» »

testiranje

testiranje

polozweii ::

Kolkrat na mesec se greste v povprečju testirat na PCR in HAG test? Samotestiranje ni zraven.
  • zaklenil: bluefish ()

kixs ::

2-3-4 tedensko HAG. Odvisno kam moram it.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kixs ()

Zimonem ::

3-4 hag na teden , sicer cepljen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zimonem ()

feryz ::

Zero.
Razen ko moram kam iti. Enkrat mesečno, recimo.

IL_DIAVOLO ::

Zdaj ko ima petrol možnost placila pri okencu, se ne testiram vec.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Vball ::

skupno samo 1x HAG test in 2x PCR.

AndrejS ::

HAG skupno 4x , PCR 0x

nirburu ::

Ko ne gre drugače.

s1m0n ::

Niti enkrat, ker je samo testiranje dovolj dober pokazatelj kdaj je potrebno it na PCR...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: s1m0n ()

eventyrer ::

polozweii je izjavil:

Kolkrat na mesec se greste v povprečju testirat na PCR in HAG test? Samotestiranje ni zraven.


0x

Zgodovina sprememb…

MIHAc27 ::

0x

Ko sem bil parkrat prehlajen, sem se doma samotestiral. Ker ni pokazalo nič nisem šel na PCR.

feryz ::

A ne greste nič v tujino? Drugače tega res ne rabiš.

harvey ::

feryz je izjavil:

A ne greste nič v tujino? Drugače tega res ne rabiš.

A doma se šlepaš, če nisi P in C rabiš T, preprosto.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

krucymucy ::

feryz je izjavil:

A ne greste nič v tujino? Drugače tega res ne rabiš.

Gremo, vsak teden, ampak smo cepljeni.

polozweii ::

Da ne odpiram nove teme o testiranju bom raje tukaj..
Včeraj zvečer na SLO1 pri Odmevih je Beovićeva rekla:
"občutljivost testa je odvisna tudi od tega kako se test odvzame. Za omikron različico je znano tudi to da se velika količina virusa pojavi v ustnem žrelu, morda ne toliko v nosu"

Včeraj sem prvič slišal da je več virusa v žrelu kot pa v nosu. Če pravi da je za omikron različico znano da je večja količina v žrelu, potem je za prejšnje različice veljalo da je večja količina virusa v nosu?
Pozna kdo primer kjer pri nas brise jemljejo iz žrela?

lolipop2 ::

polozweii je izjavil:

Da ne odpiram nove teme o testiranju bom raje tukaj..
Včeraj zvečer na SLO1 pri Odmevih je Beovićeva rekla:
"občutljivost testa je odvisna tudi od tega kako se test odvzame. Za omikron različico je znano tudi to da se velika količina virusa pojavi v ustnem žrelu, morda ne toliko v nosu"

Včeraj sem prvič slišal da je več virusa v žrelu kot pa v nosu. Če pravi da je za omikron različico znano da je večja količina v žrelu, potem je za prejšnje različice veljalo da je večja količina virusa v nosu?
Pozna kdo primer kjer pri nas brise jemljejo iz žrela?


testiranje.si jemlje iz žrela. Samo opozoriti jih moraš na licu mesta, da to hočeš. Drugače bi kar po nosku vrtali

Likalnik ::

ja iz žrela jemljejo...kolega recimo je bil negativen, ko se je samotestiral, negativen na hitrem testu...potem je pa naredil sam test doma iz žrela pa je bil pozitiven in nato šele šel na PCR test.
poznam kar nekaj primerov kateri so bili pozitivni iz žrela.

jaz na primer...sem bil prvi teden po novem letu bolan...glava bolela, gru pekel (brez vročine)....bil negativen tako pri samotestiranju, kot hitrem testu in tudi PCR je bil negativen....ne vem pa kaj bi pokazalo, če bi vzel bris iz žrela....mogoče bi bil pozitivien in bi bila tale burleska okoli vsakodnevnega testiranja pri meni že končana

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Likalnik ()

c3p0 ::

Ko sem bil pozitiven po PCR, vsak dan. Malo povrtal po nosu in potestiral, vedno je bil +, ko več ni bil, tudi PCR ni bil. Ne vem zakaj ti rinejo palčko do možganov, čisto delanje norca iz ljudi. Vsaj kitajskega fada analnih testov niso pograbili.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Hitri test covid cena (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20831438 (24428) matevz1337

Več podobnih tem