» »

kero ohišje

kero ohišje

«
1
2

profii ::

zdej mam eno midi ohisje k mi gre ze mal na k....
pa bi si nabavu neki mal vecjega.
kaj prioporocate?
pripravlen sem reskirat tam do max. 30kSit.
pa enkreat nameravam tud vodno not vrct tko da naj bi blo rostorno pa ful zracno.
  • spremenil: profii ()

Floyd ::

Js mam tudi eno podobno vprašanje sam da mam se malo vec zahtev.
max. višina 70/50cm (ne vem še kje bo stal)
max. dolžina 55cm
max.širina 25cm
In tako kot profii tudi jaz razmišljam o h2o hlajenju in naj nima kakšnih "izboklin" (ročajev itd.)

Profii upam da ne zameriš ker uporabljam tvoj podnaslov! :D
Če posilstvo je neizbežno, lezi in uživaj! KONFUCIJ

ganzi ::

Pri ohišju je pomemben tut tvoj okus- kaj je teb všeč kaj pa ne?

A je cena 30k skupaj z napajalcem?

A bi rad mel kašna pleksi okna pa kšne neonke not pa kej tazga?

profii ::

ponavadi za izgled ne kompliciram. moi je chiftec kr usec.
ja dobr bi blo ce bi bil kksen dobr napajc ze notr.
pleksi ce je je ok, ce ga pa ni ga bom pa sam dal notr.
neonko mam pa ze doma.
vazn mi je d ma dolvolj prostora za radiatorje(po možnosti na "stropu") in ventilatorje.
pa naj bi blo dovolj prostorno (ker zdej je guzva).

ganzi ::

Ja pol pa kr v shoping pa mal si ohišja v živo oglej pa boš lahk ocenu a je dost placa za tvoje vodno

Aja poglej si npr:
CHIEFTEC DX-01BD-U črn, brez ps 16.800
CHIEFTEC DX-01SLD-U srebrn, brez ps 20.280
CHIEFTEC DX-01BLD-U moder, brez ps 20.160

Lepa ohišja, samo če bo dost placa zate. Pa še en zelo soliden napajalnik za prbližno 15k pa je cena okrog 30-35k.

Cene so pa iz `my favorite shop mlacom`

profii ::

pri taipanu sm nasel chieftec bx-01b-b-b za 25k sit.
a ma kdo kksno izkusnjo s tem ohisjem?
kako se obnse?

Tattoo- ::

Kaj pa če bi tule pogledal:

RedRat Store

Sam sem kupil Antec PlusView 1000AMG in je super - je odlične izdelave, ima dovolj prostora za vso kramo, 5. ventilatorjev (2. že vgrajena) ter plexi steklo :))
Racing is in my blood - Ayrton Senna

boštjan ::

go for Antec PlusView 1000AMG .ga mam tudi sam in sem zadovoljen.mislim pa da ga pri redrat ni več,lahko pa ga naročiš v taipanu ali pa mariborski powerplus

profii ::

kako se vam pa kj zdi chieftec bx?
men je se kr useč. kaj pa vam? kaj vas moti na njem?

boštjan ::

kako se vam pa kj zdi chieftec bx?

meni se zelo dopade,za kaj več pa bi ga moral v živo videt.tukaj pa še nekaj slikic in test.

profii ::

a gre u chiefteca na strop radiator za vodno in 2 12cm venta? a je dovolj prostora med napajalnikom in stropom?

ddeben ::

V kratkem nameravam kupit eno novo ohisje, pa se ne morm odlocit ktero bi vzel... Ka vi priporocate?? Ohisje naj bi blo prostorno pa mogoce ze neki ventilatorjev imelo notri pa naj bi blo do ene 20k kr mam "kind of low budget"!:'( ... :\ :8)

burkiburke ::

cc, Boštjan, sej veš da si dobil zadnjega plus vjuvčka:D . Edino če so ih dobili v JAE, drugače ih pa ni. Od večjih in cenejših ohišij je "žal", mislim edino na voljo Chieftec. Žal, kaj bi bilo boljše da je na izbiro več večjih ohišij v Slo.

VASkO ::

vsa ohisja, ki so na izbiro, so znotraj si podobna kot jajce jajcu, samo maske so razlicne. bljak

meni se vidi malo drugacna razporeditev, npr. chenbro SR104 ali pa addtronics 6896 in 6890, itd... samo tega nikjer ne mores dobiti

sploh pa ne vem, kako so na trg prisla ta mala ugly plastik fantastik ohisja, ki zdaj prevladujejo v vsaki trgovini

meni so bljak

burkiburke ::

konfekcija, Vasko, in to plastična;) . Mega poceni za nabavo, mal "zacukrana" da bodo "lepa" na prvi videz ter do fula nekvalitetna in vse ostalo enom besedom; brezveze... Celo ohišje z napajalnikom (če mu se lahko tko pove:D ) valda v nabavi košta par tisočakov... Od tega pa res ne moreš neki pričakovat...

chucki ::

chieftec je ql! evo slikca mojga

:))
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

ddeben ::

Chucki- kje si kupu tegale chiefteca pa kulk je stal?? aja poves model ohisja?:)

chucki ::

am kupu sm ga v jae
model je : DRAGON DX-01B-D
cena pa : 23.400sit z 360 w napajalcom ki je izredno TIH!!!
vec podrobnosti o ohisju pa najdes TUKAJ

:)) ;)
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

ddeben ::

Cuj ka pa dobis zraven-ko pise potrebna oprema?? Aja se neki a tista stranica spredaj ohisja se odpre, de pol vidis cd-rom, rw, dvd al ka???:)

chucki ::

am dobis kabl za 220v pa vijakov dobis full zravn :)),drobnarije pac :).
Ja stranica se odpre da vidis not cdrom........pa zaklenes jo lahk :D
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

ddeben ::

Khm-lepo to ja!! Cuj a mogoc ves ce bi sla noter tale plata: Asus A7V133-M ??:\

ddeben ::

A ventilatorjev ne dobis zraven nic? Ka je fejst tista sprednja stranica pritrjena-de se ne odlomi slucajno??:8) :\

chucki ::

itq da gre not vsaka plata saj je namenjen tudi majhnim streznikom! Ja stranica je dost mocna sam ce se bos naslaju na njo jo bos ziher odlomu :D
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

ddeben ::

Aja se neki- Ka to ti ohisje tud posljejo po posti= kulk je kj postnina? Khm...Kok je pa kj z reklamacijo?

Zoidberg ::

Jae ne pošilja po pošti. Reklamacije za to ohišje pa ne rabiš :D
Just keep on trying, keep on flying. I will be the light.

ddeben ::

Oh skoda;( ! No sm gledu pr Tealu ce imajo to ohisje pa imajo DRAGON DX-01B (black)! Kaka je potem razlika med DRAGON DX-01B-D in DRAGON DX-01B (black) poleg te da Teal-ov model nima napajalca??:8)

boštjan ::

poglej pri AGT,če ga majo,ker oni pošiljajo po pošti,pa še PTT je free

urkoman ::

Iz vezane plosce na roke narejena kista, ni bolse...:D

ddeben ::

DX-01BD-U, ČRN BREZ PS 17.040sit Tole mislim de je isti model tega ohisja k ga mam u mislih.... ka pomeni brez PS??

Keyser Soze ::

Burkiburke, pazi karjola se lomi od prevažanji takšnih količin d....>:D

Jah nekateri smo sposobni in iz konfekcije naredimo unikat, drugi pa rajši kupijo že v defaultu najboljše in najdražje. Ker jim ne gredo stvari najbolje od rok.:D Sej se razumemo.

Sam imam Anteca SX1040. In moram rečt, da sem popolnoma zadovoljen z njim. Je narejen kvalitetno in se navkljub plastiki ne zlomi vsaka stvar, ki se jo dotakneš. Hlajenje je dobro preskrbljeno, z malo truda se ga pa tudi da predelati in narediti iz njega dobro "vodno postajo".
OM, F, G!

Microsoft ::

Mislm, da je PS napajalc (po angleško nekako Power Supply).


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

boštjan ::

ka pomeni brez PS??

brez napajalanika

MrGTO ::

a pri AGT posiljajo na dom BREZPLAČNO??? To pa prvic slisim.

Lp, Blaž

boštjan ::

a pri AGT posiljajo na dom BREZPLAČNO??? To pa prvic slisim.

naročo plato,PTT free,naročo PSU-PTT free;)

burkiburke ::

Keyser Soze, a sem ti se jaz kaj zameril, da si tolk napičen name?

To ne razumem:
pazi karjola se lomi od prevažanji takšnih količin d....?
Pa to:
Jah nekateri smo sposobni in iz konfekcije naredimo unikat, drugi pa rajši kupijo že v defaultu najboljše in najdražje. Ker jim ne gredo stvari najbolje od rok. Sej se razumemo.
Očitno me ne poznaš in ne, se ne razumeva;) . To kaj sem jaz kupil "v defaultu najboljše in najdražje" ne pomeni da mi stvari ne gredo od rok. Pomeni da smo vsi posamezniki in vsakega nekaj več ali manj veseli. Moj fetiš pa so sigurno alu ohišja.

Antecova ohišja nikakor niso konfekcija a še manj nekvalitetna. Jaz sem mislil na ohišja najnižjega cenovnega ranga...

chucki ::

JAe je men poslal po posti! Postnina je pa bla 1000sit :))
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

ddeben ::

Khm, sm nasu najbolj pocen varijanto! Pri Mlacomu imajo isto ohisje(Chieftec 01B-D-U) za 17.800sit! Kr mam namen vzet se par ventilatorjev zrovn bom se tm dokupu zrovn ohisja... in vse posljejo po posti!! Ka pravte?:\

chucki ::

sam zraven ne dobis napajalnika!
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

ddeben ::

Mam doma ze enga-zato ni potrebe!:D A pol je to dobra varijanta??:)

Prjatu ::

Jaz bi vseeno raje pri AGT vzel, pa čeprav je samo ohišje in ventilatorji, pa še brez poštnine je
Something else is controlling me!

ddeben ::

Khm... ja no, res bi se pr AGT bol splacal vzet tole ohisje... 17.040sit brez ppt. Bom premislu se...:\ :)

Microsoft ::

Kak je zdej s tem Antec PlusView 1000AMG , kje je še to dobavljivo v sloveniji. Jst sm stvar vidu v R.R.S., sam neki pravte, da je zmankal. Ka to pomen, da nkol več ne bodo mel tega ohišja tam al ka?

Za tiste, ki pa mate to ohišje: A bi blo možno tista dva ventilatora, ki jih dobiš zraven ob nakupu, dat perd diske (se prav, da bi pihala noter)? S tem ne mislim, če bi šla taka smer pihanja, ampak če je tam tak plac oz. če je dost placa?


by Miha

p.s.: R.R.S. like RedRadStore.
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Tattoo- ::

Jest mam tega AMG-ja...mislim, da sem dobil zadnjega z RRS (vsaj klicali so me, če me kaj moti, da je zadnji ter da je bil razstavljen v izložbi...) :D Pred diskom imaš prostora za samo en standarden 80mm ventilator ter pod kletko za disketnik še za enega standardnega 80mm ki naj bi pihala v ohišje >:D. Zadaj imaš pa prostora za dva 80mm ventilatorj (eden pod drugim) ki naj bi pihala ven. Sej notri je sistem isti kot pri Chieftec-ih :))

RRS pa pokliči pa se zmeni, da jih naročijo... :\
Racing is in my blood - Ayrton Senna

Microsoft ::

Pismo, morm dobt to ohišje. Zdi se mi tak kul, pa razmerje med ohišjem/ceno se mi zdi ta naj ta bolš.;)

Tattoo-, kak pa maš ti porihtano z vetilatorji zdej?


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

boštjan ::

@Tattoo,funny isto so meni rekli,le da sem ga preko cool PC nabavo in malo cenej,za ceno 2 ventov,jih ni blo poleg,vse drugo pa.če pa še ga majo v RRS pa pokliči.drugač sem ga še videl na ceniku trgovine taipan.si,pokliči tudi njih.

Tattoo- ::

@JimiBtn:

Jest sem dokupil še 3. vente + Rhebousov regulator tako da mam zdej vse lepo zvezano pa popedenano. Morm rečt, da mi je ohišje zelo zelo cool...mislm, da je bil to eden mojih boljših nakupov :D. Če bi še enkrat kupoval bi istega kupil (če ga kje dobite še...)

Preprosto z tem ohišjem ne moreš zgrešit >:D
Racing is in my blood - Ayrton Senna

boštjan ::

Preprosto z tem ohišjem ne moreš zgrešit

amen:D

Microsoft ::

Psimo se lahka vidva dele smejeta, ko mata tako ohišje.:8)
Sm jst bom naredu vse, da pridem do tega ohišja!>:D


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

boštjan ::

Miha,če si iz MB idi v PowerPlus,tam sem ga vido na začetku meseca za 25k,al pa e-misija,kjer je cena skoraj 30k.

Microsoft ::

Sm v MB, ker študiram tukile. Za tist PowerPlus sm pa že slišal. Aje to mogoče kje bliz tam, ko je na nekem trgu neka vlka kugla postavlena?

25kSIT? No ja, to je 3,5kSIT več, ko v RRS. Sam če pa drugje ne bo, pol pa bom mogu kupt.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ohišje z dobrim zračenjem

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
311759 (1079) JanezH
»

Chieftec

Oddelek: Kaj kupiti
10954 (745) delfinus
»

Kater napajalc in ohišje do nekje 60000sit?

Oddelek: Kaj kupiti
201249 (1028) Black Dragon
»

računalnik

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
261312 (928) Yacksy
»

Katero ohišje do 30000Sit

Oddelek: Kaj kupiti
201995 (1732) Xgeneration

Več podobnih tem