» »

združiti video in audio?

združiti video in audio?

kiFni ::

Imam dva video posnetka.
Rad bi audio iz prvega, združil v drugega.
Čim bolj simpln način za macos ali win?
Se da v final cut pro?
Rad bi brez encodiranja.
  • spremenil: kiFni ()

Kurzweil ::

Torej predvidevam, da imaš 2 kameri... pa bi ju rad sinhronoziral in pač zmontiral nekaj bolj dinamičnega, kot je ena fiksna kamera? Boš moral malce več povedat... drugače pa se vse da in je povsem simple... gre v final cut... adobe premiere... pa še v celem kupu drugih programov... samo točno povej, kaj bi imel... v katerem formatu je sedaj? rabiš kaj popravljat zvok? bi rad dodal še kak napis, intro, karkoli?

kiFni ::

Kurzweil je izjavil:

Torej predvidevam, da imaš 2 kameri... pa bi ju rad sinhronoziral in pač zmontiral nekaj bolj dinamičnega, kot je ena fiksna kamera? Boš moral malce več povedat... drugače pa se vse da in je povsem simple... gre v final cut... adobe premiere... pa še v celem kupu drugih programov... samo točno povej, kaj bi imel... v katerem formatu je sedaj? rabiš kaj popravljat zvok? bi rad dodal še kak napis, intro, karkoli?

Ne. Imam video posnetek ene oddaje posnet s tv pred mnogo leti s slo komentarjem.
Na netu sem pa najdu isto v boljši resoluciji. Rad bi povozil original audio z mojim slovenskim.

Kurzweil ::

Je povsem simple... imaš recimo Adobe Premiere? Je pa identično tudi v ostalih tovrstnih programih... pri videu od katerega bi imel zvok daj "unlink", da boš lahko ločeno skopiral zvok/video... potem pa ta zvok samo potegni pod video, kjer bi ga želel imeti in ga sinhroniziraj oz. po domače nastavi tako, da bo točen zvok in slika... audio, ki pa ga nočeš uporabljat, pa lahko na tistem tracku daš mute... ali pa isto unlink in ga zbrišeš... to je res zelo preprosto...

kiFni ::

Bom probal. Imam final cut in video pad.
Vmes so še podnapisi. Ampak to že znam zrihtat s srt fajlom.

Big_Al ::

vdub + audio from other file

V-i-p ::

Sem moral it probat scenarij, ki ga navaja OP. Na telefonu sem to brutalno hitro naredil v parih sekundah s programom CapCut. Odpreš video 1, klikneš mute, klikneš dodaj zvok, označiš video 2 in v video 1 doda zvok iz videa 2. Konec :).
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Kurzweil ::

V-i-p je izjavil:

Sem moral it probat scenarij, ki ga navaja OP. Na telefonu sem to brutalno hitro naredil v parih sekundah s programom CapCut. Odpreš video 1, klikneš mute, klikneš dodaj zvok, označiš video 2 in v video 1 doda zvok iz videa 2. Konec :).


Tudi v vseh teh programih je to tako simple... pa lahko urejaš na tem appu tudi audio tracke... ker če ni vse res do ms isto... potem bo treba ščepec sinhronizacije...

Anney ::

Ali je fps isti, dolžina ista? Format videa je v?
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

Kvinta ::

Malo boljši programi to nardijo avtomatsko naprimer v Davinci Resolve je to samo en klik :D
Pa tudi ročno ni neki bav bav vse skupaj.
A.C.A.B


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Programi za urejanje videa

Oddelek: Programska oprema
253536 (2646) noraguta
»

Program za editiranje videa

Oddelek: Programska oprema
223331 (3038) poweroff
»

program za videomontažo

Oddelek: Programska oprema
101584 (1353) opeter
»

Program za montažo filmov...

Oddelek: Zvok in slika
327801 (7435) martinsm3
»

Racunalnik za obdelavo videa, prosim svetujte...

Oddelek: Strojna oprema
221136 (915) Jebiveter

Več podobnih tem