» »

Kršenje človekovih pravic na Poljsko Beloruski meji

Kršenje človekovih pravic na Poljsko Beloruski meji

1 2 3
4
»

Wrop ::

Levica bo hodila po tovarnah? ha ha ha.
Samo takrat, ko bodo v tovarno prinesli dekret, da je tovarna podržavljena in potem jih ne bo več nazaj.
Energetski plan je pa tak, da bodo uvedli energetsko revščino za vse, ne le za peščico.

D3m ::

In?

Je Poljska zmagala?
|HP EliteBook|R5 6650U|

Levica ::

Fritz je izjavil:

Levica je izjavil:

Tanja Fajon in Milan Brglez pozivata Poljsko, da spusti notri premražene begunce zato ima SD moj glas.
Čas, da naredimo konec temu in te ljudi porazdelimo po celi EU.

Ali si skrajno neumen liberalec - wannabe levičar ali pa si desničarski trol in provokator. Nimam druge razlage za tvoje prispevke v tej temi.



Zakaj si se uznemiril ?

Če že vprašaš?
Jaz sem socialno usmerjen zelo levo zato se imam za levičarja ja.
Tanjo pa podpiram, ker je velika humanitarna borka.

In zato, ker hočem ljudem dobro in ne gledam na nacionalnost in barvo kože sem pa provokator ne bo držalo.

Fritz ::

Kaže, da si tudi nepismen. SD je stranka desnega centra. Deklarativno je edina slovenska leva stranka le Levica, pa še ta je polna prevarantov in nastopačev kot je Kordiš.

Mimogrede, SD je v sodelovanju s SDS najbolj odgovorna za TEŠ-6 in krajo 600 mio. €. Pravi človekoljubi so to, ni kaj.

Tudi jaz hočem ljudem dobro in ne ocenjujem ljudi glede na nacionalnost in barvo kože. Tisti, ki želi nasilno in ilegalno prestopiti državno mejo med dvema državama čeprav mu v prvi državi življenje ni ogroženo je zame kriminalec. Pa mi je čisto vseeno kakšne barve je njegova koža, kakšno državljanstvo ima in kakšno je njegovo politično prepričanje.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

fikus_ ::

Denar ne pozna/nima sovražnikov, samo prijatelje.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

mtosev ::

Jaz sn odpro Wiki in pravi, da je SD centre-left stranka. Očitno je to to.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

tikitoki ::

Žalostno, da se tako igra z življenji ljudi.

Polda ::

Fritz je izjavil:

Kaže, da si tudi nepismen. SD je stranka desnega centra. Deklarativno je edina slovenska leva stranka le Levica, pa še ta je polna prevarantov in nastopačev kot je Kordiš.

Mimogrede, SD je v sodelovanju s SDS najbolj odgovorna za TEŠ-6 in krajo 600 mio. €. Pravi človekoljubi so to, ni kaj.

Tudi jaz hočem ljudem dobro in ne ocenjujem ljudi glede na nacionalnost in barvo kože. Tisti, ki želi nasilno in ilegalno prestopiti državno mejo med dvema državama čeprav mu v prvi državi življenje ni ogroženo je zame kriminalec. Pa mi je čisto vseeno kakšne barve je njegova koža, kakšno državljanstvo ima in kakšno je njegovo politično prepričanje.


SD stranka desnega centra kaj ti kadiš ?

mtosev je izjavil:

Jaz sn odpro Wiki in pravi, da je SD centre-left stranka. Očitno je to to.


Seveda je centre left sedaj z Fajonovo so že kar far left.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Polda ()

mtosev ::

Meni je to sicer vseeno, ker so še normalna stranka za katero bi lahko glasoval na volitvah, a sem se za zdaj odločil, da volim za lmš.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Fritz ::

Fajonova razen 'bla bla' še ni nič naredila. Pahor je po Blairovem vzoru SD obrnil desno in njihove politike se niso nič spremenile. Stranka je bila dolgo v vladah, ki so razgrajevale socialno državo in pravice delavcev.

SD se sedaj deklarativno vrača na levi pol samo zato, ker jim je Levica začela odžirati čedalje več volivcev.

A to je že druga tema.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Fritz ()

mtosev ::

Pahorček je sicer zame relativno normalen/sposoben politik. Bil je predsednik DZ, predsednik vlade in države. V neke velike afere se ni vpletal kot npr JJ, ki ima ogromno problemov s sodišči, komunisti, korupcijo, etc.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

fikus_ ::

Vsekakor je (bil) dokaj neškodljiv, ker ni nič konkretnega naredil.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

mtosev ::

Tole se lahko šteje tudi kot plus, če ga primerjaš z Janšekom npr.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Fritz ::

Tošev, tvoje ocene in mnenja pisariš tukaj že nekaj let in vsa so povečini na zelo nizki ravni. Potem pa še wikipedijo daješ kot relevanten vir. Nimam nič proti temu, da imaš svoje mnenje a je argumentacija zanj nična.

Pahor je bil nesposoben predsednik vlade, zato je tudi odletel. Sedaj, ali bodisi nimaš več kot tri dni političnega spomina ali pa pišeš iz popolne nevednosti.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

Levica ::

mtosev je izjavil:

Meni je to sicer vseeno, ker so še normalna stranka za katero bi lahko glasoval na volitvah, a sem se za zdaj odločil, da volim za lmš.

LMŠ je izgubila vso kredibilnost odkar je v stranki fašist Damir Črnčec.

Tanja Fajon je edini pravi odgovor.

mtosev ::

Meni je Pahor še kr okay in tudi za njega sem na volitvah glasoval. Sicer tvoje mnenje, da je nesposoben, ker meni je še kr ok.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Levica ::

Fritz je izjavil:

Kaže, da si tudi nepismen. SD je stranka desnega centra. Deklarativno je edina slovenska leva stranka le Levica, pa še ta je polna prevarantov in nastopačev kot je Kordiš.

Mimogrede, SD je v sodelovanju s SDS najbolj odgovorna za TEŠ-6 in krajo 600 mio. €. Pravi človekoljubi so to, ni kaj.

Tudi jaz hočem ljudem dobro in ne ocenjujem ljudi glede na nacionalnost in barvo kože. Tisti, ki želi nasilno in ilegalno prestopiti državno mejo med dvema državama čeprav mu v prvi državi življenje ni ogroženo je zame kriminalec. Pa mi je čisto vseeno kakšne barve je njegova koža, kakšno državljanstvo ima in kakšno je njegovo politično prepričanje.


Ilegalen prestop nima nobenega pomena če prebežnik reče azil morajo vsi postopki za pridobivanje le tega steči in to ni noben kriminalec. Smo podpisniki ženevske konvencije o človekovih pravicah.
In tudi prebežnikov ne smemo več vračati na Hrvaško kjer jim dokazano grozi mučenje. Na srečo ima to stranka SD zapisano v programu in jih bom držal za besedo.

Fritz ::

Levica je izjavil:


Ilegalen prestop nima nobenega pomena če prebežnik reče azil morajo vsi postopki za pridobivanje le tega steči in to ni noben kriminalec. Smo podpisniki ženevske konvencije o človekovih pravicah.
In tudi prebežnikov ne smemo več vračati na Hrvaško kjer jim dokazano grozi mučenje. Na srečo ima to stranka SD zapisano v programu in jih bom držal za besedo.

Daj že enkrat citiraj to 'Ženevsko konvencijo' in daj povezavo nanjo, če se tako rad sklicuješ na to. Pa še povej koliko prosilcev za azil je spoštovalo pogoje azilnega postopka in ni ilegalno odšlo naprej v Italijo ali Avstrijo? In če kršijo azilni postopek, kaj so potem? Kršitelji, ilegalci, kriminalci?

Drugače pa je SD veselo sodelovala v vladah, ki so gradile ograje na meji. Lahko je trobiti neumnosti, ko si v opoziciji. Ko je treba sprejeti odgovornost za odločitve, je slika lahko precej drugačna.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

l0g1t3ch ::

Levica je samo trol iz SDS kleti. Ne ga resno jemat.

Levica ::

Fritz je izjavil:

Levica je izjavil:


Ilegalen prestop nima nobenega pomena če prebežnik reče azil morajo vsi postopki za pridobivanje le tega steči in to ni noben kriminalec. Smo podpisniki ženevske konvencije o človekovih pravicah.
In tudi prebežnikov ne smemo več vračati na Hrvaško kjer jim dokazano grozi mučenje. Na srečo ima to stranka SD zapisano v programu in jih bom držal za besedo.

Daj že enkrat citiraj to 'Ženevsko konvencijo' in daj povezavo nanjo, če se tako rad sklicuješ na to. Pa še povej koliko prosilcev za azil je spoštovalo pogoje azilnega postopka in ni ilegalno odšlo naprej v Italijo ali Avstrijo? In če kršijo azilni postopek, kaj so potem? Kršitelji, ilegalci, kriminalci?

Drugače pa je SD veselo sodelovala v vladah, ki so gradile ograje na meji. Lahko je trobiti neumnosti, ko si v opoziciji. Ko je treba sprejeti odgovornost za odločitve, je slika lahko precej drugačna.


https://www.uradni-list.si/glasilo-urad...

Glej člen 7 točka 1 za legalen

Glej člen 8 točka 1 za ilegalen

8. člen
(nezakonit vstop v Republiko Slovenijo)
(1) Tujec, ki po uveljavitvi tega zakona nezakonito vstopi v Republiko Slovenijo, mora zaprositi za azil v najkrajšem času pri pristojnem organu.
(2) Oseba iz prejšnjega odstavka se ne obravnava za prekršek nezakonitega prehoda državne meje

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Levica ()

D3m ::

LOL.

Le kakšni Švedi so to. :D

|HP EliteBook|R5 6650U|

Levica ::

SD je res sodelovala v vladi, kjer so postavili ograjo ampak so bili najmanjša stranka. zdaj bo drugače, ko bodo največja in najmočnejša in vodila jih bo Tanja Fajon velika bojevnica za človekove pravice.
Čas je, da EU in Slovenija vseh 27 članic začnejo spoštovati za kar so podpisnice in pravično razporediti vse ljudi po celi EU ki so bili rešeni na morju. Letos samo v Italijo, Grčijo in ŠPANIJO PO MORJU PRIŠLO ŽE več kot 100 000 beguncev. To moramo vsi pravično porazdeliti po članicah in Tanja Fajon se bo držala tega kot velika EU osebnost.

BeerSnake ::

koyotee je izjavil:

Pa kako se lahko teli ljudje asimilirajo, ce ze na meji mecejo kamne in razne zadeve? To je drhal, ki si zasluzi, da jih strpajo v vagon in odpeljejo v državo izvora. Podobnost z ww2 je zgolj naključna.

Neverjetno, kako ljudje cvilite ob najmanjši življenski nepriliki, ne vidite pa ljudi, ki so res v stiski. Popolno razčlovečenje, ko v tujcu ne vidite več človeka, živo bitje, ki si samo prizadeva za boljše življenje.
Ko vas berem, ne samo tebe, precej vas tu se mi zdite asimilirani samo v vaših lastnih beticah. Svet se spreminja, vedno se bo in tudi migracije so se in se bodo vedno dogajale.
Res je niso asimilirani, ampak v nekem boljše svetu prihodnosti, če kdaj pride, tudi pogledi vas ne bodo na pravi strani zgodovine.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

D3m ::

Kaj delaš tukaj potlej?

Migriraj v Afriko. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

BeerSnake ::

A ta tvoj brainfart je kao nek argument? :))

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

widj3098dj32 ::

BeerSnake je izjavil:

koyotee je izjavil:

Pa kako se lahko teli ljudje asimilirajo, ce ze na meji mecejo kamne in razne zadeve? To je drhal, ki si zasluzi, da jih strpajo v vagon in odpeljejo v državo izvora. Podobnost z ww2 je zgolj naključna.

Neverjetno, kako ljudje cvilite ob najmanjši življenski nepriliki, ne vidite pa ljudi, ki so res v stiski. Popolno razčlovečenje, ko v tujcu ne vidite več človeka, živo bitje, ki si samo prizadeva za boljše življenje.
Ko vas berem, ne samo tebe, precej vas tu se mi zdite asimilirani samo v vaših lastnih beticah. Svet se spreminja, vedno se bo in tudi migracije so se in se bodo vedno dogajale.
Res je niso asimilirani, ampak v nekem boljše svetu prihodnosti, če kdaj pride, tudi pogledi vas ne bodo na pravi strani zgodovine.

Svet se je spreminjal, ampak saga o Troji in njen nauk zivi naprej. Odpri kdaj kako knjigo.

D3m ::

BeerSnake je izjavil:

A ta tvoj brainfart je kao nek argument? :))


Seveda je.

Ti pojdi dol namesto tebe pa pride en migrant.

Pa da vidimo ta eksperiment.

Ne?

Well......tough luck.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

BeerSnake ::

D3m je izjavil:

BeerSnake je izjavil:

A ta tvoj brainfart je kao nek argument? :))


Seveda je.

Ti pojdi dol namesto tebe pa pride en migrant.

Pa da vidimo ta eksperiment.

Ne?

Well......tough luck.

A to je neke vrste domišlijski trade-off v tvoji naci betici, al kaj? Ker ti imaš pa glih kakšno besedo pri tem, kam bo kdo šel. Če imaš bralne težave in ne razumeš, kaj sem zapisal zgoraj je to še vedno tvoja osebna težava.

widj3098dj32 je izjavil:

BeerSnake je izjavil:

koyotee je izjavil:

Pa kako se lahko teli ljudje asimilirajo, ce ze na meji mecejo kamne in razne zadeve? To je drhal, ki si zasluzi, da jih strpajo v vagon in odpeljejo v državo izvora. Podobnost z ww2 je zgolj naključna.

Neverjetno, kako ljudje cvilite ob najmanjši življenski nepriliki, ne vidite pa ljudi, ki so res v stiski. Popolno razčlovečenje, ko v tujcu ne vidite več človeka, živo bitje, ki si samo prizadeva za boljše življenje.
Ko vas berem, ne samo tebe, precej vas tu se mi zdite asimilirani samo v vaših lastnih beticah. Svet se spreminja, vedno se bo in tudi migracije so se in se bodo vedno dogajale.
Res je niso asimilirani, ampak v nekem boljše svetu prihodnosti, če kdaj pride, tudi pogledi vas ne bodo na pravi strani zgodovine.

Svet se je spreminjal, ampak saga o Troji in njen nauk zivi naprej. Odpri kdaj kako knjigo.

Raje jo odpri ti. Vem, da jih naciji sicer raje sežigate.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

Avenger ::

Da malo presekamo:
 save Europe

save Europe

It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Fritz ::

Levica je izjavil:

Fritz je izjavil:

Levica je izjavil:


Ilegalen prestop nima nobenega pomena če prebežnik reče azil morajo vsi postopki za pridobivanje le tega steči in to ni noben kriminalec. Smo podpisniki ženevske konvencije o človekovih pravicah.
In tudi prebežnikov ne smemo več vračati na Hrvaško kjer jim dokazano grozi mučenje. Na srečo ima to stranka SD zapisano v programu in jih bom držal za besedo.

Daj že enkrat citiraj to 'Ženevsko konvencijo' in daj povezavo nanjo, če se tako rad sklicuješ na to. Pa še povej koliko prosilcev za azil je spoštovalo pogoje azilnega postopka in ni ilegalno odšlo naprej v Italijo ali Avstrijo? In če kršijo azilni postopek, kaj so potem? Kršitelji, ilegalci, kriminalci?

Drugače pa je SD veselo sodelovala v vladah, ki so gradile ograje na meji. Lahko je trobiti neumnosti, ko si v opoziciji. Ko je treba sprejeti odgovornost za odločitve, je slika lahko precej drugačna.


https://www.uradni-list.si/glasilo-urad...

Glej člen 7 točka 1 za legalen

Glej člen 8 točka 1 za ilegalen

8. člen
(nezakonit vstop v Republiko Slovenijo)
(1) Tujec, ki po uveljavitvi tega zakona nezakonito vstopi v Republiko Slovenijo, mora zaprositi za azil v najkrajšem času pri pristojnem organu.
(2) Oseba iz prejšnjega odstavka se ne obravnava za prekršek nezakonitega prehoda državne meje

Ne gledati samo členov, ki so ti všeč:
17. člen
(splošne obveznosti prosilcev za azil in beguncev)
(1) Prosilci za azil in begunci morajo spoštovati zakone, druge predpise in splošne pravne akte Republike Slovenije.
(2) Prosilci za azil morajo sodelovati s pristojnimi državnimi organi Republike Slovenije in se podrejati njihovim ukrepom.

35. člen
(zavrnitev prošnje za azil)
(1) Pristojni organ prošnjo za azil kot neutemeljeno zavrne, če:
– ugotovi, da prosilec za azil ne izpolnjuje pogojev za azil in priznanje statusa begunca po drugem ali tretjem odstavku 1. člena tega zakona;
– obstoji kakšen od izključitvenih razlogov iz 4. člena tega zakona.
(2) Pristojni organ takoj odloči o stvari in prošnjo za azil kot očitno neutemeljeno zavrne, če:
– prošnja temelji na namernem zavajanju ali če se postopek zlorablja;
– je prosilec za azil prišel izključno iz ekonomskih razlogov ali če je iz njegove prošnje očitno, da mu v njegovi izvorni državi ne grozi preganjanje;
– je bil prosilcu za azil vstop v Republiko Slovenijo že zavrnjen, pa se razlogi za zavrnitev vstopa niso spremenili.
36. člen
(zavajanje ali zloraba postopka)
Za zavajanje oziroma zlorabo postopka se šteje:
– utemeljevanje na podlagi napačne istovetnosti ali na podlagi ponarejenih dokumentov;
– lažna predstavitev razlogov, na katere se prosilec za azil sklicuje;
– namerno uničenje potnega lista, kakšnega drugega dokumenta, listine ali vozovnice, ki bi bil pomemben za odločanje o njegovi prošnji;
– prikritje, da je že pred tem vložil prošnjo za azil v drugi državi, še posebej, če pri tem uporablja napačno istovetnost;
– vložitev prošnje z namenom, da bi odložil prisilno odstranitev.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

nejcek74 ::

eh, Poljska mora najprej potegnit glavo iz lastne riti pa mentalno zlest iz 16. stoletja. Majo kar precej za uredit.

FTad ::

nejcek74 je izjavil:

eh, Poljska mora najprej potegnit glavo iz lastne riti pa mentalno zlest iz 16. stoletja. Majo kar precej za uredit.


Zakaj ze?

fikus_ ::

Poljska (in še marsikatera druga država) funkcionira tako, da politika rajo straši z zunanjim sovražnikom. Če tega ne bi bilo, bi narod bolj gledal koga imajo na oblasti, kaj počne in kako globoko ima vodilna garnitura prste v tuji/narodovi marmeladi.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fikus_ ()

nejcek74 ::

FTad je izjavil:

Zakaj ze?

Ker imajo globoko razcepljeno družbo s slabo politično participacijo posameznikov ter šibko in neenakomerno razvito gospodarstvo. Namesto da bi se ukvarjali s temi problemi izgubljajo čas s prepirom o katoliških zablodah, ki spadajo v srednji vek ter si pumpajo ego s spomini na omejeno zgodovinsko obdobje ko so bili "veliki". Sicer klasičen modus operandi v stagnirajočih družbah, npr UK, Madžarska, Slovenija... Kdorkoli išče navdih v preteklosti, je samo in edino zaostal.

D3m ::

REEEEEEEEEEE

|HP EliteBook|R5 6650U|

widj3098dj32 ::

Kateri drzavljani pa si jih zelijo? Vsa ta propaganda je vsiljena iz strani EU, kjer si svinje pri koritu zelijo poceni delovno silo in razdvojene narode, da jih je lazje upravljati z volitvami.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Adder ()

D3m ::

ne razumeš, kaj sem zapisal zgoraj


Seveda razumem. Nisi bil deležen dovolj čustvene ljubezni pa moraš nekje kompenzirati svoj feler. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

BeerSnake ::

Dejstvo, da mi odgovarja človek, ki je tu poznan kot certificiran bumbar me je globoko vznemirilo in obljubim, da si bom vzel nekaj trenutkov, da se zamislim nad seboj.

Evo, dve sekundi sta potekli.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

FireSnake ::

BeerSnake je izjavil:

Dejstvo, da mi odgovarja človek, ki je tu poznan kot certificiran bumbar me je globoko vznemirilo in obljubim, da si bom vzel nekaj trenutkov, da se zamislim nad seboj.

Evo, dve sekundi sta potekli.


Ubožec, saj bo. Res je hudič, če ti certificiran bumbar odgovarja.

Vem, o čem govoriš :))
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

D3m ::

Važno, da je vznemirjen. ;)
|HP EliteBook|R5 6650U|

Adder ::

widj3098dj32 je izjavil:

Kateri drzavljani pa si jih zelijo? Vsa ta propaganda je vsiljena iz strani EU, kjer si svinje pri koritu zelijo poceni delovno silo in razdvojene narode, da jih je lazje upravljati z volitvami.


Zeli si jih samo lgbt skupnost, poglejte kdo so "refjudizs wilkom" aktivisti in ti je vse jasno.

Zakaj?Nekaj gre za zgolj kontriranje "nacijem", nekaj pa za psiholoske probleme,samodestruktivnost in mazohizem.

Nekaj upanja je da Ukrajina uporabi strelno orozje(kar bi morala storiti že grcija leta 2015) nad golaznijo ki mece kamne in poskusa vdreti preko meje.
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali GDPR velja za begunce? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
11815270 (11662) zmaugy

DELO: zloraba azilnega sistema v SLO in nevladne organizacije (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
8712799 (10303) ahac

Volitve po Evropi (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Problemi človeštva
684128330 (99096) Truga

Več podobnih tem