» »

Omikron dokazi

Omikron dokazi

1
2
»

donvitoc ::

DarwiN je izjavil:

Temprar, a tista igrica.. Trumptard s svežim s&t računom prilepi fake news, naloga ostalih pa je, da te razkrinkamo?

Who's playing?

FYI, v realnosti stvar deluje ravno obratno.. Tisti, ki trosi nenavadne trditve, mora predložiti prepričljive dokaze.


Trumpu se zahvali da je s svojim warpspeed spravil cepiva v proizvodnjo ker drugače bi se big farma morala ukvarjati z brezveznim testiranjem in dokazovanjem da ni škodljivih stranskih efektov.

Brez Trumpa bi bili že vsi mrtvi.

darkolord ::

RedDrake je izjavil:

darkolord je izjavil:

temprar je izjavil:

Krivica dela dolg.
Ne vem, kaj misliš s tem.

Pri tem, da je pri znanosti čisto vseeno, kdo je avtor, sem vedno zelo konsistenten. Takisto za to, da neke trditve po raznih videih same po sebi nimajo nobene veljave brez backinga z viri.

Torej, kar na dan s tvojimi viri in dokazi.

Poglej, ko Beovička po TV izjavi, da je cepljene nesmiselno testirati z HAGT-ji, ker za njih niso zanesljivi, potem je to "zdravo za gotovo", resnica suha kot zlato. Dokazi? Jih ni, oziroma kažejo _RAVNO NASPROTNO_. Ampak ne. Vaxxerji verjamejo stroki.
Ko neka druga "roka" stroke potegne neko novo trditev (ravno tako napol iz riti kot Beovička), pa, ker ne sede v vaxx pogled na svet, je jasno stvar fake news, URLPLS, ipd ...
Ko bi bili vsaj dosledni. Pa niste.
Napačnemu odgovarjaš. Kar pravi dr. Beovič po TV, zame nima nobene teže. Nikoli je nisem citiral kot kakršenkoli vir.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

RedDrake ::

Jaz sem samo podal vir, ki ga je navajal temprar.
Jaz ne trdim, da je omikron prisoten od marca '21. To trdi dr. Štrukelj. Na njemu je dokazno breme, ne na meni.

Vidim pa čisto realno možnost, da je nek HIV pacient bil okužen marca '21 in je v sebi "kuhal" omikron do novembra, ko ga je uspešno prenesel na nekoga in stvar je šla od tam dalje "ekspresno".

DarwiN ::

RedDrake je izjavil:

DarwiN je izjavil:

@RedDrake, aha, eden, ki ima "dr" pred svojim imenom, je natrosil trditev.. In to je dovolj zate, da trditev takoj vzameš za sveto.

Čakaj trenutek, ti postrežem par sto trditev od dohtarjev. Od dr. Faucija recimo.

Oh, wait, ti brezglavo sprejemaš samo trditve od avtoritet, ki so tebi všeč? Ah, damn. Nevermind then.

Darwin, točno tako, kot je _VELIKA_ večina vaxxerjev počela z izjavo dr. Beovič, ko je iz riti potegnila trditev, da je HAGT nezanesljiv za cepljene.

Jaz berem študije in vlečem sklepe na podlagi tistega. Ker sem tudi sam vpleten v "raziskovalno" dejavnost, vem kako močno se splača zaupati na podlagi naziva. Točno toliko kot na podlagi astroloških znamenj in planetnih konstelacij. Tam nekje epsilon > 0.

No torej se vsi strinjamo, da trditve neke osebe ne nosijo nobene teže. Štejejo edino znanstveni izsledki, raziskave in konsenz med znanstveniki, strokovnjaki.

Ampak zakaj potem zagovarjaš neke blodnje o omicronu od marca 2021 na podlagi besed enega dohtarja?

Poleg tega je povsem logično sklepanje, da je omicron svojo življenjsko pot začel veliko prej.. Menda ja ni vseh ~50 mutacij pridobil čez eno noč v začetku novembra 2021. Takrat je pač izbruhnil "v svojem polnem sijaju" in do mu dodelili identiteto.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

Manu ::

Sparkxl je izjavil:

Tudi delta je bila takooo zelo kuzna da bomo vsi instant pomrli. Ce se se kdo spomni pravljic od takrat.

Delta je veliko bolj kužna kot alpha in beta. To je res. To, da "bomo vsi instant pomrli" je samo tvoje pretiravanje. Rečeno je, da je bolj kužna in je smrtnost večja. Ljudem danes niti resnice ne moreš več povedat, se jo hitro ustrašijo. Najbolje, da se vam laže, da je vse super. Potem pa naj vsak sam doma preboli covid-19, ker ne bo za vse prostora v bolnišnicah in ker bo zdravstveno osebje pregorelo.

MIHAc27 je izjavil:

še kdo pogreša Delto? Mislim, a je kar izginila? Prej non stop novice o njej, sedaj isto o omicronu.
Mene tudi zlepa ne prepričaš v neke teorije zarote... ampak ja, čedalje bolj smrdi vse skupaj.

Naj se znanstveniki lažejo, da ne bodo "obremenili in ustrahovali prebivalce"? Saj delta se še vedno širi. Če se poroča o omikronu, se poroča zato, ker je to nova novica, ker je to nov sev, ki počasi postaja vse bolj razširjen. Zakaj naj delte ne bi bilo več? A zato, ker se piše samo o omikronu? A tisto, kar pišejo novice obstaja, ostalo pa ne? Malo bolj logično je treba razmišljat.
Sredi spečih in nepazljivih je modrec buden in pazljiv -
po poti gre kot hiter konj, ki je prehitel šibko kljuse.

darkolord ::

Zakaj naj delte ne bi bilo več? A zato, ker se piše samo o omikronu? A tisto, kar pišejo novice obstaja, ostalo pa ne?
Ja, tako je razmišljanje.

Zato se tako pritožujejo, ker se toliko o covidu piše.

Se prav spomnim, ko je poleti bilo malo zatišja, pa mi je več znancev direkt reklo "virus? pa sj ni več tega" in "evo, konc je korone, ni več prva novica".

Kapitan Jack ::

Ali pa poleti vse mirno, stevilke navzdol, pol pa kao jesen in gremo stevilke gor. WTF. Zima kao...mrzlo je...

Aston_11 ::

Tale tema je nov test, ali so antivax še vedno stupid?

Kapitan Jack ::

Stupid? Zakaj ze? IMO bi se folk ze zdavnaj cepil, ce bi videli, da se stvar izboljsuje. Smo v letu 2022 skoraj in kot bi bili cisto na zacetku. Vse je krivo od alf, bet, delt, pijev, omikronov, gam, ampak slabo oziroma nic delujuce cepivo pa neee, niti slucajno.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Koliko pozivitvenih odmerkov, da bo konec pandemije?

Oddelek: Problemi človeštva
413125 (2680) DarwiN
»

Nova različica koronavirusa se imenuje omikron (strani: 1 2 3 419 20 21 22 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
106083940 (63064) fikus_

Karantena omikron

Oddelek: Loža
141997 (1700) zee

Več podobnih tem