» »

Nakup drona (100€)

Nakup drona (100€)

Amdforce ::

Torej, zanima me če ima kdo izkušnje z droni, cene okoli 100€, kamera ni tako pomembna, vazno pa je,da ima hover mode.
Namen uporabe, je spoznavanje letenja drona z otroki, nic resnejšega.
Sem gledal po netu, ponudbe je enostavno preveč.

V-i-p ::

Tega je res kot listja. Eden glih za stotaka, ne vem pa, če ima hover mode. https://xtacticaldrone.online/si/
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Amdforce ::

Sem pogledal, si ziher da je legit? Sploh ne mores kupiti, pustis podatke in te kontaktirajo.... drugače zgleda zelo primeren, hvala.

matobeli ::

Men ne zgleda legit.

Kakšen video na youtubu ti bo verjetno bolj v pomoč.



Trgovine: Banggood, aliexpress (če ni iz EU nujno vzameš Aliexpress shipping)

Mare2 ::

Fajn, da se dob dron za 100 EUR. Jaz sem dal 1.000.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Amdforce ::

Mare2 je izjavil:

Fajn, da se dob dron za 100 EUR. Jaz sem dal 1.000.


Pa bi ga dal 4 in 5 letniku za vozit?

matobeli ::

Itak da ne, samo moral je povedat da ma drona za jurja.

Mare2 ::

matobeli je izjavil:

Itak da ne, samo moral je povedat da ma drona za jurja.

Nimam več, sem prodal. sedaj čakam brez drona, da izide Mini 3.

Amdforce je izjavil:

Mare2 je izjavil:

Fajn, da se dob dron za 100 EUR. Jaz sem dal 1.000.


Pa bi ga dal 4 in 5 letniku za vozit?



Tisto moje sporočilo ni bilo nič očitajoče. Za otroke je seveda dron kot igrača primeren.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mare2 ()

tomlin ::

Super, to je osvežilna tema, ko se umakneš iz zakajene luknje kjer častijo niko kovačevo, se jajcajo katera vlada je bila super etc., skratka smoky hard thinking… takega drončka bo pa potrebno nabaviti, že zato da ostaneš tehnično pismen. 100 USD je ok cena za začetnika, kot pravi tipos v videu. Ampak, nisem ravno privrženec kupovine pri Banggood, aliexpress . Mislim, da daš kak eur več in nabaviš na bayu.

matobeli je izjavil:

Men ne zgleda legit.

Kakšen video na youtubu ti bo verjetno bolj v pomoč.



Trgovine: Banggood, aliexpress (če ni iz EU nujno vzameš Aliexpress shipping)

V-i-p ::

Kaj pa kaj takega?
https://www.edron.si/izdelki/dron-kamer...

[edit: ni na zalogi]
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: V-i-p ()

matobeli ::

Random noname garbage iz alibabe. Kupi se nek kitajski brand ime (lahko tudi nižjecenoven) ne pa neke oem noname zadeve ki jih naši radi uvažajo.

Unga za 163eur na njihovi strani takoj najdeš na aliju za 40.

ngc2392 ::

bi rekel, da raje nabavi kakega rabljenega minija (enko), ki ti bo res dobro držal hover mode. no, da ne govorim na pamet-lahko da so ostali kitajci tudi dobri. a z enim razlogom dji je "najboljši". če si pa mislil to otroke pod deset let...ne vem, če so glih za "prave" drone že primerni
United We Stand, Divided We Fall

s1m0n ::

Meni že nekaj časa leži DJI Spark ker sem v iskanju alternative... Ima manjšo poškodbo na steklu kamere, a ne vpliva na njegovo funkcionalnost. Nove propelerčke pa par rezerve, dve bateriji... Če te zanima lahko dam več informacij (št. Ciklov baterij, št. Letov...). Cena bolj simbolična zaradi poškodbe. Več na ZS.

_koki_ ::

Z naskokom najboljši dron za učenje letenja in tak denar je DJI Ryze Tello že nekaj let in ostali "klump" od dronov za tak denar mu ne seže niti do kolen po mojih izkušnjah (sedaj že imam tretjega)...

matobeli ::

Maš verjetno kar prav, Tello bo dobra izbira.

A to imaš že tretjega Tello ali tretji dron? Se splača nabavit rabljenega?

Sharp999 ::

_koki_ je izjavil:

Z naskokom najboljši dron za učenje letenja in tak denar je DJI Ryze Tello že nekaj let in ostali "klump" od dronov za tak denar mu ne seže niti do kolen po mojih izkušnjah (sedaj že imam tretjega)...


Je primeren za snemanje kratkega videa na vrhu gore/hriba? Samo toliko da se malo posname iz ptičje prespektive?

matobeli ::

Ne ni, ker mu gleda kamera naprej ne navzdol ;)
Lahko pa iz strani posnameš, kar je še lepše.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

Sharp999 ::

Mislim da bi bil ok za mojo uporabo. Kaj pa kamera 5MP? Kakšno sliko/video lahko pričakujem?

matobeli ::

na YT imaš prav take teste. Od oka pa kot na starem telefonu.

_koki_ ::

Tello je še dandanes v tem cenovnem razredu več kot dober, slike so zelo dobre iz zraka, video tudi več kot zadovoljiv 720p, če te ne moti da je brez gimbala (stabilizatorja) med letom. Zaradi majhne teže je bolj primeren za notranjo kot zunanjo uporabo, ker če zunaj preveč piha veter ga veter nosi. Obvezno pa je treba vzeti boost combo, ker 10 minut leta na posamezno baterijo prehitro mine. Tello je pa bil moj prvi dron, ker nisem želel za učenje zmetat ven 5-10x več denarja in ga v kaki krošnji ali zidu uničit, potem ga je nadomestil Yuneec Breeze 4K, to je bil zgrešen nakup in mi je bilo žal da sem sploh kupil tak "klump" od drona, ni vse vgrajena boljša strojna oprema na papirju (4K kamera, brushless motor, GPS), če je softwer za en drek, bi bilo boljše če bi že takrat rajši obdržal prejšnjega ali pa takoj dodal tisto razliko in kupil tega ki ga uporabljam sedaj DJI mini 2 FMC, definitivno je pa pri dronih več denarja več muzike na vseh področjih.

matobeli ::

Pa je pri tellotu kaj kar se dejansko znuca pa nemorš dobit za male pare rezervno?

Gledam da bi so enega rabljenega mrbit omislil, na bolhi jih je kar nekaj, celo za normalno ceno.

_koki_ ::

Ja motorčki niso brushless, ko se krtačke znucajo je motorčke kar težko menjati, jaz nisem imel nikoli nobenega problema z njimi, pa v tem cenovnem razredu mislim da skoraj noben dron nima brushless motorčkov.

traxxas ::

Je kakšen,ki se spozna na drone in mi lahko svetuje o nakupu?
Namreč Mavic 3 FMC za gotovino 1800, ali AIr2s . Ma kdo M3 ? Prednosti,slabosti !

link_up ::

dji, ker ima sdk. :)
In and Out

ngc2392 ::

@taxxas: prvi dron ali si že izkušen operater?
United We Stand, Divided We Fall

sivistol ::

Mare2 je izjavil:

Fajn, da se dob dron za 100 EUR. Jaz sem dal 1.000.



js pa 1300,

op: sej če daš drona v slow mode ( dji mavic air2s ) pa si zram otrok ga boš težko kam spikiral k ma zadost senzorjev pa še kamera je vrhunska

traxxas je izjavil:

Je kakšen,ki se spozna na drone in mi lahko svetuje o nakupu?
Namreč Mavic 3 FMC za gotovino 1800, ali AIr2s . Ma kdo M3 ? Prednosti,slabosti !



odvisno kak si če rabiš prav za resne videe delat pol mavic 3 pro ja, če pa bol tko za amatersko oz za sebe bol pa kar air2s , ga imam sam pa svetovno še posebej z fly more combo pack k dobiš 3 baterije , torbo za drona in vso opremo , pošl dm pa ti pošlem vse kako vun zgleda ,

sm letel z states pa mel to torbo zram nahrbnika pa nikomur ništa , kot da mam pašoš torbo tole
binance referal ( 10% off ) https://www.binance.com/en/futures/ref/38134864

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sivistol ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri dron (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
13224239 (1874) Nikonja
»

Quadcopter (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Loža
523112917 (23485) helonational
»

Mavic mini za fotkanje?

Oddelek: Loža
335092 (3817) cordoba
»

Dron za začetnika?

Oddelek: Kaj kupiti
278731 (3430) ziga1990
»

zložljiv, žepni mini letalnik - kaj kupit? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
609838 (7793) knap

Več podobnih tem