo in napadanje vsakega, katerega "strokovnjaki" niso prepričali. Do sedaj so se vse fake news izkazale kot dejstvo pa ne mislim FBDr. Večjega komunističnega bedaka, kot je IJJ v SLO in na svetu ne boš našel pa če se še tako trudiš.
Torej pod nobenim pogojem ne more bit slabše.

Seveda se določenem % strokovnjakov, koleščki sukajo tudi v napačno smer. :)

Seveda ne more biti slabše, ko so pa vaši na oblasti. Sedaj bo svet spet rožnat. :) Kakšni opranci in hinavci.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.
««
12 / 20
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Ali je Svoboda izdala ljudstvo in demokracijo? (strani: 1 2 3 418 19 20 21 )

Oddelek: Loža
1001106458 (64535) 111111111111
»

Kronologija SDSove vlade in Logar (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10110719 (6879) Cveto
»

politična polarizacija Slovenije

Oddelek: Loža
232314 (1623) Reycis

Več podobnih tem