» »

I`ve been scammed

I`ve been scammed

Trident ::

Pozdravljeni

Žal, kot že naslov teme pove sem se zafrniknil in nakazal 1 ETH v takoimenovanem 2 for 1 scamu za katerega do sedaj še nisem slišal.
V glavnem je stvar v tem da pod pretvezo npr. v tem primeru da za valentinovo dajejo za vsak coin ki ga pošlješ nazaj dva.
Link do web strani je bil na coinmarketcap in jaz butelj seveda verjel da je legit stran. V glavnem že samo z etherscanom bi lahko ugotovil
da stvar ni legitimna, seveda sem pol pogledal in raziskal ko sem že poslal :D in je bilo že prepozno.
Čeprav vem , da skoraj ni šans da bi karkoli dobil nazaj me vseeno za vsak slučaj zanima ,če ima kdo kaj izkušenj s podobnimi scami in mogoče
kakšen info o tem kam prijaviti takšne stvari.

Lep pozdrav

Anney ::

Potrepljaš se po rami, pa si rečeš, stari tu sem ga pa biksnil, nebom več, nikoli. To je to.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Trident ::

Ja saj to si tudi sam pravim da je bila to šola in konec, sicer malo draga pa vendar.
Mislim da v življenju ne bom več nepreviden in naiven :D:D:D,
ampak če je res tako brezupno sredstva dobiti nazaj ,
študiram da tudi sam pozkusim koga na finto :D , če ti nobeden nič ne more.


Lep pozdrav

Samael ::

Trident je izjavil:


študiram da tudi sam pozkusim koga na finto :D , če ti nobeden nič ne more.

To ni "finta" ampak prevara/kraja. Samo omenim.
Samael != Samuel

Vuli ::

ja, vsaka ti čast, da si padel na tako foro.
Za nasljednjič, navadite se brat linke / url-je.
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

Kripto mesi ::

Lahko dobiš denar nazaj na preprost način. Najprej pošlješ 1ETH na 0xC02aaA39b223FE8D0A0e5C4F27eAD9083C756Cc2 in ko preverijo zadeve glede scama ti vrnejo nazaj 2ETH (tega, ki si ga poslal sedaj in tistega, ki so ti ga ukradli).

Baja ::

and ... it's gone.

verjetno lahko prijaviš, poveš adreso kam si nakazal, če majo kakšno šanso sporočiti adreso kakšnim menjalnicam. torej, če bo kdo nakazal direkt s te denarnica na menjalnico, obstaja šansa da ga/jih dobijo. ampak šanse so po moje minimalne.

styrian ::

Tisti ki nasede na takšno foro ni sposoben samostojnega življenja in bi mu zavod za socialno delo moral določiti skrbnika.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: styrian ()

ginekk ::

styrian je izjavil:

Tisti ki nasede na takšno foro ni sposoben samostojnega življenja in bi mu zavod za socialno delo moral določiti skrbnika.


Ne, vsak je lahko nategnjen v lajfu, ker vsega ne znaš in tudi če bi znal, nimaš vsega časa preverjat. Svet deluje na zaupanje.

Da pa tako brezskrbno stigmatiziramo tistega, ki je bil nategnjen - kot si to storil ti - po možnosti še bolj kot razne scamerje, je pa resen družben problem.

MasterTade ::

kripto je poln nategov, še pri airdropih kjer daš samo naslov
Mors omnia aequat

Ales ::

Trident je izjavil:

... kam prijaviti takšne stvari.

Na policijo. Bil si žrtev kaznivega dejanja.

Trident je izjavil:

študiram da tudi sam pozkusim koga na finto :D , če ti nobeden nič ne more.

Kakor sem omenil zgoraj, tovrstno početje je kaznivo dejanje za katerega se gre v zapor. Tebe bodo takoj ujeli, brez skrbi.

IL_DIAVOLO ::

Trident je izjavil:

Ja saj to si tudi sam pravim da je bila to šola in konec, sicer malo draga pa vendar.
Mislim da v življenju ne bom več nepreviden in naiven :D:D:D,
ampak če je res tako brezupno sredstva dobiti nazaj ,
študiram da tudi sam pozkusim koga na finto :D , če ti nobeden nič ne more.


Lep pozdrav


Scammerji nimajo kaj iskat na slotechu.

Prosim za zaklep.

Hvala.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

oracle ::

Trident je izjavil:

Pozdravljeni

Žal, kot že naslov teme pove sem se zafrniknil in nakazal 1 ETH v takoimenovanem 2 for 1 scamu za katerega do sedaj še nisem slišal.
V glavnem je stvar v tem da pod pretvezo npr. v tem primeru da za valentinovo dajejo za vsak coin ki ga pošlješ nazaj dva.
Link do web strani je bil na coinmarketcap in jaz butelj seveda verjel da je legit stran. V glavnem že samo z etherscanom bi lahko ugotovil
da stvar ni legitimna, seveda sem pol pogledal in raziskal ko sem že poslal :D in je bilo že prepozno.
Čeprav vem , da skoraj ni šans da bi karkoli dobil nazaj me vseeno za vsak slučaj zanima ,če ima kdo kaj izkušenj s podobnimi scami in mogoče
kakšen info o tem kam prijaviti takšne stvari.

Lep pozdrav

Imaš srečo, stvar je rešljiva. Če mi pošlješ 1 ETH ti uredim zadevo, da dobiš nazaj 4 :D

Baja ::

sicer so ti doublerji bili včasih zanimivi za gemblanje, ker je vecina od zacetka dejansko izplacevala da dobijo maso ljudi. tak da se je dalo kaksen cent zasluziti na njih.

sem sicer bil preprican da so danes mrtvi, ampak ocitno folk se vedna pada na to

c3p0 ::

Slab deal. Jaz ti pošljem nazaj kar 80%, pri zneskih nad 2 ETH pa 90%. ETH naslov ti dam na pvt.






/s

Trident ::

Samo za info če hoče kdo videt na etherscan kako izgleda ko nasamariš kakšnih 50 naivnežev.
Tako da so scammerji nabrali okoli 40 ETH :D.

To je naslov 0x9AeE7A4354e7a1DdC4502Cc10Cb6d046433eefE9

kriptobog ::

Zakaj za vraga bi kdorkoli ti poslal 2 ETHja v zameno za enega? Ne razumem kako je lahko kdo tako neumen, da pade na tako foro.

Trident ::

To je bilo pozno zvečer , ko sem se pravkar zbudil po dremanju in malo preveril stanje na coinmarketcap.
Link je bil na www.coinmarketcap.net/eth kot prireditelj in obljuba kao za valentinovo giveaway sponzored by Vitalik Buterin.
in pol oglasi kao "još malo pa nestalo" in poln chat kolk se ljudje zahvaljujejo, in ne morejo verjet.
U glavnem nisem še bil čisto zbujen in sem prehitro klik klik :D.
Saj sem se še prehitro zavedel da sem ga usral.
Ampak po kliku je prepozno karkoli, he he he he samo vroče ti postane zelo :D.
Vsi tisti IN na etherscan (0x9AeE7A4354e7a1DdC4502Cc10Cb6d046433eefE9) so verjetno enako kot jst prehitro kliknali , he he he eden je za 14 ETH , moj je tisti za 1.03 ETH.

tikitoki ::

Trident je izjavil:

Pozdravljeni

Žal, kot že naslov teme pove sem se zafrniknil in nakazal 1 ETH v takoimenovanem 2 for 1 scamu za katerega do sedaj še nisem slišal.
V glavnem je stvar v tem da pod pretvezo npr. v tem primeru da za valentinovo dajejo za vsak coin ki ga pošlješ nazaj dva.
Link do web strani je bil na coinmarketcap in jaz butelj seveda verjel da je legit stran. V glavnem že samo z etherscanom bi lahko ugotovil
da stvar ni legitimna, seveda sem pol pogledal in raziskal ko sem že poslal :D in je bilo že prepozno.
Čeprav vem , da skoraj ni šans da bi karkoli dobil nazaj me vseeno za vsak slučaj zanima ,če ima kdo kaj izkušenj s podobnimi scami in mogoče
kakšen info o tem kam prijaviti takšne stvari.

Lep pozdrav


Neumnost se placa. Resno, kako lahko verjames, da posljes denar in ti posljejo nazaja dvakrat tolk, za valentivnovo.

Machete ::

Ne morem verjet, kaj sem prebral.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

DarwiN ::

Tega je polno tudi na youtubu in povsod, pa vedno je zadaj kak milijarder ala Vitalik, Elon, Bezos. Očitno je velik biznis, ker četudi nasede eden na 10.000 ljudi ...
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

IL_DIAVOLO ::

kriptobog je izjavil:

Zakaj za vraga bi kdorkoli ti poslal 2 ETHja v zameno za enega? Ne razumem kako je lahko kdo tako neumen, da pade na tako foro.


V casih Jugoslavije so talali kredite, morda dinozavri mislijo da se se kar talajo marke.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NFT - Non fungible token (Edina tema) (strani: 1 2 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
576501 (3081) Kvinta
»

Po vdoru v PolyNetwork heker vrnil vse ukradeno

Oddelek: Novice / Kriptovalute
115576 (2877) kow
»

Ledger nano X vs Nano S

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
142110 (1810) doktorproof
»

EOS Blockchain in EOS Community

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
435962 (2830) Jaki-1
»

ICO challenge 2018 (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
508117899 (71408) Vazelin

Več podobnih tem