» »

Nova Nemška vlada predstavila program

Nova Nemška vlada predstavila program

1
2
»

TheBlueOne ::

widj3098dj32 je izjavil:


Lol what? EU vojska bi bil prvi korak, da nas prisilijo v federacijo, poglej katera vojska je zasedla meje leta 1991. Imamo sreco, da je koncept TO obstajal v Jugoslaviji in ironicno je bil ravno misljen za tocno to za kaj se pri nas izkoristil. Mislis da bodo v EU naredili isto napako, ter dovolili clanicam interno vojsko?


Zato pa pravim EU NATO, ne EU vojska. Pomeni skupen nadzor nad tehnologijami in biti igralec na globalnem nivoju.

widj3098dj32 je izjavil:

Cinicno bi lahko tudi dejal, ker ti gredo "FB teorije zarote" na zivce, ampak dejansko bi ti lahko razsirila obzorja kaj se dogaja glede teme ze v ameriki ter tudi zahodni evropi.


Mi je jasno, da je norosti kolikor hoces. Ampak ko bo kaksna politika zelela omejevati govor, kar je prakticno edina tema, ki ima v tujini neko politicno magnitudo, ta stranka ne bi imela moje podpore. Ali imas v mislih kaj drugega, kar naj bi bilo omembe vredno?

Machete ::

Daj ne hranite trola.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Valvoline ::

Po domace povedano tudi v svabalandu noben noce nic vec delat, uvazali bomo suznje k nam bodom placevali mastne najemnine, penzice ter menjal plenice k bomo stari. Klap klap.

TheBlueOne ::

Valvoline je izjavil:

Po domace povedano tudi v svabalandu noben noce nic vec delat, uvazali bomo suznje k nam bodom placevali mastne najemnine, penzice ter menjal plenice k bomo stari. Klap klap.


Pa to je ze bilo vedno tako. Samo, da smo sedaj "suznje" prepricali, da niso suznji.

Valvoline ::

Jaz bi raje videl zaprte meje, ter place *deficitarnih* na nivoju predsednika drzave, ali visje.

Zgodovina sprememb…

TheBlueOne ::

Valvoline je izjavil:

Jaz bi raje videl zaprte meje, ter place *deficitarnih* na nivoju predsednika drzave, ali visje.


Ni mozno, ker si s tem verjetno izgubil market. Kar pa zate ni problem, ker tako ali tako nisi vec sposoben realizirati kar bi kdo kupil.

Marsikdo bi raje zivel v pravljici ampak smo menda ja na forumu vecinoma odrasli?

Invictus ::

TheBlueOne je izjavil:

Invictus je izjavil:



Samo ta nov trend levice v home/trans/migranti/rasizem/ipd.. gre pa trenutno čez vse meje.


Jaz tega skoraj ne zasledim. Ce bi gledal samo YT, FB itn. bi bil preprican, da je leva zgolj to, v realnosti pa ne poznam nikogar s takimi stalisci. Vsem, ki jih poznam in so bolj levi gre tale trend vsaj do neke mere na jetra, ker je jasno, da skoduje poziciji.

Normalni niso za ta stališča, ampak ekstremisti so vedno bolj glasni od normalnih. Na vseh straneh...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

TheBlueOne ::

Invictus je izjavil:


Normalni niso za ta stališča, ampak ekstremisti so vedno bolj glasni od normalnih. Na vseh straneh...


Na desni praviloma niso tako glasni, ker odkriti nacisti bolj skodijo volilni bilanci kot razposajeni LGBT kricaci. Morda je Slovenija izjema, ker SDSovci tolerirajo naci drustva in jih vidijo bolj kot kulturno dediscino.

Pac leva politika te ekscese bolj kot ne ignorira, desna pa svojim dvigne desno roko in odpre denarnico.

widj3098dj32 ::

TheBlueOne je izjavil:

Invictus je izjavil:


Normalni niso za ta stališča, ampak ekstremisti so vedno bolj glasni od normalnih. Na vseh straneh...


Na desni praviloma niso tako glasni, ker odkriti nacisti bolj skodijo volilni bilanci kot razposajeni LGBT kricaci. Morda je Slovenija izjema, ker SDSovci tolerirajo naci drustva in jih vidijo bolj kot kulturno dediscino.

Pac leva politika te ekscese bolj kot ne ignorira, desna pa svojim dvigne desno roko in odpre denarnico.

Odkritih nacistov (ne, kapitalisti bele barve to niso) je na svetu tako malo, da jih moras iskati ze z lupo oz. kot se dogaja dobesedno ustvarjati medijsko strasenje, da obstajajo v organizirani obliki. Levi ekstrem pa je prakticno ze dnevni mainstream, mogoce (se) ne pri nas, ampak v "progresivnejsih" drzavah.

TheBlueOne ::

widj3098dj32 je izjavil:


Odkritih nacistov (ne, kapitalisti bele barve to niso) je na svetu tako malo, da jih moras iskati ze z lupo oz. kot se dogaja dobesedno ustvarjati medijsko strasenje, da obstajajo v organizirani obliki. Levi ekstrem pa je prakticno ze dnevni mainstream, mogoce (se) ne pri nas, ampak v "progresivnejsih" drzavah.


Govorim o SLO specifiki, bolj natancno: Društvu za promocijo tradicionalnih vrednot, kjer je sef bolj kot ne odkriti naci. Tako je pac pri nas.

Kar se tice levega ekstremizma mi pri nas ni znan.

Mi pa ni jasno, v katerih drzavah in kot kaj prevladuje nek levi ekstremizem? Vecina kar vidim so neke uzaljene jokice, ki zanimajo zgolj tadesni propagandni stroj. Mi je jasno tudi, da vse kar jim ni vsec, vkljucno kot Trumpovi kam vdrejo poskusajo pokazati kot delo antife.

Miki N ::

widj3098dj32 je izjavil:


Odkritih nacistov (ne, kapitalisti bele barve to niso) je na svetu tako malo, da jih moras iskati ze z lupo oz. kot se dogaja dobesedno ustvarjati medijsko strasenje, da obstajajo v organizirani obliki. Levi ekstrem pa je prakticno ze dnevni mainstream, mogoce (se) ne pri nas, ampak v "progresivnejsih" drzavah.


V bistvu imamo pri teh neonacijih izredno nesorazmerje med ponudbo in povpraševanjem. Vsi mediji, tviteraši, celo forumski pisači bi nonstop poročali o neonacističnih izpadih - a jih preprosto ni dovolj, da bi pokrili potrebe "trga".

V bistvu.. podjeten pravi neonaci bi lahko zlahka obogatel s prodajo servisov medijem, celo vladam. Jurja in pol za en hiter hajhitla v javnosti, sto evrčkov za židofobni twit, mogoče 10k za pojavitev pred kamerami z naci frizurco, 50k če še pove kako ekstremno? Poštene cene, posel je tvegan.

Bi imel pa zabukirano za leto naprej. Najbol bizi človek na svetu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

TheBlueOne ::

Neonacije podpira vlada, v tem je se najvecji problem. Kdo so se lepo vidi tukaj:

https://insajder.com/slovenija/odprta-r...

Miki N ::

Saj pravim, mogoče že kasirajo!

Levica ::

Se obeta sprenemba. Nemci hočejo federalno Evropo in to je dobra novica kajti EU parlament bo imel več moči kot nacionalni se pravi nič več Madžarsjega in Poljskega veta na migracije.
Gledam plenarno sejo kjer so obdelali tudi novo Nemško koalicijo in se mi zdi super, da tiste prosilce za azil, ki so bili zavrnjeni takih je v zadnjih 10 letih okoli 1,8M ne bodo več vračali v domovino ampak bodo dobili nek določen status in bodo lahko ostali v Evropi.

Invictus ::

Ni variante za federacijo pod nemško kontrolo.

Četrti rajh kdo ?!?!?!?
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

widj3098dj32 ::

TheBlueOne je izjavil:


Mi pa ni jasno, v katerih drzavah in kot kaj prevladuje nek levi ekstremizem?


https://www.telegraph.co.uk/world-news/...

Evo se o federaciji : https://www.telegraph.co.uk/world-news/...

Zeleni zelijo neo-komunisticno EUSSR, kdo bi si mislil.

Zgodovina sprememb…

widj3098dj32 ::

https://www.breitbart.com/europe/2021/1...

>Kalergi plan je tEoRijA zArOtE"

poweroff ::

Bruhbart ni relevanten vir za karkoli. :))
sudo poweroff

nejcek74 ::

widj3098dj32 je izjavil:

https://www.telegraph.co.uk/world-news/...

Rimsko katoliška cerkev je že tako Disneyland, njeni člani pa so bedački, članek torej samo površno interpretira stanje.

redtech ::

Invictus je izjavil:

Ni variante za federacijo pod nemško kontrolo.

Četrti rajh kdo ?!?!?!?


Kje pa misliš, da si sedaj? EUR je marka, Schäuble je to vedno ponavljal in discipliniral Grčijo, da pokaže Franciji in ostalimi, kaj se zgodi, če ne bo discipline.

widj3098dj32 ::

poweroff je izjavil:

Bruhbart ni relevanten vir za karkoli. :))

Sorry, ampak ljudje ki vpijejo "vir" za vsako informacijo - ste poizkusili kdaj uporabljati glavo za kaj drugega kot frizerja? Kaj je to slučajno nek preostanek pasivnega pranja možganov iz časa, ko je primat posredovanja informacij imel TV?

Novica je na voljo na nebroj spletnih straneh.

poweroff ::

Zakaj bi bilo slabo, da se sprejme migrante iz Afganistana?

Mogoče je problem samo, da jih bodo sprejele Nemčija, Nizozemska,... jaz bi raje videl, da jih sprejmejo države višegrajske koalicije voljnih.
sudo poweroff

Scaramouche ::

poweroff je izjavil:

Zakaj bi bilo slabo, da se sprejme migrante iz Afganistana?

Mogoče je problem samo, da jih bodo sprejele Nemčija, Nizozemska,... jaz bi raje videl, da jih sprejmejo države višegrajske koalicije voljnih.


Sprejmi jih domov, če ne to, pač v tvojo sosesko, zgradi jim še džamijo...Podpiramo te!

Mr.B ::

Scaramouche je izjavil:

poweroff je izjavil:

Zakaj bi bilo slabo, da se sprejme migrante iz Afganistana?

Mogoče je problem samo, da jih bodo sprejele Nemčija, Nizozemska,... jaz bi raje videl, da jih sprejmejo države višegrajske koalicije voljnih.


Sprejmi jih domov, če ne to, pač v tvojo sosesko, zgradi jim še džamijo...Podpiramo te!

Sem mislil da bos napisal, da te je strah da bodo ti doktorji znali cez 10l ta obrtniska dela kot so polaganje ploscic in ne samo biti smetarju. Tu je pa konkreten strah teh višegrajske skupine.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

joze67 ::

sbawe64 je izjavil:

Elektriko bodo po izklopu lastnih Te uvažali iz francoskih nukleark in poljskih Te.
To je ne bo naredilo obnovljive.

widj3098dj32 ::

poweroff je izjavil:

Zakaj bi bilo slabo, da se sprejme migrante iz Afganistana?

Mogoče je problem samo, da jih bodo sprejele Nemčija, Nizozemska,... jaz bi raje videl, da jih sprejmejo države višegrajske koalicije voljnih.

>uvoz zagarantiranih volilcev
>tuja populacija, ki povzroca razkol skupinskega odlocanja drzavljanov - volilcev proti vladinim odlocitvam
>pranje mozganov o izvirnemu grehu - beri bela krivda
>uvozeni pripravljeni za wage slaving in zbijanje cene drzavljanom
>mandatirane kvote "fer" zaposlovanja preferira uvozene
>fast forward 30 let (1 generacijo) in si podredil drzavo

Zacni uporabljat mozgane prosim.

Mr.B ::

widj3098dj32 je izjavil:

poweroff je izjavil:

Zakaj bi bilo slabo, da se sprejme migrante iz Afganistana?

Mogoče je problem samo, da jih bodo sprejele Nemčija, Nizozemska,... jaz bi raje videl, da jih sprejmejo države višegrajske koalicije voljnih.

>uvoz zagarantiranih volilcev
>tuja populacija, ki povzroca razkol skupinskega odlocanja drzavljanov - volilcev proti vladinim odlocitvam
>pranje mozganov o izvirnemu grehu - beri bela krivda
>uvozeni pripravljeni za wage slaving in zbijanje cene drzavljanom
>mandatirane kvote "fer" zaposlovanja preferira uvozene
>fast forward 30 let (1 generacijo) in si podredil drzavo

Zacni uporabljat mozgane prosim.

To se sliši tako kot 91, jugoviči pa to. Delo ki ga za minimalca tako nočete opravljat, pa vas je strah unih ki ne znajo niti jezika.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

sbawe64 ::

Schroeder, Angela, sedaj Scholz, tretja generacija kanclerja zapored brez otrok.


Prva reakcija, ko vidite sliko ?



Vzeto iz https://www.rtvslo.si/svet/evropa/kdo-j...
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

TESKAn ::

sbawe64 je izjavil:

Schroeder, Angela, sedaj Scholz, tretja generacija kanclerja zapored brez otrok.


Prva reakcija, ko vidite sliko ?



Vzeto iz https://www.rtvslo.si/svet/evropa/kdo-j...

Prva reakcija? Ko bi še mi imeli tako vlado, da bi ji lahko očitali samo to, da je PV brez otrok...
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

widj3098dj32 ::

Mr.B je izjavil:

widj3098dj32 je izjavil:

poweroff je izjavil:

Zakaj bi bilo slabo, da se sprejme migrante iz Afganistana?

Mogoče je problem samo, da jih bodo sprejele Nemčija, Nizozemska,... jaz bi raje videl, da jih sprejmejo države višegrajske koalicije voljnih.

>uvoz zagarantiranih volilcev
>tuja populacija, ki povzroca razkol skupinskega odlocanja drzavljanov - volilcev proti vladinim odlocitvam
>pranje mozganov o izvirnemu grehu - beri bela krivda
>uvozeni pripravljeni za wage slaving in zbijanje cene drzavljanom
>mandatirane kvote "fer" zaposlovanja preferira uvozene
>fast forward 30 let (1 generacijo) in si podredil drzavo

Zacni uporabljat mozgane prosim.

To se sliši tako kot 91, jugoviči pa to. Delo ki ga za minimalca tako nočete opravljat, pa vas je strah unih ki ne znajo niti jezika.

"Vas"? In ti si kdo, nedotakljiva elita? Ko bo udarila karma in bos nadomescen iz strani kvot (gender, minority) bos pa jokal. Pa cetudi mislis da si danes nenadomestljiv, mislis da ti prisleki nebodo zbijali cene? Se ti zdi, da je kapitalisticno tlacanjenje peak progress clovestva? Kapitalizem je ista gnojnica kot komunizem, samo propaganda je rahlo zavrtena v drugacno smer.

Zgodovina sprememb…

Mr.B ::

widj3098dj32 je izjavil:

Mr.B je izjavil:

widj3098dj32 je izjavil:

poweroff je izjavil:

Zakaj bi bilo slabo, da se sprejme migrante iz Afganistana?

Mogoče je problem samo, da jih bodo sprejele Nemčija, Nizozemska,... jaz bi raje videl, da jih sprejmejo države višegrajske koalicije voljnih.

>uvoz zagarantiranih volilcev
>tuja populacija, ki povzroca razkol skupinskega odlocanja drzavljanov - volilcev proti vladinim odlocitvam
>pranje mozganov o izvirnemu grehu - beri bela krivda
>uvozeni pripravljeni za wage slaving in zbijanje cene drzavljanom
>mandatirane kvote "fer" zaposlovanja preferira uvozene
>fast forward 30 let (1 generacijo) in si podredil drzavo

Zacni uporabljat mozgane prosim.

To se sliši tako kot 91, jugoviči pa to. Delo ki ga za minimalca tako nočete opravljat, pa vas je strah unih ki ne znajo niti jezika.

"Vas"? In ti si kdo, nedotakljiva elita? Ko bo udarila karma in bos nadomescen iz strani kvot (gender, minority) bos pa jokal. Pa cetudi mislis da si danes nenadomestljiv, mislis da ti prisleki nebodo zbijali cene? Se ti zdi, da je kapitalisticno tlacanjenje peak progress clovestva? Kapitalizem je ista gnojnica kot komunizem, samo propaganda je rahlo zavrtena v drugacno smer.

Kaj hočeš povedat, da boš moral delat, pa se ti to ne diši.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

BorutO ::

scipascapa je izjavil:

mi priseljevanje že imamo - šiptarjado.

Preveč jih mrgoli ... najbolj žalostno pa je, da nekateri ne znajo slovenščine že po 10ih letih življenja v sloveniji, državo, od koder so prišli, poveličujejo v nebo, iz slovenije, njene kulture in tudi glasbe se norčujejo, živijo pa v sloveniji, ker tam dol, od koder so, ne bi imeli za burek.

Lonsarg ::

Priseljevanja je vzvod preko katerega deluje kapitalisticno izkoriscevanje.

Trenutni kapitalizem v zahodnem svetu namrec mrzlicno isce poceni delovno silo, ki jo lahko dobi zgolj v drzavah, kjer so standardi nizji. Bodisi tako da tja seli obrate (s tem se scasoma tam standard dvigne, kar je minus za kapitaliste), se lazje pa tako da dobi priseljence. Kapitalizmu je torej v interesu imeti dolocene drzave stalno v dreku da dobi kandidate za poceni delavce.

Tak da tisti, ki podpirate masovno priseljevanje, ste voda na mlin zavrzenemu kapitalizmu. Ravno zaradi izseljevanja bodo dolocene drzave za vedno v bedi. Svet se bo razvil zgolj tako, da se bo razvijalo in postavljalo delovne obrate v teh drzavah, ne pa da se ljudi krade iz tam, da pridejo delat v ze razviti svet.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

Mr.B ::

Lonsarg je izjavil:

Priseljevanja je vzvod preko katerega deluje kapitalisticno izkoriscevanje.

Trenutni kapitalizem v zahodnem svetu namrec mrzlicno isce poceni delovno silo, ki jo lahko dobi zgolj v drzavah, kjer so standardi nizji. Bodisi tako da tja seli obrate (s tem se scasoma tam standard dvigne, kar je minus za kapitaliste), se lazje pa tako da dobi priseljence. Kapitalizmu je torej v interesu imeti dolocene drzave stalno v dreku da dobi kandidate za poceni delavce.

Tak da tisti, ki podpirate masovno priseljevanje, ste voda na mlin zavrzenemu kapitalizmu. Ravno zaradi izseljevanja bodo dolocene drzave za vedno v bedi. Svet se bo razvil zgolj tako, da se bo razvijalo in postavljalo delovne obrate v teh drzavah, ne pa da se ljudi krade iz tam, da pridejo delat v ze razviti svet.

Dej nam razloži. Ker večina rpoizvodnje je več ali manj iz EU, ali Amerike... Butična proizvodnja oziroma skrivanje za davčno oljašavo oziroma nižje davke kot avto industrija, je pač bliže kupcu.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Lonsarg ::

Razloži kaj? Nikjer nisem trdil da ni bolj optimalno postavljati pri nas. Ampak lih ta optimalen kapitalizem je izkoriščevalski, to je bil moj point. Optimizacija kapitalizma preko priseljevanja povzroča izkoriščanje revnejših držav in držanje sveta v bedi.

Lepo cel svet razvit na naš nivo, pa naj potem kapitalizem išče poceni delavce, jih ne bo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

WhiteAngel ::

Lonsarg je izjavil:

Ampak lih ta optimalen kapitalizem je izkoriščevalski, to je bil moj point. Optimizacija kapitalizma preko priseljevanja povzroča izkoriščanje revnejših držav in držanje sveta v bedi.


Ne verjamem, da ima to kaj veze s kapitalizmom. Vsi režimi potrebujejo surovine, poceni delovno silo in podobno. V kapitalizmu gre za to, da je glavni kapitalist, ki vlaga in obrača denar. Vsi ostali, ki imajo manj, pa delajo za mezdo in nekoč želijo postati kapitalisti. Rizik kapitalista je, da popuši s slabimi naložbami in da mora spet začeti delati za drugega kapitalista za mezdo, da preživi. S printanjem denarja, reševanjem vseh in subvencioniranja vsega pa smo že zdavnaj izrodili ta sistem in nima veze več z ničemer. Negativna obrestna mera je naredila kapital brez vrednosti, reševanje bankirjev je izničil rizik, dajanje bonov kar počez pa država navadnemu Janezu pove, da je njegovo delo v bistvu nesmiselno in da denar raste na drevesu.

Lonsarg ::

Ni bil moj point da je kapitalizem bad in izkoriscevalski, sem kapitalizem pač omenil ker to trenutno imamo.

Moj glavni point je bil, da je masovno konstantno preseljevanje iz enih držav v druge izkoriscevalsko in zelo bad dolgoročno za cel svet.

poweroff ::

Scaramouche je izjavil:

poweroff je izjavil:

Zakaj bi bilo slabo, da se sprejme migrante iz Afganistana?

Mogoče je problem samo, da jih bodo sprejele Nemčija, Nizozemska,... jaz bi raje videl, da jih sprejmejo države višegrajske koalicije voljnih.


Sprejmi jih domov, če ne to, pač v tvojo sosesko, zgradi jim še džamijo...Podpiramo te!

Zakaj? Sem jaz podpiral "osvobodilne" akcije NATA?

Trdili ste, da ima Slovenija interes v Afganistanu - očitno ga je res imela, zdaj pač sprejmite begunce.

Ali je pa težko stati za svojimi besedami? :))
sudo poweroff

widj3098dj32 ::

Tu je primer kapitalizma v 2021:



Mr. B: zacni z mazanjem s kremo za cevlje

D3m ::

Sem tako za federacijo, da ima EU parlament več moči od nacionalnih.


Ne podpiram.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Mr.B ::

widj3098dj32 je izjavil:

Tu je primer kapitalizma v 2021:



Mr. B: zacni z mazanjem s kremo za cevlje

Nam malo razlozi, kako si si to predstavljal. Da bos morda NMH-ju pomagal, verjetno se ti niti ne sanja o cem je naslov.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

widj3098dj32 ::

https://twitter.com/Bismarck444/status/...

Olaf Scholz kündigt in der ersten #Regierungserklaerung die Umvolkung Deutschlands an:
- Einbürgerung nach 5 Jahren Aufenthalt
- Mehrfachstaatsangehörigkeit
- Legalisierung illegaler Migration
- Migrantenquote in Behörden



hahahaha

Scaramouche ::

poweroff je izjavil:

Scaramouche je izjavil:

poweroff je izjavil:

Zakaj bi bilo slabo, da se sprejme migrante iz Afganistana?

Mogoče je problem samo, da jih bodo sprejele Nemčija, Nizozemska,... jaz bi raje videl, da jih sprejmejo države višegrajske koalicije voljnih.


Sprejmi jih domov, če ne to, pač v tvojo sosesko, zgradi jim še džamijo...Podpiramo te!

Zakaj? Sem jaz podpiral "osvobodilne" akcije NATA?

Trdili ste, da ima Slovenija interes v Afganistanu - očitno ga je res imela, zdaj pač sprejmite begunce.

Ali je pa težko stati za svojimi besedami? :))


Ti begunci bi prišli sem brez Slovenije v Natu in takrat bi jim ti rekel naj pridejo,saj dovoljujete begunce iz držav kjer niso posredovali,spet laži!

In kaj ima Slovenija zraven, nimamo letal,nimamo helikopterjev neke večje postojanke, tam samo sedimo in tukaj smo že okupacijska sila...

mr_chai ::

widj3098dj32 je izjavil:

Tu je primer kapitalizma v 2021:



Mr. B: zacni z mazanjem s kremo za cevlje


Ampak ironija, da potem prodajajo knjige kot je tale :D

https://www.amazon.com/Why-Wont-Hire-Bl...

Drgač pa ja, bolano. To so črnci pritiskal na Amazon. Se spomnim iz parih člankov na to temo.

joze67 ::

Scaramouche je izjavil:

In kaj ima Slovenija zraven, nimamo letal,nimamo helikopterjev neke večje postojanke, tam samo sedimo in tukaj smo že okupacijska sila...
Tako pač to gre. Če si član ulične tolpe, si pač član. "Sem bil zraven, ampak sem samo suknjič držal, od unega, ki je mlatil," je slab izgovor.

Scaramouche ::

joze67 je izjavil:

Scaramouche je izjavil:

In kaj ima Slovenija zraven, nimamo letal,nimamo helikopterjev neke večje postojanke, tam samo sedimo in tukaj smo že okupacijska sila...
Tako pač to gre. Če si član ulične tolpe, si pač član. "Sem bil zraven, ampak sem samo suknjič držal, od unega, ki je mlatil," je slab izgovor.


Res je, si član ampak kako vemo kakšno kazen dobiš? Isto kot ljudje ki so zločin naredili in vse financirali in te izkoriščali in grozili da če ne boš zraven te bodo še ustrahovali? Mislim da ne!

in kje se konča? Je tako kot pri vsakem zločinu, kazen dokončna ali so migracije neskončne?

In bodimo realni, tudi če nas nebi bilo tam, bi nam pa pravljice o človeštvu,držanju rok z vesoljem in ljubeznijo brez meja pripovedovali..

In oni so prešli veliko varnih držav, po tem več niso begunci ampak ekonomski migranti..
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kršenje človekovih pravic na Poljsko Beloruski meji (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19020824 (14219) Adder

Volitve v Nemčiji končane (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Problemi človeštva
30359474 (45109) AndrejO

Več podobnih tem