» »

mojblink.si je dol!?

mojblink.si je dol!?

1
2
»

tomlin ::

Laki_ laik je izjavil:

Se na te zadeve ne spoznam. Mi je pa glupo kaj imata torrenta (dva ki jih nisem našel na mojblink.si) z tem. Torej je dan ultimat ali samo mi ali dijo.

Od soseda, ki ima dostop, jih prosi za pojasnili, morda te ponovno vklopijo.
Svoboda in enakost ni isto kot svoboda.
M. Friedman

Laki_ laik ::

tomlin je izjavil:

Laki_ laik je izjavil:

Se na te zadeve ne spoznam. Mi je pa glupo kaj imata torrenta (dva ki jih nisem našel na mojblink.si) z tem. Torej je dan ultimat ali samo mi ali dijo.

Od soseda, ki ima dostop, jih prosi za pojasnili, morda te ponovno vklopijo.


Saj bom samo mi pa ni jasno kakšna blokada je to da lahko dostopim ptreko gsm omrežja in če sem za vpn?

somethingnew ::

Ker blokirajo IP s katerim si delal "prekršek".

Laki_ laik ::

somethingnew je izjavil:

Ker blokirajo IP s katerim si delal "prekršek".

Ja očitno ni to razlog ker mi model tupi da naj izklopim vpn pa se bom lahko vpisal. Je pa fora v tem da vpn-ja sploh več nimam na računalniku.

Zgodovina sprememb…

Laki_ laik ::

Ker se mi zdi bedasto odpirat novo temo bom vprašal tukaj. Kaj bi še lahko bilo krivo da mi trdijo da sem za VPN- jem če ga v resnici sploh več ni na računalniku. A se vpn skrije še kam drugam? Odstranil sem program prav tako vtičnike iz obeh brskalnikov (firefox, edge) a se program dodatno še kam drugam vsili/skrije ali kaj bi še bilo krivo da mi prikazuje kot da sem za vpn?

Zgodovina sprememb…

tomlin ::

Možno. Odpri "mapo moj računalnik" in v zgornji iskalnik vnesi vpn, ter izbriši vse kar se da.

A ti je kaj ratal?
Svoboda in enakost ni isto kot svoboda.
M. Friedman

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tomlin ()

GupeM ::

Odpri https://whatismyipaddress.com/ in povej, kaj ti piše spodaj pod ISP, city, region in country.

HolyFuck1 ::

tomlin je izjavil:

Možno. Odpri "mapo moj računalnik" in v zgornji iskalnik vnesi vpn, ter izbriši vse kar se da.

A ti je kaj ratal?


Hahhaha holy fuck. The average Partis/mojblink user.

somethingnew ::

Njihove skripte blokirajo vse povprek. Pol pa pizdijo, da ni odjemalcev.

kamuee ::

Sem imel enako težavo, nima veze z VPN-ji ampak z torrent iz drugih strani ala infire in mojblink.com... ker so pa skregani z njimi... in morate pobrisat vse torrente iz qbitorrenta programa in jim javit da te odblokirajo.... ker hočejo biti kao vodilni, pač samo mojblink.si in nobeni drugi....
AutoCAD MAP 3D DWG Designer (Mechanical, Electrical)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kamuee ()

DePalmo ::

Problem je da infire.si doda tracker še za mojblink.si in mojblink.si te zaradi tega blokira. Tako da čeprav ima več vsebine, se mi je infire zaradi te poteze malce zameril.

somethingnew ::

Infire ne dodaja dodatnih trackerjev...

DePalmo ::

Nekdo jih, in specifično samo pri torrentih potegnjenih iz infire.si, da sem nato lahko blokiran na mojblink.si. Kadar še kaj potegnem dol iz slovenskih trackerjev, je to prva zadeva ki jo preverim in popravim.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Partis dokončno umrl (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
20738531 (1871) donvito

Kaj se je zgodilo z Mojblink-om ? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
456254591 (103794) metalcamp1

MojBlink- onemogočeno

Oddelek: Omrežja in internet
179930 (9730) Mavrik

Več podobnih tem