» »

A1 Brezžični net + TV

A1 Brezžični net + TV

KuhanKrompir ::

Gledam, pa ne najdem še nobene objave na to temo. Zanima me kakšne izkušnje imate z A1 Brezžični net + TV, kjer torej vse teče preko LTE?

vinkop ::

a ni to samo 200GB podatkov? a ni to malo premalo za cel mesec?

beta1 ::

Bile so dobre izkušnje dokler:
- niso začeli ponoči izklapljat LTE1800 oddajnike (kao EKO)
- dokler ni frocovje imelo GB pakete na HoT, BOB in niso viseli toliko na streamingu, tik-toku itd...

TV je bila živa žalost. SD, samo 40 lokalnih kanalov.

Obvoz. Konkurenca ima 100x bolje.
Huawei LTE CPE master.

KuhanKrompir ::

vinkop je izjavil:

a ni to samo 200GB podatkov? a ni to malo premalo za cel mesec?


Ce vzames net + TV potem te omejitve ni


beta1 je izjavil:

Bile so dobre izkušnje dokler:
- niso začeli ponoči izklapljat LTE1800 oddajnike (kao EKO)
- dokler ni frocovje imelo GB pakete na HoT, BOB in niso viseli toliko na streamingu, tik-toku itd...

TV je bila živa žalost. SD, samo 40 lokalnih kanalov.

Obvoz. Konkurenca ima 100x bolje.


Kdo konkretno pa? Vem, da ima telekom podobno varianto, ampak koliko sem slišal od drugih (pa tudi bral na tem forumu) jim moraš prav gnjaviti, da ti ponudijo to opcijo

V-i-p ::

KuhanKrompir je izjavil:

vinkop je izjavil:

a ni to samo 200GB podatkov? a ni to malo premalo za cel mesec?


Ce vzames net + TV potem te omejitve ni

Pri internetu tudi ne, če doplačaš 3,99€.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

vinkop ::

V-i-p je izjavil:

KuhanKrompir je izjavil:

vinkop je izjavil:

a ni to samo 200GB podatkov? a ni to malo premalo za cel mesec?


Ce vzames net + TV potem te omejitve ni

Pri internetu tudi ne, če doplačaš 3,99€.

pa doplačilo za hitrost za 40/5 in potem je to ze 29€....to je pa ze kar predrago....za 20€ bi moralo biti vsaj 300gb podatkov v polni hitrosti, da bi bilo kolikortoliko ugodno napram optiki...

V-i-p ::

Ja, se strinjam. Jaz sem v Portorožu, ko sem delal dol dve leti, fural Hot giga z 200gb za 14,90EUR/mesec, cenejšega in boljšega predplačnika nisem našel (takrat).
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: V-i-p ()

Old Spice ::

Smo uporabljal pol leta (ker takrat ni bilo druge opcije). Internet načeloma OK, razen za kakšne večje prenose je delalo počasi. Problem pri nas je bil predvsem TV (kao preveč folka na istem oddajniku). In sicer problemi, ki smo jih imeli:

- redno prekinjanje med gledanjem vsebine, vsako uro je zadeva prekinila v povprečju 2x. Ob prekinitvi te vrže nazaj na 1. kanal na trenutno vsebino. Good luck, če gledaš vsebino izpred parih dni nazaj...
- Skakanje v TV vsebini naprej in nazaj (vrtenje filma naprej/nazaj) ima nadležno pomankljivost, da ne kaže vsebine, medtem ko vrtiš. Tako pravzaprav ne veš kaj se dogaja v samem filmu/oddaji samo veš, da si prevertel za npr. 5 min.
- TV vmesnik obstane pri upravljanju preko remote-a. To se nam je dogajalo dnevno, ves čas. Klikneš nazaj, se nič ne zgodi, klikneš še 1x, nič. Pa še 1x, še vedno nič. Evo, zdaj pa na hitro skoči za 3 nazaj. Nadležno AF.

Boljša polovica (pa je načeloma miren karakter) je obolevala za popolnoma vsako vsebino, ki jo je gledala za nazaj (kar je pa dandanes večina, ker kdo sploh še gleda real time?).

Sklep: Ne priporočam. Imamo sedaj A1 fiksni. Popolnoma druga zgodba. To je pa OK.

Realist ::

vinkop je izjavil:

V-i-p je izjavil:

KuhanKrompir je izjavil:

vinkop je izjavil:

a ni to samo 200GB podatkov? a ni to malo premalo za cel mesec?


Ce vzames net + TV potem te omejitve ni

Pri internetu tudi ne, če doplačaš 3,99€.

pa doplačilo za hitrost za 40/5 in potem je to ze 29€....to je pa ze kar predrago....za 20€ bi moralo biti vsaj 300gb podatkov v polni hitrosti, da bi bilo kolikortoliko ugodno napram optiki...


Ja pa sej to seveda ni konkurenca optiki?! Kake mate ljudje. To je za tam kjer ni optike in je slab DSL tole edina rešitev. Sem na lokaciji kjer niti 4M/512K ne dela ravno in mi ISP vedno znova in znova ponuja trojčka dokler ne ugotovi da mi še interneta ne zmore zrihtat in tak speed je cca 25 eur. Zato sem sedaj na A1 Lteju + HBOGo zato da imaš flat rate... dela OK. Nimam pa TV paketov.

beta1 ::

Boljša varianta je Telekom NEO Brezžični. Je malo dražje, ampak je omrežje neprimerno boljše, več kanalov in NEO box.

Za hitrejši LTE net pa varianta Telekom paket mobilni neomejeni 5G + T-2 TV izven omrežja. Samo to pa pride skupaj mesečno 65EUR.
Huawei LTE CPE master.

V-i-p ::

Jah, al pa ta varijanta bi tudi komu prav prišla v bolj odročnih krajih, vzameš dve Hot cifri, gor nabiješ Hot giga paket z doplačilom za 50/10 skupaj za 16,99€ x 2 cifri pa si na 33,98€ + tisto kodo za Eon/x-plore/... od žlahte pa je :). 400gb na mesec, pa vsakega 15ga cifri v ruterju zamenjaš ;).
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hot, BOB, Telemach in vse ostalo (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15649769 (12097) V-i-p
»

ario ponudnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
5415212 (2919) markasaso12
»

Najbolj ugoden internet na Hrvaškem 2017

Oddelek: Mobilne tehnologije
4111692 (3407) Scorpy84
»

A1 TV AS LTE (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Omrežja in internet
21052156 (27495) brez-imenko

Več podobnih tem