» »

Ljubljanski kabel - 36 urni internetni mrk

Ljubljanski kabel - 36 urni internetni mrk

CCMbrother ::

V soboto zjutraj se je moj dragi operater spravil nadgrajevat svoje omrezje (Ljubljanski kabel). Ker pa ima ocitno zelo "usposobljene" tehnike, je bila ta nadgradnja vse prej kot uspesna!;((
Tako je ob dvanajstih dopoldne nastopil internetni mrk, ki jim ga se do sedaj ni uspelo odpraviti. Kako sem potem zdej na netu? Z modemom!!! Stari dobri modem nikoli ne zataji!:D Ampak vseeno mi ni jasno, kako operater ni zmozen vzpostaviti delujocega stanja prej kot v 36 urah !!?? Kmalu bo to vec kot 36 ur in nic ne kaze, da bi bilo to pred ponedeljkom dopoldne!Pa se v to sem izgubil upanje!!Si predstavljate, da bi bili 36 ur brez neta? In to cez vikend? Katastrofa! ;((

CCMbrother

flipflop ::

Je hudo,ja. Upam da si ta mrk vsaj dobro izkoristil in da nisi le čakal pred ekranom 36 ur in klikal refresh8-)

XsenO ::

Jao Jao Jao... jz sem 5 dni na teden brez možnosti povezave niti prek modema, ti pa se za 1.5 dnevni mrk cmeriš.:\
1 + 1 = 1

chucki ::

fant je pac odvisn :D >:D
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

CCMbrother ::

flipflop : Brez skrbi, nisem klikal refresh, sem pa v teh 36 urah pogosto klical na Ljubljanski kabel!!:D

XsenO : Ja, ampak ti za teh pet dni ne placas povezave. Jest pa placam in je nisem imel!!

XsenO ::

CCMbrother: Hmmm, je mal drugače kot si ti odgovoril. Doma imam ADSL povezavo, v LJ kjer pa studiram pa nimam niti telefonskega prikljuička...zato nebi glih mogu rečt da ne plačujem tiste neuporabe...anyway s tem 'mrkom' so te oropali za kakšnih 300 Sit res hudo:\
1 + 1 = 1

CCMbrother ::

XsenO : Potem se ti opravicujem za prehitri odgovor. Pa ne gre tukaj za denar! Med tednom tudi jaz ne uporabljam neta kaj dosti. Itak sem na faksu ali pa na sihtu. Za vikend pa mora vse stimat! Se posebej na oblacno soboto in nedeljo.

mescaline9 ::

XsenO a stanuješ na dolgem mostu?

SasoS ::

CCMbrother: tudi sam sem na LJ Kablu in je po krajši prekinitvi v soboto zjutraj internet normalno spredelal okoli 12h. A si probal dat modem iz štroma ven in nazaj?

CCMbrother ::

SasoS : Brez skrbi, da sem dal modem iz stroma, resetiral router,... Ocitno si ti eden redkih uporabnikov LJ kabla, ki imajo internet. Danes sem spet klical na Ljubljanski kabel in so rekli, da imajo napako visje stopnje in da jo bodo odpravili danes do dvanajstih.Yeah right! ;((

iskra ::

:O Jst sm tudi eden tistih nesrečnežev k so bli 36 ur brez neta ... in to ne prvič... je zmankalo prejšnji tedn parkrat po več ur tko da ... bi jih pretepu! Nism odvisn - sm obljubu par frendom k so brez neta da ni blema d lahko pridejo h meni in pol ni blo lih fajn pa še neki sm mogu e-maile pošiljat pa to ... štala u glavnem - lahko bi vsaj kej obvestili vnaprej!

In ni samo 300 sit ... če računam vsaj 2 dni od 5100 SIT je to 330 SIT! ;)

chucki ::

napis pritozbo da ne bos placu celotnega zneska! 8-O
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Fury ::

hm.. men vse ql dela... amis prek LJ Kabla...

Negrocan ::

Jst mam tud Lj Kabel in mi super dela! ;)

V soboto so res nadgrajevali opremo, vendar so ze pred 12h use nazaj prikljucili.

Drgac bi nam pa lahko odpri "pipce" na lj kablu, 768/128 kb/s mi je ze pocasno ratalo :D

Aja pa mam prek Perftecha drgac;)

XsenO ::

Ne sem v Kosezah:D , pa nam je uspelo šefico prepričat da nam da Adsl, zdaj edino bo rablo Router menjat ki ta trokira
1 + 1 = 1


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Detel - in.Life ip telefonija = izogibajte se jih kar se le da

Oddelek: Omrežja in internet
166408 (3953) Furbo

Mortal kombat

Oddelek: Igre
192567 (2437) BALAST
»

Gran Turismo 5 pri nas šele konec leta?

Oddelek: Novice / Igre
2810309 (9221) Berserker
»

MKV 2 AVI? za XBOX 360

Oddelek: Zvok in slika
71161 (1106) XsenO
»

Xbox 360 vprašanja...

Oddelek: Konzole
71459 (1354) T.A.D.E.J

Več podobnih tem