» »

Vsi opazimo podražitve, a najhuše šele prihaja

Vsi opazimo podražitve, a najhuše šele prihaja

««
«
1 / 34
»»

FireSnake ::

Sicer jem jaz o podražitvah govoril že dolgo nazaj (več, kot leto nazaj, ko sem gledal kako se je začelo EUR, USD in jene printat).
Nekateri pa še kar pričakujejo padec cen.
Žal se ta nikoli ne bo zgodil.

Zdaj pa opažam, da nekdo, ki sploh ni izvoljen s strani ljudstva, narekuje, da moramo plačati vsi:
https://www.rt.com/news/550818-eu-offic...

Kakor jaz vidim: vse, kar se je v preteklosti dogajalo je bila zavesa za res velike spremembe.
Ena največjih je (tudi najbolj pereča): da se bomo morali za vsako stvar prijeti za žep in seči globje.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

mtosev ::

V resnici je izvoljena. Leta 2019 si imel možnost iti na EU volitve. Jaz sem tam glasoval za LMŠ. Aja RT več dolgo ne boš linkal, ker to bo banned v EUju zaradi ruske propagande. :D
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

voss_ ::

Kar jaz vem je letos spet rekordni pridelek krompirja, tako da ne vem kakšne podražitve ti vidiš. Verjetno si zahodni vohun, pardon, danes je, gotovo si ruski vohun!

lay2er ::

Kdo kupuje v kakšnem diskontu? Sem razmišljal, da bi nabavil pralne praške in podobno robo, ki zdrži tudi par let malo na zalogo. Najbrž nekga ogromnega prihranka na ta način ni, je pa nek minimum.

Ne mislim toliko v prepersekm smislu sploh kar se tiče hrane, ker iz konzerv ravno ne jem dosti.

Bo kdo širil vrt? Imam par gredic ljubiteljsko, ampak če bi tu potegnil črto si na koncu v ogromnem minusu glede na trgovino.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lay2er ()

DarwiN ::

RT.com? Seriously, Firesnake?

Predlagam zaklep.. Slotech ni prostor za širjenje ruske propagande.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

lay2er ::

Sicer sem strogo proti vojni in Putinu, a blokada rt.com se mi zdi hinavska poteza. To samo kaže, da nismo nič boljši in gremo po poti kitajske ali madžarske, kar se tiče omejevanja svobode govora.

Pluralnost medijev je že tako slaba, vodilni pa očitni hočejo da bomo na koncu imeli samo en vir, česar me je groza.

voss_ ::

Rt je izjemno nevaren naši demokraciji.

Sicer pa glede preperstva, raje konzerve skrite v kleti kot korenje zunaj na vrtu.

tikitoki ::

FireSnake je izjavil:

Sicer jem jaz o podražitvah govoril že dolgo nazaj (več, kot leto nazaj, ko sem gledal kako se je začelo EUR, USD in jene printat).
Nekateri pa še kar pričakujejo padec cen.
Žal se ta nikoli ne bo zgodil.

Zdaj pa opažam, da nekdo, ki sploh ni izvoljen s strani ljudstva, narekuje, da moramo plačati vsi:
https://www.rt.com/news/550818-eu-offic...

Kakor jaz vidim: vse, kar se je v preteklosti dogajalo je bila zavesa za res velike spremembe.
Ena največjih je (tudi najbolj pereča): da se bomo morali za vsako stvar prijeti za žep in seči globje.


Pa vendarle se nekateri GPUje konco dobi pod MRPS. Ker je to najbolj vroca tema na tem forumu in ne kila kruha pri najboljsem sosedu. Slabo ti spremljas dogajanje, pa vzrocne povezave ti tudi falijo.

Pa se dezinformacije siris. Seveda bomo vsi trpeli posledice ekonomske vojne z Rusijo. Kaj si mislil, da bo skoda enostranska? Trdis, da so vse sankcije zrasle na njenem zelniku in jih je v nasprotju z zeljami vseh clanic EU lastorocno uvedla? Zelis, da ignoriramo rusko invazijo, dokler ne bomo na vrsti sami?

BTW. V trenutnem sistemu se cene pocasi in ponavadi kontrolirano dvigajo. Zato nihce ne pricakuje, da bodo dolgorocno cene nizje. TO je zgolj tvoja zabloda. Seveda pa upraviceno pricakujemo nizje cene GPUjev, ki so se ze realizirale cim je Bitcoin konkretno izgubil na ceni, kar smo tudi napovedali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

Buggy ::

Tale zapis se bere kot bi se nekdo spopadal z manicno depresijo v kombinaciji z vecvrednostnim kompleksom, post kot tak pa nima ne repa ne glave...

Sicer jem jaz o podražitvah govoril že dolgo nazaj (več, kot leto nazaj, ko sem gledal kako se je začelo EUR, USD in jene printat).


Dej nam mislec povej se, da bodo poleti zunaj temperature visje, ker kot gledas sedaj, sonce vedno bolj pripeka.

Nekateri pa še kar pričakujejo padec cen.


Padec cen cesa in na kateri rok? Energenti s tvojo prvo tezo nimajo nobene povezave...torej kaj, jogurt je v akciji cenejsi kot lani, 3200Mhz RAM tudi...kaj imas v svojih zboljenih mislih verjetno se sam ne ves.

Žal se ta nikoli ne bo zgodil.


brez skrbi da se dogaja...pa ti se nam zal tudi dogajas s svojimi posti, tako pac je.


Zdaj pa opažam, da nekdo, ki sploh ni izvoljen s strani ljudstva, narekuje, da moramo plačati vsi:
https://www.rt.com/news/550818-eu-offic...


Ce sem iz tega RT vira lahko kaj razbral in povezal na kar OP verjetno namiguje da EU katere del smo s svojo politiko nagovarja svoje clanice k nekim skupnim ukrepom za zascito ekonomske in teritorialne varnosti - kako cudno a ne?

Kakor jaz vidim: vse, kar se je v preteklosti dogajalo je bila zavesa za res velike spremembe.


Opazas ali vidis odloci se, zavesa za RES_VELIKE spremebe...ki so po tvoje...? Prihajajo RES VELIKI marsovci?

Ena največjih je (tudi najbolj pereča): da se bomo morali za vsako stvar prijeti za žep in seči globje.


A dej a res...dobr si do tega zakljucka prisel...respect :))

...bi si skoraj upal trditi, da bi tako bedarijo lahko spisal kaksen cudak tipa fajrsnejk...oh wait 8-O

voss_ ::

Že zaradi korone smo strmoglavili ekonomijo, sedaj bojo rusi izgovor, čeprav delamo po navodilih amerov ne Rusov.

Čudno da za Irak nismo delali sankcij nad ameriko.

Horas ::

kdor je gledal samo prvi del zeitgeist, mu je vse jasno. meni je bilo že pred ogledom tega filma istega let kot je izšel, več kot jasno kako deluje svet.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

DarwiN ::

Horas, Zeitgeist je BS teorija zarote, našminkana z nekaj resničnimi dejstvi. Ne bit naiven.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Invictus ::

Vse, kar je bilo glede korone 2 leti nazaj označeno za teorijo zarote, se je uresničilo.

Seveda, ne štej nopter tistih aluminijastih pokrival folka...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

voss_ ::

Trenutno bi predlagal ogled filma Wag the dog. Sicer je film tudi v drugih časih kar OK za pogledat.

feryz ::

Vsak evropejec bo dal 10 jurjev v malho in bo. Eni malo lažje, drugi malo težje. Bomo že.

Dokler je inflacija pri nas 10 posto, v moji firmi pa 30, ni tako hudo. Samo puš, dečki, tole je boljše kot kripto.

voss_ ::

Invictus je izjavil:

Vse, kar je bilo glede korone 2 leti nazaj označeno za teorijo zarote, se je uresničilo.

Seveda, ne štej nopter tistih aluminijastih pokrival folka...


Vse napovedi korone so se v polnosti uresničile!



Doomsday prediction was based on ‘uncertain' data: Scientists did not have accurate Covid stats when they made prediction that 500,000 could be killed if Britain took no action during first wave

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: feryz ()

feryz ::

voss_ je izjavil:

Vse napovedi korone so se v polnosti uresničile!
Ups, falil tipko, sry.

Prav imaš, še 83 tisoč krst zakoljemo in smo fraj s korono.

IL_DIAVOLO ::

Hudih dražitev boste deležni predvsem iz mest, kjer ste vajeni vse placat oz. vam večkrat druga niti ne preostane.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

DarwiN ::

Invictus je izjavil:

Vse, kar je bilo glede korone 2 leti nazaj označeno za teorijo zarote, se je uresničilo.

Ja, cepljeni imamo 3-5 let življenjske dobe.. Še kakšno leto torej in bo pomrlo ene 4 milijarde ljudi. Pravzaprav bi že do danes morala krepnit kakšna milijarda.

Kjer pa priskoči na pomoč druga teorija zarote.. Vaccine oz. antibody dependency.. Odvisnost oz. zasvojenost od cepiva. Dokler se redno cepiš je imunski sistem good to go.. Takoj ko izpustiš kak booster, matilda. :))
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

voss_ ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Hudih dražitev boste deležni predvsem iz mest, kjer ste vajeni vse placat oz. vam večkrat druga niti ne preostane.


Bo srečen vsak ki še živi v kakšnem jugo bloku ki so imeli luknje za dimnik.

Ali se bojo sedaj vsi greli s tistimi svečami in ilovnatimi tegeljni kot se že sedaj marsikater penzionist?

Prej je en nekje objavil sliko računa za gretje v nemčiji. 3x minimalna slovenska plača, nemci ljubijo vojno z Rusi :*

Samael ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Hudih dražitev boste deležni predvsem iz mest, kjer ste vajeni vse placat oz. vam večkrat druga niti ne preostane.

Baje se strmo vzpenja tudi cena umetnim gnojilom. Malo manj boste morali govoriti, pa več kakati, sicer boste tudi vi kratko piskali.
Samael != Samuel

voss_ ::

DarwiN je izjavil:

Vaccine oz. antibody dependency.. Odvisnost oz. zasvojenost od cepiva. Dokler se redno cepiš je imunski sistem good to go.. Takoj ko izpustiš kak booster, matilda. :))


Ne skrbi, tudi če bo vojna, cepiva bojo zmeraj na voljo.

Although the federal government has not utilized vaccine passports to prove that someone has been vaccinated against COVID-19, some states are quietly using “SMART Health Cards."

Samael je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Hudih dražitev boste deležni predvsem iz mest, kjer ste vajeni vse placat oz. vam večkrat druga niti ne preostane.

Baje se strmo vzpenja tudi cena umetnim gnojilom. Malo manj boste morali govoriti, pa več kakati, sicer boste tudi vi kratko piskali.


Vaščani itak gnojijo z gnojem, samo mestne srajce tega ne vejo. Bojo v trgovini videli kdo uporablja gnojila.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: voss_ ()

Raptor F16 ::

FireSnake je izjavil:

Sicer jem jaz o podražitvah govoril že dolgo nazaj (več, kot leto nazaj, ko sem gledal kako se je začelo EUR, USD in jene printat).
Nekateri pa še kar pričakujejo padec cen.
Žal se ta nikoli ne bo zgodil.

Zdaj pa opažam, da nekdo, ki sploh ni izvoljen s strani ljudstva, narekuje, da moramo plačati vsi:
https://www.rt.com/news/550818-eu-offic...

Kakor jaz vidim: vse, kar se je v preteklosti dogajalo je bila zavesa za res velike spremembe.
Ena največjih je (tudi najbolj pereča): da se bomo morali za vsako stvar prijeti za žep in seči globje.


Te podražitve so v primerjavi z vojno navaden pičkin dim. Ampak če ti misliš da bi bilo bolje nastaviti rit Putinu se izseli v Rusijo, da boš imel vsaj dober razlog za jokat.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Samael ::

voss_ je izjavil:


Samael je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Hudih dražitev boste deležni predvsem iz mest, kjer ste vajeni vse placat oz. vam večkrat druga niti ne preostane.

Baje se strmo vzpenja tudi cena umetnim gnojilom. Malo manj boste morali govoriti, pa več kakati, sicer boste tudi vi kratko piskali.


Vaščani itak gnojijo z gnojem, samo mestne srajce tega ne vejo. Bojo v trgovini videli kdo uporablja gnojila.

No, potem ti gre pa to kakanje tu celo preveč dobro od rok.
Samael != Samuel

c3p0 ::

Covid je padel, rabi se novo krizo... ki po možnosti naredi še finančni reset (samo za množice, ne za "generale"). Ta sistem, baziran na dolgu, ne vzdrži brez občasnih resetov.

Nič ne kaže dobrega v naslednjih letih...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

voss_ ::

Raptor F16 je izjavil:


Te podražitve so v primerjavi z vojno navaden pičkin dim. Ampak če ti misliš da bi bilo bolje nastaviti rit Putinu se izseli v Rusijo, da boš imel vsaj dober razlog za jokat.


Tako je. Majhna cena da se ustavi vojaško velesilo da posreduje na tujem ozemlju. Ko so ameri napadli Irak smo ponosno plačali vse sankcije.

Colt1911 ::

Raptor F16 je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Sicer jem jaz o podražitvah govoril že dolgo nazaj (več, kot leto nazaj, ko sem gledal kako se je začelo EUR, USD in jene printat).
Nekateri pa še kar pričakujejo padec cen.
Žal se ta nikoli ne bo zgodil.

Zdaj pa opažam, da nekdo, ki sploh ni izvoljen s strani ljudstva, narekuje, da moramo plačati vsi:
https://www.rt.com/news/550818-eu-offic...

Kakor jaz vidim: vse, kar se je v preteklosti dogajalo je bila zavesa za res velike spremembe.
Ena največjih je (tudi najbolj pereča): da se bomo morali za vsako stvar prijeti za žep in seči globje.


Te podražitve so v primerjavi z vojno navaden pičkin dim. Ampak če ti misliš da bi bilo bolje nastaviti rit Putinu se izseli v Rusijo, da boš imel vsaj dober razlog za jokat.


Naj se obojni ruskiji sami pomenijo , tako kot smo se mi jugosi v 90. Za shithole ukrajino nisem pripravljen trpeti niti 1€ zgube. Le zakaj bi jo ? Saj nisem nor.

MasterTade ::

voss_ je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Hudih dražitev boste deležni predvsem iz mest, kjer ste vajeni vse placat oz. vam večkrat druga niti ne preostane.


Bo srečen vsak ki še živi v kakšnem jugo bloku ki so imeli luknje za dimnik.

Ali se bojo sedaj vsi greli s tistimi svečami in ilovnatimi tegeljni kot se že sedaj marsikater penzionist?

Prej je en nekje objavil sliko računa za gretje v nemčiji. 3x minimalna slovenska plača, nemci ljubijo vojno z Rusi :*


Nemci so si za to sami krivi, CDU ni naredil nič da bi bili manj odvisni od Rusije kar se tiče energetske oskrbe
Mors omnia aequat

Colt1911 ::

P.S.
Kje je embargo na orožje za obe strani , tako kot smo ga fasali mi !

MasterTade ::

Colt1911 je izjavil:

Raptor F16 je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Sicer jem jaz o podražitvah govoril že dolgo nazaj (več, kot leto nazaj, ko sem gledal kako se je začelo EUR, USD in jene printat).
Nekateri pa še kar pričakujejo padec cen.
Žal se ta nikoli ne bo zgodil.

Zdaj pa opažam, da nekdo, ki sploh ni izvoljen s strani ljudstva, narekuje, da moramo plačati vsi:
https://www.rt.com/news/550818-eu-offic...

Kakor jaz vidim: vse, kar se je v preteklosti dogajalo je bila zavesa za res velike spremembe.
Ena največjih je (tudi najbolj pereča): da se bomo morali za vsako stvar prijeti za žep in seči globje.


Te podražitve so v primerjavi z vojno navaden pičkin dim. Ampak če ti misliš da bi bilo bolje nastaviti rit Putinu se izseli v Rusijo, da boš imel vsaj dober razlog za jokat.


Naj se obojni ruskiji sami pomenijo , tako kot smo se mi jugosi v 90. Za shithole ukrajino nisem pripravljen trpeti niti 1€ zgube. Le zakaj bi jo ? Saj nisem nor.


V primeru da ne bi ukrepali se pri Ukrajini ne bi končalo. Ko bi šel na Baltik bi bili noter hočeš nočeš, in to v svetovni vojni
Mors omnia aequat

D3m ::

Lel.

RT bomo brali dalje. Isto ostale. :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

voss_ ::

MasterTade je izjavil:



Nemci so si za to sami krivi, CDU ni naredil nič da bi bili manj odvisni od Rusije kar se tiče energetske oskrbe


Menda nemci sedaj celo govorijo da ne bi bilo slabo imeti elektrarn. Premog, jederska, ni važno, samo da se ustavi Ruse.

Glugy ::

Glede na to kako porazna je svoboda medijev v Rusiji si res ne delaš usluge z ruskim linkom. Sploh pa v teh časih se obnašat kot da imajo Rusi kaj besede pri nas je brez občutka in zgrešeno. Sicer pa normalno. Sankcije vplivajo na obe strani negativno. To je prva stvar ki jo morš vedt pr sankcijah. Sam če bo pomaga Ukrajincem da živijo tako kot želijo torej z koraki v prihodnost naproti EU pa naj. Ukrajinci niso krivi za zamere med vzhodom in zahodom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Glugy ()

djabi ::

lay2er je izjavil:

Kdo kupuje v kakšnem diskontu? Sem razmišljal, da bi nabavil pralne praške in podobno robo, ki zdrži tudi par let malo na zalogo. Najbrž nekga ogromnega prihranka na ta način ni, je pa nek minimum. Ne mislim toliko v prepersekm smislu sploh kar se tiče hrane, ker iz konzerv ravno ne jem dosti.


To je bilo nekje v 80-ih, ko smo gledali Mad Maxa 2, je eden od znancev "izstrelil", da v primeru, če pride "konec sveta", on ne bo nič kupil na zalogo, ampak bi šel od hiše do hiše in tistim, ki so si kupili zalogo, le te vzel/jih izropal.

voss_ ::

Glugy je izjavil:

Glede na to kako porazna je svoboda medijev v Rusiji si res ne delaš usluge z ruskim linkom. Sploh pa v teh časih se obnašat kot da imajo Rusi kaj besede pri nas je brez občutka in zgrešeno. Sicer pa normalno. Sankcije vplivajo na obe strani negativno. To je prva stvar ki jo morš vedt pr sankcijah. Sam če bo pomaga Ukrajincem da živijo tako kot želijo torej z koraki v prihodnost naproti EU pa naj. Ukrajinci niso krivi za zamere med vzhodom in zahodom.


Samo res, zahodni mediji so tako neodvisni da je vseeno ali linkaš CNN ali poptv.

Raznolikega mišljenja ne rabimo ker vsi vemo kaj je prav.

voss_ ::

djabi je izjavil:



To je bilo nekje v 80-ih, ko smo gledali Mad Maxa 2, je eden od znancev "izstrelil", da v primeru, če pride "konec sveta", on ne bo nič kupil na zalogo, ampak bi šel od hiše do hiše in tistim, ki so si kupili zalogo, le te vzel/jih izropal.


Jup, 1 kalašnik je vreden neskončno vrtov in zalog konzerv.

Menda se že dobijo poceni iz Ukrajine.

D3m ::

@mastertrade

Dokler ni dobil predsednik Ukrajine zagotovilo o članstvu v NATO ter grozil,da bodo imeli nuklearno orožje.

Plus cca 150.000 vojakov na vzhodu Ukrajine, ki že 8 let obstreljujejo tam živeče Ruse .
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

MasterTade ::

Ukrajina je že imela jedrsko orožje pa so se zajebal ker so se mu odpovedal
Mors omnia aequat

zobnik ::

Hrane v Evropi se predela 100x preveč, meče se v smeti hrano, in tisti ki podraži hrano češ da je zato kriva "vojna" v X državi bi ga blo treba na križ nabit, takim lahko 100 postov rečeš pohlepneži goljufivi

Colt1911 ::

MasterTade je izjavil:

Colt1911 je izjavil:

Raptor F16 je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Sicer jem jaz o podražitvah govoril že dolgo nazaj (več, kot leto nazaj, ko sem gledal kako se je začelo EUR, USD in jene printat).
Nekateri pa še kar pričakujejo padec cen.
Žal se ta nikoli ne bo zgodil.

Zdaj pa opažam, da nekdo, ki sploh ni izvoljen s strani ljudstva, narekuje, da moramo plačati vsi:
https://www.rt.com/news/550818-eu-offic...

Kakor jaz vidim: vse, kar se je v preteklosti dogajalo je bila zavesa za res velike spremembe.
Ena največjih je (tudi najbolj pereča): da se bomo morali za vsako stvar prijeti za žep in seči globje.


Te podražitve so v primerjavi z vojno navaden pičkin dim. Ampak če ti misliš da bi bilo bolje nastaviti rit Putinu se izseli v Rusijo, da boš imel vsaj dober razlog za jokat.


Naj se obojni ruskiji sami pomenijo , tako kot smo se mi jugosi v 90. Za shithole ukrajino nisem pripravljen trpeti niti 1€ zgube. Le zakaj bi jo ? Saj nisem nor.


V primeru da ne bi ukrepali se pri Ukrajini ne bi končalo. Ko bi šel na Baltik bi bili noter hočeš nočeš, in to v svetovni vojni

Imaš prav ! Tako kot so ga zasrali Ruje, ko niso ukrepali pri širitvi NATO na Poljsko , niso ukrepali pri Češki , Slovaški , Romuniji , Bolgariji , Mađarski, Litvi , Latviji, Estoniji se pri Ukrajinine bi končalo. Ko bi NATO pririnil v Rusijo bi bili noter in to v svetovni vojni.

Colt1911 ::

Glugy je izjavil:

Glede na to kako porazna je svoboda medijev v Rusiji si res ne delaš usluge z ruskim linkom. Sploh pa v teh časih se obnašat kot da imajo Rusi kaj besede pri nas je brez občutka in zgrešeno. Sicer pa normalno. Sankcije vplivajo na obe strani negativno. To je prva stvar ki jo morš vedt pr sankcijah. Sam če bo pomaga Ukrajincem da živijo tako kot želijo torej z koraki v prihodnost naproti EU pa naj. Ukrajinci niso krivi za zamere med vzhodom in zahodom.


NATO se bo boril proti rusiji do zadnjega ukrajinca.

In kako želijo živeti ukrajinci ?
Tako da je temelj njihovega BDP žensko delo in prostitucija , medtem ko ukrajincelni žlampajo vodko , se čohajo po jajcih , zganjajo korupcijo in preprodajajo orožje. Vmes pa še malo SiegHeilajo.
Ma Indija Koromandija vam rečem.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: tikitoki ()

k4vz0024 ::

Podražitve bodo predvsem špekultivne narave. Vojni dobičkarji in podobna svojat.

MasterTade ::

@Colt1911 A svobodne, samostojne države ne smejo v NATO ker Putler ne dovoli? Zakaj je pa Rusija tako v riti, namesto da bi prosperirala kot skoraj ves bivši vzhodni blok v EU?
Mors omnia aequat

Colt1911 ::

voss_ je izjavil:

djabi je izjavil:



To je bilo nekje v 80-ih, ko smo gledali Mad Maxa 2, je eden od znancev "izstrelil", da v primeru, če pride "konec sveta", on ne bo nič kupil na zalogo, ampak bi šel od hiše do hiše in tistim, ki so si kupili zalogo, le te vzel/jih izropal.


Jup, 1 kalašnik je vreden neskončno vrtov in zalog konzerv.

Menda se že dobijo poceni iz Ukrajine.

V kratkem boš lahko tudi pri nas na vsakem boljšjem sejmu za jurja ali dva od ukrota kupil javelina ali stinger.8-)

Invictus ::

Colt1911 je izjavil:


Tako da je temelj njihovega BDP žensko delo in prostitucija , medtem ko ukrajincelni žlampajo vodko , se čohajo po jajcih , zganjajo korupcijo in preprodajajo orožje. Vmes pa še malo SiegHeilajo.
Ma Indija Koromandija vam rečem.

Ja, videl v živo takrat, ko je bila Evrovizija v Kijevu. Slučajno bil tam.

Tipi na pločnikih sedijo in pijejo pivo, vodko, ženske pa vozijo bagre, težke tovornjake in ostalo gradbenoi mehanizacijo.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Colt1911 ::

MasterTade je izjavil:

@Colt1911 A svobodne, samostojne države ne smejo v NATO ker Putler ne dovoli? Zakaj je pa Rusija tako v riti, namesto da bi prosperirala kot skoraj ves bivši vzhodni blok v EU?


Rusija v riti ? Gotovo , če jo primerjaš z Slovenijo , vidim pa da ti ni znano da ima Rusija 4-5X višji BDP na prebivalca kot tvoja svobodna samostojna Ukrajina.
Od propada SSSR se je Ruski BDP povečal za 600% , Ukrajinski pa zmanjšal za 50%. Krivi pa so po tvoje seveda Rusi.
Tudi v korupciji so Rusi asi ampak z Ukrakinci so tam-tam.:O

WaterMemory ::

Glede podrazitev in izogibanje podrazitvam. Najlazje je ljudem, ki imajo visoko stopnjo samookrbnosti. Ker hrana raste zastojn, iz zemlje. Tako, da ljudem, ki sami pridelajo hrano zase se lahko popolnoma izognejo podrazitvam hrane. Najbolj odvisni od cen hrane pa so potomci tistih, katere so z raznimi obljubami o penzijah in sanjskih placah zvabili v mesta, kjer jih imajo skoncentrirane pod nadzorom.

Zgodovina sprememb…

FireSnake ::

WaterMemory je izjavil:

Glede podrazitev in izogibanje podrazitvam. Najlazje je ljudem, ki imajo visoko stopnjo samookrbnosti. Ker hrana raste zastojn, iz zemlje. Tako, da ljudem, ki sami pridelajo hrano zase se lahko popolnoma izognejo podrazitvam hrane. Najbolj odvisni od cen hrane pa so potomci tistih, katere so z raznimi obljubami o penzijah in sanjskih placah zvabili v mesta, kjer jih imajo skoncentrirane pod nadzorom.


Se strinjam.

Zdaj bi bilo pametno poiskati citate, ko so nekateri govorili, da zemlje ni škoda za graditi.
Celo, da bi se naj 500m stran od ceste vse spremenilo v zazidalno (to je bil ekstra slaboumen komentar).
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

WaterMemory ::

Ja, to lahko izjavljajo, dokler ukrajina pa rusija (skupaj predstavljata 40 procentov svetovne proizvodnje psenice) pa dokler je trg odprt. Ampak verjetno kaksen izmed vas dobro ve, da se babicine kuhinje ne da kupit v trgovini ali pa vsaj ne v veliki vecini gostilen in restavracij. Tista domaca hrana, bozanskega okusa. Tega se ne da kupit. Zato, ker za prozivodnjo ponavad stoji dobicek in pohlep. Za pohlepom pa ponavad stoji razmisljanje, kako bi cim manj dal in cim vec dobil. Kar pa lahko pride do navzkrizja interesov med prodajalcem in kupcem.

A. Smith ::

Zavoljo svobode govora bi bilo prav, da se RT odbena takoj, ko se bo ta zgodba z Ukrajino malo unesla.

Cene energije in hrane pa bodo naraščale. Ukrajinsko-Ruska zgodba je znana (pšenica in plin), ampak energija in kmetisjtvo sta problematična že dalj časa. To se bo nadaljevalo.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis
««
«
1 / 34
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Rusija čedalje bolj izolirana od interneta in elektronskih plačilnih storitev (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
27142320 (10078) Mr.B
»

Sberbank propadla? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
37547550 (14663) lithium

Kakšne opcije ima Rusija da nam zagreni življenje? (strani: 1 2 3 447 48 49 50 )

Oddelek: Loža
2490186612 (113321) endelin

Več podobnih tem