» »

Protest - ponedeljek 28.2. ob 16:00 pred Rusko ambasado v Ljubljani

Protest - ponedeljek 28.2. ob 16:00 pred Rusko ambasado v Ljubljani

«
1
2

Galaxy ::

Repost r/Slovenia:

Hvala za zapis Only_Manufacturer894 - je njegova ideja oz kopiran zapis! :)

V ponedeljek, 28.02. ob 16h. se zbiramo ob veleposlaništvu ZDA (Prešernova cesta 31), da protestiramo rusko invazijo Ukraijine. Nato se bomo sprehodili po Ljubljani do Prešernovega trga. Zahtevamo zaščito ukrajinskega neba in najstrožje sankcije proti Rusiji! Delite to objavo s prijatelji, se vidimo v čim večjem številu!

Vsi upvotat tole pa delit z vsemi k lahko pridejo. Brez vandalizma protestiramo za mir - zastave ukraine so dobrodošle - simbolični gnili paradižniki tudi ;)- vendar ne več kot to. Protest ni prijavljen tk, de probajmo ohraniti anonimnost. (tle nase mislim haha se bojim kazni cus you never know)

Še ena novica za vse k ste me napadal da itak ne bom nič naredil, da nič ne pomaga. DAnes me je klicala gospodična Ukrajinka, ki živi v SLoveniji. Zelo v šoku - na robu solz. Da potrebuje prenočišča. Jaz sem ji ponudil 2 sobi s privat wcjem!

To ne pišem, da bi se hvalil to pišem kot motivacijo vsem, ki želijo storiti isto. Gre za naše slovanske brate in sestre. Gre za ljudi, ki bodo bili v šoku in ne rabijo luksuza. Rabijo toploto, nebo brez bomb in čimprej urejene papirje, da lahko probajo rehabilirati to grozljivo stanje. Ženska me je opozorila, da bodo v šoku :(

No vidite - da se nrdit. Tudi če nimaš nič lza dat (no shame in that jaz tudi sm revež LOL) lahko pa vsaj jutri prideš s tem pokažeš, da ti ni mar. Ne se ozirat na idiote k pišejo a če te ni bo na protestu za Janšo boš pa sm hodu za te tujce. To so smeti od ljudi. Tudi če smo naredili kakšno napako ne pomeni, da jo moramo danes ponoviti. Tudi jaz nism se nikoli še tako angažiral kot sedaj. Vse je enkrat prvič. OBstaja samo ta trenutek sedaj. In potencial prihodnosti!

Prosim če delite na instgramu - ime sem mu dal r/slovenia PROTEST!


https://www.reddit.com/r/Slovenia/comme...

Lokacija: https://goo.gl/maps/G24WqiQ5zijQFiAb9

Se vidimo!
  • spremenil: Galaxy ()

enemon ::

Piše v prvem stavku, da se zberejo pred ambasado ZDA. :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: enemon ()

Hypathia ::

Pohvalno, morda se pridružim.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Galaxy ::

enemon je izjavil:

Piše v prvem stavku, da se zberejo pred ambasado ZDA. :))

Ja, ker je ruska ambasada zraven ameriške :)

V-i-p ::

enemon je izjavil:

Piše v prvem stavku, da se zberejo pred ambasado ZDA. :))

Saj je vseeno konec koncev :). Poostreni varnostni ukrepi bodo itak tudi pred ZDA ambasado ;).
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

D3m ::



enemon je izjavil:

Piše v prvem stavku, da se zberejo pred ambasado ZDA. :))


A pol protestirajo najprej tam?
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

jotunn2 ::

Komu bo pa policija izstavila racun za varovanje?

c3p0 ::

Super, vsaka vojna je slabo dejanje že po definiciji. Nato gremo protestirat še na ZDA ambasado, ker neti vojne po svetu in širi NATO pakt, provocira.

Kumkvat_7725 ::

Slab znak.
Če bi šlo ZElenskemu tako dobro, protesti ne bi bili potrebni.

gruntfürmich ::

enemon je izjavil:

Piše v prvem stavku, da se zberejo pred ambasado ZDA. :))

bilo bi bolj pravilno.
ampak pustimo bebčkom da imajo svojo sliko ravnega sveta...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Smrekar1 ::

enemon je izjavil:

Piše v prvem stavku, da se zberejo pred ambasado ZDA. :))


Logično.


Prednja stavba je ambasada ZDA, zadnja stavba je ambasada Rusije

Slovenija je ena izmed samo dveh držav na svetu, kjer sta ti dve veleposlaništvi eno zraven drugega. Gre za manjšo turistično znamenitost.

D3m ::

Danes grem mimo Ruske ambasade pa bom malo pokukal koliko jih bo prišlo.

Bom še premislil, če bom naredil kako fotko. ;)
|HP EliteBook|R5 6650U|

šernk ::

Skočte raj v Ukrajino protestniki, če nimate druzga dela, ker jim boste tako bolj pomagali.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

djabi ::

Lahko se prijavijo v tujsko legijo, ki jo sedaj na veliko organizira Zelenko.

Miki N ::

Počakajte, sedaj organizira Jajo lasten shod.

Ne da imam kaj proti namenu, samo glede na dogajanje zadnje leto se mi zdi cinično - in gotovo je ta cinizem del namena shoda. Nekakšen "fak ju" protestnikom zadnje leto. Gre za isti folk, ki mi je brnel in zaplinjeval mesto ter paradiral policijo z Reksiji (wtf?) sedaj so pa kao "la résistance". To je isto sranje kot MSM, ki obračajo ploščo kot polpet.

Še enkrat - ne gre za namen, gre za to, da vlade itak nimajo kaj organizirati shodov - ni okusno.

V sredo v Ljubljani shod v podporo Ukrajini

Premier Janez Janša je napovedal shod v podporo Ukrajini. Shod naj bi potekal v sredo ob 17. uri v Ljubljani, natančnejšo lokacijo pa namerava sporočiti danes, je v nedeljo zvečer tvitnil premier.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

feryz ::

Namen je samopromicija. Kar mu ne bo dosti pomagalo aprila.
Še to mu bomo šteli pod feler. Kot da jih ni že dovolj.

D3m ::

Pa sem mislil voliti JJ-ja.

Pa se je zakockal s tem. Ahhhh ja.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Galaxy ::

šernk je izjavil:

Skočte raj v Ukrajino protestniki, če nimate druzga dela, ker jim boste tako bolj pomagali.

Uvideven komentar. Verjetno IQ-ju primeren.

voss_ ::

djabi je izjavil:

Lahko se prijavijo v tujsko legijo, ki jo sedaj na veliko organizira Zelenko.


Še na protest ne bojo šli če bo mrzlo pihalo.

jotunn2 ::

Miki N je izjavil:

V sredo v Ljubljani shod v podporo Ukrajini

Premier Janez Janša je napovedal shod v podporo Ukrajini. Shod naj bi potekal v sredo ob 17. uri v Ljubljani, natančnejšo lokacijo pa namerava sporočiti danes, je v nedeljo zvečer tvitnil premier.

Glede na dogajanje glede shodov in protestov zadnji mesec dva, predvidevam, da bo policija izstavila racun za varovanje shodaj Janezu? Pa upam, da mu ga ne posljejo po posti, ker potem bo se dodaten minus se za znamko, ker poste tako ali tako ne bo dvignil.:))

dexterboy ::

Sej vem, da se bodo usule kritike, upam pa, da admin ne pobriše moj post;
Ne spomnim se, da bi bili protesti pred USA ambasado, ko so napadli Irak zaradi orožja za množično ubijanje, čigar dokazov niso nikoli pokazali... Pa ko je Francija izvajala "Gadafija", niso prenehali s francoskimi programi na kabelskih televizijah... zgolj v razmišljanje. Sirija, Srbija, Afganistan, Guantanamo ... je res denar sveta vladar?

Smrekar1 je izjavil:

enemon je izjavil:

Piše v prvem stavku, da se zberejo pred ambasado ZDA. :))
Logično.

Prednja stavba je ambasada ZDA, zadnja stavba je ambasada Rusije
Slovenija je ena izmed samo dveh držav na svetu, kjer sta ti dve veleposlaništvi eno zraven drugega. Gre za manjšo turistično znamenitost.
Protest bi moral biti istočasno pred obema Ambasadama. Howgh.
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Zgodovina sprememb…

voss_ ::

Bomo metali kamenje v ruse kot to delajo civilizirani narodi?

D3m ::

... je res denar sveta vladar?


Seveda, da je.

Saj vidiš kako naši jokajo, da bodo Rusi sedaj trpeli pomanjkanja. xDDDDDDDD
|HP EliteBook|R5 6650U|

voss_ ::

D3m je izjavil:

... je res denar sveta vladar?


Seveda, da je.

Saj vidiš kako naši jokajo, da bodo Rusi sedaj trpeli pomanjkanja. xDDDDDDDD


Mene moti da bomo mi trpeli pomanjkanje za ameriške interese.

Ne vem zakaj nismo šli prostovoljno stradat že pri Iraku, Afganistanu, Siriji... ?

D3m ::

Američani se smejijo, EU pa nima skupne politike in ne preverijo informacij ampak, kar dajo sankcije kakor jim žugajo Američani. :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

Telbanc ::

Bojo kaj talali, za bencin, pingo sok, sendviče???:D

Pingo sok in sendviče majo verjetno na zalogi.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

D3m ::

Šit.

V bistvu me ne bo tam.

Moram peljati otroka na gimnastiko.
|HP EliteBook|R5 6650U|

voss_ ::

Verjetno bo par zadetkov in pa ruski agenti ki bojo zbirali podatke za dokumentarec o pogumnih protestnikih.

šernk ::

Galaxy je izjavil:

šernk je izjavil:

Skočte raj v Ukrajino protestniki, če nimate druzga dela, ker jim boste tako bolj pomagali.

Uvideven komentar. Verjetno IQ-ju primeren.


lepo se je pač slikat dokler te nič ne stane. Že če mora dati vsak protestnik 10eur za varovanje shoda, bo ljudi 99% manj.Kar sem danes na hitro poslušal, samo iz protestnikov po EU lahko Ukraina sestavi pol miljona dodatnih vojakov. Hja jebat ga...to pač njim v tem trenutku največ šteje.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Smrekar1 ::

dexterboy je izjavil:


Ne spomnim se, da bi bili protesti pred USA ambasado, ko so napadli Irak zaradi orožja za množično ubijanje,


V pomoč spominu:
https://www.24ur.com/novice/slovenija/p...
https://www.dnevnik.si/46315
https://www.lekarnar.com/izdelki?keywor...

D3m ::

LEL.

So se amerikanci ustrašili pred 7 naših. :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

voss_ ::

Jaz sem na proti izraelske hodil. So nas popisali.

Zlate ::

Galaxy je izjavil:

šernk je izjavil:

Skočte raj v Ukrajino protestniki, če nimate druzga dela, ker jim boste tako bolj pomagali.

Uvideven komentar. Verjetno IQ-ju primeren.


Uvideven komentar. Verjetno IQ-ju primeren. :P
"Ne dovoli, da bi te šolanje oviralo pri izobraževanju."
_______________________ Mark Twain________

Zlate ::

Butasti Ukrajinci rinejo v Nato, namesto da bi se igrali Švicarje, potem pa še bolj butasti Putin začne vojno, ki bo še najmanj Rusom koristila - boli ona stvar Putina za Ruse, on se špila Napoleona.

Ne vem pa, ali je bolj smešno ali žalostno, da ko Nato "posreduje", je to v redu, ko "posredujejo" Rusi, pa zadeva ne štima?

Eh, ko bi le ljudje bolj s svojo glavo razmišljali, namesto da slepo sledijo medijem in propagandi. Utopija.
"Ne dovoli, da bi te šolanje oviralo pri izobraževanju."
_______________________ Mark Twain________

sbawe64 ::

Smrekar1 je izjavil:

enemon je izjavil:

Piše v prvem stavku, da se zberejo pred ambasado ZDA. :))


Logično.


Prednja stavba je ambasada ZDA, zadnja stavba je ambasada Rusije

Slovenija je ena izmed samo dveh držav na svetu, kjer sta ti dve veleposlaništvi eno zraven drugega. Gre za manjšo turistično znamenitost.

Katera je druga država ?
2020 is new 1984
Corona World order

voss_ ::

Grem staviti da ameriška ambasada trola rusko s kakšno izobešeno zastavo ponosa? Epic burn.

AtaŠtumf ::

#pray4Ukraine

voss_ ::

Zakaj slotech ne omogoča obarvanja foruma v ukrajinske barve? A podpirajo agresijo rusije nad ukrajino?

Hypathia ::

Kot se spodobi za Slovence, tudi shod proti invaziji Rusije ne more biti samo eden. Včeraj je shod, za v sredo, napovedal Janša, danes še levaki, ki ga napovedujejo za torek. Tko da, v četrtek je še fraj termin, če bi kdo želel organizirati še kakšnega. Morda rusofili, da vas malo pofotkamo?
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hypathia ()

voss_ ::

Hypathia je izjavil:

Tko da, v četrtek je še fraj termin, če bi kdo želel organizirati še kakšnega. Morda rusofili, da vas malo pofotkamo?


Rusofili so tisti ki fotkajo :))

Hypathia ::

Si ne upate, ane, isti strahopetci kot Putin.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

nekikr ::

Zakaj pa fizični protest? A ne bi bilo bolje poslati poljubčke in pozdravčke oz. thoughts and prayers? Efekt bo namreč isti, samo na mraz ni treba iti.

Kje ste se pa zbrali, ko je Amerika reševala svet pred WMDji v Iraku, se ne spomnim točno...

voss_ ::

Hypathia je izjavil:

Si ne upate, ane, isti strahopetci kot Putin.


Zelenski je tisti ki daje kalašnike babicam in molotovke otrokom, medtem ko sam poskuša nove usnjene hlače in plesne gibe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: voss_ ()

Hypathia ::

nekikr je izjavil:

Zakaj pa fizični protest? A ne bi bilo bolje poslati poljubčke in pozdravčke oz. thoughts and prayers? Efekt bo namreč isti, samo na mraz ni treba iti.

Kje ste se pa zbrali, ko je Amerika reševala svet pred WMDji v Iraku, se ne spomnim točno...

Ni je bolj bedne pozicije od whataboutizma.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Smrekar1 ::

sbawe64 je izjavil:


Katera je druga država ?


Če se ne motim Malta.

Hypathia je izjavil:

Kot se spodobi za Slovence, tudi shod proti invaziji Rusije ne more biti samo eden. Včeraj je shod, za v sredo, napovedal PTTM, danes še levaki, ki ga napovedujejo za torek.


Predsednik vlade kliče po demonstracijah v podporo poziciji vlade.

Morebitne podobnosti z Mitingom resnice niso zgolj naključne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

voss_ ::

Hypathia je izjavil:

nekikr je izjavil:

Zakaj pa fizični protest? A ne bi bilo bolje poslati poljubčke in pozdravčke oz. thoughts and prayers? Efekt bo namreč isti, samo na mraz ni treba iti.

Kje ste se pa zbrali, ko je Amerika reševala svet pred WMDji v Iraku, se ne spomnim točno...

Ni je bolj bedne pozicije od whataboutizma.


Še bolj bedno je ko ne znate povedati drugega kot kopirati reddit in poptv.

Mi komradi tovarischa Putina imamo vsaj smisel za humor, poceni vodko, boršt... vi pa Mcdonalds in parade ponosa.

D3m ::

Hypathia je izjavil:

nekikr je izjavil:

Zakaj pa fizični protest? A ne bi bilo bolje poslati poljubčke in pozdravčke oz. thoughts and prayers? Efekt bo namreč isti, samo na mraz ni treba iti.

Kje ste se pa zbrali, ko je Amerika reševala svet pred WMDji v Iraku, se ne spomnim točno...

Ni je bolj bedne pozicije od whataboutizma.


Whataboutizem je politična beseda na vašo nesposobnost. Zato pa so američani še zmeraj v vojni po svetu.

Zaradi takih izgovorov.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

PacificBlue ::

Protestiralo se bo torej pred praznim ruskim veleposlanistvom?

Pa ko boste že tam, ozmerjajte še ameriško ambasado, ker je krivda kaj se dogaja v Ukrajini zadnjih 20let predvsem na njeni strani.

D3m ::

Veliko pričakuješ od hinavcev in vodenih. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

nekikr ::

Protestiralo se bo torej pred praznim ruskim veleposlanistvom?

Absolutno! Če bi bil kdo notri bi z balkona lahko zlil vedro mrzle vode na protestnike, to je pa seveda čisto prehudo tveganje potem. Dokler se lahko zberejo ob kuhančku, rišejo plakate in pošiljajo poljubčke in pozdravčke so za, če bi bilo pa treba donirati 5€ ali sprejeti enega Ukrajinca (in ga hraniti), no, to je pa seveda odločno preveč.

Jaz tudi pošiljam poljubčke in pozdravčke Ukrajini. A velja, če samo takole napišem ali se moram postaviti pred ogledalo in naresti duck face?
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Cisco v boju zoper NSA pošilja opremo na lažne naslove

Oddelek: Novice / Varnost
4317817 (11416) delpero

Več podobnih tem