» »

Zvok Firefox, YouTube...

Zvok Firefox, YouTube...

Rokomah ::

Zadnje čase vse slabše slišim razne videje, ki jih gledam ali na YouTube ali na Firefox-u. Vsi driverji so up to date in optimalni. Če dam test zvoka na windovsih je vse ok, če pa gledam razne filmčke na youtube, je pa različno. Ali zelo slabo (komaj slišim) ali pa tudi dobro. Za Firefox sem gledal če bi kakšen plugins za zvok pomagal pa nisem nič našel. Imate kakšen predlog?

Gejspodar ::

Zdravo,

Preveri volume mixer. Desno klikni na ikono zvočnika v desnem spodnjem kotu in izberi volume mixer ali odprti mešalnik glasnosti, če imaš slovenske Windowse.

Rokomah ::

To ni problem. Vse imam optimalno nastavljeno. Ali so kakšne posebne nastavitve zvoka v Firefoxu ali YouTube?

Rokomah ::

Opažam občutno poslabšanje zvoka v vseh aplikacijah, ki omogočajo videje in podobno. Ima še kdo drug podobne probleme? Kako to rešiti? Je mogoče problem pri YouTube zato ker nimam plačljivo verzijo?

Gejspodar ::

Kako bi opisal to poslabšanje zvoka?
Kabli so do konca vklopljeni? Z drugimi slušalkami/zvočniki si poizkusil?

In ne, plačljiva verzija JewTuba ni krivec. Si pa lahko namestiš uBlock Origin, pa izkusiš "plačljivo verzijo" zastonj.

bambam20 ::

Rokomah je izjavil:

Zadnje čase vse slabše slišim razne videje, ki jih gledam ali na YouTube ali na Firefox-u. Vsi driverji so up to date in optimalni. Če dam test zvoka na windovsih je vse ok, če pa gledam razne filmčke na youtube, je pa različno. Ali zelo slabo (komaj slišim) ali pa tudi dobro. Za Firefox sem gledal če bi kakšen plugins za zvok pomagal pa nisem nič našel. Imate kakšen predlog?


To ni krivec youtube, pač pa nalagalci.

sbawe64 ::

V drugem brskalniku je enako ?
Daj primer yt videa, ki se ga slabo sliši.
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

DarwiN ::

Imaš mogoče Win11? Tudi meni namreč vse deluje cirka ~20% tišje, odkar sem namestil Win11. Googlam in ima kar nekaj ljudi podobne težave. Očitno ni bug, ampak feature. :)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

bambam20 ::

sbawe64 je izjavil:

V drugem brskalniku je enako ?
Daj primer yt videa, ki se ga slabo sliši.


Jaz mam win 7 in opažam občasno, da če je recimo kakšen del filma, da zna biti tišje, kot če recimo poslušam glasbo.

Rokomah ::

sbawe64 je izjavil:

V drugem brskalniku je enako ?
Daj primer yt videa, ki se ga slabo sliši.


Evo tale primer. Ta trailer sem pred meseci čisto drugače, veliko bolj glasno slišal, se tega dobro spomnem,sedaj pa ga slišim recimo na 30% kot je bilo prej:


Sigurno niso krivi nalagalci.
In ne, nimam win11.

Drugače, recimo ko igram igre je pa vse OK.
Pa tudi to je, če nek video gledam recimo v Firefoxu je potiho, ko pa recimo v Chrome je pa OK. Nagaja tudi YouTube.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rokomah ()

bambam20 ::

Ta video ima v chromu ok glasnost. Firefoxa pa ne uporabljam, ker je zanič.

e-marko ::

Ta video ima v Firefoxu ok glasnost. Chroma pa ne uporabljam, ker je zanič.

Malo heca mora biti.

Zaženi FF brez vseh dodatkov, ker očitno imaš nekaj posvinjano gor.

Lp
...somebody, somewhere...

janezvalva ::

clear cookies, delete history, remove extensions pa take finte. včasih je to krivo.
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

bambam20 ::

e-marko je izjavil:



Zaženi FF brez vseh dodatkov, ker očitno imaš nekaj posvinjano gor.

Lp


Dodatki ne vplivajo na glasnost v yt_bu. Pa niso vsi posnetki na yt-bu iste glasnosti. Eni so tišji.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kako video iz youtube preneseš na disk

Oddelek: Loža
194238 (3645) MrStein
»

youtube to mp3 tako da bo kvaliteta čimboljša

Oddelek: Zvok in slika
396337 (5807) AmokRun
»

Zatikanje videov na YouTube

Oddelek: Pomoč in nasveti
93099 (2835) Ale3š
»

YouTube blokira internetno povezavo?

Oddelek: Omrežja in internet
232122 (1621) Bakunin
»

se da še kako pohitriti pc?

Oddelek: Strojna oprema
417225 (6145) mtosev

Več podobnih tem