» »

Kako povezati brezžične slušalke brez uporabe Bluetooth

Kako povezati brezžične slušalke brez uporabe Bluetooth

unknown12435 ::

Pozdravljeni,

situacija je takšna, da zaradi varnostne politike na službenem hardwaru ni mogoča uporaba Bluetooth povezave (prav tako dungle-i in drugi zunanji Bluetooth adapterji ne delujejo).

Zanima me, če je mogoče povezati Bluetooth slušalke kako drugače, da bi deloval tudi mikrofon, ki je v slušalkah (probal sem z rx in tx Bluetooth vmesnikom, ki se poveže preko 3.5mm jack izhoda/vhoda ampak deluje samo zvok - ne želim pa takšnega vmesnika, ki ima vgrajen mikrofon). Pregooglal sem že vse živo ampak ne najdem ustrezne rešitve.:(

Nikonja ::

A si poskusil z kablom, ker jih večina tudi brezžičnih ima. Pri meni dela na kabel zvok in mikrofon na Sony WH-1000XM3.
Drugega načina žal ni, je pa res čudna varnostna politika, ker usb ključa kaj lahko vštekaš, BT slušalke, miška... so pa varnostni problem... zanimivo!

unknown12435 ::

Preko kabla (jacka in usb) delajo miške, tipkovnice in slušalke brez problema. Navadne USB lahko bereš, pisanje ni mogoče. Bluetooth je pa onemogočen za kakršnokoli povezavo.

Kakor si napisal sem sedaj pač imel brezžične slušalke priklopljene preko kabla ampak potem zgubijo svoj "brezžični" namen.

TheBlueOne ::

Menda imas AUX to bluetooth adapterje.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere bluetooth slušalke? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15335805 (10232) dope1337
»

Bo iPhone res brez 3,5-mm stereo priključka in kaj to pomeni (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
16150907 (44118) matobeli
»

Kje kupiti wireless slusalke z mikrofonom???

Oddelek: Kaj kupiti
265736 (4065) sheldon
»

[BlueTooth] USB Adapter + Slusalka/Mikrofon

Oddelek: Kaj kupiti
95034 (4653) k4vz0024
»

Direktna povezava z možgani

Oddelek: Znanost in tehnologija
132995 (2269) sverde21

Več podobnih tem