» »

Nemčija nov zakon inditete.

Nemčija nov zakon inditete.

Levica ::

Alter und Hautfarbe selbst bestimmen? Die grün-gelben Reformpläne eröffnen eine ganz neue Welt https://www.focus.de/politik/deutschlan...


FDP in Zeleni pripravljajo zakon, ki bo vsakemu omogočil, da si izbere svoj spol, barvo kože in starost.

Identiteta je velika stvar. Mnogi iščejo nekaj, kar jih razlikuje od drugih in jim daje posebno mesto v družbi. Dolgo časa je veljalo, da je pripadnost kot rojstvo razmeroma nespremenljiva količina. Znano je, da ne morete izbrati svojega izvora. Ampak tega je konec. Novejša teorija pravi, da ni pomembno toliko, od kod prihajaš, ampak kam čutiš, da pripadaš.

Če o tem bolj razmislite, se odprejo fascinantne možnosti. Samoopredelitev je smiselno razširiti na etnično poreklo in barvo kože. Zakaj se ne bi imenovali »ne-rasa«, kot se že danes identificira kot »nebinarni«? Za tiste, ki premagajo okove biologije, osvoboditev od tako dvomljive kategorije, kot je rasa, ne bi smela biti problem. Zanimivo je, da se tudi najbolj razumevajoči aktivisti ne želijo strinjati s tem.


Upam, da tak zakon pride tudi v Slovenijo ali celo EU kajti jaz osebno se nočem indeficirati kot bel moški kateri je po svetu naredil toliko gorja. Sram me je.
  • zaklenil: bluefish ()

Utk ::

Sram me je.

Sej te je lahk...vse, ki volijo tvojega idola bi moralo bit sram.

feryz ::

Zelo dobro. V ponedeljek bom bel slovenec, v torek črn nigerijec, v sredo rumen kitajec...
Odvisno kakšne volje bom tisti dan.

m0LN4r ::

BBC here.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Smrekar1 ::

Levica je izjavil:

Alter und Hautfarbe selbst bestimmen? Die grün-gelben Reformpläne eröffnen eine ganz neue Welt https://www.focus.de/politik/deutschlan...


FDP in Zeleni pripravljajo zakon, ki bo vsakemu omogočil, da si izbere svoj spol, barvo kože in starost.


Ne. Pripravljajo zakon, kjer si bo vsak lahko zbral svoj spol. Slaboumni komentatorji se iz tega norčujejo in še bolj slaboumni pisci to norčevanje vzamejo zares.

kixs ::

S tem sploh ni problema kaj si ti mislis, da si... ampak, ce bos sel na javni WC, bos sel glede na svoje mednozje in ne tisto, kar ti mislis, da bi rad imel. Enako bi moralo biti tudi pri sportih.

mirator ::

Smrekar1 je izjavil:

Levica je izjavil:

Alter und Hautfarbe selbst bestimmen? Die grün-gelben Reformpläne eröffnen eine ganz neue Welt https://www.focus.de/politik/deutschlan...


FDP in Zeleni pripravljajo zakon, ki bo vsakemu omogočil, da si izbere svoj spol, barvo kože in starost.


Ne. Pripravljajo zakon, kjer si bo vsak lahko zbral svoj spol. Slaboumni komentatorji se iz tega norčujejo in še bolj slaboumni pisci to norčevanje vzamejo zares.

Dobro zapisano.
Sicer pa se spomnim še iz srednješolskih let, ko smo se učili o dekadenci. Ne vem, kako bodo imenovali sedanjo dobo, vendar mislim, da je to super ali nad dekadenca. Postaviti bo treba nov moralno-etični kodeks. Mene osebno sicer ne motijo ljudje z osebno različno spolno usmerjenostjo, dokler ne posegajo v moje moralno področje (tu seveda ne mislim na tiste, ki svojo spolno usmeritev prilagajajo svojim frustracijam na osnovi svojega finančnega stanja in izkoriščanja od njih finančno odvisnih ljudi - to so spolni zločinci). Pravzaprav se mi smilijo. Nisem medicinec, vendar verjamem, da so pri nekaterih problem hormoni, se mi pa zdi, da je pri večini glavni problem, navezati kontakt z osebo nasprotnega spola, psihološke narave. In tudi verjamem, da imajo pri tem veliko vlogo starši, ki se jim je o spolnosti, nerodno pogovarjati s svojimi sinovi ali hčerami.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Volitve v Nemčiji končane (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Problemi človeštva
30359065 (44700) AndrejO
»

Prevod besedila

Oddelek: Šola
71906 (1629) marko181914
»

[Nemščina] Kako prevesti...

Oddelek: Šola
244138 (2793) fimaznanje
»

High-End računalnik (naveza amd/ati)!!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
866626 (4678) Vuli
»

Tisti k obvladte nemščino

Oddelek: Loža
231812 (1510) McHusch

Več podobnih tem