» »

Firma OSI Sistemske Integracije d.o.o

Firma OSI Sistemske Integracije d.o.o

abscrock ::

Hoj

Pozna kdo to podjetje OSI Sistemske Integracije d.o.o?
Zanimajo me izkušnje s tem podjetjem.
Po možnosti kdo pozna situacijo dela tam. Možnost imam zaposlitve tam in me zanima predhodno kakšna je situacija.

_ssd_sata ::

 ZGUBA

ZGUBA



Tele cifre malo poglej (uradna izguba v 2020, pa lih-kar je na MJU prodal za 400K softvera za PKI/qr), pa ves vse, in bos skor-zih rajs iskal drugje, ker gotovo ves kaj je OSI, ane? Rudi se ve kdo je oz. ni, 10 ljudi pa tam niti ne dela!

Razmere te pol niti ne zanimajo, vec, ane?

abscrock ::

Lahko poveš kaj več če veš.
Omenjaš nekega "rudi" je poznan bi moral vedet kaj o njem?

Lahko mi tudi napišeš na ZS če je preveč za tuki...

_ssd_sata ::

Rudi bo tvoj novi sef tam!
Ce pa rabis agenta, da ti isce in najde boljso sluzbo, potem isci pac to najprej!
OSI ves kaj je/ni?
A za tole si se prjavu:
https://www.mojedelo.com/sistemski-inze...

Tomcat, Docker, Proxmox, izpit kategorije B, delovni čas na zaupanje
Ni da ni, res! Cloud pa ne rabis!

Podjetje OSI je eno bolj prepoznavnih podjetij v slovenski industrijski panogi informacijskih rešitev. Ukvarja se s storitvami načrtovanja.

Slovenščina na pogojno 2/5!

Zgodovina sprememb…

abscrock ::

Ja na to sem se prijavo...

Zdaj si me samo še zmedel bolj, nevem kaj naj si mislim o tej firmi...

OracleDev ::

Ne ustvari si mnenja glede na osebe iz forumov. Pojdi na razgovor in si ustvari svojega. Kolikor so iz IT sveta znani gre za cisto spodobno in znano IT firmo.

_ssd_sata ::

Glej, ne poznamo tvojih zelja, potreb, znanj.
Nikakor, da bi te hotel, kakorkoli zmesti, ampak firma ima 10 ljudi na placnem spisku, cifre iz poslovanja poglej, kako dobiva javne posle je javna tajna, je to tisto kar je terna zate?

Pojdi pac na razgovor k njim, bos morda Rudija celo videl osebno, pa bos izvedel sam vse!

Kaj si na cesti, ali imas sluzbo, ker tlele bo placa 1.5K in nic vec, garant! Spisek 'znanj', celo bodoca rabijo, je pa za vsaj 2.5K, kaj pravis? Ce mas vsaj 4 leta izkusenj iz vsega tega kar tlele hocejo, dobis gotovo lahko boljse, celo direkt v JU verjetno, ane, ker tudi tam iscejo 'sistemce' (pa se papir imas, mag.)?

Ales ::

_ssd_sata je izjavil:

... cifre iz poslovanja poglej ...

Daj jih ti poglej. Pa vprašaj nekoga za razlago, ker očitno nič od napisanega ne razumeš.

A si ti tisti iz teme o AliExpressu? Zveniš že tako, samo pod alternativnim nickom.

abscrock ::

Ja je pač fajn zvedeti prej kaj več o firmi...

Mi je pa malo čudno da iščejo sistemca oz po dva hkrati po FB že vsaj leto ali dve. Jih je toliko tam ali kaj drugega?

_ssd_sata ::

Fluktuacija kadra, kot v vseh najboljsih delovnih okoljih, ja res, imas kar utemeljen sum. Poglej se kdo je na istem naslovu tam na Rudniku iz IT sektorja.

Puubec ::

abscrock je izjavil:

Ja je pač fajn zvedeti prej kaj več o firmi...

Mi je pa malo čudno da iščejo sistemca oz po dva hkrati po FB že vsaj leto ali dve. Jih je toliko tam ali kaj drugega?


Preveri še spodnjo povezavo in si ustvari vtis klik

Število zaposlenih je navedeno od 10-19, kar ne pomeni 10 in ne 19 in se izračunava na podlagi neznane metodologije (ni objavljena)

Posel za 400k... iz. javnega naročila je razvidno, da gre za licenčno opremo za osebne izkaznice, kar je tudi dejavnost podjetja (razvidno iz surfanja)

Vedno preveri vir podatkov in same podatke. Imaš na voljo tudi Erar...

c3p0 ::

Še preden hodiš tja, preveri z njimi plačo, da ne tratiš svojega časa. Če nočejo povedat niti range od-do, red flag.

Puubec ::

c3p0 je izjavil:

Še preden hodiš tja, preveri z njimi plačo, da ne tratiš svojega časa. Če nočejo povedat niti range od-do, red flag.


Jaz sem mnenja, da je plača odvisna od znanja in možnosti monetizacije, če podjetje deluje na trgu.
Po moje je ravno nasprotno: če podjetje betonira zneske je togo in neprilagodljivo, enako velja za kader, ki želi vse fiksno na pladnju

Še praksa v tujini, klik

Torej je zgolj 13% delodajalcev primernih?
klik
Several reasons help explain why only 12.6% of global companies published the pay range for a role within their job ads last year, according to a 2021 report from Seattle-based compensation data company Payscale.

Tudi kader mora biti vreden dolodajalca...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Puubec ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Razgovor za službo in kadrovski odnos (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20355014 (37129) Trubar
»

Vzdrževalec računalniške opreme (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8415188 (11757) GummyBear
»

Za*ebal s študijem v prvem mescu kako naprej? (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
6114638 (12661) PrihajaNodi
»

Nemško deželno ministrstvo okužene računalnike vrglo preprosto stran (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
5514210 (11123) youcould
»

Obvezna praksa (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5116373 (15101) BlueRunner

Več podobnih tem