» »

Omikron dokazi

Omikron dokazi

«
1
2

lay2er ::

So komu jasni vzroki za pompozne novice in strašenje ljudi ob pomankanju vsakršnih dokazov za škodljivost omikrona? Kako si potem razlagati uradno statistiko?

 Omikron

Omikron



P.S. Sem 2x cepljen.

Prosim brez teorij zarot.
  • zaklenil: bluefish ()

Neon87 ::

Neverjetni so, ne vem zakaj tako forsirajo še dalje. Mislim da kup cepivom poteče veljavnost konec januarja 2022. Pomoje je to razlog za širjenje panike, da bodo lahko spet upravičili represijo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: negot ()

Utk ::


Prosim brez teorij zarot.

Tu ni več nobene teorije zarote, vse je res.

kopriwa ::

lay2er je izjavil:

So komu jasni vzroki za pompozne novice in strašenje ljudi ob pomankanju vsakršnih dokazov za škodljivost omikrona? Kako si potem razlagati uradno statistiko?

 Omikron

Omikron



P.S. Sem 2x cepljen.

Prosim brez teorij zarot.

Zaenkrat izgleda da omikron ni tako nevaren kot prejšnje izvedbe ampak zavoljo previdnosti in izogibu prenagljenih sproščanj počakajmo še malo, naj se statistika omikrona iz j. afrike prenese tudi v naše bolnišnice.
Na medijsko ojačane novice pa vedno gledam tudi z nekaj skepse, oz. rezerve. Številke iz bolnišnic bodo povedale kaj in kako in ne mediji.

P.S.: mediji so fajn ker zbadajo antivakse.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kopriwa ()

Miki N ::

Kaki Mediji in Stroka ... to je samo "dober policaj" v tej nanizanki. Tako bo kot bo rekel Jajo in njegovi Gospodarji. In nič drugače.

mzakelj ::

Evo ena grupa za ljudi z humorjem in možgani. Antivaksarji itak nimajo vstopa : https://www.facebook.com/groups/nebuloz...

Hemi426 ::

Lay2er najprej se polno cepi in šele potem šele potem propagiraj teorije zarote o neškodljivosti virusa.

Povej svoje nebuloze o neškodljivosti kakšni babici trenutno na intenzivnem, ali pa 5k mrrvim...

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

FoxKnox ::

https://www.pfizer.com/news/press-relea...
Novica, ki dokazuje usklajeno delovanje farmacevtov in politikov, kar de tiče širitve omikrona world wide. Zame je to še zadnji poizkus cepljenja populacije pred koncem epidemije, kar rezultati kužnosti z omikronom po posameznih državah potrjujejo.Z drugimi besedami, Omikron bo šel preko nas v blagi obliki, cepljeni ali ne.
Podatek, ki pa je zaskrbljujo pa je ,da je kar 200.000 ljudi starejših nad 50 še sploh necepljenih, to so pa tisti , ki zasedajo bolniške postelje. Zato bi morala biti prioriteta vseh držav 1. odmerek ne pa poživitveni .

donvitoc ::

Ta omikron izvira iz afrike in menda je dol dosti hitro spuhtel, Fauč. pardon, znanost pa trdi da bo to zimo rekordno mrtvih.

HitraSperma ::

So že kakšne nove raziskave, kako je s simptomi omikron-a --> še vedno velja, da je po defaultu bolj blaga oblika (napram delti in prvi varianti)?
fgdsfjk

Sparkxl ::

Tisti ki razumete nemsko...poglejte si danes naslove v nemskih medijih. Recimo spiegel.de. Panika in strasenje na polno, cisto brez neke osnove, komplet umetno ustvarjeno. Notranji minister celo poziva k panicnim nakupom na zalogo...tako hudo bo...baje. Cisto na koncu vse te psihoze pa ze najavljajo 5. val.

Sluzi vseskupaj samo temu da se folk napsihira do konca in bodo celi srecni, ko jim z naslednjim tednom razglasijo lockdown.
Je pa ena zanimivost, ce ste opazili. Spet pride na plano delitev evrope na vzhod in zahod. Zahod v totalni (umetni) paniki, se ze dol zapirajo, na vzhodu noben prav ne trza. Tu smo pa mi, na meji vzhod zahod. Neodloceni kaj bi. Sledili zahodu kot do zdaj, ali pustiti prevladati balkanski mentaliteti.
Tudi USA vec ne sledijo programu. Biden in tisti njegov fauci se se nekaj trudita, ampak jim nekako vec ne uspeva.
Kot sem ze napisal, 2x sem se cepil, ker sem dejansko verjel temu. 3. pa vec ne padem na te pravljice, ker je ze prevec ocitno vse skupaj da je orkestriran fake.

feryz ::

FoxKnox je izjavil:

Podatek, ki pa je zaskrbljujo pa je ,da je kar 200.000 ljudi starejših nad 50 še sploh necepljenih, to so pa tisti , ki zasedajo bolniške postelje. Zato bi morala biti prioriteta vseh držav 1. odmerek ne pa poživitveni .
Ne posplošuj in hkrati žali! Sem ravnokar čez 50 in niti pod razno ne rabim, ne tega, ne dohtarja. in nobene postelje nimam namena zasedati. Razen svoje.
Še kakih 10 let. Potem ga bom šel pa obiskat. Da bom izvedel, kaj vse je z mano narobe.

FoxKnox ::

Feryz, kdo bi drugi

TheBlueOne ::

Ce bodo se naprej regulirali glede na zasedenost bolnisnic je diskusijo odvec. Ce bodo intenzivne prazne ukrepi pa eskalirali pa se zna potrditi strah proticepilcev. Zaenkrat se strah se ni potrdil, ker smo pred zadnjim lockdownom imeli naval.

darkolord ::

Odgovor na statistični podatek: "ne posplošuj!" :)):)):))

phantom ::

Omikron je tako ekstremno kužen, da se bo do konca januarja verjetno prekužila bolj ali manj cela Slovenija. Tudi če je 10x manj nevaren, je to še vedno dovolj, da čisto sesuje naš zdravstveni sistem. Če smo imeli zadnji dve jeseni, ko je bilo hkrati aktivno okužene 5% populacije, ICU na meji, bo pri omikronu hkrati okužene 50% populacije, pa bo na intenzivno spravil enako število ljudi. Pa sedaj imamo še 210 ljudi na intenzivni od delte, tako da rezerve je zelo malo. Če nam omikron v ICU spravi več kot nekaj 10 ljudi.

Panka je, ker ni dovolj podatkov. Če se izkaže, da ni DRASTIČNO (za več kot velikostni razred) manj nevaren od delte, bo katastrofa, še posebej v Sloveniji, ker imamo zaradi starih anticepilskih prdcev zafilan ICU. Cepiva in prebolevnost kot za zdaj kaže, kaj dosti ne pomagajo pred okužbo, pomagajo pa pred hujšim potekom (v JAR praktnično ni cepljenih v bolnišnici zaradi omikrona). Cepljeni z boosterjem pred kratkim sicer zgleda imajo malo zaščite.

Potem je še vprašanje, kako bo delovala država s pol populacije okužene? Manjkalo bi pol zdravnikov, pol policistov, pol trgovcev, pol šoferjev avtobusov ... ni šans niti, da vse testiramo pa pokarantiramo. Verjetno se bo karantene in testiranje preprosto ukinilo in pustilo, da virus gre skozi populacijo in kdor bo huje zbolel, se bo pač stegnil, ker ne bo prostora v ICU.
~
~
:wq

feryz ::

darkolord je izjavil:

Odgovor na statistični podatek: "ne posplošuj!" :)):)):))

Baje nas je par sto tisoč, rizičnih, brez vsega. Obiska bolnic, dohtarjev, cepilnih centrov...
Ti imaš neke številke ranga do 300 kosov.
Je ali ni posploševanje?

Invictus ::

Isti testi že zadnje leto in pol, pa kar naenkrat lahko ločijo med sevi. Morajo biti res dobri...

BTW. Pfizerr bo imel letos 93 milijard dobička. CEO Moderne pa priporoča tudi četrto cepljenje.

Zakaj že?
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

TheBlueOne ::

phantom je izjavil:

Omikron je tako ekstremno kužen, da se bo do konca januarja verjetno prekužila bolj ali manj cela Slovenija. Tudi če je 10x manj nevaren, je to še vedno dovolj, da čisto sesuje naš zdravstveni sistem. Če smo imeli zadnji dve jeseni, ko je bilo hkrati aktivno okužene 5% populacije, ICU na meji, bo pri omikronu hkrati okužene 50% populacije, pa bo na intenzivno spravil enako število ljudi. Pa sedaj imamo še 210 ljudi na intenzivni od delte, tako da rezerve je zelo malo. Če nam omikron v ICU spravi več kot nekaj 10 ljudi.


Pred kratkim je bilo smrti zaradi omikrona "0". Ce ostane priblizno tako je lahko nalezljiv kolikor hoce. Se je to morda spremenilo? Ce je se vedno pri "0" ali pa tako malo, da je statisticno nerelevantno, si lahko obetamo konec epidemije.

darkolord ::

feryz je izjavil:

Baje nas je par sto tisoč, rizičnih, brez vsega. Obiska bolnic, dohtarjev, cepilnih centrov...
Ti imaš neke številke ranga do 300 kosov.
Je ali ni posploševanje?
Seveda je posploševanje. Ampak to je statistika. Lahko se postaviš na trepalnice, vse statistike "50+" bodo od sedaj naprej pobrale tudi tebe.

Invictus je izjavil:

Isti testi že zadnje leto in pol, pa kar naenkrat lahko ločijo med sevi. Morajo biti res dobri...
Vse isto že leto in pol, pa vseeno si v tem času nisi uspel niti osnov prebrati?

Invictus je izjavil:

BTW. Pfizerr bo imel letos 93 milijard dobička. CEO Moderne pa priporoča tudi četrto cepljenje.

Zakaj že?
Namig: pandemija virusa je. Pfizer in moderna imata pa cepivo zanj.

TheBlueOne je izjavil:

Pred kratkim je bilo smrti zaradi omikrona "0". Ce ostane priblizno tako je lahko nalezljiv kolikor hoce. Se je to morda spremenilo? Ce je se vedno pri "0" ali pa tako malo, da je statisticno nerelevantno, si lahko obetamo konec epidemije.
Število mrtvih je vezano na obremenjenost zdravstvenega sistema. Če število hospitaliziranih preseže neko mejo, se bo število mrtvih naglo povečalo, tudi če bi jih v normalnih razmerah uspeli pokrpati nazaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

TheBlueOne ::

Invictus je izjavil:

Isti testi že zadnje leto in pol, pa kar naenkrat lahko ločijo med sevi. Morajo biti res dobri...

BTW. Pfizerr bo imel letos 93 milijard dobička. CEO Moderne pa priporoča tudi četrto cepljenje.

Zakaj že?


Kaj nima Pfizer skupaj predvidenih 34 milijard? 2017 je so imeli visje dobicke. Ali kaj gledam narobe?

In kolikor vem so skupaj z BioNTech in Moderna. Je pa pricakovano, da bo dobicek, ker se je gamble s cepivi izplacal. Vsi farma giganti niso sli v ta kalkuliran riziko.

Zgodovina sprememb…

Sparkxl ::

Tudi delta je bila takooo zelo kuzna da bomo vsi instant pomrli. Ce se se kdo spomni pravljic od takrat.

kopriwa ::

Invictus je izjavil:

Isti testi že zadnje leto in pol, pa kar naenkrat lahko ločijo med sevi. Morajo biti res dobri...

BTW. Pfizerr bo imel letos 93 milijard dobička. CEO Moderne pa priporoča tudi četrto cepljenje.

Zakaj že?

Ti, antivaks posušena glava:
1) Testi, ki jih opravljamo vsesplošno ne ločujejo med sevi.
2) A ti ločiš med prometom in dobičkom? A se ti zavedaš kaj vse Pfizer proizvaja in kakšna je letna proizvodnja?

MIHAc27 ::

še kdo pogreša Delto? Mislim, a je kar izginila? Prej non stop novice o njej, sedaj isto o omicronu.

Mene tudi zlepa ne prepričaš v neke teorije zarote... ampak ja, čedalje bolj smrdi vse skupaj.

TheBlueOne ::

Sparkxl je izjavil:

Tudi delta je bila takooo zelo kuzna da bomo vsi instant pomrli. Ce se se kdo spomni pravljic od takrat.


Polnila je intenzivne, kaj vec ni potrebno dodati. Ce omikron ne bo, bo zgodba popolnoma drugacna.

phantom ::

Invictus je izjavil:

Isti testi že zadnje leto in pol, pa kar naenkrat lahko ločijo med sevi. Morajo biti res dobri...

BTW. Pfizerr bo imel letos 93 milijard dobička. CEO Moderne pa priporoča tudi četrto cepljenje.

Zakaj že?

Med sevi se praviloma ločuje s sekvenciranjem, ne s testi PCR/HAGT. To pa traja kakšen teden, zato pa imamo podatke o novih sevih vedno s precejšnjim zamikom.

Nekateri PCR testi lahko ločijo med določenimi sevi. Pri PCR testu se zaznava določene odseke virusnega genoma in ker se nekateri med sevi razlikujejo, potem PCR test zazna le ne-mutirane odseke, mutiranih pa ne. Če je mutacija izven vseh odsekov, ki jih PCR zaznava, seveda ne more ločiti med sevoma.
~
~
:wq

Sparkxl ::

Opa pametne besede...si diplomiral medicino, specializacija imunolog, ali si klasicen internetni dr.yt.med.?

DarwiN ::

Invictus je izjavil:

Isti testi že zadnje leto in pol, pa kar naenkrat lahko ločijo med sevi. Morajo biti res dobri...

BTW. Pfizerr bo imel letos 93 milijard dobička. CEO Moderne pa priporoča tudi četrto cepljenje.

Zakaj že?


Iščeš besedo sampling, oziroma jemanje vzorcev.. Ko/če bodo želeli v Sloveniji ugotovit prisotnost omicrona, bodo vzeli denimo en testni center v Lj, enega v Novi Gorici in enega mogoče v MS. Iz vsakega centra denimo 300 vzorcev, ki jih pošljejo na podrobno analizo v laboratorij. Pridejo nazaj rezultati, ki ugotavljajo, da je Omicrona v MS na primer 12%, v LJ 23% in v Gorici recimo 17%.. Zaključijo, da je v Sloveniji kot takšni Omicrona cirka ~18%.. Seveda z mersko napako. Nihče potem ne trdi, da je številka povsem točna. Gre za približek in to je tudi vse, kar nas zanima.
Kaj ti niso tega postopka opisali strokovnjaki na Facebooku?

Pfizer, Moderna? Sure. Dobiček v milijardah. Super. Če si kdo zasluži velike dobičke, so to podjetja, ki so med pandemijo rešila ničkoliko milijonov ljudi, a ne? Aja, ti raje privoščiš kriptomiljarderjem, televangelistom, Kardashianovim, ipd.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

Invictus ::

DarwiN je izjavil:

Če si kdo zasluži velike dobičke, so to podjetja, ki so med pandemijo rešila ničkoliko milijonov ljudi, a ne? Aja, ti raje privoščiš kriptomiljarderjem, televangelistom, Kardashianovim, ipd.

Oz. so pobili ne vem koliko milijonov ljudi, ker so sprožili paniko med ljudmi?
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

DarwiN ::

Za podatek, koliko milijonov so doslej ubila cepiva, boš moral vprašat Nodija.. On je strokovnjak za to področje.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Miki N ::

Novovalovska ontopic tema:

Menda je holandska beseda leta "prikspijt", ki naj bi pomenila "obžalovanje cepljenja" - mi bi rekli "žalošpik"!

https://www.dutchnews.nl/news/2021/12/v...

FoxKnox ::

Miki N je izjavil:

Novovalovska ontopic tema:

Menda je holandska beseda leta "prikspijt", ki naj bi pomenila "obžalovanje cepljenja" - mi bi rekli "žalošpik"!

https://www.dutchnews.nl/news/2021/12/v...


Ali kako so po bitki vsi generali pametni

temprar ::

Jaz še vedno prosim, da mi kdo od vernikov razloži, zakaj Omicron, z njegovo ekstremno kužnostjo dela sedaj štalo, ko pa imamo njegove vzorce v labu že od marca 2021.

Vsi so nam metali v obraz, da je delta ultra kužna. No, omikron naj bi bil še bolj kužen in je v par tednih že povsem prevladal nad delto v recimo Londonu.

Kje je bil marca 2021?
Dokler mi ne da kdo kak pameten odgovor bom ponosno trdil, da vas nategujejo po dolgem in počez.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

TheBlueOne ::

temprar je izjavil:

Jaz še vedno prosim, da mi kdo od vernikov razloži, zakaj Omicron, z njegovo ekstremno kužnostjo dela sedaj štalo, ko pa imamo njegove vzorce v labu že od marca 2021.


Kolikor sledim, ker je potrjeno tukaj in jih je strah, da bo postal bolj smrtonosen. Ampak dokler regulirajo glede na zasedenost bolnisnic te nima kaj skrbeti. Ce bodo ukrepi glede na hipoteticne scenarije, bomo lahko zaskrbljeni.

darkolord ::

temprar je izjavil:

Jaz še vedno prosim, da mi kdo od vernikov razloži, zakaj Omicron, z njegovo ekstremno kužnostjo dela sedaj štalo, ko pa imamo njegove vzorce v labu že od marca 2021.

Vsi so nam metali v obraz, da je delta ultra kužna. No, omikron naj bi bil še bolj kužen in je v par tednih že povsem prevladal nad delto v recimo Londonu.

Kje je bil marca 2021?
Dokler mi ne da kdo kak pameten odgovor bom ponosno trdil, da vas nategujejo po dolgem in počez.
Kje je vir za to, da so vzorci že od marca 2021?

temprar ::

FoxKnox je izjavil:

https://www.pfizer.com/news/press-relea...
Novica, ki dokazuje usklajeno delovanje farmacevtov in politikov, kar de tiče širitve omikrona world wide. Zame je to še zadnji poizkus cepljenja populacije pred koncem epidemije, kar rezultati kužnosti z omikronom po posameznih državah potrjujejo.Z drugimi besedami, Omikron bo šel preko nas v blagi obliki, cepljeni ali ne.
Podatek, ki pa je zaskrbljujo pa je ,da je kar 200.000 ljudi starejših nad 50 še sploh necepljenih, to so pa tisti , ki zasedajo bolniške postelje. Zato bi morala biti prioriteta vseh držav 1. odmerek ne pa poživitveni .


Tudi, če je to res, bi človek sklepal, da se je teh 200k uspešno izogibalo vsem ostalim bolj smrtonosnim različicam že 2 leti.
Popolnoma ignorirate druge faktorje. Nenazadnje naravno imunost, kot je recimo določena krvna skupina o kateri se je že govorilo leto nazaj.

TheBlueOne je izjavil:

temprar je izjavil:

Jaz še vedno prosim, da mi kdo od vernikov razloži, zakaj Omicron, z njegovo ekstremno kužnostjo dela sedaj štalo, ko pa imamo njegove vzorce v labu že od marca 2021.


Kolikor sledim, ker je potrjeno tukaj in jih je strah, da bo postal bolj smrtonosen. Ampak dokler regulirajo glede na zasedenost bolnisnic te nima kaj skrbeti. Ce bodo ukrepi glede na hipoteticne scenarije, bomo lahko zaskrbljeni.


Mene ni skrbel noben sev dosedaj.
Mene skrbi kako vam lahko rečejo, da je omicron v vzorcih že od marca 2021, a štalo dela sedaj, vi pa nadaljujete pot, kot da ne bi te pešca povozili in pomendrali.
Ni mi jasno...
(jaz sicer imam eno razlago, ampak čakam na vas, vi ste tisti, ki propagirate "strah")

darkolord je izjavil:

temprar je izjavil:

Jaz še vedno prosim, da mi kdo od vernikov razloži, zakaj Omicron, z njegovo ekstremno kužnostjo dela sedaj štalo, ko pa imamo njegove vzorce v labu že od marca 2021.

Vsi so nam metali v obraz, da je delta ultra kužna. No, omikron naj bi bil še bolj kužen in je v par tednih že povsem prevladal nad delto v recimo Londonu.

Kje je bil marca 2021?
Dokler mi ne da kdo kak pameten odgovor bom ponosno trdil, da vas nategujejo po dolgem in počez.
Kje je vir za to, da so vzorci že od marca 2021?


Ti prilepim, če prosiš moda, da mi odklene temo.
Vir je bil še večkrat pokazan v sosednji temi.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

DarwiN ::

Temprar, a tista igrica.. Trumptard s svežim s&t računom prilepi fake news, naloga ostalih pa je, da te razkrinkamo?

Who's playing?

FYI, v realnosti stvar deluje ravno obratno.. Tisti, ki trosi nenavadne trditve, mora predložiti prepričljive dokaze.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

temprar ::

Kje pa sem prilepil fake news? Da se biontech CEO ni cepil?
Saj se ni. Cepiva so bila odobrena po večjem delu razvitega sveta nekje v prvi polovici decembra. On je naredil intervju 20 decembra. Cepil pa se marca. Torej je "glavni mož cepiv" čakal 3,5 meseca, da se zaščiti.
Povrh vsega, ga še novinar implicitno vpraša..."zakaj čakate?".
Nikjer nisem prilepil fejk newsa!

Glede omikrona iz marca 2021 pa imam vse dokaze pripravljene, želim pa povračilo za storjeno krivico.

darkolord ::

Edini "vir", ki ga najdem - ne glede na jezik - so besede prof. dr. Štruklja na TV-ju.

Ker znanost temelji na dvomu, so potrebne še dodatne preverljive informacije, da bi za to njegovo trditev lahko potrdili znanstveno veljavo.

RedDrake ::

DarwiN je izjavil:

Temprar, a tista igrica.. Trumptard s svežim s&t računom prilepi fake news, naloga ostalih pa je, da te razkrinkamo?

Who's playing?

FYI, v realnosti stvar deluje ravno obratno.. Tisti, ki trosi nenavadne trditve, mora predložiti prepričljive dokaze.

Ne, tista igrica, ko na novinarski konferenci vlade, dr. Štrukelj izjavi da je omikron prisoten že vsaj od marca 2021 (če ne še prej), ti pa potem diskreditiraš čisto vsako stvar, ki ne diši po fašističnem cepljenju pet atosekund starih dojenčkov s cepivom za najhujšo kugo 21. stoletja, ki lahko pobije kar več kot 50% starejših od 85.
Na link, ko Trumptard to izjavi na tiskovki od vlade:

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RedDrake ()

darkolord ::

Sedaj pa še vire, prosim.

temprar ::

darkolord je izjavil:

Edini "vir", ki ga najdem - ne glede na jezik - so besede prof. dr. Štruklja na TV-ju.

Ker znanost temelji na dvomu, so potrebne še dodatne preverljive informacije, da bi za to njegovo trditev lahko potrdili znanstveno veljavo.


Krivica dela dolg.

Horas ::

kopriwa je izjavil:

Invictus je izjavil:

Isti testi že zadnje leto in pol, pa kar naenkrat lahko ločijo med sevi. Morajo biti res dobri...

BTW. Pfizerr bo imel letos 93 milijard dobička. CEO Moderne pa priporoča tudi četrto cepljenje.

Zakaj že?

Ti, antivaks posušena glava:
1) Testi, ki jih opravljamo vsesplošno ne ločujejo med sevi.
2) A ti ločiš med prometom in dobičkom? A se ti zavedaš kaj vse Pfizer proizvaja in kakšna je letna proizvodnja?


pred vso to pLandemijo so pa pfizer moderna in jonhson imeli za 3 milijarde dolga. o tem pa nič?
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

temprar ::

Sedaj pa miljarde profita in skorajda ekskluzivno pravico do distribuiranja, ter 55 let FOIA zaščito. heh
Če ni zarota bo pa vsaj super biznis-deal.

darkolord ::

temprar je izjavil:

Krivica dela dolg.
Ne vem, kaj misliš s tem.

Pri tem, da je pri znanosti čisto vseeno, kdo je avtor, sem vedno zelo konsistenten. Takisto za to, da neke trditve po raznih videih same po sebi nimajo nobene veljave brez backinga z viri.

Torej, kar na dan s tvojimi viri in dokazi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

temprar ::

Obtožili so me fejk news in bil sankcioniran brez možnosti ugovora.
Prosim za podporo in v zameno dobiš dokaj-uradni link, ki sem si ga tudi shranil na disk, za vsak slučaj.
Če pa ne, ti je z nekaj minimalno dela dosegljiv na drugi način.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

RedDrake ::

darkolord je izjavil:

temprar je izjavil:

Krivica dela dolg.
Ne vem, kaj misliš s tem.

Pri tem, da je pri znanosti čisto vseeno, kdo je avtor, sem vedno zelo konsistenten. Takisto za to, da neke trditve po raznih videih same po sebi nimajo nobene veljave brez backinga z viri.

Torej, kar na dan s tvojimi viri in dokazi.

Poglej, ko Beovička po TV izjavi, da je cepljene nesmiselno testirati z HAGT-ji, ker za njih niso zanesljivi, potem je to "zdravo za gotovo", resnica suha kot zlato. Dokazi? Jih ni, oziroma kažejo _RAVNO NASPROTNO_. Ampak ne. Vaxxerji verjamejo stroki.
Ko neka druga "roka" stroke potegne neko novo trditev (ravno tako napol iz riti kot Beovička), pa, ker ne sede v vaxx pogled na svet, je jasno stvar fake news, URLPLS, ipd ...
Ko bi bili vsaj dosledni. Pa niste.

DarwiN ::

@RedDrake, aha, eden, ki ima "dr" pred svojim imenom, je natrosil trditev.. In to je dovolj zate, da trditev takoj vzameš za sveto.

Čakaj trenutek, ti postrežem par sto trditev od dohtarjev. Od dr. Faucija recimo.

Oh, wait, ti brezglavo sprejemaš samo trditve od avtoritet, ki so tebi všeč (ne avtorite, ampak trditve same)? Ah, damn. Nevermind then.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

donvitoc ::

phantom je izjavil:

čisto sesuje naš zdravstveni sistem.


A spet smo nazaj pri temu da se bo sesul cel zdravstveni sistem. Sedaj že 2 leti to poslušamo, ampak tokrat pa res!

RedDrake ::

DarwiN je izjavil:

@RedDrake, aha, eden, ki ima "dr" pred svojim imenom, je natrosil trditev.. In to je dovolj zate, da trditev takoj vzameš za sveto.

Čakaj trenutek, ti postrežem par sto trditev od dohtarjev. Od dr. Faucija recimo.

Oh, wait, ti brezglavo sprejemaš samo trditve od avtoritet, ki so tebi všeč? Ah, damn. Nevermind then.

Darwin, točno tako, kot je _VELIKA_ večina vaxxerjev počela z izjavo dr. Beovič, ko je iz riti potegnila trditev, da je HAGT nezanesljiv za cepljene.

Jaz berem študije in vlečem sklepe na podlagi tistega. Ker sem tudi sam vpleten v "raziskovalno" dejavnost, vem kako močno se splača zaupati na podlagi naziva. Točno toliko kot na podlagi astroloških znamenj in planetnih konstelacij. Tam nekje epsilon > 0.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Koliko pozivitvenih odmerkov, da bo konec pandemije?

Oddelek: Problemi človeštva
413088 (2643) DarwiN
»

Nova različica koronavirusa se imenuje omikron (strani: 1 2 3 419 20 21 22 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
106083320 (62444) fikus_

Karantena omikron

Oddelek: Loža
141987 (1690) zee

Več podobnih tem